Results 1 to 22 of 22

Thread: Trajno ispravljanje kose

  1. #1
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Trajno ispravljanje kose

    cula sam da ga rade kod VIOLETE i kod ZORANA.

    je li ko radio kod njih??? kakava su iskustva??? cijene??? jeste li zadovoljni???

    je li bolje poci nedje na stranu(u okruzenju) i to uraditi???

    p.s. budite dobri i odgovorite mi samo ako ste radili licno ili ako bas poznajete nekog ko je trajno ispravljao kosu.

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ne valja ti to nista, zenina drugarica je to radila, kao tri mjeseca da joj bude ispravljena, medjutim posle mjesec dana se vec pocinje primjecivat nadusivanje iste, tako da se ne isplati nikako finansijski
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  3. #3
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a koliko se finansijski frizeru isplatilo???

    dje je radila???

  4. #4
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    U Beograd, jos prije 5 mjeseci, oko 50-60 evraH ja mislim, poslusaj me to ti ne valja, ne nasijedaj, jedna je tako meni rekla da joj se ne moze nadusit kosa, pa je posle mene izgledala ka persijska macka kad se narogusi
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  5. #5
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imala je i moja drugarica slicno iskustvo, drzalo joj je to 2-3 nedelje a rekli joj 3 mjeseca nesto oko 80 eura je platila... i opet je bilo feniranje obavezno. Ne znam sta ce ti sve to? Trajno ispravljanje, maskara od 3 dana... opusti se malo i uzivaj u zivotu :blah:
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Imala je i moja drugarica slicno iskustvo, drzalo joj je to 2-3 nedelje a rekli joj 3 mjeseca nesto oko 80 eura je platila... i opet je bilo feniranje obavezno. Ne znam sta ce ti sve to? Trajno ispravljanje, maskara od 3 dana... opusti se malo i uzivaj u zivotu :blah:
    nisam toliko dokona da bih mogla da svaki treci dan gubim po sat i po za pranje i feniranje sto mi i nije neko uzivanje, a zelim promenu frizure.

    osim toga, ako uskoro ne pocnemo da mislimo o trajnim resenjima za sve, imaces problem sa trajnim gubljenjem vrmena i novca

    to ti je stav u kome uzivam trenutno

  7. #7
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    U Beograd, jos prije 5 mjeseci, oko 50-60 evraH ja mislim, poslusaj me to ti ne valja, ne nasijedaj, jedna je tako meni rekla da joj se ne moze nadusit kosa, pa je posle mene izgledala ka persijska macka kad se narogusi
    evo da vidim kakva su iskustva, necu tek tako da se pustim. zato sam postavila topik

  8. #8
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SimonaS View Post
    nisam toliko dokona da bih mogla da svaki treci dan gubim po sat i po za pranje i feniranje sto mi i nije neko uzivanje, a zelim promenu frizure.

    osim toga, ako uskoro ne pocnemo da mislimo o trajnim resenjima za sve, imaces problem sa trajnim gubljenjem vrmena i novca

    to ti je stav u kome uzivam trenutno
    Što po sat ipo? Šta to radi frizer toliko?
    Meni traje oko sat i 10 minuta kad me farba i fenira (i pere naravno), a inače, feniranje sa pranjem, tačno 20 minuta. Promijeni frizera ako te muči sat vremena.
    Evo i Artemis, isfenira i opere za pola sata!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #9
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SimonaS View Post
    evo da vidim kakva su iskustva, necu tek tako da se pustim. zato sam postavila topik
    Ja ti kazem, bila je posle mene ka divlja macka, i ona je sama bila divlja macka, ta noc je bila toliko nabijena sexualnim igrari...

    Au, ti pricas o iskustvima o feniranju, ne znam ne znam, nisam pametan, samo kazem sto sam cuo zenu da prica o tome

    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  10. #10
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SimonaS View Post
    nisam toliko dokona da bih mogla da svaki treci dan gubim po sat i po za pranje i feniranje sto mi i nije neko uzivanje, a zelim promenu frizure.

    osim toga, ako uskoro ne pocnemo da mislimo o trajnim resenjima za sve, imaces problem sa trajnim gubljenjem vrmena i novca

    to ti je stav u kome uzivam trenutno

    E vala da ti svaku dlaku pojedinacno pere i fenira ne bi toliko vremena trebalo... Kao sto rece zvoncica 20ak minuta je dovoljno i naravno imam dugu kosu tako da ne vidim problem.
    Da mi neko sat vremena drzi fen nad glavom sprzio bi mi i kosu i mozak :???::???:
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  11. #11
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Što po sat ipo? Šta to radi frizer toliko?
    Meni traje oko sat i 10 minuta kad me farba i fenira (i pere naravno), a inače, feniranje sa pranjem, tačno 20 minuta. Promijeni frizera ako te muči sat vremena.
    Evo i Artemis, isfenira i opere za pola sata!
    za toliko vremena meni bi uspjela jedino da makne peskir i oceslja. sat vremena feniranje i to ako me uvati zivac i ne mogu vise da sjedim...
    pa ne bih ja kojevitezala ovuda , da nije velika muka ...

    a evo sam ih promijenila... ni ne brojim vise...
    mislim da je problem u meni, tj. u ovome sto nosim na glavi

  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    e bogomi jes muka onda! Ne znam za te inovacije, i pravo da ti kažem nešto mi baš ne ulivaju povjerenje...ne vaala zbog drugoga, nego da ne bude posle "eeee, kako meni nekad bijaše gusta kosa! Po sat ipo su me fenirali, a sad za 10 minuta završe pos'o":mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #13
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Previše volim svoju kosu da bih ovo isprobavala, čak ne želim ni da je farbam, mada imam finu boju svakako. :P A i skroz mi je prava kosa. :mrgreen:
    Are you suggesting coconuts migrate?

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja razmisljam moju na zimu malo da pocnem da feniram ... da se umire ove kovrdze malo jer svaka svoju politiku vodi ... mada nesto ni ja samu sebe ne mogu zamislit s pravom kosom ...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  15. #15
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja sam bas nesto razmisljala o blago-loknastoj frizuri nikad zadovoljne...

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _Ingrid_ View Post
    A ja sam bas nesto razmisljala o blago-loknastoj frizuri nikad zadovoljne...
    e da je meni blago loknasta ne bi razmisljalja o promjeni ... no ovo se jednom u milion glava desava ...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  17. #17
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radila sam onaj tretman sa keratinom za ispravljanje i regeneraciju i meni se pokazao odlicno. Ne traje sest mjeseci nego dva. Kosa mi je do ramena i kosta 80 €. Imam jako gustu i talasastu kosu i ne mogu sama da je isfeniram ovako je samo operem i osusim i ona je kao fenirana. Prije tretmana krajevi su mi bili jako suvi od pramenova i cestog feniranja, nakon tretmana kosa je skroz regenerisana.

  18. #18
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by otrovna_ View Post
    Radila sam onaj tretman sa keratinom za ispravljanje i regeneraciju i meni se pokazao odlicno. Ne traje sest mjeseci nego dva. Kosa mi je do ramena i kosta 80 €. Imam jako gustu i talasastu kosu i ne mogu sama da je isfeniram ovako je samo operem i osusim i ona je kao fenirana. Prije tretmana krajevi su mi bili jako suvi od pramenova i cestog feniranja, nakon tretmana kosa je skroz regenerisana.
    znaci, to nije s kiselinama???
    ja sam cula da se ovo ispravljanje radi s kiselinama. i da tretman zavisi od vrste hemikalija s koima se radi.
    valja li taj tretman uraditi, samo radi regeneracije, a da nista ne ispravljaju???
    dje si to radila???

  19. #19
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SimonaS View Post
    znaci, to nije s kiselinama???
    ja sam cula da se ovo ispravljanje radi s kiselinama. i da tretman zavisi od vrste hemikalija s koima se radi.
    valja li taj tretman uraditi, samo radi regeneracije, a da nista ne ispravljaju???
    dje si to radila???
    Nije sa kiselinama. Radila sam u Budvi, vjerovatno ga rade i u Pg. Mislim da ipak malo ispravi kosu jer kosa postaje teza pa lijepo pada.
    Ovo je link da vidis o cemu se radi
    http://www.ksilkkeratin.com/

  20. #20
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by otrovna_ View Post
    Nije sa kiselinama. Radila sam u Budvi, vjerovatno ga rade i u Pg. Mislim da ipak malo ispravi kosu jer kosa postaje teza pa lijepo pada.
    Ovo je link da vidis o cemu se radi
    http://www.ksilkkeratin.com/
    mislim da je stvar skroz ok. mada cemo se cuti jos jednom da mi kazes kako teku stvari tokom ova dva meseca. kako izgleda kad kosa krene da izrasta, kad se kosa u korijenu mijenja, a krajevi i dalje pravi, ravni, sto li vec...

    na sajtu su preporuke kako da sami koristimo ovaj preparat, a nidje ne pise dje ga mozemo nabaviti. tj. ako preparat kosta 80 eura ili vise, imacemo da ga korisdtimo za 15-20 aplikacija. zasto bih jedan tretman platila 80 eura??? fino uzmem svoj preparat, nosim ga kod frizerke...

    to su naravno tajne frizera, na meni je da ih razotkrijem ;P

    ludim od pomisli da jedna frizura (sisanje, pranje, feniranje) kosta koliko i jedna plomba kod stomatologa...
    Last edited by SimonaS; 27-07-10 at 13:10.

  21. #21
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radila sam ja to,iako ja imam ravnu kosu,ali previse dugu i gustu...bila je prelijepa,ali zaista prelijepa...ALI,nije preporuchljivo da se kosa kvasi u moru i bazenima,tako da sam ja dzabe bacila pare jer posle mora ja sam morala da se malo isfeniram...nista sad previse,ali chetku sam morala provuci kroz kosu.
    Ja sam to platila 80e u Splendid u Bechice...lijepo je ali ipak je bolje to uraditi na zimu...da se kosa malo odmori...

  22. #22
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SimonaS View Post
    mislim da je stvar skroz ok. mada cemo se cuti jos jednom da mi kazes kako teku stvari tokom ova dva meseca. kako izgleda kad kosa krene da izrasta, kad se kosa u korijenu mijenja, a krajevi i dalje pravi, ravni, sto li vec...

    na sajtu su preporuke kako da sami koristimo ovaj preparat, a nidje ne pise dje ga mozemo nabaviti. tj. ako preparat kosta 80 eura ili vise, imacemo da ga korisdtimo za 15-20 aplikacija. zasto bih jedan tretman platila 80 eura??? fino uzmem svoj preparat, nosim ga kod frizerke...

    to su naravno tajne frizera, na meni je da ih razotkrijem ;P

    ludim od pomisli da jedna frizura (sisanje, pranje, feniranje) kosta koliko i jedna plomba kod stomatologa...
    Meni u korjenu nije bilo strasno jer raste zdrava kosa pa se neka razlika nije vidjela. Krajevi se vrate prvi u prvobitno stanje, radila sam tretman negdje posle Nove godine, pa sam ga ponovila prije par dana. Mislim da bi bolji rezultati bili da sam ga ponovila posle dva mjeseca. Taj preparat kosta 240 eura, na sajtu imas kontakt telefon, medjutim prodaju ga samo frizerskim salonima sa obukom. Mozda mozes da napravis dil sa nekom frizerkom da ga ona naruci za tebe.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: ispravljanje Al-felni! Gdje?
    By Kutuzov in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 21-04-18, 09:50
  2. Trajno uklanjanje dlačica
    By Kliker17 in forum Ženski kutak
    Replies: 43
    Last Post: 20-08-12, 22:07
  3. K: Trajno registrovanu Havarisanu vespu
    By dekan in forum Ostali oglasi
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-10, 20:40
  4. manje kose- izrazeniji libido?
    By zvoncica in forum Ženski kutak
    Replies: 29
    Last Post: 30-04-10, 11:05
  5. Kloniranje kose - lek protiv ćelavosti
    By bane59 in forum Sve i svašta
    Replies: 7
    Last Post: 13-11-08, 23:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •