Page 215 of 216 FirstFirst ... 115165205211212213214215216 LastLast
Results 5,351 to 5,375 of 5395

Thread: Kvalifikacije za LS i UEFA ligu Evrope

  1. #5351
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Ja sam znao, objavili su čim je preša', transfer iz TVNK u FKS, i tad mi bilo smiješno, ali evo smetnuh to sa uma dok se nije glasnuo
    Forever young, i want to be forever young

  2. #5352
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,697
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ja sam znao, objavili su čim je preša', transfer iz TVNK u FKS, i tad mi bilo smiješno, ali evo smetnuh to sa uma dok se nije glasnuo
    jbg transfer by demokrate Ćulafića svi pamtimo po nepozvanju igrača, nemogućnosti da se pogodi ime kluba i time da je prvi prenosio NFL ako se ne varam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #5353
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Jes', na pokojni Elmag je orenosio, tada sam ima' prvi susret sa NFL-om, a on ne umije fudbal prenosit polukršteno, zamisli NFL, nije zna' pola pravila.
    Mislim da je nedje i PL prenosio, pakao.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #5354
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,697
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    slušao rts istovremeno prenosio je PL na Pink. njegovo čuveno ToTtttttnam greote ko se sve bavi fudbalom u cg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #5355
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,820
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Pa sve je jasno covjece
    Jel realno da im je ovo savjetnik i strucni konsuktant za rad i transfere
    E zemljo otvori se
    https://www.vijesti.me/sport/fudbal/...enera-brnovica
    Brate sve si objasnio.

  6. #5356
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Gledao sam i ja tad nfl na elmag, najjace kad se neki ukljucio ispitao ga ponesto i na kraj e koja si ti budala
    Kako mu je tesko palo kukavcu, tad mi je smijesno bilo, dijete jbg. Ali stvarno covjek koji nema sanse da moze da ima ikakve veze sa sportom lise tuc-muc prenosa dodje u najjaci klub u drzavu preko politicke seme. Mislim brate mnogo je

  7. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  8. #5357
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,697
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default Kvalifikacije za LS i UEFA ligu Evrope

    to je samo dokaz da je politika odje sve. znači možeš da nemaš pojma o nekoj oblasti ali ako si za neku političku stranku koja je vlast možeš sve dublji su problem cg fudbala od imenovanja Ćulafića za bilo šta vezano al on je odličan primjer zašto ovaj sport propada kod nas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  10. #5358
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Uh, koliko ne volim javno da pišem neke stvari, ali ovđe mogu zbog godina
    Dajte ljudi budimo realni, mi smo popravili koeficijent u ovoj sezoni, što znači da smo nadmašili očekivajna, da nadmašili!
    To što svi misle da treba da budemo bolji u fudbalu, ne znači da je to realno.
    Realnost je surova, kad to ukapirate valjda će biti lakše. Mi ni protiv jedne ekipe ne možemo biti favoriti, pa ni protiv ovih iz Andore, jer je naša liga druga najgora u Evropi.
    To je matematika, koja nepogrješivo pokazuje naš nivo klupskog fudbala, dakle nije ni blamaža, ni senazcija ni fijasko, ni brodolom nego jednostavno realnost, da je svaka, ali bukvalno svaka pobjeda na evrosceni uspjeh.
    Baš se dobre pare troše, na ljude koji su među najgorima u evropi, svima njima je dobro i fudbalerima i trenerima, bez kvaliteta i napretka uzimaju ozbiljne pare, ozbiljne u smislu da odreda ima igrača koji primaju 5000 eura.
    Što se Ćula tiče, nemojmo, on za nešto da bude kriv tu je mjesec, a naš koeficijen je u strmoglavom padu neđe još od 2017.
    Sistem i kako se ko postavlja, pa valjda je jasno da je ovo crna gora

  11. #5359
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,697
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    sa kakvim referencama je doveden da se nešto pita u fudbalskom klubu, osim naravno članske karte? da se bavi transferima lik koji je prenoseći fudbalske mečeve pokazao da pojma nema o tom sportu. i on treba da se bavi dovodjenjem igrača?

    uzeti i pogledati rezultate cg kluba u Evropi u poslednje 2-3 sezone. treba poluproizvod iz Budućnosti da prima 6-7 iljada a pas prvom do sebe ne umije dat


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #5360
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,697
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    Breidablik, strašna ekipa koja je dala 4 komada Budućnosti za po ure, mogla jos jedno 7-8 do kraja trenutno gubi 4:0 od Zrinjskog nakon pola sata igre volio bih da znam koliko igrača Zrinjskog prima recimo mjesečno kao ona kanta od Grbića


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #5361
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,504
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Vecina nas ovdje je igrala ispred zgrade makar fudbala i vecina nas zna da je bilo igraca i talenata i da ih ima i sad i reci to je realnost nije ispravno... Da je tako ne bi bilo nikakvih ruznih komentara ali kad imas svaku evro scenu da kazem u najmanju ruku sumnjive rezultate onda su i komentari na mjestu... Pa doveli su do toga da su otjerali svakog moguceg navijaca s stadiona dolazi ona naj najuuza rodbina i to je to...nekad mi se znalo subota popodne utakmica ili se gleda uzivo ili se prati prenos preko radija a sad bih radije bocanje isao da gledam nego nasu ligu....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  14. The Following 2 Users Say Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  15. #5362
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Dovoljno govori o ligi kad niti jedan trener nece da dodje nego se samo vrte jedni te isti, to ti govori u koliki smo kanal, ali dobro tako je kad ti politika sve odredjuje...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #5363
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,995
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Breidablik, strašna ekipa koja je dala 4 komada Budućnosti za po ure, mogla jos jedno 7-8 do kraja trenutno gubi 4:0 od Zrinjskog nakon pola sata igre volio bih da znam koliko igrača Zrinjskog prima recimo mjesečno kao ona kanta od Grbića


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Na kraju su primili samo 6 komada...


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #5364
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Breidablik, strašna ekipa koja je dala 4 komada Budućnosti za po ure, mogla jos jedno 7-8 do kraja trenutno gubi 4:0 od Zrinjskog nakon pola sata igre volio bih da znam koliko igrača Zrinjskog prima recimo mjesečno kao ona kanta od Grbića


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zrinjski je pojam za crnogorske klubove.
    Trenutno su sigurno među 5 , 6 timova iz eks Ju.
    Uređen klub , kvalitetan rad , okosnica tima duže na okupu , prošle godine su bili na korak od grupne faze , ove godine čini se da im neće izmaći.
    Samo da se sad ne polakome , pošto izborili LE ili LK inkasiraće minimum oko 5 miliona , ovi na čelu kluba i isisaju odjednom volšebno novac , biće Zrinjski i narednih godina ozbiljna priča.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  18. #5365
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,697
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    čitao sam o njima, izuzetno uredjen klub. jbg, nama je to naučna fantastika. odje su doktori glavni a šaneri i Bogdanović oće savez da preuzmu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #5366
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Pa i Zrinjski vode političari , zato je sad tamo skepsa među navijačima zbog potencijalno ogromnog priliva novca da će biti isisavanja istog , ali su do sad radili fenomenalan posao.
    Atipično za političare sa ovih prostora.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  20. #5367
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,697
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/sport/fudbal/...n-je-i-pistolj

    „Nakon našeg insistiranja da, na sportski i kulturan način, riješimo sve probleme i njihove zahtjeve, uslijedio je žestok atak, koji je rezultirao povlačenjem pištolja i njegovim repetiranjem od strane pripadnika obezbjeđenja stadiona”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #5368
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    samo neka izlazi prljavi ves da se maknu oni sektasi, Asanin sa Aliexpressa i mali novinarcic iz kluba sve im yebem.
    in other news, ispadose Farani jedva od Moldea, it was a good run, nadam se da ce bar uci u LE.
    sto neko veli, prije ce oni imati tim u grupnoj fazi evropskog takmicenja, a nemaju ni status drzave, gasi klupski fudbal u CG
    Forever young, i want to be forever young

  22. #5369
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,697
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    to samo odje ima da doktori upravljaju sportom, i možda u Zambiju, drugo dje teško. da ti se o transferima pita novinar koji o fudbalu nema pojma, takodje. jednostavno u ovoj državi sportom upravljaju ljudi koji o istom pojma nemaju. kad se bude birao predsjednik COKa ima da bude tuča medju političarima. vidimo šta se dešava oko FSCGa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #5370
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,963
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    to samo odje ima da doktori upravljaju sportom, i možda u Zambiju, drugo dje teško. da ti se o transferima pita novinar koji o fudbalu nema pojma, takodje. jednostavno u ovoj državi sportom upravljaju ljudi koji o istom pojma nemaju. kad se bude birao predsjednik COKa ima da bude tuča medju političarima. vidimo šta se dešava oko FSCGa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemoj pogrešno shvatiti,ali do sad smo se podsmijavali jer nas dobijaju ribari i pakeri sa linije za smrznutu ribu.Vjerujem da i tim klubovima ne upravljaju Henkes,Krojf...no ko zna koje profesije i ko zna kolikog fudbalskog iskustva.
    Čudo je kad se postavi sistem,da mu se vremena da zaživi,svi vjeruju u to,rade u tom pravcu...onda može bit i novinar,doktor,mesar,astronaut...na čelu kluba

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 16-08-23 at 13:26.

  24. #5371
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Praštaj brt, ali ne može na čelo fudbalskog kluba bit bogalj koji nije u životu potrča za loptom i da ti se za transfere pita priučeni novinarčić sa diplomom srednje medicinske.
    To što ti pominješ sisteme, ako u tim poluamaterskim klubovima ne upravljaju Jup i ekipa, a onda bar upravljaju likovi koji bar dodirne tačke imaju sa sportom.
    I u sistemu se zna kako se radi baš zbog toga što svako radi svoj posao za koji je učio i neke škole.
    A nešto ne vjerujem da onaj koji je učio kako da ti izvadi slijepo crijevo zna kako da upravlja sa FK, ili ovaj što je učio da ti da infuziju da zna da prepozna ko je kvalitetan za poziciju koja ti škripi u klub.
    Partitokratija nam i neba majku, ne samo u sportu, nego komplet društvu
    Forever young, i want to be forever young

  25. #5372
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,963
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Zato i napisah outline-u "da me pogrešno ne shvatiš",kad ono me ti pogrešno shvati.Dakle,ne branim upravu Sutjeske,jer ne znam ni kakvi su kao doktori a kamoli kao stručnjaci u fudbalu.
    Samo sam rekao da nijesu bitne diplome i iskustvo u trčanju za loptom(kako ti napisa) da bi dobro upravljao klubom.Što se tiče same utakmice sa tim poluamaterima(kako ti napisa) ispade da su bolje ukapirali fudbal ovi što trče za loptom posle posla no ovi naši(ili bolje rečeno njihovi roditelji) što trče za loptom od 5-6 godine,a sa obrazovanjem završavaju otprilike sa 10-13g.
    No,neko ko umije istražiti,će pronaći ko upravlja klubovima koji su izbacili Budućnost i Sutjesku zadnjih godina i đe su,koliko dugo i koliko uspješno "trčali za loptom".
    Ono što ja čujem od prijatelja zanesenjaka fudbalom(inače propalih fudbalera) je da nas školice fudbala i plaćanja članarine uništiše.Dakle,trenira i igra fudbal od 5-13godina svako čiji roditelj ima 40-50€/mjesečno i čiji trener odlučuje ko će igrati utakmicu na osnovu kašnjenja sa članarinom a ne slobodnom voljom,jer isti ti "treneri",takođe "propali fudbaleri"(osim u regionalnom smislu) žive od toga.
    PS.koja se škola uči da bi bio na čelu FK ili da bi bio dobar skaut ili menadžer?Očigledno nije medicina,ali eto da damo šansu nekom drugom ili baš mora bit trkač za loptom

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 16-08-23 at 14:42.

  26. #5373
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Diplome nisu bitne, ajde da kažemo da to može proći, ali da neme veze ko je ili ko nije potrča za loptom, tu se nećemo složiti.
    Da klubom upravlja lik koji dodirne tačke nema sa fudbalom, niti zna kako funcioniše jedan klub počevši od taktike, igrača, pa do stručnog štaba, svlačionice i na kraj do finansija i strukture kluba.
    Ili evo kontra primjer, zamisli na čelo bolnice ili KBC-a da dodje fudbalski trener ili fudbalski menadžer, eto nisu bitna iskustva...
    Forever young, i want to be forever young

  27. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  28. #5374
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,806
    Thanks Thanks Given 
    10,963
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Ja bih sad potpisa da je umjesto Mugija na čelo KBC bio Sokrates(nek mu je laka crna zemlja).
    Pristao bih i na Pepa ili Murinja ili Pemu Mijatovića,jer bi sa sobom poveli i med.tim koji ih prati.Procvjeta bi KBC davno.Problem je,takođe,što neko(ne svako) ko guli medicinu 6 godina(a bogomi i cijeli radni vijek) prima tolko kolko prima a neko ko trči za loptom prima kolko prima.
    PS.Aj,ne bilo ti teško,mlađi si od mene,isčačkaj te vlasnike klubova čija imena ne umijem izgovorit sa Farskih O,Andore... i viđi kolko dugu,uspješnu fudb.karijeru su imali,jer se nisu ni rodili kao naslednici direktora klubova nit se školovali(oficijelno) za to mjesto.
    Neko,ko prati fudbal više od mene,pomenu ođe primjer Zrinjskog ba čijem su čelu političari

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 16-08-23 at 14:56.

  29. #5375
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Brt, velika je razlika izmedju vlasnika i direktora i menadžera kluba, prvo to da ukapiraš, lako ćeno dalje
    Forever young, i want to be forever young

  30. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


Page 215 of 216 FirstFirst ... 115165205211212213214215216 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kvalifikacije za LS i Uefa ligu Evrope
    By kamei in forum Ostali sportovi
    Replies: 1492
    Last Post: 28-05-10, 14:24
  2. Žrjeb za ligu UEFA - finale u Istambulu 2009.
    By salex in forum Ostali sportovi
    Replies: 12
    Last Post: 08-10-08, 22:39
  3. Kvalifikacije za Intertoto/Uefa/LS
    By kamei in forum Ostali sportovi
    Replies: 632
    Last Post: 15-08-08, 22:14
  4. Zrijeb za kvalifikacije za ligu sampiona
    By Plejmejker in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 11-06-08, 00:15
  5. Kvalifikacije CL League, UEFA Cup, Intertoto 07/08
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 13-06-07, 06:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •