Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 136

Thread: Ignorisanje

  1. #76
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Mozda, jer mi se cini da 'normalan' ne bi cekao godinu dana da te upozna malo bolje.
    Jeli stidljiv taj mali?
    Nije stidljiv, meni se čini da sad glumi mangupa, ali ako mu je to merak,nema problema

  2. #77
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja imam jednu teoriju da ukoliko se neko vrijeme družiš s djevojkom(duže od par nedelja), prestaće da gleda na tebe kao potencijalnog momka, i ulazi se u neku zonu drugarstva, a iz toga se nikad ne možeš izvuć To je potencijalna oasnost pri želji da upoznaš bolje nekog prije nego što počnete izlaziti
    Ne kažem da nema dosta cura u tom fazonu, ali nisu baš sve takve. Sad, koliko je on sposoban da procijeni tip djevojke, zavisi od njegovog IQ-a, jbg ne piše nam na čelu.

  3. #78
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_Maya View Post
    Ma okle, no way
    Dobro onda, otmi mu telefon i baci mu ga u kanalizaciju/more/septichku jamu. Kad vec ne zna da ga koristi - nista mu i ne treba

  4. #79
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poppy View Post
    Dobro onda, otmi mu telefon i baci mu ga u kanalizaciju/more/septichku jamu. Kad vec ne zna da ga koristi - nista mu i ne treba
    Najradije bih mu šamarčinu zalijepila.

  5. #80
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_Maya View Post
    Najradije bih mu šamarčinu zalijepila.
    Nien, nein, to ti je soooo OUT/Retro itd. Moras primijeniti neki suptilniji metod Uostalom, koliko to magarence ima godina? Just wondering... :twist:

  6. #81
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Da ne postize on upravo ono sto je zeljeo?

    I am so post-rock I shit sad birds.


  7. #82
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oko cega frku dizete nije realno...

    otkud ta teorija da momak treba da `ulovi djevojku`??

    te price su glupave... ako se ti njemu svidjas i ako se on tebi svidja neminovno je da cete biti zajedno, a ako je neko lovac a neko lovina tu ce biti bezvezne potjere....

    Slatko je muvati se s nekim ali bez obostranih iskrenih simpatija sve pada u vodu!
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  8. #83
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Imam dvije molbe
    - Prestanite da spamujete i da se sprdate, jes da je zabavno, ali mi je brzi ADSL poblesavio pa ne mogu ekspeditivno da reagujem
    -MADAM MAJO, molba za tebe, prestani da pišeš po 2, 3 posta zaredom, jedan ispod drugog. To je zabranjeno pravilima i smatra se spamom nego edituj prvi i dodaj to što si mislila! ...ubuduće ne spajam nego brišem jer sam na 2 strane četiri puta bila prinudjena da spajam po 2, 3 tvoja posta.
    Hvala
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #84
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poppy View Post
    Nien, nein, to ti je soooo OUT/Retro itd. Moras primijeniti neki suptilniji metod Uostalom, koliko to magarence ima godina? Just wondering... :twist:
    tventi tri godinica, magarence, hihihihihih

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Budi strpljiva i iskoristi priliku za razgovor u 4 oka jer mozda taj lik ima neki objektivni razlog sto ne stigne da ti se javi - poruke, telefoni i ostala sranja ne uzimaj u obzir. Ako ti se neko svidja, to nije bez razloga te zato se potrudi oko toga (koliko je u tvojoj moci naravno). Ja sam uvijek za dijalog, a jedino kroz sami razgovor mozes saznati sta je u necijoj glavi - ovako ostaje samo tvoje mishljenje i mishljenje forumskih mudraca, ali onda druga i tebi vaznija strana ostaje nedorechena....
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_Maya View Post
    "Npr." čujete se redovno, izlazite kao drugovi, postoji neko simpatisanje, u vazduhu se "osjeća" nešto više i tako to traje jedno godinu dana.
    A onda iskrsne prilika, da bude nešto više ali ne dođe do ničeg konkretnog. On se uvrijedi uz njegovu konstataciju "Razočarala si me"...Cura ga nakon par dana nazove (on veli sve je super, milo mi je što si zvala, treba da pričamo o onome)i oni se dogovore da izađu npr sjutra veče da se vide i razgovaraju o tome. Međutim, on je ispalio i više se ne javlja. Danas ga ona nazove i on joj nakon par puta što je tel zvonio odbije poziv...A cura (sad ste svi već shvatili da sam to JA ) mu samo pusti sms "Hvala.".

    I što je njemu s mozgom, može li mi iko objasnit . Jel moguće da zato što je bio odbijen u "ključnom" momentu sad on glumi neko ludilo i ponaša se infantilno???
    procitaj pazljivo
    http://dechuck.org/dechak/

    sve ce ti se kaZti
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  12. #87
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Slozicu se sa kolegnicom u vezi spamovanja,obratite malo paznju na to...


    Mayo.... Sta da ti kazem...Duga je godina,izgleda da vise stvari rade protiv vas nego za vas...Zelim ti samo reci da nije tvoja greska sto nisi vidjela lijepu situaciju za jedno spajanje jer uz alkohol se bas i ne cini lijepom i mislim takodje da za to postoje ljepsi intimniji trenuci u dvoje za koje se on nije dugo osmjelio kao muskarac kome se svidjas...Uvrijedio se jer je zamislio pogodnu situaciju za sebe da ti pridje i ako ona to nije bila a nezrelost ga je samo dovela do toga da ne nadje razumijevanje i shvati to od tebe kao jednu od igri a ne da mozda bas i nije za tebe prijatno da se smuvate na taj nacin,dakle racunao je da ako je njemu pogodno onda mora biti i tebi...Niko ne voli da je odbijen kad u mislima ima neki "savrsen" plan,ali to sto nije uspio da razgovara sa tobom nakon toga i saslusa te neka ti to pomogne da razmislis o godini vaseg druzenja i simpatisanja...Sad ima iskrivljenu sliku o tebi jer nije ispalo onako kako je on zelio i odlucio je da se zainati,jer zeli da se osjecas krivom i da pobijesnis,(sto mu je izgleda i uspjelo) onako kako si ti nenamjerno uspjela njega da izbacis iz takta...A zasto bi te to nerviralo?Imaj na umu tri stvari:
    -Muskarac kome se doista svidjas nikad nece odugovlaciti da ti to pokaze otvoreno,smisli ideju da ti pridje i zavede te.Godina je za njega preduga.
    -Muskarac kome se doista svidjas nece pokusati da te smuva drzeci pivu u ruci u polupijanom ili pijanom stanju zagusljivog lokala.
    -Muskarac kome se doista svidjas bice i tvoj prijatelj,uzimace u obzir i tvoje misljenje i bice spreman da te saslusa...On zna da je spustanje slusalice ujedno i odraz nekulture.



    Eto,oduzih ovo zbog tebe...Samo razmisli malo...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #88
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    procitaj pazljivo
    http://dechuck.org/dechak/

    sve ce ti se kaZti
    Pročitala, jako poučno. I ja daa bih izbjegla te igrice i stavila tačku na sve to (ma šta to značilo: dalje drugovi, neprijatelji ili momak i đevojka), sam željela da se vidimo i razgovaramo, ali on NEĆE, igra se...

    Quote Originally Posted by Lord Tyler View Post
    Budi strpljiva i iskoristi priliku za razgovor u 4 oka jer mozda taj lik ima neki objektivni razlog sto ne stigne da ti se javi - poruke, telefoni i ostala sranja ne uzimaj u obzir. Ako ti se neko svidja, to nije bez razloga te zato se potrudi oko toga (koliko je u tvojoj moci naravno). Ja sam uvijek za dijalog, a jedino kroz sami razgovor mozes saznati sta je u necijoj glavi - ovako ostaje samo tvoje mishljenje i mishljenje forumskih mudraca, ali onda druga i tebi vaznija strana ostaje nedorechena....
    Evo kao što neđe rekoh, naš susret se mora desit vrlo brzo jer smo vezani za jednu situaciju, pa ćemo vidjet kako će reagovat.


    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Da ne postize on upravo ono sto je zeljeo?
    Što god da je želio, postigao je da se ja osjećam mizerno.
    Last edited by Artemis; 22-05-10 at 19:30.

  14. #89
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    procitaj pazljivo
    http://dechuck.org/dechak/

    sve ce ti se kaZti

    Sjajno...(za one koji vole da igraju igre)...
    Ipak ne vjerujem da je to slucaj sa ovim Mayinim problemom...Zavedena bi bila Maya da je nasao neko ljepse mjesto za spajanje,za godinu dana je mogao bar to da smisli...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  15. #90
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_Maya View Post
    "Npr." čujete se redovno, izlazite kao drugovi, postoji neko simpatisanje, u vazduhu se "osjeća" nešto više i tako to traje jedno godinu dana.
    A onda iskrsne prilika, da bude nešto više ali ne dođe do ničeg konkretnog. On se uvrijedi uz njegovu konstataciju "Razočarala si me"...Cura ga nakon par dana nazove (on veli sve je super, milo mi je što si zvala, treba da pričamo o onome)i oni se dogovore da izađu npr sjutra veče da se vide i razgovaraju o tome. Međutim, on je ispalio i više se ne javlja. Danas ga ona nazove i on joj nakon par puta što je tel zvonio odbije poziv...A cura (sad ste svi već shvatili da sam to JA ) mu samo pusti sms "Hvala.".

    I što je njemu s mozgom, može li mi iko objasnit . Jel moguće da zato što je bio odbijen u "ključnom" momentu sad on glumi neko ludilo i ponaša se infantilno???
    Znas onaj vic kad Pijevac juri kokoske oko kokosinjca i ona jedna kaze "Ja cu da uvatim jos jedan krug da ne misli da sam laka zhenska"? E pa izgleda da tvoj Pijevac ne voli kad se foliras.

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Sjajno...(za one koji vole da igraju igre)...
    Ipak ne vjerujem da je to slucaj sa ovim Mayinim problemom...Zavedena bi bila Maya da je nasao neko ljepse mjesto za spajanje,za godinu dana je mogao bar to da smisli...
    treba neko da mu skine "masku" i to je to
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #92
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    treba neko da mu skine "masku" i to je to
    A njemu treba samo jedan razgovor sa mnom i sve bi mu bilo jasno, nego ja zaista ne mogu više da njega zovem, ispašće još da ga uhodim i jako mi je žao što sve ovo ovako ispade ...
    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Znas onaj vic kad Pijevac juri kokoske oko kokosinjca i ona jedna kaze "Ja cu da uvatim jos jedan krug da ne misli da sam laka zhenska"? E pa izgleda da tvoj Pijevac ne voli kad se foliras.
    On zna zašto ja nisam htjela vezu i dobro je upućen u moj život. Jedino izgleda što nije ukapirao je da želim s njim trijezna da se smuvam a ne pijana, a on je izgleda shvatio to kao "ne uspjeh trijeznu a ni pijanu da je smuvam-ja se njoj ne dopadam" i onda kad je vidio da ga ja "tražim" sad je lijepo odlučio da se igra sa mnom. Čim sam pokazala slabost, sad udara po tome, ali eto, njegov izbor i volja.
    Last edited by Madam_M; 22-05-10 at 19:56.

  18. #93
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ti se on svidja i zelis da budes sa njim stegni zube,uzmi telefon i kazi mu da ti je zao zbog onoga sto se desilo te noci,ok ?ako neces tako onda poruku posalji...sto je tolika muka aooooooo stvarno ne mogu da vjerujem

    ja mislim da ovdje nema sto vise da se pise...bez da sacekamo sta se desilo....aj`te u zdravlje

    pa-pa



  19. #94
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oskar_mali View Post
    ako ti se on svidja i zelis da budes sa njim stegni zube,uzmi telefon i kazi mu da ti je zao zbog onoga sto se desilo te noci,ok ?ako neces tako onda poruku posalji...sto je tolika muka aooooooo stvarno ne mogu da vjerujem

    ja mislim da ovdje nema sto vise da se pise...bez da sacekamo sta se desilo....aj`te u zdravlje

    pa-pa
    A jesi ti procitao da ga je ona ZVALA i poslala sms a da se on NE javlja? >.>

    I am so post-rock I shit sad birds.


  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_Maya View Post
    AJedino izgleda što nije ukapirao je da želim s njim trijezna da se smuvam a ne pijana, a on je izgleda shvatio to kao "ne uspjeh trijeznu a ni pijanu da je smuvam-ja se njoj ne dopadam" i onda kad je vidio da ga ja "tražim" sad je lijepo odlučio da se igra sa mnom. Čim sam pokazala slabost, sad udara po tome, ali eto, njegov izbor i volja.
    A mozda lik misli kako ces mu reci "dobar si ti momak, ali ja bih da ostanemo samo drugovi", i da bi mu to veoma tesko palo? Pokusaj malo da shvatis i drugu stranu, ne donosi nagle zakljuchke. Iliti ne trchi pred rudu Ja ti garantujem da ce to lijepo da se zavrshi, a ja nikad ne grijeshim :skromno:
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  21. #96
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    A jesi ti procitao da ga je ona ZVALA i poslala sms a da se on NE javlja? >.>
    neka ga okrene jos jednom i posalje sms ali ovaj put malo poveci SMS

  22. #97
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Tyler View Post
    A mozda lik misli kako ces mu reci "dobar si ti momak, ali ja bih da ostanemo samo drugovi", i da bi mu to veoma tesko palo? Pokusaj malo da shvatis i drugu stranu, ne donosi nagle zakljuchke. Iliti ne trchi pred rudu Ja ti garantujem da ce to lijepo da se zavrshi, a ja nikad ne grijeshim :skromno:
    Pa nije valjda toliki debil da to pomisli, da, baš bih se mučila toliko da dođem do njega da bih mu rekla da ćemo biti samo drugovi

    Quote Originally Posted by oskar_mali View Post
    ako ti se on svidja i zelis da budes sa njim stegni zube,uzmi telefon i kazi mu da ti je zao zbog onoga sto se desilo te noci,ok ?ako neces tako onda poruku posalji...sto je tolika muka aooooooo stvarno ne mogu da vjerujem

    ja mislim da ovdje nema sto vise da se pise...bez da sacekamo sta se desilo....aj`te u zdravlje

    pa-pa


    Pokušala druže, ali nije uspjelo. Iskulirao me je.....

  23. #98
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_Maya View Post
    Pokušala druže, ali nije uspjelo. Iskulirao me je.....
    pokusaj opet,nadji nacin da dodjes do njega i vidis na chemu si nemoj da odustajes

  24. #99
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Maya, zestoko si zagrizla za tog boya, ovoliko stranica se ne posvecuje nekom ko ti je ono pffff... To je ona standardna pojava, kad ti se moze-neces, nego glumis VIP, a kada ti se ne moze i dozivis 'odbijanje poziva' od istog, onda gori pod nogama, potpuno odlijepis, i nadu trazis od toplih prijatelskih savjeta i podrske kako si ti potpuno Ok u odnosu na tog nemilosrdnog basterda.. Klasicni znakovi onih ljubavnih 'leptirica'. Iz price bih zakljucio da zalis zato sto si bila 'tvrd orah', al dobro.. Nije to tako strasno.
    Naravno ocekujem da ces sve ovo da opovrgnes, ali kako god vjerujem da se vecina slaze sa svim navedenim. Opet sve ovo uslovno, UKOLIKO je to bas takva story koju si ti opisala..



  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    previse potenciras na sebi, "ti ovo, ti ono" ja ti opet povlachim, strpljen spashen. Kad si zaljubljen u nekog, drugachije gledash na stvari i mnogo si emocionalno osjetljiviji, iako si do tad bio "kul lik". Ti ne znas da li ga je i koliko to pogodilo. Ja ti zelim svaku srecu i chekaj razgovor sa njim, pa ti kolutaj ochima koliko god hoces.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •