Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: Biti zensko je zaista zajebana stvar.

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Biti zensko je zaista zajebana stvar.

    Sjedim danas sa nekim drustvom u jednom kaficu, tek na vrata ulazi jedna curica, 17-18 god, zgodna, ne previse napadno obucena, ali vrckastih i zavodnickih pokreta...jednostavno receno tipicna podgoricka curica.
    Komentari koji su nastali:
    -Vidis ovu malu...jednu noc u city 20 momaka joj je uzelo broj telefona...
    -...pricao mi je jedan drug da su petorica jednu noc bila sa njom...
    -...ja sam je vidio sa tim i tim kako se fataju...
    -...a ko bi rekao, bas slatka mala..."
    ...

    Ja se malo bolje zagledah u nju, zaista na prvi pogled se ni po cemu ne razlikuje od ostalih pg curica, i pitam ja njih: Da li vi zaista vjerujete u te price? Svi su rekli: Ono sto su nam drugi pricali djeluje zaista nevjerovatno, i 90% ne vjerujemo u to, ali ipak ono sto smo mi sami vidjeli (fatanja, uzimanja brojeva telefona itd itd.) govori da gdje ima dima ima i vatre!

    Dakle sta vi mislite o ovoj pojavi, da li su ove price istinite ili su plod ljubomore i ogovaranja. Koliko se danasnje cure, koje su tek prestale biti djeca, cuvaju od ovakvih prica, i da mozda i one same, svojim ponasanjem, daju razloga za ovakva ogovaranja?

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Kod Dese.. :)
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene takve price me ni malo ne zanimaju...
    Ljudi to smisljaju da se malo razonode ili iz ljubomore. U slucaju da momci pricaju lose o curi, nejvjerovatnije su odbijeni od iste. Za mene su to najveci bijednici.
    :devil:
    ** What do I know, I'm just a model!

    J* Pey

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vecinu ti jebaca boli ruka, a kakvi su ljudi pa to pricaju i prepricavaju ne treba ni govoriti.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja nikada nisam imala tih problema, starija braca su zakon za to! 8)
    Ljubomora? Moguce...
    Mada bih prije rekla da je mala sredina pa se sve manjevise zna...pa ona ako je bila sa jednim od tih 20...isto kao da je bila sa svima njima...
    Vece ste vi ogovaruse nego mi :P

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sad ispade niko nikog ne ogovara.. pff.. Forum!

    Ada normalno cus da se u svako drustvo tako prica. Onaj ko oce o njemu da se prica, o njemu ce se pricat. Onaj ko nece, o njemu nece. Tinejdzerkama je to nacin dokazivanja, vrckanja, i flertovanja.. Od jednog do drugog dok dodje do mene, sa svima tima se i pojebala. Ja licno ne vjerujem dok nije iz prve ruke. A toga iz prve ruke za slicne znam dosta, sto cine.. hmm.. Bude mi za' sto mi je taj neko (obicno neki drug) sa njom
    I ja recem, cus.. Cesto, 'vidji kako je dobra'.. 'Vidjeh je sinoc sa tim i tim, a cuh da je klepio kasnije'.. 'A sto ima dobro dupe'.. 'E ova je ekstra, mada je lujka, ima vec karijeru'.. 'Vidis onu, ekstra riba' To je obavezno.

    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pojasnjenje:

    nije pitanje u tome da li su price 100% istinite ili ne (mada moram pitati vas koji mislite da su ovo prazne price i da u njima nema istine...jeste li bas sigurni da vi ne poznajete ni jednu osobu koja bi se uklapala u ove price?), svi se slazu da su ogovaranja najcesce laz, , ali pitanje je da li bas curama treba takav publicitet, kako se brane od njega i da li i one same doprinose tome?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve da je to 100% istina meni je ogavno i iskreno me nervira sto kod nas o svakome se prvo pocne nesto lose, pa tek onda onako usput (mozda) i dobro.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Sve da je to 100% istina meni je ogavno i iskreno me nervira sto kod nas o svakome se prvo pocne nesto lose, pa tek onda onako usput (mozda) i dobro.
    u potpunosti se slazem covjece ali nije tema ogovaranje, vec ponasanje koje dovodi do njega, ma koliko to dvoje bilo povezano dajte, nemojte mi topic pretvoriti u dosadno moralisanje

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Ja nikada nisam imala tih problema, starija braca su zakon za to! 8)
    xexe moja sestra ih ima 3 :roll: cek da poraste da vidimo oce li se cut koja takva prica :?
    - just make me want it -

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HN/PG
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ja bi ako ikako moze da se napravi jedan set pravila koja ako se postuju nece izazvati price o djevojkama.

    Posto imamo pravila kako naci najbolju friendicu, ako moze ovo sledece da bude.
    Kuca pored mora i barka na Toploj. Koga to zapravo volim u Herceg Novom?

    Smile and the world will smile with you. Frown and frown alone.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zaboravih da dodam jednu dobru sto mi je Bojan rekao...
    "Dok god se prica, znaci da vrijedim" 8)

    Da ne bude da ne odgovaram na temu...
    Hombre, kako se god cura/momak ponasali okolini ne valja...barem jedna osoba ce se naci da joj se nesto ne svidja..takvi smo mi, takav je cijeli svijet...Uvijek ima prica i pricica...Samo treba znati kako da se odnosite prema njima, ja licno izbjegavam sve dok to isto ne cujem od osobe meni jako drage...a do tada...neka su samo zdravo'

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    sous le soleil
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vIbes
    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Ja nikada nisam imala tih problema, starija braca su zakon za to! 8)
    xexe moja sestra ih ima 3 :roll: cek da poraste da vidimo oce li se cut koja takva prica :?
    jadna tvoja sestra kad dodje u teen godine... Njen ce momak morat' trazit permesso od vas trojice svaki put pred izlazak . A taj dok se svidi vama trojici... ihaaaa... Tipican crnogorski stariji brat se ponasa veoma zastitnicki prema mladjoj sestri, a jos kad ih je troje :? ...

    /me je sretna sto ima stariju sestru
    ~Sans toi les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois~

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    zaboravih da dodam jednu dobru sto mi je Bojan rekao...
    "Dok god se prica, znaci da vrijedim" 8)
    upravo si pogodila sustinu cijele price. razliciti su ljudi, i muskarci i zene, a zene cesto razlicito tumace ovo sto si napisala, pa neke namjerno daju povoda za razne price, misleci da tako sebi dizu cijenu kod muskaraca, a u stvari postizu efekat ogovaranja i omalovazavanja. moje pitanje je bilo ko je veci penal, muskarci koji ogovaraju(sto je, naravno, vise nego ruzno) takve cure, ili same te cure koje daju povoda za takve price???
    ono sto je meni interesantno u prici sa pocetka posta je sledece:
    cura koja je bila predmet razgovora se nije ni izgledom ni ponasanjem razlikovala od 80% cura u tom kaficu (dobar kafic, cim ima toliko zgodnih cura ). ali zasto su ogovarali bas nju a ne neku drugu? da je zbog toga sto ih je iscoolirala negdje kad su joj prisli...pa sigurno su ih iskulirale i mnogo ljepse djevojke pa ne pricaju tako o njima. doduse, to nije bilo bas moje uze drustvo pa ne mogu biti sasvim siguran u njihove motive, ali jednostavno mi tu nesto ne stima.

    razlog zasto sam ovo stavio na zenski kutak je taj sto su cure nazalost mnogo osjetljivije na ogovaranja od nas muskaraca, jer je nase drustvo takvo kakvo jeste. zato mislim da bi svaka od vas, a pogotovo one mladje, trebala da se trudi da daje sto manje povoda za takve price, a one komentare i ogovaranja koja su posljedica neke zle namjere, zavisti itd. naravno da treba ignorisati.

  14. #14
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Pg
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .. da se i ja izjasnim!!

    vi mushkarci koliko god riba imali i koliko ih god promijenili npr. za 1 noc za vas ce se reci da ste FACE !! kraljevi isl.

    A za djevojke totalno drugachija pricha.. Ako je 1 noc s'jednim, 2 s'drugim il' tako neshto ta curica odmah nosi epitet" lake cure" , kurve i znate vec.. znachi vi mozhete da mijenjate djevojke ka' charape i da ispanete face a mi.. :roll: :evil: :!:
    [size=2]
    Kao nikotin ti jos teces mojim venama,
    jos uvek te VOLIM,znaj to nikad nisam prestala..
    Kao nikotin tako ubijas me lagano
    jer usnama tvojim ja navucena sam odavno..
    [/size]

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *cHeStNUT*
    Quote Originally Posted by vIbes
    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Ja nikada nisam imala tih problema, starija braca su zakon za to! 8)
    xexe moja sestra ih ima 3 :roll: cek da poraste da vidimo oce li se cut koja takva prica :?
    jadna tvoja sestra kad dodje u teen godine... Njen ce momak morat' trazit permesso od vas trojice svaki put pred izlazak . A taj dok se svidi vama trojici... ihaaaa... Tipican crnogorski stariji brat se ponasa veoma zastitnicki prema mladjoj sestri, a jos kad ih je troje :? ...

    /me je sretna sto ima stariju sestru
    neka neka, mi svo evropska braca evropskijeh svatanja :roll:
    - just make me want it -

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma balasevic fino u jednoj pjesmi kaze "lajte kere varosanke, kera sam i sam, odlicno vas znam, ne dam na vas zute banke, lajte samo znajte da vas ne slusam..."
    cinjenica je da sta god uradimo, nece svi odobravati. nekom ce se svidjeti nekom nece. ne treba se truditi da se svima svidimo jer je to nemoguce. Na zalost ljudi su takvi, jedva cekaju da uradimo nesto da ne treba, bilo da je to nesto zaista bitno ili ne, da pocnu price na nas racun....
    Kad covjek nauci da zanemari te glupave price i ljude, zivot mu postaje mnogo laksi. Srecom mene takve price samo mogu nasmijati....
    Sem toga, da je i ta djevojka zaista bila sa 5 muskaraca isto vece i da je dala svoj petorici broj telefona, zasto je to vas problem?[/url][/quote]

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Toliko sam takvih pricha o sebi chula da sam potpuno prestala da obracam pazhnju na njih.
    Naravno da cu reci da zhene ne moraju da daju nikakav povod ali ima i onih koje to rade,nekada namjerno nekada sluchajno.
    Valjda ljudi ne vole djevojke koje se "provokativno" oblache (mada i dalje ne znam shta to znachi) ili djevojke koje imaju vishe drugova nego drugarica,...ne znam...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve vise mislim da, kad je ravnopravnost polova u pitanju, problem nije u tome sto muskarci misle da su superironiji od zena, vec zato sto se ogromna vecina zena osjeca inferiornije u odnosu na muskarce. komentari na ovom forumu su cist primjer za to.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    ma balasevic fino u jednoj pjesmi kaze "lajte kere varosanke, kera sam i sam, odlicno vas znam, ne dam na vas zute banke, lajte samo znajte da vas ne slusam..."
    cinjenica je da sta god uradimo, nece svi odobravati. nekom ce se svidjeti nekom nece. ne treba se truditi da se svima svidimo jer je to nemoguce. Na zalost ljudi su takvi, jedva cekaju da uradimo nesto da ne treba, bilo da je to nesto zaista bitno ili ne, da pocnu price na nas racun....
    Kad covjek nauci da zanemari te glupave price i ljude, zivot mu postaje mnogo laksi. Srecom mene takve price samo mogu nasmijati....
    Sem toga, da je i ta djevojka zaista bila sa 5 muskaraca isto vece i da je dala svoj petorici broj telefona, zasto je to vas problem?[/url]
    [/quote]

    koliko puta treba da ponovim da ogovaranje nije tema ovoga topica? ali ipak da napisem nesto u vezi sa ovim sto bi nas trebalo da se tice sto je ova spavala sa 5oricom...neki od nas ce iduci put pokusati da je iskoriste, dok drugima nece pasti na pamet da je udostoje pogleda, a ne prilaska, muvanja ili necega drugog. dakle, nezavisno od afiniteta, vrlo "korisna" informacija za muskarce.

  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se tice zenskog osjecaja inferiornosti u odnosu na muskarce, sasvim je moguce da se odredjeni broj zena osjeca inferiorno, sto je poslkedica dugotrajne muske superiornosti u prethodnim epohama. SA druge satrne, ne znamo koliko je zena zaista ima osjecaj inferiornosti tako da se ne treba oko toga raspravlajti.
    Sto se tice 2glavne price", sve i da je tacno da je djevojka spavala sa 5 oricom, zar mislis da je toj djevojci stalo sto ce neko drugi je etiketira, i zar mislis da je toliko naivna da nece provaliti da pokusavate da je iskoristite?

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    Sto se tice 2glavne price", sve i da je tacno da je djevojka spavala sa 5 oricom, zar mislis da je toj djevojci stalo sto ce neko drugi je etiketira, i zar mislis da je toliko naivna da nece provaliti da pokusavate da je iskoristite?
    upravo je to ono sto meni nije jasno. kako njoj, ili bilo kojoj drugoj koja se slicno ponasa, moze biti svejedno da li ce je neko etiketirati ili ne, ako vec zivimo u drustvu kojem zivimo?

  22. #22
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa sta da ti kazem... ima nas razlicitih... sem toga ja sam bas primijetila kod nas sindrom " seks i grad", s tim sto se ta serija ovdje shvata na najgori nacin. odnosno,djevojke obicno prihvataju nacin prezentacije sebe u javnosti, pri tom ne shvatajuci sami smisao serije, nego prihvatajuci samo konkretizaciju iste... ne znam da li sam bila konfuzna ali mislim da ces hsvatiti poentu

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u pravu su, tako nekako stoje stvari

  24. #24
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nadam se da ovo znaci da si shvatio?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    nadam se da ovo znaci da si shvatio?
    to znaci da si bila u pravu vezano za fenomen primjenjenog sexa i grada, nista vise

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •