Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: Republika Zabjelo

  1. #1
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Republika Zabjelo

    Posto neki tripuju da pripadamo pg,da otvorim temu odje,jer ne vidim dje bi drugo moga!

    Evo odje malo Zabjelcani da pisemo o nasoj Republici,o ludacima po Zabjelu,provalama,navijacima i mnogim drugim dogodostinama vezanim za nase Zabjelo!

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da javim odma da je u subotu u 18:00 u halu Reks u Kokote mec KK Ljubovic Zabjelo-KK Ibar ! Sprema se spektakl,proslava ulaska u prvu ligu,valjalo bi da dodjete Zabjelcani!

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zabjelo do Murtovine!





    Last edited by Miss_Lucifer; 18-03-10 at 21:57.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  4. #4
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG, Zabjelo
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vođa navijača Roki Vujović!!!
    Lažu ljudi što za lafa kažu da se miša i najmanje boji...

  5. #5
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zabjelo do maslina da te ispravim

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Brao za temu bjeloza. Jes da bi trebali da imamo cijeli pdf, ali ne vjerujem da ce nam dat.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default



    kakvi majstori

    sjecjate se onim emisija, mislim da su bile na pokojni Blue Moon TV ili Montenu
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  8. #8
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na blu mun su davali neke emisije sjecam se! I o navijacima je bilo jednom!
    A Roki je kralj,to majka jednom radja
    Znam i ja da nam nece dat temu na pdf,pa zbog toga je otvorih odje kod gradskih supaka


    "Ja sam rodjen u centru Zabjela,gajim travu kraj Becove plaze al zavoljeh djevojku iz Splicanke sa sisama ko tocak od fapa,diga dage dage dage! "

  9. #9
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Mene je momak sa Zabjela.
    Računam li se ja ka zabjelčanska snajka?

    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  10. #10
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno

    Ima jedna pjesma navijacka "i momak ti sa Zabjela ale ale ale,i momak ti sa Zabjela i strasno ...... " necemo dalje da se snajka ne naljuti!Sala mala,a ko zna pjesmu slatko ce se nasmijat

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Nova dimenzija navijačke kreativnosti.



    Ristekp.

  12. #12
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nasa navijcka grupa je vise nego kreativna! Trudimo se da nikoga ne kopiramo i za sada ide kako valja...

    Ako nekoga zanima ove godine smo isli na sva gostovanja osim u Rozaje,sto se fudbala tice,a i prosle nedelje je bilo 15 u BP na kosarku,kad su isti dan igrali u fudbal Jedinstvo-Celik a Fap Masine nije bilo na taj mec...

    Napredujemo postepeno,brojka se popravlja,nove stvari se rade!Evo sa poslednje utakmice na nasem terenu u kosarci!

    Sa pocetka meca http://www.postimage.org/image.php?v=aVEYUi9
    Ovo je kada se utakmica zavrsila http://www.postimage.org/image.php?v=TscbDii

    Ako nekog zanima mogu i neke starije slike da izbacim

  13. #13
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde Zabjelcani svi u Kokote danas u 6! Zabjelo slavi ulazak u prvu kosarkasku ligu! Okupljanje u 4ipo kod skole Vuk KAradzic!

  14. #14
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NOcas fino odradjena proslava!Veliki bus pun,neki su stojali u njemu,bilo je preko 50 ljudi.Stigli smo pola sata prije meca...10 minuta posle u halu se pojavljuju Perko i Bozo Bulatovic kad pocinje standardna pjesma Perku koja je bas grmjela.Bozo Bulatovic cestita igracima i donosi par CD navijacima uzima megafon i pocinje NEKU njegovu pjesmu "1,2,3 najaci su Zabjelcani" koja je izazvala osmjehe na tribini!Tad se pusta na zvucnike pjesma od njega i poznati refren su svi u hali pjevali.Igrace smo pozdravili povicima SAMPIONI kada je bilo predstavljanje nase ekipe!

    Pocetak meca je poceo dobrim navijanjem,ali kasnije je prilicno lose bilo,i to je moglo biti bolje da upotpuni dozivljaj!Ali bilo je par navrata kad smo bas bas grmjeli!.Na pocetak 2 cetvrtine bila je prva koreografija sa 60 crveno-zelenih balona uz pjesmu "ale ale ale ooo prvu ligu slavimo!Navijanje je malo kasnije najvise opalo!U drugom dijelu zadnje cetvrtine nastaje ludnica na tribinama,ustaju stariji Zabjecani i sve pjevaju par pjesama!Opet je cijela hala skakala na pjesmu "ko ne skace taj je Konik"!

    10 sekundi prije kraja,pocinje odbrojavanja i na kraju utamkmice se ubacaju rolne a odma zatim se pale baklje,uz glasnu pjesmu!Igraci otvaraju sampanjac,dizu pehar koji kasnije zavrsava kod nekih navijaca a i kod Paja Stevovica Dali su i rezervne i glavne dreseve navijacima,i lopte takodje!

    Da kazem i da smo dobili mec,a gostujuca ekipa dosla je sa 7 igraca cini mi se!Mislim i da ce biti nocas na sportsku subotu nocas,jer je bilo nekih kamera i novinara!I naravno na kraju ne mogu da ne pomenem igracice koje smo imali nocas,i koje su pjevale par pjesama sa nama kao npr "SRCE JE MOJE VIOLINA" !Mozete samo da zamislite kako su bile docekane i ispracene kad su izlazile da igraju na pauze?! ZABJESKI


    Neke slike sam izbacio na temu "NAVIJACI" !

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Bozo Bulatovic cestita igracima i donosi par CD navijacima uzima megafon i pocinje NEKU njegovu pjesmu "1,2,3 najaci su Zabjelcani" koja je izazvala osmjehe na tribini!
    Bozo Bulatovic, onaj "pjevac" i voditelj sa Atlas TV?
    Vecina ljudi je zla

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Trudimo se da nikoga ne kopiramo i za sada ide kako valja...
    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Opet je cijela hala skakala na pjesmu "ko ne skace taj je Konik"!
    Ovo je klasicno kopiranje
    Vecina ljudi je zla

  17. #17
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    budva
    Posts
    654
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    treba li pasos i viza za ti zabjelo ?
    Bongiorno Italia bongiorno Maria
    Cogli occhi pieni di malinconia

  18. #18
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    -

    Ne, za propusnicu se obratiti Drazenu te je bacio dinamit na one Makedonce iza Paljine pekare. I ne oblaciti nista od sintetike. Manja. Manja. Veca. Manja.

    Utorkom.

    Quote Originally Posted by bjeloZ@
    Zabjelo slavi ulazak u prvu kosarkasku ligu!
    Cuo sam da je uprava ambiciozna, pokusace da dovedu Radunovica, Mijatovica, Kandica, B. Radovica... uz Palametu i Stevovice, mozda u Kokote i Buducnost olize dolinu.


    ___

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    i Stevovice
    oni jos igraju? O boze
    Vecina ljudi je zla

  20. #20
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bozo Bulatovic onaj pjevac,voditelj na Atlas

    Ovo za konik ti je paglu malo al nema veze!Nema grupe na svijet koja ne prekopira nesto od drugih,tako da o nije bitno i ne bih ulazio u raspravu zbog toga

    Uprava ima para to znam!Ova imena sto ste nabrojali su mi noviteti ali vidjecemo,rekao je trener da ce gadjat prvo mjesto u prvu ligu sledece godine nocas na onu emisiju u 8 na rtcg2!

    Stevovici igraju,Ranko je glavni igrac,i skoro svaki me da preko 20 poena a Ratko igra od drugog dijela sezone i igra po 7,8 minuta po mecu!Nema on kondicije vise...

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Bozo Bulatovic onaj pjevac,voditelj na Atlas
    A Bozo je sad neka faca na Zabjelo?
    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Ovo za konik ti je paglu malo al nema veze!Nema grupe na svijet koja ne prekopira nesto od drugih,tako da o nije bitno i ne bih ulazio u raspravu zbog toga

    Pa samo sam se osvrnuo na tvoj komentar da nista ne kopirate, a onda kopirate jednu od najcescih mediteranskih poskocica ko ne skace, taj je... A i na onom snimku odozgo, kopira se grobarsko Zeko lopove.
    Da me pogresno ne shvatis - ne smatram ja tu nista lose, samo nema potrebe da se usiljava originalnost. Mnogo je Zabjelo izgubilo po tom pitanju od 1998 naovamo i to se mora polako vracati, a ne na silu.


    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Stevovici igraju,Ranko je glavni igrac,i skoro svaki me da preko 20 poena a Ratko igra od drugog dijela sezone i igra po 7,8 minuta po mecu!Nema on kondicije vise...
    Kad se igrao pravi basket kod Vuk Karadzic skole, Ratko je obecavao vise od Ranka, sve do onog cuvenog puta za Koreju i ekspeditovanja iz prvog tima nakon kupa iz 1995/6. Ranko je bio vise spoljni maneken suter, dok je Ranko imao prodornost jednog niskog krila, sve sa cuvenim U sipkove steari
    Eh mladosti
    Vecina ljudi je zla

  22. #22
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    oni jos igraju? O boze

    Iskustvo Stevovica u ovakvim ligama znaci. Prva crnogorska, Druga, Balkanska... to su lige u kojima Za burek steari ima odredjenu cijenu.

    Recimo, u Balkanskoj Mornar - Lovcen u 1/4. Besvija.


    ___

  23. #23
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    . . .]
    Ti si predpostavljam zivio na Zabjelo,pa jesi isa u grupu sa starijim momcima?Jesi li upucen u sadasnju grupu,pa mozes da ocijenis kolko je kreativna? Ne vidim kako drugacije donosis zakljucke ako nisi upucen u sve!

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Ti si predpostavljam zivio na Zabjelo,pa jesi isa u grupu sa starijim momcima?Jesi li upucen u sadasnju grupu,pa mozes da ocijenis kolko je kreativna? Ne vidim kako drugacije donosis zakljucke ako nisi upucen u sve!
    Zivim jos uvijek na Zabjelo, kao i najblizi clanovi porodice

    Ne radi se odje o nekom grinjanju starije osobe, dzangrizave prema mladjima, samo kazem da neki likovi, tipa Boza Bulatovica - da su pokusavali da se igraju face (na konto one jeftine pjesme) ne bi prezivjeli 15 minuta od sprdnje momaka koji su tad visili kod trafika. A ja nisam visio sa nikakvim ekipama, jer je tad i Zabjelo bilo drugacije - a o tome mozes pogledati par topica koji postoje na ovom pdf.
    Sto se mene tice, sto god da se radi, kako bi zatalasala ucmala atmosfera u kraju - samo naprijed i iskreno to mislim. Samo na Zabjelu ima toliko originalnog nasljedja, i ono se treba iskoristiti. A tu Bozo Bulatovic moze biti od pomoci koliko i Beco Dosljak pri procjeni uticaja hidroelektrana na Moraci na zivotnu sredinu
    Vecina ljudi je zla

  25. #25
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Zivim jos uvijek na Zabjelo, kao i najblizi clanovi porodice

    Ne radi se odje o nekom grinjanju starije osobe, dzangrizave prema mladjima, samo kazem da neki likovi, tipa Boza Bulatovica - da su pokusavali da se igraju face (na konto one jeftine pjesme) ne bi prezivjeli 15 minuta od sprdnje momaka koji su tad visili kod trafika. A ja nisam visio sa nikakvim ekipama, jer je tad i Zabjelo bilo drugacije - a o tome mozes pogledati par topica koji postoje na ovom pdf.
    Sto se mene tice, sto god da se radi, kako bi zatalasala ucmala atmosfera u kraju - samo naprijed i iskreno to mislim. Samo na Zabjelu ima toliko originalnog nasljedja, i ono se treba iskoristiti. A tu Bozo Bulatovic moze biti od pomoci koliko i Beco Dosljak pri procjeni uticaja hidroelektrana na Moraci na zivotnu sredinu
    Ma Bozo Bulatovic je dosa samo da isprati ovaj mec,je je bila proslava dao je te CD,pozdravio se s nekim ljudima i nista vise!Pogresno si shvatio mozda za Boza...
    A da imamo orginalnog nasledja imamo mnogo i sve koristimo!To je stvarno unikatno od "slikaj me za Plejboj","Aviona","striko sto je casto ti sto je strini sto ne dolazi" i mnogo drugih! Ali moram da napisem najljepsu zabjesku pjesmu koja je poOdavno "ja sam rodjen u centru Zabjela,gajim travu kraj Becove plaze al zavoljeh djevoku iz Splicanke sa sisama ko tocak od fapa,dige dage dage dage dage... "

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. "Zabjelo Republika"
    By ThaHool in forum Film
    Replies: 16
    Last Post: 24-09-11, 14:27
  2. Republika Zabjelo
    By bjeloZ@ in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 18-03-10, 21:39
  3. PC Zabjelo
    By taskic in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 29-04-08, 17:35
  4. Zabjelo pdf!
    By Bonja the Zmaj in forum CdM INFO
    Replies: 0
    Last Post: 15-11-07, 15:01
  5. Zabjelo Republika Party
    By jedan choek in forum Centralni
    Replies: 13
    Last Post: 21-09-06, 03:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •