Page 639 of 1176 FirstFirst ... 1395395896296356366376386396406416426436496897391139 ... LastLast
Results 15,951 to 15,975 of 29400

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #15951
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    292
    Thanks Thanks Received 
    148
    Thanked in
    75 Posts

    Default

    Da, imam nalog na mailboxde i koristio sam ga ali nesto ne obratih paznju da to moze...mislio sam samo da moze u Njemackoj da trgujes...

    ONO ŠTO SVI ZNAJU A NIKO NEĆE DA PITA

  2. #15952
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    325
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Pogledaj na njihovom site-u, može iz svih zemalja Evropske unije

  3. #15953
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    292
    Thanks Thanks Received 
    148
    Thanked in
    75 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by coldplay View Post
    Pogledaj na njihovom site-u, može iz svih zemalja Evropske unije
    Zahvaljujem na brzom i jasnom odgovoru

    ONO ŠTO SVI ZNAJU A NIKO NEĆE DA PITA

  4. #15954
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Fenomen zvani Pošta CG... 3 puna radna dana u express pošti a i dalje nema dostave...

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  5. #15955
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,072
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    401
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Fenomen zvani Pošta CG... 3 puna radna dana u express pošti a i dalje nema dostave...

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    Meni sad sad zadnja posiljka sto je stigla, u cetvrtak prosli je stigla u express a u utorak dostavljena na adresu. Ne znam je li manjak radnika ili ogromna kolicina robe ili sto drugo ali masu im vremena treba.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

  6. #15956
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Najveći problem je neorganizovanost, a to se teško može riješit u firmu koja je toliko ogrezla u rođačko zapošljavanje.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  7. #15957
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Dolazim juče da provjerim za pošiljku jer piše slanje na domaću lokaciju evo 7 dana. Ona djevojka kaže kao da će stići to, da čekam još, ovo ono, nije htjela ni da provjeri preko trackinga. Ja rekoh to 5 dana stoji kod vas, kad posle uze tracking broj i reče da je to na carini.
    Samo gledaju da te što prije maknu. Pih.


    Sent from my Redmi Note 3 Snapdragon using Tapatalk

  8. #15958
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljudi nijesam imao nikad iskustva sa narucivanjem preko Amazona pa ako mi ko moze pomoc. Htio sam da narucim ovo, vidio sam da je free shiping za posiljke sto su preko 35$ al me zanima za koliko bi stiglo? https://www.amazon.com/gp/aw/d/B001K...KIKX0DER&psc=1


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #15959
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Dolazim juče da provjerim za pošiljku jer piše slanje na domaću lokaciju evo 7 dana. Ona djevojka kaže kao da će stići to, da čekam još, ovo ono, nije htjela ni da provjeri preko trackinga. Ja rekoh to 5 dana stoji kod vas, kad posle uze tracking broj i reče da je to na carini.
    Samo gledaju da te što prije maknu. Pih.


    Sent from my Redmi Note 3 Snapdragon using Tapatalk
    Oni imaju definitivno malo radnika za ovoliki broj pristiglih pošiljki.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  10. #15960
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Meni uglavnom posiljke donosi isti postar i ajde da kazem bas dobar tip, gotovim ja njega i on mene i bas se potrudi cim se sortira tamo da mi odma donese posiljku...
    I bas ga zamolim prije tri-cetiri dana da pogleda da mi nema posiljke sa asosa(nemam track) jer mjesec i deset dana je proslo od kada su je poslali..I bas me zove i kaze mi sve i da je stigla to je nemoguce naci jer su to tone posiljki..
    E sad da li je neorganizovanost ili nema ljudi ne znam...a bice da je i jedno i drugo...

  11. #15961
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Svi poštari su dobri radnici kao i svi tamo koje srijecete u posti na preuzimanje ali malo ih je za toliki obim posla

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  12. #15962
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li preporuka neki link sa ebay-a za dobre rukavice za motore? Po mogucnosti da su bez prstiju i crvene..

  13. #15963
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Svi poštari su dobri radnici kao i svi tamo koje srijecete u posti na preuzimanje ali malo ih je za toliki obim posla

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    preko k....a rade, to se vidi.. postari su najkorektniji, a radnici u upravi samo nek su zdravo
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  14. #15964
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    preko k....a rade, to se vidi.. postari su najkorektniji, a radnici u upravi samo nek su zdravo
    Poštarima skidam kapu i poštujem ih jer nije njima lako sa ovolikim obimom posla, ja vidim u mojoj pošti kad pođem, pa njima tona tih paketića dođe svaki dan. A što se tiče ostalih radnika pošte, to su jedna obična g..na iz komunističkog sistema koji ne rade ništa i sve im je "ajde more završiće se rabota" sve se odlaže itd. jedva čekaju doma da krenu.
    This time next year we'll be millionaires

  15. #15965
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Poštari su stvarno svi ok, ali osoblje u pošti je katastrofa.

    Sent from my Redmi Note 3 Snapdragon using Tapatalk

  16. #15966
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Definitivno ih ima malo na ovim operativnim poslovima, razvrstavanja pristiglih posiljki - barem se meni tako cini. Druga stvar je i sistem razvrstavanja - mislim da ga nema tj. da je zastareo. Sistem plasticnih kadica je mozda mogao da se koristi kada su imali stotinjak posiljki nedjeljno/mjesecno ali sada kada je kupovina preko interneta u zestokoj ekspanziji, mora se nesto chinjeti... Do tada, krajnji korisnici tj mi, zbog kojih posta i postoji cemo biti nezadovljni i ispoljavati nezadovoljstvo na jedinima sa kojima dolazimo u kontakt, a koji su najmanje krivi... Ja podjoh u subotu pred zatvaranje, da pokusam da preuzmem nesto sto je bilo vec u express, ne bjese ona djevojka nego onaj visoki sijedi i njemu kompjuter ne izbacuje nista (iako meni postina pretraga daje info da je u expres), veli tu je to sigurno, zajedno sa ostalih 1000 od toga dana... Kad dodje do postara, donijece ti... Rekoh nema sto, sjedi cekaj...
    Ranije se moglo poci pred zatvaranje (iz razloga da ti ne kazu da je kod postara koji je krenuo na teren) pa da ti daju direktno, a sada izgleda prije neuspjelog pokusaja urucenja ne moze... Ne znam ni ima li tu nekog pravila/kriterijuma...
    Last edited by Ben Dover; 27-03-17 at 09:58.
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  17. #15967
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Preporučite mi neki sajt za digitalne PS4 igre. Ja sam gledao samo Amazon, ali nisam oduševljen ponudom
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  18. #15968
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,256
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Definitivno ih ima malo na ovim operativnim poslovima, razvrstavanja pristiglih posiljki - barem se meni tako cini. Druga stvar je i sistem razvrstavanja - mislim da ga nema tj. da je zastareo. Sistem plasticnih kadica je mozda mogao da se koristi kada su imali stotinjak posiljki nedjeljno/mjesecno ali sada kada je kupovina preko interneta u zestokoj ekspanziji, mora se nesto chinjeti... Do tada, krajnji korisnici tj mi, zbog kojih posta i postoji cemo biti nezadovljni i ispoljavati nezadovoljstvo na jedinima sa kojima dolazimo u kontakt, a koji su najmanje krivi... Ja podjoh u subotu pred zatvaranje, da pokusam da preuzmem nesto sto je bilo vec u express, ne bjese ona djevojka nego onaj visoki sijedi i njemu kompjuter ne izbacuje nista (iako meni postina pretraga daje info da je u expres), veli tu je to sigurno, zajedno sa ostalih 1000 od toga dana... Kad dodje do postara, donijece ti... Rekoh nema sto, sjedi cekaj...
    Ranije se moglo poci pred zatvaranje (iz razloga da ti ne kazu da je kod postara koji je krenuo na teren) pa da ti daju direktno, a sada izgleda prije neuspjelog pokusaja urucenja ne moze... Ne znam ni ima li tu nekog pravila/kriterijuma...
    Bice da je u svaki grad drugacije. Ja posiljku pratim dok ne dodje u moju postu, a to je uvijek oko 08:15 ujutro. Ako mi je sto bitno, tipa telefon ili nesto u tom rangu, sam se spakujem i podjem po njega. Dodjem dolje u 08:30 kad sortiraju posilje po postarima i samo mi dodaju one moje. Jos mi se postar obradovao zadnji put, kad je trebao 5 komada doma da mi nosi Laknulo mu

    A to da stize ogromna kolicina iz Kine je ziva istina. Moja posta opsluzuje nekih 5-6000 gradjana. Svako jutro njima stize 40-50 posiljki iz Kine, a to je laganih ~4-5000 za cijelu CG na dnevnom nivou...
    Those about to rock, we salute you!

  19. #15969
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    moze li mi ko reci kakva su iskustva sa kupovinom telefona i slanjem preko DHL-a? Mozda bih porucio neki sa Alija cija cijena def. prelazi 150e, da li se i za slanje DHL-om moze traziti da na fakturi napisu manju vrijednost i da to prodje "s andjelima"?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  20. #15970
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Definitivno ih ima malo na ovim operativnim poslovima, razvrstavanja pristiglih posiljki - barem se meni tako cini. Druga stvar je i sistem razvrstavanja - mislim da ga nema tj. da je zastareo. Sistem plasticnih kadica je mozda mogao da se koristi kada su imali stotinjak posiljki nedjeljno/mjesecno ali sada kada je kupovina preko interneta u zestokoj ekspanziji, mora se nesto chinjeti... Do tada, krajnji korisnici tj mi, zbog kojih posta i postoji cemo biti nezadovljni i ispoljavati nezadovoljstvo na jedinima sa kojima dolazimo u kontakt, a koji su najmanje krivi... Ja podjoh u subotu pred zatvaranje, da pokusam da preuzmem nesto sto je bilo vec u express, ne bjese ona djevojka nego onaj visoki sijedi i njemu kompjuter ne izbacuje nista (iako meni postina pretraga daje info da je u expres), veli tu je to sigurno, zajedno sa ostalih 1000 od toga dana... Kad dodje do postara, donijece ti... Rekoh nema sto, sjedi cekaj...
    Ranije se moglo poci pred zatvaranje (iz razloga da ti ne kazu da je kod postara koji je krenuo na teren) pa da ti daju direktno, a sada izgleda prije neuspjelog pokusaja urucenja ne moze... Ne znam ni ima li tu nekog pravila/kriterijuma...
    Oni nisu uspjeli za dvije godine da shvate ekspanziju online trgovine i to iskoriste za još veći profit. Ja bi da sam na njihovom mjestu zaposlio još par ljudi a cjenovnike dostave bi napravio po zonama. Nije isto isporučiti u Goljemade od Express pošte ili do centra recimo. I ovaj euro nam je poklon da se ne mastimo ođe koliko god mislili da nije i bunili se kao što znam ljude da se bune. Sistem razvrstavanja koliko sam vidio gotovo da ne postoji. Da postoji ne bi imao deset situacija da mi neka pošilja pristigla ranije stoji na carini 10 dana a neka novijeg datuma stigne i isporuče je odma. Takođe, vidio sam i nelogičnosti dostavljača koji ipak voze auta koja troše gorivo pa fataju nerezonske krugove, pa se vraćaju, pa čuda.... Jednom sam imao situaciju da sam vidio auto pošte i da je poštar uručio paket komšiji u ulazu pored a meni je došao poslije 2 sata. Nisam se mogao načudit tome.... Def tu treba bolja organizacija. Inače ja se sa onim ljudima u poštio vazda našalim i ismijemo. Ipak su to braća koja rade za svoje plate i trpe svakakve teške likove. Ja jesam težak kada imam razlog i to trezveno obrazložim osim kada me ne načepe.

  21. #15971
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Kotor - Budva
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    278
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Carine li se parfemi koji su placeni manje od 150 eura?

  22. #15972
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ne, sto bi?
    rm -rf /

  23. #15973
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Father.times View Post
    Carine li se parfemi koji su placeni manje od 150 eura?
    Odakle narucujes parfeme?

  24. #15974
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Na Aliexpressu sam imao jedan dispute. Tražio sam pola novca nazad i Aliexpress je prihvatio, jer se prodavac nije javio.
    E sad došla mi je opcija APPEAL. Za što služi ista?

    Sent from my Redmi Note 3 Snapdragon using Tapatalk

  25. #15975
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,256
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Na Aliexpressu sam imao jedan dispute. Tražio sam pola novca nazad i Aliexpress je prihvatio, jer se prodavac nije javio.
    E sad došla mi je opcija APPEAL. Za što služi ista?

    Sent from my Redmi Note 3 Snapdragon using Tapatalk
    Ako je presudjeno u tvoju korist, ne pipaj nista
    Appeal je ono - zalba.
    Those about to rock, we salute you!

Page 639 of 1176 FirstFirst ... 1395395896296356366376386396406416426436496897391139 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 08:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 01:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 12:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 12:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 11:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •