Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 78

Thread: Rushi - rushi - rushimo...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default Rushi - rushi - rushimo...

    Shto mislite o odlukama i potezima dragog nam gradonachelnika, koji rushi objekte, kuce, ograde, sportske objekte...Kakvi su vashi stavovi, kad su takve stvari u pitanju :?:
    Koliko su njegove (i njegovih ljudi) odluke i radnje (ne)opravdane :?: 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    C E N T A R
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka rusi ko nema dozvolu i uzima od drzave ili neka plate ili neka sruse on je svome kumu ili rodjaku ne znam tacno isto srusio jer je diga kucu na nedozvoljeno na marezu
    we`re cumming in peace

    Ja_sam_uobrazen_a_ti

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    i ja

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mugi je u pravu
    njegova se slusa
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne podrzavam

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    Podrzavam :!:
    ma i ja podrzhavam, ali kad se 'krave redom lijezhu'...Jer, prvo bi trebali krenut' od njegove kuce, pa kuce njegovih 'saradnika' i ostalih budzovana, pa svima redom...Ovo shto rade je stvarno sramota :!: .. 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    C E N T A R
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes ovi su budale sto kupuje placeve kuce i stanove
    we`re cumming in peace

    Ja_sam_uobrazen_a_ti

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ako mislis na Asanovica i ostale iz mojega starog komsiluka odma cu ti rec da je ta zaobilaznica oko grada zamisljena jos prije nekih petnaestak godina i znalo se da ce se kad tad doci do izgradnje a druga je stvar sto se nasi ljudi rukovode onom " aj dako nece". I naravno ako si imala priliku da izlazis kolima iz one male ulicice i da se ukljucujes na magistralu znas da ima jos jedan problem a to je da moras da izadjes na polovinu trake da bi imala pregled da se ukljucis na MAGISTRALNI put kojim se masa brzo vozi....da ne pricam koliko je to rizicno.Steta...objekat je zaista prelijep ali tih nekih 100 kvadrata ce morat da mu poruse zbig gore navedenih razloga.E jedina stvar u koju nisam upucen je dali Mugi rusenja vrsi selektivno ili kako rece neko gore svima,chak i kumovima?
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by STREET_BOY
    jes ovi su budale sto kupuje placeve kuce i stanove
    to mi prvo pade na um. bas sam s drugom pricao prije neko vece o tome, te se slozismo da svi ostali sto placaju sve obaveze, placeve, komunalije itd itd... ispadaju budaletine sto to placaju, dok neko moze laganesku da izgradi i podigne kucice kako mu volja...
    bem li ga, Asanovic mi je komsija i zao mi je svaciju kucu kad vidim da se rusi, al podignuta je bespravno i sad se mora nosit s cinjenicom da ce je morat mac.
    a to rusi li Mugi samo `nameracene` ili sve bespravne.... ne znam, al bi valjalo da je `zakon isti za sve`, bar u toj grani ako nidje drugo nije u ovoj drzavi
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sma za to da se prvo ponudi neko reshenje da ljudi plate ako je neshto sitno u pitanju i ako je u granici normale!
    Ima jedno 30 40 kuca u zagorich dje mi kolega zivi to ne da je divlja gradnja no je zvek tolko je divlja da kad priodjesh tuda kuce laju na tebe i reze zvek!!!! Nemoze cojek dvije kuce da nadje da su u red nego je svako gradio kako mu se murica digne nemogu vam opisat kako ti izgleda!!! to naselje bi spalio kompletno kad bi se ja ishta pita
    Mada vec kad rushe trebali bi da pochnu od ovih malo bogatih a ne odma udare na mrchove koji nemaju ni za Mercedesa Audija pashtetu jogurt i leb isl

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Chu selektivno? Bilo od koga da je poceo uvijek bi taj rekao da je selektivno i sto nije sa druge strane. Podrzavam i davno je to trebalo da se uradi jer oni koji posteno plate ispadaju budale jer su isto mogli dzabe.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Krle uze mi topic
    ja bih voljela da zivim u uredjenoj drzavi gdje sve funkcionise kao podmazano, gdje nema korumpirane i prevrtljive vlasti i gdje obican narod dobija ono sto je zasluzio i ono sto mu je obecano... ali izgleda da ce to ostati samo pusta zelja...
    ako se vratimo 10-tak godina unazad sjeticete se velikih migracija sa sjevera u pg sve sa ciljem da bi se obezbijedili glasovi... svi dobise poslove, srecni stanove ( neki cak i cijele kuce) a oni malo manje srecni po parche zemlje u neurbanizovanim djelovima grada sa usmenom dozvolom da mogu gradit i da ce se pravne dozvole rjesavat bez problema kad za to dodje vrijeme... to se naravno prochuje pa onda pocne masovna gradnja po principu " kad mogu MUP-ovci sto ne bi i mi, dok dodje do legalizacije vremena ce se popravit pa cemo imat i plate kojima cemo platit sve ovo".... Vrijeme urbanizacije periferije dodje ali je zato ona sa dobrim platama i jakim standardom ostade da se preprichava od strane roditelja i onih koji se jos sjecaju Tita...
    Pa sad vi meni recite jel' treba da se rushi? Ti isti koji sad rushe su godinama okretali glavu i "nisu bili svesni" da ovaj problem postoji a sad kad su doveli ovaj narod na rub exzistencije oce jos i krov nad glavom da im uzmu! Pored evropskih cijena i africkog standarda jos i to! E ne da nisam za rusenje nego bih njih sve redom ostavila da samo par mjeseci zive na primanjaima od 300-400e po familiji ( prosjecna familija broji od 4 do 5 clanova) pa da vidimo na sta bi to izaslo!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    Krle uze mi topic
    ja bih voljela da zivim u uredjenoj drzavi gdje sve funkcionise kao podmazano, gdje nema korumpirane i prevrtljive vlasti i gdje obican narod dobija ono sto je zasluzio i ono sto mu je obecano... ali izgleda da ce to ostati samo pusta zelja...
    ako se vratimo 10-tak godina unazad sjeticete se velikih migracija sa sjevera u pg sve sa ciljem da bi se obezbijedili glasovi... svi dobise poslove, srecni stanove ( neki cak i cijele kuce) a oni malo manje srecni po parche zemlje u neurbanizovanim djelovima grada sa usmenom dozvolom da mogu gradit i da ce se pravne dozvole rjesavat bez problema kad za to dodje vrijeme... to se naravno prochuje pa onda pocne masovna gradnja po principu " kad mogu MUP-ovci sto ne bi i mi, dok dodje do legalizacije vremena ce se popravit pa cemo imat i plate kojima cemo platit sve ovo".... Vrijeme urbanizacije periferije dodje ali je zato ona sa dobrim platama i jakim standardom ostade da se preprichava od strane roditelja i onih koji se jos sjecaju Tita...
    Pa sad vi meni recite jel' treba da se rushi? Ti isti koji sad rushe su godinama okretali glavu i "nisu bili svesni" da ovaj problem postoji a sad kad su doveli ovaj narod na rub exzistencije oce jos i krov nad glavom da im uzmu! Pored evropskih cijena i africkog standarda jos i to! E ne da nisam za rusenje nego bih njih sve redom ostavila da samo par mjeseci zive na primanjaima od 300-400e po familiji ( prosjecna familija broji od 4 do 5 clanova) pa da vidimo na sta bi to izaslo!
    htjedoh i ja nesto napisati, ali me zippy preduhitri

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Zippy sve stoji sto i napisala, samo nesto nisam siguran sto je tim "masovnim" migracijama sa $evera u PG RADI GLASOVA. Znam dosta ljudi koji su porijeklom sa $evera, i mogla bi ih peći na ražnju, oni ti ne bi glasali za DPS, jer su pripadnici i veliki zagovornici NEBESKOG NARODA.
    Ljudi jednostavno dolaze ovamo sele se u velike gradove sa sela, i većih gradova, a ne zato sto im neko daje kuće za glasove.
    A glasovi su se kupovali za malo manje no za cijele kuće, precijenila si ovaj narod. I za 50dm svojevremeno no ste zaboravili.
    sa sustinom ovoga posta se apsolutno slazem, samo ne znam zasto ti je trebala aluzija na "nebeski narod" posto to sa ovom problematikom nema nikakve veze. u vrijeme kada su se ti ljudi doseljavali i pravili kuce, za dps se nije bas moglo reci da je velika "zemaljska" stranka, a ni tadasnji ministar zdravlja nije bio veliki "zemljanin". meni i danas lici na vanzemljca po standardu koji ima.
    Bolje spriječiti nego liječiti!
    Ljudima treba omogućiti stambeni prostor, čak ni NEBESKI NAROD ne može da živi na nebo, zato treba smanjiti komunalije koje se plaćaju pri izgradnji kuća, koje su ASTRONOMSKE.
    Cijena placa od 500 kvadrata kod Studenskog doma, na početku Gornje Gorice je 30.000e, a za izgradnju trospratne kuće od 300 kvadrata, komunalije su jos 30.000e.

    To je apsurd!
    potpuno si u pravu. ne znam koji clan, deklaracije un o pravima covjeka kaze (parafraziram): svakom covjeku se mora obezbjediti krov nad glavom.
    pa ako vec drzava ne moze da obezbjedi, neka bude makar tolerantna.
    Neka mi neko kaže: Što je sa korupcijom, i jeli istina da se ne ruši redom, nego da je dosta ljudi korumpirano, i da za par hiljada možeš to zaustaviti, bez problema. Da se razumijemo ne alaudiram na samog Gradonačelinka, nego na raznorazne ljude iz komunalnih, građevinskih i ostalih inspekcija!? :?:
    vjerovatno ima i toga

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Zippy sve stoji sto i napisala, samo nesto nisam siguran sto je tim "masovnim" migracijama sa $evera u PG RADI GLASOVA. Znam dosta ljudi koji su porijeklom sa $evera, i mogla bi ih peći na ražnju, oni ti ne bi glasali za DPS, jer su pripadnici i veliki zagovornici NEBESKOG NARODA.
    Ljudi jednostavno dolaze ovamo sele se u velike gradove sa sela, i većih gradova, a ne zato sto im neko daje kuće za glasove.
    A glasovi su se kupovali za malo manje no za cijele kuće, precijenila si ovaj narod. I za 50dm svojevremeno no ste zaboravili.

    Bolje spriječiti nego liječiti!
    Ljudima treba omogućiti stambeni prostor, čak ni NEBESKI NAROD ne može da živi na nebo, zato treba smanjiti komunalije koje se plaćaju pri izgradnji kuća, koje su ASTRONOMSKE.
    Cijena placa od 500 kvadrata kod Studenskog doma, na početku Gornje Gorice je 30.000e, a za izgradnju trospratne kuće od 300 kvadrata, komunalije su jos 30.000e.

    To je apsurd!


    Neka mi neko kaže: Što je sa korupcijom, i jeli istina da se ne ruši redom, nego da je dosta ljudi korumpirano, i da za par hiljada možeš to zaustaviti, bez problema. Da se razumijemo ne alaudiram na samog Gradonačelinka, nego na raznorazne ljude iz komunalnih, građevinskih i ostalih inspekcija!? :?:
    Rekoh ja tako je pocelo, a znam par primjera koji zakucise kuce u toj kupovini glasova tako da ovaj podatak nije bilo nagadjanje :wink:
    A sto se korupcije tiche naravno da je ima, poslednji korak je bio da se dovede covjek sa strane koji odje nema ni kuceta ni maceta koji bi taj posao obavljao savjesno ( naravno uz veliku nagradu, mnogo vecu od one koju moze dobiti od siromasnih gradjana) ali ga cini mi se u tuzima sacekase i jos je u KBC-u....
    ne interesuje me ko je na kojoj strani, ko ce za koga da glasa, ko je ciji idol... pocet cu da pjenim objasnjavajuci ovome narodu da je ta pricha "ja na ovu ti na onu stranu" vishe nego glupa!
    Od svih nas svi oni prave ovce a mi nastavljamo da pasemo djubre nadajuci se zelenoj travi... pa do kad ljudi moji? Svi oni vishe od 15 godina uzivaju, trpaju u svoje dzepove i sa su kao najednom posteni i oce da legalizuju sve... ali preko moje ( citaj nashe) kichme... e pa kako da ne!
    Uzdravlje pa svi na sledece izbore!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad bi eliminisali iz diskusija: glasao za ovoga ili onoga i jeftine demagogije siromasan je treba ga pustiti, a onima koji divlje podigli pa jos i izdaju rusiti... ostalo bi samo jedno pitanje. Da li treba biti lud pa sve placati ili se praviti lud i cekati da se nekako rijesi? Zamislite jos jedno nase cudo "legalizacija kradje". Princip i to je skinuto sa osiguranja samo sto je ovog puta to nase osiguranje koje neko mora platiti.
    Licno mi se svidja neki plac oko Ljubovica i trebao bi to "okolciti" i staviti tablu da je zauzeto, a ako je dovoljan taj clan deklaracije UN onda ga ustupam nekom drugom (uz malu nadoknadu naravno) a ja idem u Kotor tamo je ljepse.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Kad bi eliminisali iz diskusija: glasao za ovoga ili onoga i jeftine demagogije siromasan je treba ga pustiti, a onima koji divlje podigli pa jos i izdaju rusiti... ostalo bi samo jedno pitanje. Da li treba biti lud pa sve placati ili se praviti lud i cekati da se nekako rijesi? Zamislite jos jedno nase cudo "legalizacija kradje". Princip i to je skinuto sa osiguranja samo sto je ovog puta to nase osiguranje koje neko mora platiti.
    Licno mi se svidja neki plac oko Ljubovica i trebao bi to "okolciti" i staviti tablu da je zauzeto, a ako je dovoljan taj clan deklaracije UN onda ga ustupam nekom drugom (uz malu nadoknadu naravno) a ja idem u Kotor tamo je ljepse.
    kad vec hoces da pojednostavis stvari, najodgovorniji je onaj ko ih je pustio tu da grade, a po zakonu bio duzan da ih sprijeci (vrlo vjerovatno pod uticajem nekog mita), zamlacivao ih 10-15 godina, a sada ih rusi.
    kako je moguce uvesti struju i vodu u nelegalno sagradjen objekat?

    morao bi neko da odgovara za ove stvari...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hombre, slazem se da u tom lancu treba svak da povuce macka za rep za svoj udio u nezakonskim radnjama, samo ne po principu neka prvo ovaj pa onaj...... ovaj je zasluzan i on moze krasti... ovoga oderi ....
    Dosli bi tako do apsurda da je kriv neki pradjed koji je napravio tamo nekoga, a ovaj tamo nekog i sve do nekog nesoja koji prima mito.
    Koliko sam shvatio sad je nemoguce uvesti struju i vodu u nelegalni objekat, a zar ti u svemu ovome ne vidis jednu jadnu i zalosnu logiku. Ocemo mi pravnu drzavu, ali daj da malo sacekamo, ocemo pravdu ali..... i sve nekakvo jadno "ali" i zbog takvih 'iljada ali mi smo tu dje smo tj. nijesmo nidje.
    Kazes "neko ih zamlacivao"? Kako neko moze ubijediti nekoga da je nesto njegovo sto nije, da ne kazem da je ukradeno jer kod nas se ne racuna kradja ako se krade drzava vec svi joj ***ju majku u granicama svojih mogucnosti. Onaj mali kraducka, a veliki krade i sakom i kapom. Bogata je Crna Gora kad jos ima sto da se ukrade i daj da se nesto ostavi da bi i nasi potomci imali sta ukrasti jer za zarade je "mrka kapa".
    Zbog tog buduceg pokoljenja Mugiju kapa dolje.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne bih ja licemjerju skidala kapu...
    Kad je zapoceta pricha o provjeri nacina sticanja bogastva u poslednjih 15 godina oni rekose da se to ostavi i da Crna Gora nema kad da gleda unazad vec se mora krupnim koracima naprijed! Sto ne primijenise to pravilo i u ovom slucaju?
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zipi, idealno rjesenje bi bilo da mi uvezemo neke ( da ne kazem koje ) koji bi sve to izveli, odlucili, ali opet bi morali mi sprovoditi i sve bi bilo kao i dosad. Ne kazem ja da nema licemjerja i da ne treba pretresti mnoge stvari nego se bojim jedne sitnice. Koliko bi imali gradjana na slobodi

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ako razmisljamo o broju gradjana na slobodi onda nek se batale i jednog i drugog i treceg i petog za koje su oni krivi!
    Ako se nece istrazivati odakle njemu 4ro kola, 3 vikendice, pare sa skolovanje djece u inostranstvu, rachuni u svetskim bankama e onda nek ostave i sirotinju na miru.
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam dobio 1362 dinara i 35 para ,racuna li se to ka bogastvo i ako je ,kome da platim porez :wink:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zippy, ajde onda da okrenemo pitanje. Da li bi to bio dobar potez, a da ga je pokrenuo neki Marko Markovic, a ne Mugi? Logika "ostavi sirotinju na miru" znaci grabi ko sta moze i znas li ijednog ludog koji bi placao sve sto se mora platiti drzavi?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Zippy, isto mislim da si precerala malo sa time, da su se dobijale citave kuce za glasove.
    Ima ljudi koji su se obogatili u tome periodu, ali ne mislim da je to od prodaje svojih glasova. Mozda sakupljanja tudjih, i vrbovanja ljudi da glasaju za odredjene partije. To je vec druga prica.

    Pitanje: Sto je sa centrom grada, zgradama koje prave privatnici, i porezom na bogatstvo i luxus?
    Nije shija no je....
    i sto se tih stogova tiche.. posten nacin da ljudi prezive... jes da im nije mjesto u gradu ali ako nemaju izbora...*ebi ga... njih lakse svarim no ove sto su urbani od "narodnih" para...
    jes da nisam religiozna ali se sve te Bozje zapovijesti mogu pretociti u nekakve zivotne principe... ne lazi, ne kradi, ne ubij, postuj bliznjega svoga, postuj roditelje... ne sjecam se da idje procitah "ne drzi stoku u "urbanim" naseljima iako je to jedini nacin da prehranis sebe i svoju porodicu"...
    dajte, zadjite malo po tim naseljima, pogledajte kao i od cega zive ljudi....
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •