Page 598 of 1180 FirstFirst ... 984985485885945955965975985996006016026086486981098 ... LastLast
Results 14,926 to 14,950 of 29488

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #14926
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja sam išao juče po jednu koja je poslata iz Kine prije 40 dana, ostale su mi jos 3 koje čekam, jedna nije iz Kine pa zato pitam koja je muka.

  2. #14927
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    od sad je princip "kad donese postar znaces da je stigla"... po nekoj mojoj logici,to znaci automatski duze vrijeme cekanja,jer sad ne mozemo da se zalimo ako dugo stoji kod njih

  3. #14928
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,756
    Thanks Thanks Given 
    2,010
    Thanks Thanks Received 
    851
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Pa upravo zbog toga su i ukinuli praćenje.
    Da bi oni mogli kad im se ćefne poslati nama pošiljku.
    A mi što čekamo i do mjesec dana duže to nema veze.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  4. #14929
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Muke njihove sto mora da se radi malo vise nego sto su naucili a naucili su da sjede i zajebavaju ljude koje dodju i za najobicniju informaciju. Sta drugo mozemo ocekivati. To je princip rada kada imaju siguran posao. Da je posta privatna bilo bi drugacije...valjda. Jednom prilikom mi stize paket iz Njemacke i subota bijase kada je prispio u lokalnu postu. Cekam postara ali nista. Dolazi u ponedeljak i donosi papir i kaze da moram sam da ga podigne i jos mi kaze ne zna tacno dje se podize,da li na glavni salter ili pozadi dje su paketi,uglavnom u postu 😃. Ja tamo kad kontrolor i sefica gledaju papir i kazu: Vi niste bili kuci,vidite pozadi sta je zapisao postar. Ja rekoh da mi je to dad donio i ja pravo ovamo kod vas. Onda nasta frka. Kao nije to smio da radi,bla bla. Pojeo vuk magarca. A oni u subotu bili na neko okupljanje postara u Bar i ladno napisao da nisam kuci. A bilo mu muka paket na motor nositi...E sta ces...

    Sent from my Smederevo 888

  5. #14930
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,706
    Thanks Thanks Given 
    781
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Zalbu na [email protected] ne treba generalizovati zbog par neodgovornih pojedinaca


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #14931
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Jeli jos neko ko koristi Skrill karticu dobio email od njih da vise nece imati nasu zemlju u ponudi?


    "Dear ******,

    We regret to inform you that as of*25 November 2016, we will no longer offer the Skrill Prepaid MasterCard® in your country. You will not be able to use your card but your Skrill Account remains fully functional and your balance is unaffected. You can withdraw funds from your Skrill Account to your bank account or send money to any other Skrill user or online business accepting Skrill."
    Always,forever and beyond ...

  7. #14932
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zeks View Post
    Jeli jos neko ko koristi Skrill karticu dobio email od njih da vise nece imati nasu zemlju u ponudi?


    "Dear ******,

    We regret to inform you that as of*25 November 2016, we will no longer offer the Skrill Prepaid MasterCard® in your country. You will not be able to use your card but your Skrill Account remains fully functional and your balance is unaffected. You can withdraw funds from your Skrill Account to your bank account or send money to any other Skrill user or online business accepting Skrill."
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=176353

    Sent from my Smederevo 888

  8. #14933
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    pisao sam ja zalbu na [email protected], ali nikome nista... kad sam zvao,kao sto nedje prije napisah, drska gospodja mi je rekla da ima "mnogo" tih posiljki i da nemaju dovoljno zaposlenih da bi evidentirali (mada mi je rekla istinu za razliku od ljubazne gospodje koja se nekome javila ) , i da ce biti evidentirane samo isporuke (sto se u mom slucaju vec pokazalo kao tacno- nakon isporuke sam ukucao tracking broj, i pojavilo se samo vrijeme i datum isporuke). Napisao zalbu EKIP-u, oni za sad nista nisu odgovorili

  9. #14934
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,670
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    288 Posts

    Default

    Problem je sto je sistematizacija radjena prije ovog buma za net kupovinom, na taj nacin ima premalo zaposlenih na dijelu koji ima najvise posla, tako da bi tu trebalo da se napravi preraspodjela posla...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

  10. #14935
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CYBUG View Post
    Muke njihove sto mora da se radi malo vise nego sto su naucili a naucili su da sjede i zajebavaju ljude koje dodju i za najobicniju informaciju. Sta drugo mozemo ocekivati. To je princip rada kada imaju siguran posao. Da je posta privatna bilo bi drugacije...valjda. Jednom prilikom mi stize paket iz Njemacke i subota bijase kada je prispio u lokalnu postu. Cekam postara ali nista. Dolazi u ponedeljak i donosi papir i kaze da moram sam da ga podigne i jos mi kaze ne zna tacno dje se podize,da li na glavni salter ili pozadi dje su paketi,uglavnom u postu 😃. Ja tamo kad kontrolor i sefica gledaju papir i kazu: Vi niste bili kuci,vidite pozadi sta je zapisao postar. Ja rekoh da mi je to dad donio i ja pravo ovamo kod vas. Onda nasta frka. Kao nije to smio da radi,bla bla. Pojeo vuk magarca. A oni u subotu bili na neko okupljanje postara u Bar i ladno napisao da nisam kuci. A bilo mu muka paket na motor nositi...E sta ces...

    Sent from my Smederevo 888
    Tu ima sigurno jedno 10 njih što se raspada od posla i 30 koji "lakiraju nokte". Meni je najžalije ove poštare jer znam da nisu ništa krivi. Meni su prošle godine bili stigli neki djelovi i zovu iz pošte da mi kažu da dodjem da to podignem. Ja tamo, neki brko me pita što sam došao, ja reko po paket za koji ste me zvali a on ladno daje meni da ja samog sebe nađem u hrpi nekakvih papirića. Ajd dobro, nadjem ja svoj nakon 5 minuta a on veli "aj sad udji pa nadji svoj paket" te ja eksplodirah nakon čega je podigao svoju guzicu da završi posao za koji je plaćen.
    Inače za ovo ukidanje praćenja pošiljki samo neka su zdravo. Nije se moglo od njih bolje očekivati. Oni kukavci što se raspadaju od posla su mi par puta rekli da misle da nemaju direktori u planu da šire broj zaposlenih. Vjerujem da ovi partijski vojnici nerado žele da rade u poštu jer im je to ispod nivoa. Ipak je vodovod zato šampion po zapošljavanju. Uđeš tamo a ima 5 žena na metar kgadratni koje ništa ne rade osim što kokodaču. Ali tako je to u privatnoj državi.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  11. #14936
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Uveli su onaj euro koji placamo nasilno, i ja sam racunao da im je to dovoljno da pokriju trosak zbog povecanog obima posla, ali izgleda da im je i to malo koliko su gladni. Najgore u svemu je sto kad sam se par puta zalio na neke stvari (nestale posiljke,posiljke koje stoje po 10 dana u PG prije slanja u PV, i slicno), ovi iz call centra su me uvijek savjetovali da kao posaljem mail. Ja posaljem mail, a onda oni napadnu zaposlene ovde u PV posti, do kojih te posiljke nikad nisu ni stigle... tako im najlakse valjda, onda ovi zovu,izvinjavaju se,i ako ne znaju sta je u pitanju.
    Kad na broj call centra trazite da razgovarate sa nekim menadzerom,ili pitate za nacin kako da stupite u kontakt sa nekim ko vam moze dati vise informacija, uvijek kazu da se posalje mail,i sve tako u krug

  12. #14937
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Šefovi izduše najčešće na ove iz ekpres pošte koji su najmanje kri i. Neće odgovornost pasti na one koji preko veze obavljaju bezbjedne poslove u toj pošti i pošteđeni su pritiska.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  13. #14938
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,238
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Sad zovem da ih pitam na koji nacin ce mi ispuruciti paket sa obzirom da sam u naselje bez broja i adrese ,na e mail mi kazu da to njihovi postari ne rade i upute me na express sluzbu ,njih zovem oni suprotnu pricu mi ne isporucujemo bez na adrese postari koji racune i penzije donose to je njihova obaveza .Boze mi pomozi samo to cu da kazem

    Sent from my Mi-4c using Cafe Del Montenegro mobile app

  14. #14939
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Treba da mi stigne nešto iz USA (besplatan poklon kao nagrada) od jedne firme, preko Fedex Internationala. Valjda pošto je besplatno (osvojena nagrada), po nekoj logici ja neću imati troškova da preuzmem to kada stigne u PG? Roba neka, nema veliku vrijednost.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  15. #14940
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Ako ne prelazi 150 eura neces imati troskova carine i pdv-a... fedex, tj montenomaks je uzimao 25 eura kad dodje u cg, ali neko gore napisa da su to mozda ukinuli. Inace,nebitno je je li poklon ili ne.

  16. #14941
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ok, hvala za info. Dokle god imaju oni papir na osnovu kojeg piše da mogu to da naplate i koliko, platiće se...

    edit: Pročešljah malo forum, vidjeh da su ljudi imali problema sa ovima iz Fedex-a (vidim da je predstavnik MontenoMaks, ne znam da li su to isti ovi na koje su se ljudi žalili), vidjećemo...
    Last edited by SpellStealer; 19-11-16 at 15:49.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  17. #14942
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Jesu, ali rekoh meni nista ne naplatise i donijese direktno sa aerodroma nije islo do DG i secerka poznatog koji je ljudima zivot uzimao
    rm -rf /

  18. #14943
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Moguce je da ti zato nisu naplatili,tj da si preskocio njihovu proceduru,ali to vjerovatno moze samo ako si u pg (kao sto je moglo i sa DHL-om dok su naplacivali 25)

  19. #14944
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,543
    Thanks Thanks Given 
    2,178
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    441 Posts

    Default

    Malo pregledah temu i gledam da ste pisali da nema pracenja kod nas i bas sad provjerih track nekog paketa sto cekam iz UK sa RoyalMail poslato sve uredno zavedeno u nasoj posti cekam dostavu..

    evo

    Last edited by METZ; 20-11-16 at 01:05.

  20. #14945
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li neko koliko je dana potrebno da knjiga kupljena preko bookdepository.com stigne u CG? Sumnjam da se može vjerovati da stiže za onoliko koliko je navedeno na njihovom sajtu.

  21. #14946
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,205
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by albers View Post
    Zna li neko koliko je dana potrebno da knjiga kupljena preko bookdepository.com stigne u CG? Sumnjam da se može vjerovati da stiže za onoliko koliko je navedeno na njihovom sajtu.
    Obično stiže za 6, 7 dana.

  22. #14947
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,670
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Malo pregledah temu i gledam da ste pisali da nema pracenja kod nas i bas sad provjerih track nekog paketa sto cekam iz UK sa RoyalMail poslato sve uredno zavedeno u nasoj posti cekam dostavu..

    evo

    Mwni je jedini status express posta urucena na adresi...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

  23. #14948
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,756
    Thanks Thanks Given 
    2,010
    Thanks Thanks Received 
    851
    Thanked in
    567 Posts

    Default


    I meni isto.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  24. #14949
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Evropske poste vjerovatno zavedu, jer manje posiljki ima, a za ove CN i slicne ih zabolje uvo

  25. #14950
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,543
    Thanks Thanks Given 
    2,178
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    441 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    Evropske poste vjerovatno zavedu, jer manje posiljki ima, a za ove CN i slicne ih zabolje uvo
    Moguće, isto neke patike iz NL što su mi stigle prije par dana sve normalno jedino što su pet dana čamile kod nas u postu..

Page 598 of 1180 FirstFirst ... 984985485885945955965975985996006016026086486981098 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •