Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 83

Thread: Zene u podgoricu sve iste ili ima i onih drugih ...

  1. #51
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Artemis

    Pazi ja sam malo zabudalio eto pao u neku depresiju nebitno,vec bio zreo za psihijatra, i nisam htio da s***** jos nekog uz mene ,i poceo sam malo bezobrazno ponasam iako to nisam htio..I malo mi krivo bi i aj reko da ak oprodje ovo necu se gledat sa njkom ,jer sam siguran da bi moglo doc do vecih posledica od ove znaci da lijecim svoje frustracije na nju..I ja tu recem kako je sto je nebitno i posle se zakljuci da ajde ono izlazimo ,volimo se( ljubav ne postoji ) i ona ovo odradi..

  2. #52
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ko nema srece u ljubavi ima na kocki. Igraj loto pa kad dobijes neces se moci otresti od zemskiJa
    Neka coce nijesi pop pa kad jedna umre umru sve ostale, to ti je samo kaljenje.
    ili je kao ja pa jednostavno nema srece u nista

  3. #53
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    A što bi reka' za nekog ko nema ni djevojku, a ni na kladionici ne dobija?
    Mozda si probirljiv

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by loyal_boy View Post
    bilo je ovaj mjesec oko dvesta evra na kladionicu mozda je to to
    i ti kukas?! Ua bre!

    @Makica: Studio 54 - ex Laki bar

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    A što bi reka' za nekog ko nema ni djevojku, a ni na kladionici ne dobija?
    grdan i nesrecan, jbg :mrgreen:
    Ne zamjeri, shala.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  5. #55
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loyal_boy View Post
    @ Artemis

    Pazi ja sam malo zabudalio eto pao u neku depresiju nebitno,vec bio zreo za psihijatra, i nisam htio da s***** jos nekog uz mene ,i poceo sam malo bezobrazno ponasam iako to nisam htio..I malo mi krivo bi i aj reko da ak oprodje ovo necu se gledat sa njkom ,jer sam siguran da bi moglo doc do vecih posledica od ove znaci da lijecim svoje frustracije na nju..I ja tu recem kako je sto je nebitno i posle se zakljuci da ajde ono izlazimo ,volimo se( ljubav ne postoji ) i ona ovo odradi..

    Dopustio si da te tvoje licne frustracije budu jace od ljubavi prema njoj...Ona je u tom slucaju trebala da ti donosi mir,utjehu,njeznost,oslonac..A ne da bude ono na sta ces te frustracije da ispoljavas...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #56
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Dopustio si da te tvoje licne frustracije budu jace od ljubavi prema njoj...Ona je u tom slucaju trebala da ti donosi mir,utjehu,njeznost,oslonac..A ne da bude ono na sta ces te frustracije da ispoljavas...
    Ali ja sam trazio da malo budem sam da ne bix ispoljavao te frustracije,posledice bi bile mnogo gore da smo npr tix nekoliko dana bili zajedno u to sam siguran.A i znam kolko sam uradio i pokazao neke stvari u ovu vec proslu vezu,a inace ne kazem i ona je,ali je sve to pokopala lagano..

  7. #57
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    Da krenem od ovog...

    Ako ima ista dvomisleno u rijecima to je:"da napravimo malo pauzu pa cemo vidjet sta i kako".Za zene je to samo laksi put da joj muskarac kaze da je kraj,da nesto ne stima,da vise ne osjeca izvjesnu ljubav prema njoj pa sve do onih gorih slucajeva da mu se primjera radi neka druga i dopala pa da sad ne zna gdje ce,dal ovamo ili tamo,pa malo da razmisli i tako to...Mali milion razloga zena moze da nadje u tim rijecima koje su sve samo ne dobre i sigurno ne bliske ljubavi....Naravno,koje ce i da je razbijesne...Dozive je kao manipulativnu dvomislenost,kao jednu od lazi i u trenutku bijesa,(koji se mjeri kolicinom njene ljubavi i zelje da toliko toga podijeli sa doticnim),spremne su na sve...
    Da mi neko danas kaze "pauza" rekla bih mu "ne,nije pauza,kraj je" stavljajuci mu jednako do znanja da koliko god bila jaka ta moja ljubav nemam namjeru da budem njecija igracka "hoces-neces"...Vec ili si sa mnom ili nisi.Prosto je.Ljubav jeste ili nije i tu nema nikakve dvomislenosti.
    S toga momci(a i djevojke) pokusajte da izbacite tu rijec "pauza",ako mislite da vam zena(ili momak) bude privrzena i bliska i da vas u najgorem slucaju ne podje za drugim(ili drugom)...Jer tad nemate pravo da sudite niti da se bunite...



    A sto se tice ovih savjeta vracanja milo za drago kao i kafanskim provodima pitanje je koliko je to dobro...Vracanja kao i uopste osvete nikako nisu dobre,ne za tog nekog vec za vas same,jer posle ucinjenog obicno niste izasli cisti iz svega a treba nastojati biti svoj,ne raditi protiv sebe i gaziti sebe tim sto cemo biti jednaki u onome sto nama nije donijelo dobro...Na kraju svega kad taj bijes prodje uvidi se da nam to nista nije trebalo...Nerijetko dese se i previse bolna kajanja...
    Ujedno tjeranje sebe u kafane i zagusljive lokale dje ima glupih i lakih riba za noc nije rjesenje.To vodi samo u jos gore stanje.Ako hoces da ucinis sebi onda se suoci sa time,izvjestan period budi sam,preboli sto se mora,razmisli sta si naucio iz svega i sta hoces dalje.A onda idi ka tome...
    To je koliko toliko razumljivo i po meni dosta bolje rjesenje...



    P.S.Jesam li jedna od pametnih ako sjedim kuci i ne posjecujem lokale?
    Svaka čast. Slažem se sa svakom riječju što si rekla ovdje.

  8. #58
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ona je govedo, nema sta..al ti si jos vece kad si to uvidio tek posle godinu i 9 mjeseci (ako dobro shvatih da ste toliko bili zajedno)
    prvo to, a drugo sto si batalio fax zbog djevojke.. nesto te ne zalim puno obraza mi

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by loyal_boy View Post
    Ali ja sam trazio da malo budem sam da ne bix ispoljavao te frustracije,posledice bi bile mnogo gore da smo npr tix nekoliko dana bili zajedno u to sam siguran.A i znam kolko sam uradio i pokazao neke stvari u ovu vec proslu vezu,a inace ne kazem i ona je,ali je sve to pokopala lagano..
    A kud ce gore od toga no sto te napravila rogonjom?
    Druze moj to ti je teska greska odma u startu. Kad si na nekim u vezi (onakvoj kakva treba da je), onda je svaka sreca duplo veća, a svaki problem je duplo manji. Ako je drugacije onda je tu vezu djavo ponio samo jos nijesi saznao, uvidio...., ali tu nesto debelo ne stima.
    Nijesi ti samo sa tom osobom kad je nasminkana i nasmijana vec i onda kad ima frustracije, pa je ufati pms, pa se naljuti na poslu... i iljade stvari. Nema tu srece kad se pauzira zbog bilo kakve sitnice, a za koji dan i tebi samom će biti sve mnogo jasnije, ali sto rece jedan takav je zivot....

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Ti nemas Extra Tv ochigledno :kamikaza:
    Nemam :kamikaza:


    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    Ona je govedo, nema sta..al ti si jos vece kad si to uvidio tek posle godinu i 9 mjeseci (ako dobro shvatih da ste toliko bili zajedno)
    prvo to, a drugo sto si batalio fax zbog djevojke.. nesto te ne zalim puno obraza mi
    eto takodje

    ako sam sebe ne postujes nece te ni drugi postovati
    She is only here to annoy herself!

  11. #61
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    znas kako kaze moj drug, klinka se klinkom izbija
    Taj te je dobro slagao

  12. #62
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,421
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Znam podosta primjera ovih drugih đevojaka iz naslova...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #63
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    A kud ce gore od toga no sto te napravila rogonjom?
    Druze moj to ti je teska greska odma u startu. Kad si na nekim u vezi (onakvoj kakva treba da je), onda je svaka sreca duplo veća, a svaki problem je duplo manji. Ako je drugacije onda je tu vezu djavo ponio samo jos nijesi saznao, uvidio...., ali tu nesto debelo ne stima.
    Nijesi ti samo sa tom osobom kad je nasminkana i nasmijana vec i onda kad ima frustracije, pa je ufati pms, pa se naljuti na poslu... i iljade stvari. Nema tu srece kad se pauzira zbog bilo kakve sitnice, a za koji dan i tebi samom će biti sve mnogo jasnije, ali sto rece jedan takav je zivot....
    Loyal...Hari objasnio,da se ne ponavljam...

    :arrow: Pobrisano je na tonu spamova.Pisite nesto korisno vezano za temu,saljive doskocice zaobidjite...Hvala.




    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #64
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisu sve iste, no ne umijes da biras
    I don't necessarily agree with everything I say.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    A što bi reka' za nekog ko nema ni djevojku, a ni na kladionici ne dobija?
    Reka' bih da je sa Cetinja

    "ON" TOPIC: Jbg, barem si izvukao neku skolu preboljeces vec.. Sjecam se nekog mog raskida ozbiljnije veze... Tad me je trening izvlacio od svega... Znaci, nakon raskida mi je trebalo ~40 dana da mi zarastu shake od udaranja (bejah mlad i neiskusan tad)
    Inace, drugi put pamet u glavu Pazi taj FAX... I Postuj prvo sebe, da bi te onda i drugi postovali
    Last edited by cvxcomputers; 01-02-10 at 20:05.

  16. #66
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loyal_boy View Post
    Ux ,valjda sam shvati oposlke nekoliko izlazaka sa malom kolko ima u glavu ,sad **** ga,sto se ove oblasti zivota tice nesto joj fali Inace uglavnom i iskacem sa drugovima pa i nekako se ovo preko drugova sve desilo,eo ispadox neki jadov po tvojoj prici no aj
    Jadov nije karakterna osobina nega trenuto stanje duha
    Isitina, kod nekih moze da potraje dosta trenutaka zato ti ja napisah sve ono nego izgleda da mi dijeljenje savjeta lose ide

    Samo jos nesto... Ove price kao ovo ti je skola i slicno... Ne uzimaj to previse ozbiljno. Kod nas se ljudi stalno cuvaju necega, da se ne navuku, da se ne zaljube, sta ce onda oni... Ako ne rizikujes, ne mozes ni dobiti nesto sto isitinski ocekujes. Naravno, uvijek postoje realne sanse da se ispalis, ali uzitak onoga sta dobijas u drugom slucaju je neprocjenjiv

    Eto tako, to je najbolje sto mogu da ti kazem
    Kako Vaša bolest ?

  17. #67
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Neko mi obrisa post, ali ja sma skroz ozbiljna bila. Jer fakultet je nesto sto mu opredeljuje zivot i sto ce se tesko popraviti.
    Last edited by montenegrina; 02-02-10 at 10:33.

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zakljucak je
    sve zene iste,sve zene svinje,muskarci kraljevi,vole svinjetinu
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  19. #69
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    Da krenem od ovog...

    Ako ima ista dvomisleno u rijecima to je:"da napravimo malo pauzu pa cemo vidjet sta i kako".Za zene je to samo laksi put da joj muskarac kaze da je kraj,da nesto ne stima,da vise ne osjeca izvjesnu ljubav prema njoj pa sve do onih gorih slucajeva da mu se primjera radi neka druga i dopala pa da sad ne zna gdje ce,dal ovamo ili tamo,pa malo da razmisli i tako to...Mali milion razloga zena moze da nadje u tim rijecima koje su sve samo ne dobre i sigurno ne bliske ljubavi....Naravno,koje ce i da je razbijesne...Dozive je kao manipulativnu dvomislenost,kao jednu od lazi i u trenutku bijesa,(koji se mjeri kolicinom njene ljubavi i zelje da toliko toga podijeli sa doticnim),spremne su na sve...
    Da mi neko danas kaze "pauza" rekla bih mu "ne,nije pauza,kraj je" stavljajuci mu jednako do znanja da koliko god bila jaka ta moja ljubav nemam namjeru da budem njecija igracka "hoces-neces"...Vec ili si sa mnom ili nisi.Prosto je.Ljubav jeste ili nije i tu nema nikakve dvomislenosti.
    S toga momci(a i djevojke) pokusajte da izbacite tu rijec "pauza",ako mislite da vam zena(ili momak) bude privrzena i bliska i da vas u najgorem slucaju ne podje za drugim(ili drugom)...Jer tad nemate pravo da sudite niti da se bunite...
    Bash lijepo... Gledas dosta Diznijevih crtanih? Vrati se sad malo u REALNOST...

    Postoji li mogucnost, u zenskom mozgu, da muskarac STVARNO tako misli? Postoji li mogucnost da je djevojka TOLIKO zasrala stvar a da je muskarac i dalje voli ali da nece da raskine sa njom, vec da se napravi pauza, da se olade glave, POPRICA i vidi dje je ko grijesio shto i kako dalje?

    Nije problem u muskarcu kad ti kaze da oce pauzu vec u TEBI...kako TI to shvatas...

    Nisu svi isti i neki ne misle kad to kazu a neki misle...

    Ali od ove price:
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Da mi neko danas kaze "pauza" rekla bih mu "ne,nije pauza,kraj je" stavljajuci mu jednako do znanja da koliko god bila jaka ta moja ljubav nemam namjeru da budem njecija igracka "hoces-neces"...
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Vec ili si sa mnom ili nisi.Prosto je.Ljubav jeste ili nije i tu nema nikakve dvomislenosti."...
    mi se povrace... Drznice tetkine, "ili ce bit mome ili nas nece bit". Pa sa 40 godina doma same, Story u ruke i citajte o ljubavnim aferama Marijane Mateus.
    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  20. #70
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisu sve iste .. ima i gorih!

  21. #71
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by city lights View Post
    Bash lijepo... Gledas dosta Diznijevih crtanih? Vrati se sad malo u REALNOST...

    Postoji li mogucnost, u zenskom mozgu, da muskarac STVARNO tako misli? Postoji li mogucnost da je djevojka TOLIKO zasrala stvar a da je muskarac i dalje voli ali da nece da raskine sa njom, vec da se napravi pauza, da se olade glave, POPRICA i vidi dje je ko grijesio shto i kako dalje?

    Nije problem u muskarcu kad ti kaze da oce pauzu vec u TEBI...kako TI to shvatas...

    Nisu svi isti i neki ne misle kad to kazu a neki misle...

    Ali od ove price:



    mi se povrace... Drznice tetkine, "ili ce bit mome ili nas nece bit". Pa sa 40 godina doma same, Story u ruke i citajte o ljubavnim aferama Marijane Mateus.

    Gledam Diznijeve Nisam imala do sad prilike da cujem da je neko rekao "pauza" a da se nastavak desio,no boga mi ta pauza se obicno oduzi i svasta se desi...Evo jos jednog primjera gore

    Ne brkaj mene sa tom parolom "ili ce bit po mome ili nece" jer si svojom pricom dovoljno rekao o sebi...


    Uzgled.SMANJI DOZIVLJAJ.Ako imas problema sa zeludcem vrati se kad budes u boljem stanju ili jednostavno zaobilazi moje postove ukoliko ti ne prijaju...Hvala...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #72
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Gledam Diznijeve Nisam imala do sad prilike da cujem da je neko rekao "pauza" a da se nastavak desio,no boga mi ta pauza se obicno oduzi i svasta se desi...Evo jos jednog primjera gore

    Nisi imala prilike jer ljudi nazalost razmisljaju ka ti. I ne bi se centimetar pomjerili zbog iskrivljenih principa, pravila, ponosa, dostojanstva, "vaspitanja" i shto ce rec tetke i najbolje drugarice... I bash kad treba da se dokaze ta coce LJUBAV ljudi se vode ponosom i takvim razmisljanjem "ako je pauza onda znaci da je kraj"


    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ne brkaj mene sa tom parolom "ili ce bit po mome ili nece" jer si svojom pricom dovoljno rekao o sebi...
    Ja tebe ne brkam, vec ce prije bit da se ti sama vodis tim principom, sama si gore napisala "ljubavi ima ili je nema" - moze li bit da je malo ljubava zatajila pa da proba da se ozivi opet? :mrgreen: Sa tobom izgleda ne, zato Gloriju u ruke pa vidji kako to rade Dara Bubamara i Zorica Brunclik.


    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Uzgled.SMANJI DOZIVLJAJ.Ako imas problema sa zeludcem vrati se kad budes u boljem stanju ili jednostavno zaobilazi moje postove ukoliko ti ne prijaju...Hvala...
    Valjda neces ti odredjivat kome cu da se obracam? Ti si SAMO moderator u virtuelnom svijetu. Izadji malo iz kuce, U REALNI...
    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  23. #73
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    make love, not war )))
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  24. #74
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    Nisi imala prilike jer ljudi nazalost razmisljaju ka ti. I ne bi se centimetar pomjerili zbog iskrivljenih principa, pravila, ponosa, dostojanstva, "vaspitanja" i shto ce rec tetke i najbolje drugarice... I bash kad treba da se dokaze ta coce LJUBAV ljudi se vode ponosom i takvim razmisljanjem "ako je pauza onda znaci da je kraj"




    Ja tebe ne brkam, vec ce prije bit da se ti sama vodis tim principom, sama si gore napisala "ljubavi ima ili je nema" - moze li bit da je malo ljubava zatajila pa da proba da se ozivi opet? :mrgreen: Sa tobom izgleda ne, zato Gloriju u ruke pa vidji kako to rade Dara Bubamara i Zorica Brunclik.



    Valjda neces ti odredjivat kome cu da se obracam? Ti si SAMO moderator u virtuelnom svijetu. Izadji malo iz kuce, U REALNI...





    Meni te novine nisu bas pri ruci koliko su mozda tebi cim toliko potenciras na njima...

    Rekla bih ti nesto nego znam pravila foruma,uz to imam kako si vec pomenuo moderatorsku poziciju,pa s toga trebam biti primjer drugima tako da cu te ponovo napomenuti da smanjis dozivljaj...Da OBRATIS PAZNJU na pljuvanje po tudjem misljenju jer tome ovdje nema mjesta.Ako imas nesto za reci objasni i obrazlozi adekvatnim i korisnim postom.Ovakav primjer nije primjer razumnog covjeka,niti je pozeljan na ovom forumu...Hvala



    "Tiha voda brijeg roni..."

  25. #75
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loyal_boy View Post
    Nzn okle da pocnem ovu nesretnu pricu..
    Upoznam djevojku prije 2 godine ,znaci sve ludilo muvamo se jedno mjesec dana nzn ni ja vise kolko..I sto se desava pici nasa veza mjesec po mjesec..Sve savrseno svaki mjesec se obiljezi nekim posebnim izlaskom znaci bas prejako..Tu dolazi 5 mjesec veze ja trebam da picim u Bg djevojka mene ostavi kao ne moze ona na daljinu ovo ono nzn ni ja i ja tu poludim..(inace jedna od zelja mi je bila da opicim gore 4 godine da izdjipam ) Podjem gore naprave mi frku oko upisa nzn ni ja i tu malo bogami prevagne to sto smo zajedno da se ja iscimam i ne odem gore..I tu mi opet zajedno svi srecni zadovoljni..Tako mjesec za mjesecom nama banja.I ja padnem u neku zescu depresiju prije mjesec mozda malo vise i tu nesto nervozan na sve sto znam ja odlucim da pauziramo.Njoj se u medjuvremenu svidi neki tip nzn ni ja i mi se vidimo pricamo i meni iskreno to ne zasmeta **** ga nismo zajedno..Ona meni pocne da prosipa neku peckaja pricu ja bez tebe ne mogu i neke gluposti i mi se pomirimo , kad mme ona ladno posle par dana prevari..
    I tu poludim i svasta i jos djevojka tvrdi da me voli..Mislite li vi da se ona zajebava samnom ili nesto drugo? I da ,je li ja samo nailazim na takve djevojke ili svi i ima li normalnih djevojaka u Pg? I sad ispada da sam ja debil sto se godinu i 9 mjeseci nisam smuvao sa nikim i kad mi se javi djevojka na fb ne znam ja kakve gluposti ignorisao..Pa i jesam avetinja..



    eo neka fina pjesma za ovu situaciju
    E zamisli sad kad bih se ja crnjacila ovako svaki put kad me je momak prevario... $edi da te zamolim. Odlucio si da pauzirate, to je mnogo reci nekome ko je sa tobom bio srecan, vec su ti to gore objasnili. Ako si vec bio depresivan, pogresno je da neko drugi ispasta zbog toga.. Sve se vrati kako se kome radi... Ja mislim da treba sad malo samo vremena da prodje, eto ce i lijepi dani uskoro, pa ces vec upoznati nekoga normalnog, ako ti je do toga. Ne vidim zasto bi ti bio debil ako si bio vjeran godinu i kusur? Jesam li ja debil sto sam bila vjerna 5? Ja ne srece mi, no mi je extra kad pomislim na to. I glavu gore casti ti. Neke ljude treba zaboravit, neke bi trebalo no ne mozemo... Sto ces sad... Idemo dalje.
    Inace, glupo je reci da su zene u Pg iste, jer bas nijesu. Isto kao sto ni muskarci u Pg nijesu svi isti. Taman posla. Nista nije slucajno, pa ni ponasanje nekoga prema tebi. I zapamti, ono sto volimo stvorili smo sami. Ima tu dosta znacenja.
    Last edited by kuglica; 08-02-10 at 20:15.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zene - tj. kad zene dignu frku, sto im je?:D
    By LadyDaytona in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 89
    Last Post: 16-12-06, 06:03
  2. Onih 10sati dial-up-a???
    By DJuzla in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 13-03-06, 21:55
  3. Verovatno je malo onih koga to zanima ali...
    By Thalasoma in forum Primorski
    Replies: 5
    Last Post: 12-07-05, 15:04
  4. "Amfilohije dio onih koji su ubili Zorana Djindjica&
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 41
    Last Post: 03-02-05, 17:48
  5. Jos jedna sa iste pozicije
    By Georgeous in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 6
    Last Post: 09-09-04, 10:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •