Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 83

Thread: Zene u podgoricu sve iste ili ima i onih drugih ...

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Dobro što se zapeli za ono što se desilo ajmo malo na ono što treba da se desi

    She is only here to annoy herself!

  2. #27
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Oodox da spim s andjelima,sjutra u nove pobjede bez vjere u zenski rod

  3. #28
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Ajte fakini:0 raspadox se od muzike svakojake nacas,jedan od nacina da iskuliram

  4. #29
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,896
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,420
    Thanked in
    2,226 Posts

    Default

    Samo znaj šta želiš od đevojke. Ako tražiš fufu, onda se zalijeći glavom i međunožjem. Kad opet budeš htio nekog za stalno, onda nemaš izbora bez da se zaletiš otvorenog srca. Naravno da postoji mogućnost da te neko opet zgazi, ali ako tako ne nastupiš nikad nećeš nalećet na nekog ko će da uzvrati istom mjerom.

    A kad naletiš, biće ti banja.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Smile

    Ma opušteno

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by loyal_boy View Post
    ja odlucim da pauziramo....
    ...
    kad me ona ladno posle par dana prevari..
    To te ona samo pauzirala taj dan, a ti dizes frku kao da je to sapun pa ce se izlizati.

  7. #32
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citam ove komentare i prosto morah da se ulogujem

    Simpaticno mi je koliko si iskren i koliko si spreman da se dajes emocijama, zato ti dajem svoje vidjenje price Daleko od toga da ne mozes nauciti nesto od svih ovih komentatora tvog stanja, ali ipak moras da znas da ti je uzaludno sta god mi pricali, ti ces i dalje raditi po svome. Te izreke tipa "sve su zene iste" "svo si muskarci isti" su jadne, a da ne pominjem koliko su netacne, a sem toga uopste nijesu relevantne. Od toga ti nece biti bolje. A ti fino i znas da nijesu sve iste, inace ne bi razbijao glavu "sto se to dogodilo bas tebi". Znas ti sve odgovore na svoje dileme, samo treba da ih osvijestis

    Mozda bi trebalo malo da razmislis o tome sto ti je sad toliko stalo da po svaku cijenu nadjes novu djevojku... Logicno bi, da ne kazem dobro, bilo da malo sebi das oduska i iscooliras. Mozda si prosto tip koji mora da ima stalnu vezu, neki ljudi ne mogu bez toga. Ako jesi, dok je ne nadjes pokusavaj to da sakrijes Da ne pominjem da muskarcima koji ocajnicki traze djevojke po kaficima, to obicno pise na celu (vjerovatno i djevojkama, je li). Tako ces samo otjerati te nazovi pametne koje iskas. E sad dolazimo do drugog problema - pametne i nepametne djevojke. Otlud ti znas koliko je neko pametan na osnovu povrsnog razgovora u klubu dje je preglasna muzika? Ne mozes tako lako da donosis zakljucke. Nijedna djevojka nece da slusa zivotne filozofije (daleko bilo pateticne ljubvane price) u jedan ujutro dok joj tresti omiljena pjesma i drustvo oko nje skace. Tako da sarmiranje pamecu ostavi za neku intimniju atmosferu. Izlasci sluze da se izludiras sa drustvom, iskaces i slicno. Ako usput nadjes nekog ko luduje i skace na isti nacin, super! Ako ne, zapamti da to nije ni njihova svrha!

    Pozdravljam te sad, ne znam kad ovoliko pisah na forumu, ali nesto mi bi inspirativno u tvom postu
    Kako Vaša bolest ?

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako zelis da ti se vrati uradi sledece,smuvaj se sa njenom drugaricom izlazite i budite srecni foliraj maksimalno,ili izadji u grad na mjesto gdje izlazi tvoja cura,rezervisi separe i neka ti bude boca za sto i 2-3 drugarice i 2-3 druga pored,saznace se sve,smisli pricu njenoj drugarici kako imas novu curu i kako si tek shvatio sada sa kime si izlazio prije,otvori lazni profil na facebook i stavi da si u relationshipu sa tom curom svasta mi pada na pamet hahaha neka joj proradi zavist nase cure su takve,sujetne do zla boga
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  9. #34
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    rezervisi separe i neka ti bude boca za sto i 2-3 drugarice

    ``````````````
    You'll Never Smoke Alone..

  10. #35
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    meni nije jasno kako se to pauzira..
    Ti nemas Extra Tv ochigledno :kamikaza:
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    ako zelis da ti se vrati uradi sledece,smuvaj se sa njenom drugaricom izlazite i budite srecni foliraj maksimalno,ili izadji u grad na mjesto gdje izlazi tvoja cura,rezervisi separe i neka ti bude boca za sto i 2-3 drugarice i 2-3 druga pored,saznace se sve,smisli pricu njenoj drugarici kako imas novu curu i kako si tek shvatio sada sa kime si izlazio prije,otvori lazni profil na facebook i stavi da si u relationshipu sa tom curom svasta mi pada na pamet hahaha neka joj proradi zavist nase cure su takve,sujetne do zla boga
    sad kapiram sto nemas djevojku vec duze vrijeme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    loyal znas kako kaze moj drug, klinka se klinkom izbija nova ljubav nova nafaka, a ova neka ti bude dobra skola za ubuduce
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  12. #37
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravi djevojke, predji na zene! :mrgreen: ...a zenama smatram djevojke zrele u glavu...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #38
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    ako zelis da ti se vrati uradi sledece,smuvaj se sa njenom drugaricom izlazite i budite srecni foliraj maksimalno,ili izadji u grad na mjesto gdje izlazi tvoja cura,rezervisi separe i neka ti bude boca za sto i 2-3 drugarice i 2-3 druga pored,saznace se sve,smisli pricu njenoj drugarici kako imas novu curu i kako si tek shvatio sada sa kime si izlazio prije,otvori lazni profil na facebook i stavi da si u relationshipu sa tom curom svasta mi pada na pamet hahaha neka joj proradi zavist nase cure su takve,sujetne do zla boga
    Hahaha e jesi mashina odgovor je totalno u tvom stilu
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  14. #39
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Nema tu brate nekog savjeta koji bi ti pomogao
    To je život, to ti se desilo sad... i nadam se da neće više nikad
    Pomiri se sa tim... Đevojka kad voli nikad ne može da voli kao momak, to je prosto tako...

    Pusti vrijeme da učini svoje, i skrasi se malo
    Probaj da ne napadaš sve živo okolo, i da obuzdaš taj duh povrijeđenog mužjaka u sebi.. Nađi 2 druga i idite da pijete, da izlazite.. uživaj malo.. osjeti slobodu

    Vjeruj mi... vrijeme je najbolji lijek.. Raspadaš se možda već duže vrijeme, možda se od sjutra nećeš raspadat, a možda ćeš se raspadat još godinu dana... nebitno, onog dana kad prođe (a proći će 100%) bićeš iskusniji za jednu veliku životnu školu, i mislim da nakon toga nećeš sebi dozvoliti da ti se slična stvar ikad desi..

    i kumim te bogom bježi od Tropikane i OGP-a.. propalo se ako se tamo pametne đevojke nalaze.. neka što nisu pametne, no su i pregrdne... svaka ima 15 godina, a priče su im ka' da su sito i rešeto prošle.. đeca isfurana i istrpovana.. poslušaj me, maxe otole

    idi u rakija bar

    Moja pjesma za tebe:



    :mrgreen:
    Last edited by Vlado; 01-02-10 at 13:35.

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako on poslusa ove savjete sa kafanama poslije cemo ga lijeciti od alkoholizma. Naviknuce se on brzo jer kad ga ostavi peta biće mu ka "dobar dan"

  16. #41
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Naviknuce se on brzo jer kad ga ostavi peta biće mu ka "dobar dan"
    Tako nekako

  17. #42
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    i kumim te bogom bježi od Tropikane i OGP-a.. propalo se ako se tamo pametne đevojke nalaze.. neka što nisu pametne, no su i pregrdne... svaka ima 15 godina, a priče su im ka' da su sito i rešeto prošle.. đeca isfurana i istrpovana.. poslušaj me, maxe otole

    idi u rakija bar

    A ovo je najbolji komentar, mora da si ljubav svog života upoznao u rakija baru. Toliko stotina hiljada godina evolucije mozga bacenih u ovih nekoliko redova.

  18. #43
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Citam ove komentare i prosto morah da se ulogujem

    Simpaticno mi je koliko si iskren i koliko si spreman da se dajes emocijama, zato ti dajem svoje vidjenje price Daleko od toga da ne mozes nauciti nesto od svih ovih komentatora tvog stanja, ali ipak moras da znas da ti je uzaludno sta god mi pricali, ti ces i dalje raditi po svome. Te izreke tipa "sve su zene iste" "svo si muskarci isti" su jadne, a da ne pominjem koliko su netacne, a sem toga uopste nijesu relevantne. Od toga ti nece biti bolje. A ti fino i znas da nijesu sve iste, inace ne bi razbijao glavu "sto se to dogodilo bas tebi". Znas ti sve odgovore na svoje dileme, samo treba da ih osvijestis

    Mozda bi trebalo malo da razmislis o tome sto ti je sad toliko stalo da po svaku cijenu nadjes novu djevojku... Logicno bi, da ne kazem dobro, bilo da malo sebi das oduska i iscooliras. Mozda si prosto tip koji mora da ima stalnu vezu, neki ljudi ne mogu bez toga. Ako jesi, dok je ne nadjes pokusavaj to da sakrijes Da ne pominjem da muskarcima koji ocajnicki traze djevojke po kaficima, to obicno pise na celu (vjerovatno i djevojkama, je li). Tako ces samo otjerati te nazovi pametne koje iskas. E sad dolazimo do drugog problema - pametne i nepametne djevojke. Otlud ti znas koliko je neko pametan na osnovu povrsnog razgovora u klubu dje je preglasna muzika? Ne mozes tako lako da donosis zakljucke. Nijedna djevojka nece da slusa zivotne filozofije (daleko bilo pateticne ljubvane price) u jedan ujutro dok joj tresti omiljena pjesma i drustvo oko nje skace. Tako da sarmiranje pamecu ostavi za neku intimniju atmosferu. Izlasci sluze da se izludiras sa drustvom, iskaces i slicno. Ako usput nadjes nekog ko luduje i skace na isti nacin, super! Ako ne, zapamti da to nije ni njihova svrha!

    Pozdravljam te sad, ne znam kad ovoliko pisah na forumu, ali nesto mi bi inspirativno u tvom postu
    Ux ,valjda sam shvati oposlke nekoliko izlazaka sa malom kolko ima u glavu ,sad **** ga,sto se ove oblasti zivota tice nesto joj fali Inace uglavnom i iskacem sa drugovima pa i nekako se ovo preko drugova sve desilo,eo ispadox neki jadov po tvojoj prici no aj

  19. #44
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Nema tu brate nekog savjeta koji bi ti pomogao
    To je život, to ti se desilo sad... i nadam se da neće više nikad
    Pomiri se sa tim... Đevojka kad voli nikad ne može da voli kao momak, to je prosto tako...

    Pusti vrijeme da učini svoje, i skrasi se malo
    Probaj da ne napadaš sve živo okolo, i da obuzdaš taj duh povrijeđenog mužjaka u sebi.. Nađi 2 druga i idite da pijete, da izlazite.. uživaj malo.. osjeti slobodu

    Vjeruj mi... vrijeme je najbolji lijek.. Raspadaš se možda već duže vrijeme, možda se od sjutra nećeš raspadat, a možda ćeš se raspadat još godinu dana... nebitno, onog dana kad prođe (a proći će 100%) bićeš iskusniji za jednu veliku životnu školu, i mislim da nakon toga nećeš sebi dozvoliti da ti se slična stvar ikad desi..

    i kumim te bogom bježi od Tropikane i OGP-a.. propalo se ako se tamo pametne đevojke nalaze.. neka što nisu pametne, no su i pregrdne... svaka ima 15 godina, a priče su im ka' da su sito i rešeto prošle.. đeca isfurana i istrpovana.. poslušaj me, maxe otole

    idi u rakija bar

    Moja pjesma za tebe:



    :mrgreen:
    Upoznax je u iirski prije 2 godine,tada je i malo bila normalna i ta tropikana
    A tamo malo duze ne idem,ogp irski alan ford i boro su mjesta dje sad picim,tako da sam se makao A ni pjanjenja ne fali ni sa djevojkom ni bez

  20. #45
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ako on poslusa ove savjete sa kafanama poslije cemo ga lijeciti od alkoholizma. Naviknuce se on brzo jer kad ga ostavi peta biće mu ka "dobar dan"
    A bilo je i toga nesto nemam srece u ljubavi ama bas nikakve..

  21. #46
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gdje je taj Klub 54?????

    Ja sam mislila da djevojku možeš naći i preko dana negdje... Nađi neki hobi, neki sport, neku aktivnost koja se obavlja dnevnom varijantom, pa možda u toj grupaciji upoznaš nekoga ko bude zaslužan pažnje.

    Ne možeeš reći: "Sve su PG-čanke iste". Ti izađeeš u neku birtiju, svi su pijani i onda izgeneralizuješ da je cijeli grad isti...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  22. #47
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Tyler View Post
    nikad ne pauziraj s djevojkom koja je zaljubljena - ova ti se osvetila junachki. I to ti je to...

    Da krenem od ovog...

    Ako ima ista dvomisleno u rijecima to je:"da napravimo malo pauzu pa cemo vidjet sta i kako".Za zene je to samo laksi put da joj muskarac kaze da je kraj,da nesto ne stima,da vise ne osjeca izvjesnu ljubav prema njoj pa sve do onih gorih slucajeva da mu se primjera radi neka druga i dopala pa da sad ne zna gdje ce,dal ovamo ili tamo,pa malo da razmisli i tako to...Mali milion razloga zena moze da nadje u tim rijecima koje su sve samo ne dobre i sigurno ne bliske ljubavi....Naravno,koje ce i da je razbijesne...Dozive je kao manipulativnu dvomislenost,kao jednu od lazi i u trenutku bijesa,(koji se mjeri kolicinom njene ljubavi i zelje da toliko toga podijeli sa doticnim),spremne su na sve...
    Da mi neko danas kaze "pauza" rekla bih mu "ne,nije pauza,kraj je" stavljajuci mu jednako do znanja da koliko god bila jaka ta moja ljubav nemam namjeru da budem njecija igracka "hoces-neces"...Vec ili si sa mnom ili nisi.Prosto je.Ljubav jeste ili nije i tu nema nikakve dvomislenosti.
    S toga momci(a i djevojke) pokusajte da izbacite tu rijec "pauza",ako mislite da vam zena(ili momak) bude privrzena i bliska i da vas u najgorem slucaju ne podje za drugim(ili drugom)...Jer tad nemate pravo da sudite niti da se bunite...



    A sto se tice ovih savjeta vracanja milo za drago kao i kafanskim provodima pitanje je koliko je to dobro...Vracanja kao i uopste osvete nikako nisu dobre,ne za tog nekog vec za vas same,jer posle ucinjenog obicno niste izasli cisti iz svega a treba nastojati biti svoj,ne raditi protiv sebe i gaziti sebe tim sto cemo biti jednaki u onome sto nama nije donijelo dobro...Na kraju svega kad taj bijes prodje uvidi se da nam to nista nije trebalo...Nerijetko dese se i previse bolna kajanja...
    Ujedno tjeranje sebe u kafane i zagusljive lokale dje ima glupih i lakih riba za noc nije rjesenje.To vodi samo u jos gore stanje.Ako hoces da ucinis sebi onda se suoci sa time,izvjestan period budi sam,preboli sto se mora,razmisli sta si naucio iz svega i sta hoces dalje.A onda idi ka tome...
    To je koliko toliko razumljivo i po meni dosta bolje rjesenje...



    P.S.Jesam li jedna od pametnih ako sjedim kuci i ne posjecujem lokale?



    "Tiha voda brijeg roni..."

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by loyal_boy View Post
    A bilo je i toga nesto nemam srece u ljubavi ama bas nikakve..
    Ko nema srece u ljubavi ima na kocki. Igraj loto pa kad dobijes neces se moci otresti od zemskiJa
    Neka coce nijesi pop pa kad jedna umre umru sve ostale, to ti je samo kaljenje.

  24. #49
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ko nema srece u ljubavi ima na kocki. Igraj loto pa kad dobijes neces se moci otresti od zemskiJa
    Neka coce nijesi pop pa kad jedna umre umru sve ostale, to ti je samo kaljenje.
    bilo je ovaj mjesec oko dvesta evra na kladionicu mozda je to to

  25. #50
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loyal_boy View Post
    bilo je ovaj mjesec oko dvesta evra na kladionicu mozda je to to
    A što bi reka' za nekog ko nema ni djevojku, a ni na kladionici ne dobija?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zene - tj. kad zene dignu frku, sto im je?:D
    By LadyDaytona in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 89
    Last Post: 16-12-06, 06:03
  2. Onih 10sati dial-up-a???
    By DJuzla in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 13-03-06, 21:55
  3. Verovatno je malo onih koga to zanima ali...
    By Thalasoma in forum Primorski
    Replies: 5
    Last Post: 12-07-05, 15:04
  4. "Amfilohije dio onih koji su ubili Zorana Djindjica&
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 41
    Last Post: 03-02-05, 17:48
  5. Jos jedna sa iste pozicije
    By Georgeous in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 6
    Last Post: 09-09-04, 10:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •