Page 1 of 8 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 176

Thread: Jesu li sponzoruše nešto negativno

  1. #1
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Jesu li sponzoruše nešto negativno

    Dear All,
    Stalno se pljuje po sponzorušama, pa ajde da vidimo šta je tu toliko loše.

    Vole pare, dobru garderobu.... i love tipove sa parama.
    - Ko ne voli pare ?
    - Ženama podsvjesno vladaju neki primitivni-praistoriski instikti, što znači da je dobrog lovca iz praistorije zamjenio momak sa parama, kolima itd. Takav muškarac može bez problema da joj omogući sigurnost (njoj, djeci).
    - Kako to baš svi znaju ko je sponsoruša. Ako se i "najpoštenija" riba zaljubi u nekog sa parama ona automatski postaje sponsoruša.
    - Ukoliko je u vezi sa sponsorušom momak zadovoljan, šta tu ima loše. Kada su Hafnera (vlasnik Playboy-a) koji živi sa 7 zečica (sponsoruše by CG) pitali da li ima osjećaj da ga one iskorištavaju, on se nasmijao i rekao da mu to uopšte ne smeta.
    - Imam osjećaj da se iza ovog pljuvanja po sponzorušama kriju frustrirtani muškarci koji su nesposobni i isto takve žene.

    Ljudi bavite se svojim a ne tuđim životima.


    Brgs, Lacmanin
    Last edited by Rvasanin; 06-08-10 at 12:52.
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Nije mi jasno sto je to tebe moglo da pogodi
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    ciara Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lacmanin
    Dear All,
    Stalno se pljuje po sponzorušama, pa ajde da vidimo šta je tu toliko loše.

    Vole pare, dobru garderobu.... i love tipove sa parama.
    - Ko ne voli pare ?
    - Ženama podsvjesno vladaju neki primitivni-praistoriski instikti, što znači da je dobrog lovca iz praistorije zamjenio momak sa parama, kolima itd. Takav muškarac može bez problema da joj omogući sigurnost (njoj, djeci).
    - Kako to baš svi znaju ko je sponsoruša. Ako se i "najpoštenija" riba zaljubi u nekog sa parama ona automatski postaje sponsoruša.
    - Ukoliko je u vezi sa sponsorušom momak zadovoljan, šta tu ima loše. Kada su Hafnera (vlasnik Playboy-a) koji živi sa 7 zečica (sponsoruše by CG) pitali da li ima osjećaj da ga one iskorištavaju, on se nasmijao i rekao da mu to uopšte ne smeta.
    - Imam osjećaj da se iza ovog pljuvanja po sponzorušama kriju frustrirtani muškarci koji su nesposobni i isto takve žene.

    Ljudi bavite se svojim a ne tuđim životima.

    Brgs, Lacmanin
    Da nije tebe neka zakacila pa ih zato opravdavas i branis?

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ciara
    Da nije tebe neka zakacila pa ih zato opravdavas i branis?
    Šta ćeš, bolest je svačija.....
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  5. #5
    ciara Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lacmanin
    Šta ćeš, bolest je svačija.....
    I ja kazemZNaci jeste?:P
    Last edited by ciara; 21-06-06 at 14:20.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ciara
    I ja kazemZNaci jeste?:P
    See yr signature

    Lacmanin
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  7. #7
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Još nešto,
    Žene se vaspitavaju da budu sponzoruše, (too hard to beleive ?).

    Evo primjera:
    Svaka dobra djevojčica je čitala Snežanu i 7 Patuljaka i ona je (Snežana) bog zna kako voljela Patuljke.

    Question:
    Ako ih je toliko voljela što se nije udala za nekog od njih no za Princa na bijelome konju. ???
    Answer this one!!!

    Brgs,Lacmanin
    Last edited by lacmanin; 21-06-06 at 14:59. Reason: typeing error
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    toooooooooooooooooooo lacko kraljuuuuuuuu e neka si im rekao njih ne mogu da vole samo ljubomorni ljudi e tako
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    haha interesantna tema a josh bolje "opravdava" sponzorushe.

    Ova tvoja pricha izaziva da chovjek reche ono "greote, one su fine djevojke,
    mrava zgazile nisu" itd itd,jebote kao da film gledam.

    Shto je sa onom drugom (negativnom) stranom sponzorusha?

    Ja ih iz reda znam koje su samo radi para sa momkom.
    Znachi ama bash nikakve veze sa ljubavlju nema.
    I sam si i to koliko puta vidio prelijepu djevojku sa nekim akrepom od metar ipo
    koji nema 2 zuba u glavu,ali bitno je da on vozi Mercedesa,da ima kule i gradove itd itd.
    Ne velim ja,neka su se snashle,jeli bog da,fino ce zivjet,ovo ono,
    shemice dilemice,ludilo shashavilo,nove krpice,mashnice,parice,ali kako ce zivjet?
    Chitav zivot ce zivjeti laznim zivotom.
    Zivjet ce kao jedan obichan parazit,sluzice se lazima chitavog zivota glumljeci
    da je presrecna sa njim govoreci mu "volim "te svaki dan po 100 puta
    a u isto vrijeme ce ga varati sa prvim komshijom ili neshto sl.
    Zivjece bez ljubavi koja je za mene neshto najbitnije u zivotu,
    neshto zbog chega vrijedi zivot,zbog chega ti je osmijeh na lice.
    To su djevojke najgore vrste koje su spremne na sve,
    i koje bar kod mene nikad nece zasluzit ni "zdravo"
    a kamoli shto drugo.

    Nebio ja tako iskorishten pa cemo lako shto veli glavni zec iz plejboja
    i Snezana i 7 patuljaka.
    Last edited by N-I-K-O; 21-06-06 at 17:57.

  10. #10
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prijatelju,

    Svi smo mi opičeni ne svoj način ( ima i onih što VOLE da ih biju) što će mo sad, tamo njima., ali ima i onih kojima je OK w/sp-rušom.

    This is a free world, forca anarhija.
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Kao shto reche,bolest je svachija...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacmanin
    Još nešto,
    Žene se vaspitavaju da budu sponzoruše, (too hard to beleive ?).

    Evo primjera:
    Svaka dobra djevojčica je čitala Snežanu i 7 Patuljaka i ona je (Snežana) bog zna kako voljela Patuljke.

    Question:
    Ako ih je toliko voljela što se nije udala za nekog od njih no za Princa na bijelome konju. ???
    Answer this one!!!

    Brgs,Lacmanin
    Ejjjj ne diraj mi bajku,ta mi je omiljena! Daklem,kad su burazeri Grim istu sastavljali mislim da nisu imali u vidu sponzorushe..Snezana se zaljubila u princa jer je bio lijep (kao i ona) a i poljubio ju je, dodushe jednom ali nestvarno(ne znam koja zena ne mashta da je mushkarac tako poljubi da joj se noge tresu svaki sledeci put kada ga vidi) chak tako da ju je ozivio..a patuljci su mali i oni su njeni drugari i 7 ih je pa ako bi se zaljubila u nekog od njih kako bi to prihvatilo ostalih 6,pa je Snezana odluchila da ne kvari prijateljstvo. (A i Ljutko se stalno,brate,ljuti,Ucho je star,Stidljivko se previshe stidi,Smotanko vazda zapinje.. )
    Ja stvarno obozavam tu bajku,shto ne izabra neku drugu kao primjer

    A i ne mislim da se zene vaspitavaju da budu sponzorushe.. Sreca nije u parama - kako pjeva Merlinko iz BIH to zanju oni shto imaju pare. Easy come easy go..
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Bogomi se ja,Lacmanine,slazem sa tobom u skoro svemu sto si rekao!
    Ispada da je svaka djevojka koja ima bogatog momka sponzorusa!
    Zaboravlja se da su momci koji imaju para sposobni da djevojci pruze vise u svakom smislu nego oni bez para.
    Uostalom,pitala bih momke,vole li oni da vide lijepo odjevenu djevojku,sredjenu,njegovanu...ili ce obratiti paznju na neku neuglednu ,nesredjenu,ma koliko lijepe okice imala?
    Da li to momke svrstava u muske sponzoruse?
    Djevojke vole njegovane muskarce,dzentlmene i zasto misliti da nijesu zaljubljene u te tipove!
    Toga je vazda bilo i parajlije su bile najpozeljnije mladozenje od kad je svijeta i vijeka!
    Necemo valjda Jelenu Savojsku nazvati sponzorusom!Vrlo uspjesan i dugotrajan brak je imala iako je bila 20 cm veca od muza i 100 puta ljepsa!

  14. #14
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tammy
    Ejjjj ne diraj mi bajku,ta mi je omiljena! Daklem,kad su burazeri Grim istu sastavljali mislim da nisu imali u vidu sponzorushe..Snezana se zaljubila u princa jer je bio lijep (kao i ona) a i poljubio ju je, dodushe jednom ali nestvarno(ne znam koja zena ne mashta da je mushkarac tako poljubi da joj se noge tresu svaki sledeci put kada ga vidi) chak tako da ju je ozivio..a patuljci su mali i oni su njeni drugari i 7 ih je pa ako bi se zaljubila u nekog od njih kako bi to prihvatilo ostalih 6,pa je Snezana odluchila da ne kvari prijateljstvo. (A i Ljutko se stalno,brate,ljuti,Ucho je star,Stidljivko se previshe stidi,Smotanko vazda zapinje.. )
    Ja stvarno obozavam tu bajku,shto ne izabra neku drugu kao primjer

    A i ne mislim da se zene vaspitavaju da budu sponzorushe.. Sreca nije u parama - kako pjeva Merlinko iz BIH to zanju oni shto imaju pare. Easy come easy go..
    Sorry NO hard fillings abt patuljci, ali evo jedno hipotetičko pitanje:
    Ako voliš 2 momka podjednako i jedan ima puno para a drugi je siromah- kojega bi izabrala ( ali iskreno)

    Lacmanin
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  15. #15
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Att All,

    Sorry NO hard fillings abt patuljci, ali evo jedno hipotetičko pitanje:
    Ako voliš 2 momka podjednako i jedan ima puno para a drugi je siromah- kojega bi izabrala ( ali iskreno)

    Lacmanin
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  16. #16
    ciara Guest

    Default

    [quote=zvoncica]
    Uostalom,pitala bih momke,vole li oni da vide lijepo odjevenu djevojku,sredjenu,njegovanu...ili ce obratiti paznju na neku neuglednu ,nesredjenu,ma koliko lijepe okice imala?

    Nisam musko, ali dajem sebi slobodu da te pitam. Znaci po tebi su sponzoruse jedine djevojke koje su lijepe, sredjene, njegovane itd?


    Djevojke vole njegovane muskarce,dzentlmene i zasto misliti da nijesu zaljubljene u te tipove!

    I opet. Znaci onaj sto ima para, sto vozi mercedesa, sto je masan, visok metar ipo, ima kajlu oko vrata, znaci u takvog ce se svaka djevojka ZALJUBITI???Ima i finih momaka, cast izuzecima, ovaj sam opis dala jer odgovara vecini na koje sponzoruse ciljaju.


    Evo da se i ja iznjasnim. Da se razumijemo ja ne mrzim sponzoruse, nego ih iskreno zalim. Sto ce im pare, kuce, garderoba i ostalo kad ne mogu da osjete sto je to prava ljubav, sigurnost muskarca, jedna lijepa izgovorena rijec...Sve mi je to bzvz. Ja sam za to da svaka djevojka bude samostalna, da sebe obezbijedi, da sjutra ne zavisi ni od koga, prije svega da ima svoje JA.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja sam sponzor

    A zar nisu 7 patuljaka nisu bili neki industrijski magnati, imali rudnik dijamanata u sijera leone-u ?
    Ja mislim da je ona htjela sa njima zbog para, a zavrsila je sa princom da bi dokazala da nije sponzi.
    A princ je samo plave krvi, nema nekretnina i novaca.
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by zvoncica

    Zaboravlja se da su momci koji imaju para sposobni da djevojci pruze vise u svakom smislu nego oni bez para.
    Čega više? Večera u skupim restoranima? Novih krpica? Više praznih razgovora? Da mi je znat o cemu pričaju sponzor i sponzoruša kad su nasamo.
    Što sponzoruša radi kad joj istekne rok upotrebljivosti? Kako bira sponzoruša kad dobije 2 ponude istodobno? Da li prednost ima ljepši bogatun sa manje kapitala ili ružniji koji nudi bolji investicioni program?


    Quote Originally Posted by zvoncica
    Uostalom,pitala bih momke,vole li oni da vide lijepo odjevenu djevojku,sredjenu,njegovanu...ili ce obratiti paznju na neku neuglednu ,nesredjenu,ma koliko lijepe okice imala?
    Ja volim kad cura nosi sa stilom ono čime raspolaže. Jako malo sponzoruša to uspijeva. Ako staviš kravi mašnu , ona je ipak samo krava. Muuuuu!

    Quote Originally Posted by zvoncica
    Djevojke vole njegovane muskarce,dzentlmene i zasto misliti da nijesu zaljubljene u te tipove!
    Tako mi te ljubavi...

    Malo je džentlmena među ovdašnjim sponzorima. Bivši auto-limar ili poštar namakne koji milion u smutnim vremenima, a ipak nastavi da čačka nos dok čeka zeleno na semaforu sjedeći u skupocjenom džipu. Rijetko koji novokomponovani biznismen otvori vrata auta, okači jaknu o čiviluk, izvuče stolicu u restoranu , pripali cigaretu toj curi pod ugovorom. Takvih parajlija bez manira i njihovih namontiranih "privezaka" sam se nagledao i na primorju i u Beogradu.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    meni djevojka zivi iza mashe onu zgradu, i tu volimo da izadjemo na terasu i da uz osmijehe pratimo sta se desava...
    Mozes vidjeti vlasnike jednog od lokala u tom redu kako izlazi iz vw touareg-a sa slomljenim kisobranom, mozes vidjeti (sto rece kolega) iste te auto limare kako cackaju nos pa nesto put usta idu.. i tako to
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  20. #20
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=ciara]
    Quote Originally Posted by zvoncica

    Uostalom,pitala bih momke,vole li oni da vide lijepo odjevenu djevojku,sredjenu,njegovanu...ili ce obratiti paznju na neku neuglednu ,nesredjenu,ma koliko lijepe okice imala?

    Nisam musko, ali dajem sebi slobodu da te pitam. Znaci po tebi su sponzoruse jedine djevojke koje su lijepe, sredjene, njegovane itd?


    Djevojke vole njegovane muskarce,dzentlmene i zasto misliti da nijesu zaljubljene u te tipove!

    I opet. Znaci onaj sto ima para, sto vozi mercedesa, sto je masan, visok metar ipo, ima kajlu oko vrata, znaci u takvog ce se svaka djevojka ZALJUBITI???Ima i finih momaka, cast izuzecima, ovaj sam opis dala jer odgovara vecini na koje sponzoruse ciljaju.


    Evo da se i ja iznjasnim. Da se razumijemo ja ne mrzim sponzoruse, nego ih iskreno zalim. Sto ce im pare, kuce, garderoba i ostalo kad ne mogu da osjete sto je to prava ljubav, sigurnost muskarca, jedna lijepa izgovorena rijec...Sve mi je to bzvz. Ja sam za to da svaka djevojka bude samostalna, da sebe obezbijedi, da sjutra ne zavisi ni od koga, prije svega da ima svoje JA.

    Dear Zvončica/Ciara
    Naravno da ste u pravu, bcs there is nothing U can compare with a real love.

    Kiss fm Lacmanin.
    Last edited by lacmanin; 21-06-06 at 22:51. Reason: typeing error
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ATAMAH
    Čega više? Večera u skupim restoranima? Novih krpica? Više praznih razgovora? Da mi je znat o cemu pričaju sponzor i sponzoruša kad su nasamo.
    Što sponzoruša radi kad joj istekne rok upotrebljivosti? Kako bira sponzoruša kad dobije 2 ponude istodobno? Da li prednost ima ljepši bogatun sa manje kapitala ili ružniji koji nudi bolji investicioni program?




    Ja volim kad cura nosi sa stilom ono čime raspolaže. Jako malo sponzoruša to uspijeva. Ako staviš kravi mašnu , ona je ipak samo krava. Muuuuu!



    Tako mi te ljubavi...

    Malo je džentlmena među ovdašnjim sponzorima. Bivši auto-limar ili poštar namakne koji milion u smutnim vremenima, a ipak nastavi da čačka nos dok čeka zeleno na semaforu sjedeći u skupocjenom džipu. Rijetko koji novokomponovani biznismen otvori vrata auta, okači jaknu o čiviluk, izvuče stolicu u restoranu , pripali cigaretu toj curi pod ugovorom. Takvih parajlija bez manira i njihovih namontiranih "privezaka" sam se nagledao i na primorju i u Beogradu.
    RESPEKT!!!

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacmanin
    Sorry NO hard fillings abt patuljci, ali evo jedno hipotetičko pitanje:
    Ako voliš 2 momka podjednako i jedan ima puno para a drugi je siromah- kojega bi izabrala ( ali iskreno)

    Lacmanin
    Ne bih mogla voljeti dva momka podjednako pa josh istovremeno ni hipotetichki..ali o parama sigurno ne bih vodila rachuna,ne moze on meni nishta materijano obezbjediti shto ja samoj sebi ne mogu kupiti,stvoriti,zaraditi.. taman koliko mi treba.
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  23. #23
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dear All
    Ako bog da, u ovoj novoj državi da i žene počnu nešto da zarađuju, pa da i mi muški probamo malo da se sponzorišemo. Što bi falilo, zamislite žena radi a mi po buticima,kafićima, kozmetičkim salonima, i još na vrh svega da pijemo kafu kod komšinice.........da vide kako nam je ( jadničcima )!!!!

    Živjela jednakost polova.
    Voli vas Lacmanin........Bljac

    ps: kako bi zvali muškog koji se sponzoriše ???
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Crni, brate sta ces ti u onu peticu danas?
    Oli me iZSponzorisat ako si je kupio ?
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica
    Necemo valjda Jelenu Savojsku nazvati sponzorusom!Vrlo uspjesan i dugotrajan brak je imala iako je bila 20 cm veca od muza i 100 puta ljepsa!
    Dje nadje brak plave krvi da auporedjujes sa svijetom modernih sponzorusa? Ti bi se tada, onako hrabro suprostavila ocu, koji je baj d vej KING Crne Gore?
    E sto sve necu procitat i sto se sve nece uporedit.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 1 of 8 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  2. Maje i nešto o njima
    By Bugi in forum Nauka generalno
    Replies: 6
    Last Post: 30-05-06, 08:17
  3. Nešto se sprema
    By funestis in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 11-07-05, 17:08
  4. CRNO JAGNJE I SIVI SOKO- REBEKA VEST
    By gromada in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 10-02-05, 20:33
  5. POCECI PARLAMENTARIZMA U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 19-11-04, 08:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •