Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 222

Thread: Analni sex

  1. #51
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
    Analni sex sa znavenim moze da bude jako enjoyable. Posto se jako trudim da mi partner bude srecan i zadovoljan, ako je zainteresovan da mi pokaze cari analnog sexa, pristacu bez problema. Imam samo jedan uslov. Da prvo ja njemu pruzim neizmjerno zadovoljstvo nadrazivanja nervnih zavrsetaka tako sto cu mu gurnuti mog Pjera lagano uz tonu lubrikanta... Da ne bude da samo ja uzivam, bilo bi jako sebicno
    ne znam jesi ovo mislila ozbiljno ili ima malo ironije, ali kad u sexu dodje do situacije "Ja cu tebi ovo, ali samo pod uslovom da i ti meni..." tu vise nema ni romantike, ni strasti ni dobrog sexa, to postane cisto poslovni odnos u kome se trebaju zadovoljiti obje strane, i posle okrenuti ledja. Kad bi mi djevojka samo jednom dala takav uslov odmah bismo se pozdravili, pa makar ga vise nidje ne gurnuo do kraja zivota.

  2. #52
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makita_laco View Post
    A vidji komentara...aoh aoh aoh mene...Magenta pogresno si je shvatila,ona ti kaze da treba da te *zjebe pola CRne Gore,tamo dje je "intezivnije",pa da onda nedje u nekoj tacki pronadjes zadovoljstvo...A ovome sto je reka da je analni intezivniji ne treba smijeh u 12 redova nego u 68 ako je mogucje...Trazi ti toga PRAVOG MUSKARCA,pa cjes nosit pecat Marije magdalene 21 vijeka
    Neke stvari mi nikad jasne necje biti...
    PRAVOG MUSKARCA sam pronasla odavno a brine me cinjenica da se u 21. vijeku trazi Marija Magdalena
    Iskrena da ti budem smijem se i ja cinjenici da je intezivniji analni orgazam kad se prisjetim tog zadovoljstva...
    p.s. smijem se od srece :blah::mrgreen:

    a ovima sto se smiju od nesrece preporucujem da isprobaju to sa svojim partnerom pa da se smijemo zajedno od srece :monkey:
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  3. #53
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Out and about
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    ne znam jesi ovo mislila ozbiljno ili ima malo ironije, ali kad u sexu dodje do situacije "Ja cu tebi ovo, ali samo pod uslovom da i ti meni..." tu vise nema ni romantike, ni strasti ni dobrog sexa, to postane cisto poslovni odnos u kome se trebaju zadovoljiti obje strane, i posle okrenuti ledja. Kad bi mi djevojka samo jednom dala takav uslov odmah bismo se pozdravili, pa makar ga vise nidje ne gurnuo do kraja zivota.
    Sto, tebi je u sexu samo bitno partnerkino zadovoljstvo, a tebi ne mora biti dobro? Ja reko' samo da mi mili ne propushti sto tako...

  4. #54
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
    Sto, tebi je u sexu samo bitno partnerkino zadovoljstvo, a tebi ne mora biti dobro? Ja reko' samo da mi mili ne propushti sto tako...
    Ne, meni je bitno iskljucivo obostrano zadovoljstvo, a sve sto neko radi na silu samo da bi zadovoljio nekoga je obicno s***e.

    Nikad ne bih uslovio partnerku da radi nesto sto joj ne prija. A ti ako bi tvog milog uslovima time, blago njemu s tobom.

  5. #55
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Out and about
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bil ti prista da probas da vidis koliko je intenzivno, i ne samo zene, nego i milioni muskaraca nalaze izuzetno zadovoljstvo u tome... Il te stra' da ti se ne dopane?

  6. #56
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by L'enfant_terrible View Post
    Bil ti prista da probas da vidis koliko je intenzivno, i ne samo zene, nego i milioni muskaraca nalaze izuzetno zadovoljstvo u tome... Il te stra' da ti se ne dopane?
    Bih, ali ako ja to sam pozelim, a nikad zato sto bi me neko ucijenio bilo cim.

    Ovdje se o analnom sexu govorilo samo u varijanti kada ona svojevoljno pristaje na to, niko nije ni pomenuo da se to treba raditi na silu ili uz nekakve ucjene. Niko, dok se ti ne javi.

  7. #57
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Nowhere !
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    PRAVOG MUSKARCA sam pronasla odavno a brine me cinjenica da se u 21. vijeku trazi Marija Magdalena
    Iskrena da ti budem smijem se i ja cinjenici da je intezivniji analni orgazam kad se prisjetim tog zadovoljstva...
    p.s. smijem se od srece :blah::mrgreen:

    a ovima sto se smiju od nesrece preporucujem da isprobaju to sa svojim partnerom pa da se smijemo zajedno od srece :monkey:
    MIlo mi je,mene je izuzetno drago kad ljudi uzivaju
    Samo tako,podrzavam u potpunosti....SAmo far away from meeeeee
    Life is shit and then...u die !

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    far away from you...well, usla si na temu sa nazivom "analni sex"
    She is only here to annoy herself!

  9. #59
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Morash uci da bi mogao da zakljuchish svidja li ti se

  10. #60
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Morash uci da bi mogao da zakljuchish svidja li ti se
    mislis, mora joj uci da bi zakljucila svidja li joj se? :mrgreen:

  11. #61
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,250
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    ...
    Sestra je u pravu.

    Nema potrebe za prosvetljavanjem narodnih masa koje ionako neće da znaju :mrgreen:, but, sister...

    You're dead on.
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  12. #62
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ako su mi jasni ovi forumasi grom me izuo iz cipela ovog trena
    Sta ste se pomamili ljudi, kakve su to imbecilne reakcije boze mi pomozi
    Ja ako nista ne znam o kubikazi i ubrzanju necu poci na podforum automobilizam da se sprdam sa narodom koji o tome zna mnogo vise iz iskustva...
    @Makita_laco sta trazis ti ovde nije mi jasno??
    analni sex ce biti far away from you dok god ti to budes zeljela, a rekla bih da ne zelis cim posjecujes temu :devil:

    Ima ovdje jos iskusnih nego ni jedna da progovori ka` da je obraz na guzicu pa ce otpast ako se upraznjava analni seks
    Mogla bi tu siroka rasprava da se oplete, ali ja mislim da ni jedna djevojka ne treba da se stidi onoga sto radi sa svojim partnerom... treba da se stide one sto svaku noc opletu razlicitog a nevine su u :ass:
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  13. #63
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    E ako su mi jasni ovi forumasi grom me izuo iz cipela ovog trena
    Sta ste se pomamili ljudi, kakve su to imbecilne reakcije boze mi pomozi
    Ja ako nista ne znam o kubikazi i ubrzanju necu poci na podforum automobilizam da se sprdam sa narodom koji o tome zna mnogo vise iz iskustva...
    @Makita_laco sta trazis ti ovde nije mi jasno??
    analni sex ce biti far away from you dok god ti to budes zeljela, a rekla bih da ne zelis cim posjecujes temu :devil:

    Ima ovdje jos iskusnih nego ni jedna da progovori ka` da je obraz na guzicu pa ce otpast ako se upraznjava analni seks
    Mogla bi tu siroka rasprava da se oplete, ali ja mislim da ni jedna djevojka ne treba da se stidi onoga sto radi sa svojim partnerom... treba da se stide one sto svaku noc opletu razlicitog a nevine su u :ass:
    tako je, sve kako ko voli, pogotovo ova dva poslednja pasusa si potpuno u pravu...medjutim, i ja posjećujem ovu temu, zato što se vrlo interesantna rasprava razvila u jednom momentu, a ne zato što volim ili ne volim analni seks!
    I potpuno ti je pogrešna logika...gdje to piše da se ne treba ama baš ništa znati i pročitati o onome što ne voliš? Kako češ znati da ne voliš, ako baš ništa ne znaš???

    Kao što su rekle neke djevojke, iliti žene, na ovoj temi, ne poznajem nijednu žensku osobu koja je rekla da joj se dopada analni seks!
    Ne pričamo o balavicama i šiparicama, nego o zrelim ženama koje su PROBALE (ili bar pokušale da probaju) i znaju što je ono što vole ili ne vole!
    Tako da bih se takodje mogla, iz moga ugla, grohotom nasmijati tvrdnji da je taj orgazam jačeg intenziteta, jer svaka uzbudjenost momentalno prestaje pri pomisli na eventualni dodir tog dijela mog tijela, a kamoli što više!

    Kao što je tvoje iskustvo jaki orgazam, što ne sporim, ipak je to tvoje iskustvo, poštuj da neko ima drugačije osjećaje (da ne kažem gadjenje) prema tom načinu "vodjenja ljubavi"
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #64
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    tako je, sve kako ko voli, pogotovo ova dva poslednja pasusa si potpuno u pravu...medjutim, i ja posjećujem ovu temu, zato što se vrlo interesantna rasprava razvila u jednom momentu, a ne zato što volim ili ne volim analni seks!
    I potpuno ti je pogrešna logika...gdje to piše da se ne treba ama baš ništa znati i pročitati o onome što ne voliš? Kako češ znati da ne voliš, ako baš ništa ne znaš???

    Kao što su rekle neke djevojke, iliti žene, na ovoj temi, ne poznajem nijednu žensku osobu koja je rekla da joj se dopada analni seks!
    Ne pričamo o balavicama i šiparicama, nego o zrelim ženama koje su PROBALE (ili bar pokušale da probaju) i znaju što je ono što vole ili ne vole!
    Tako da bih se takodje mogla, iz moga ugla, grohotom nasmijati tvrdnji da je taj orgazam jačeg intenziteta, jer svaka uzbudjenost momentalno prestaje pri pomisli na eventualni dodir tog dijela mog tijela, a kamoli što više!

    Kao što je tvoje iskustvo jaki orgazam, što ne sporim, ipak je to tvoje iskustvo, poštuj da neko ima drugačije osjećaje (da ne kažem gadjenje) prema tom načinu "vodjenja ljubavi"

    Jesam ja mozda rekla ovo negdje? Nisi me bas najbolje razumjela, pricala sam o pojedincima koji komentarisu a znaju samo price REKLA-KAZALA.

    Necu poci na automobilizam da ubjedjujem ljude da auto ne moze da ubrza 100km/h za 4sec zato sto mi je jedna komsinica koja vozi Juga rekla iz njenog iskustva da je to nemoguce a druga koja vozi golfa se grohotom smijala i rekla kako je to neizvodljivo.

    Generalno znam mnogo slucajeva sto ti kazes koje su PROBALE (ili bar pokušale da probaju) pa mislim da stvar i jeste u tome sto se sve zavrsi na tome da su jednom ili dva puta pokusale ili probale samo jednom ko zna kako i s kim pa imale lose iskustvo, i od tada digle ruke ne zele ni da pomisle na to. Samo cu reci: Excellence is not a singular act, but a habit. You are what you repeatedly do.

    To je bar stvar izbora ako nista drugo, ne sporim niciji izbor i ukus. Svako za sebe zna ono sto mu prija ili ne, ono sto voli ili ne... ali molim neiskusne da se ne smiju onome sto nisu ni pokusali.
    Eto to me navodi na svu pricu, sto su neki KOMPETENTNI iz tudjeg iskustva.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  15. #65
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Mogu,samo odaberi mjesto okrshaja,ako treba da se sve i isfotografishe i to nije problem,samo da razbijemo ovu dilemu
    Pa da
    ja nemam dilemu nego ti
    zato cemo se naci u 18:15 h u sledecem zivotu, jer sam za ovaj vec rezervisana
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  16. #66
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    ahahhah pa da,ne smijesh ipak dokazati javno svoju tvrdnju ,to mi se svidja kod tebe,shto si principijelna:P

  17. #67
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I da li je ovo javni poziv na sex

  18. #68
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Jesam ja mozda rekla ovo negdje? Nisi me bas najbolje razumjela, pricala sam o pojedincima koji komentarisu a znaju samo price REKLA-KAZALA.

    Necu poci na automobilizam da ubjedjujem ljude da auto ne moze da ubrza 100km/h za 4sec zato sto mi je jedna komsinica koja vozi Juga rekla iz njenog iskustva da je to nemoguce a druga koja vozi golfa se grohotom smijala i rekla kako je to neizvodljivo.

    Generalno znam mnogo slucajeva sto ti kazes koje su PROBALE (ili bar pokušale da probaju) pa mislim da stvar i jeste u tome sto se sve zavrsi na tome da su jednom ili dva puta pokusale ili probale samo jednom ko zna kako i s kim pa imale lose iskustvo, i od tada digle ruke ne zele ni da pomisle na to. Samo cu reci: Excellence is not a singular act, but a habit. You are what you repeatedly do.

    To je bar stvar izbora ako nista drugo, ne sporim niciji izbor i ukus. Svako za sebe zna ono sto mu prija ili ne, ono sto voli ili ne... ali molim neiskusne da se ne smiju onome sto nisu ni pokusali.
    Eto to me navodi na svu pricu, sto su neki KOMPETENTNI iz tudjeg iskustva.
    Ko yebe misljenje onih koji su probali, vazi se misljenje onih koji su culi.

  19. #69
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neko pomenu "uze i shire rupe", to je opet shto stvar fizichkih predispozicija, shto uchestalosti korishcenja, ali me zanima, a da ne otvaramo novu temu, vashe mishljenje o praktikovanju analnog sexa, da bi se nevinost (omg) chuvala za brak. znate svi neku takvu curu ili ste makar chuli za takve slucajeve. zar analni sex ne bi trebalo da spada, po meni, pod neke advanced level opcije (ispravite me ako grijesim, slobodno)? i nije da mislim da postoje bilo kakva pravila niti redosljed kojim treba isprobavati bilo sta u zivotu, ali uvijek se zapitam kako se neke djevojke odluce za ovako nesto, narocito danas kad vecini ljudi cak i smijesno zvuci cinjenica da neko gubi nevinost prve bracne noci. vase misljenje...?!

  20. #70
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    po sjeveru ima toga masala i nazalost tamo je i dalje nevinost uslov za udaju.
    Desava se da momak nekako nagovori curu da spava prije braka sa njim i onda je o jadu crnom zabavlja jer zna da se mora udat za njega!
    Uzas

  21. #71
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    po sjeveru ima toga masala i nazalost tamo je i dalje nevinost uslov za udaju.
    Desava se da momak nekako nagovori curu da spava prije braka sa njim i onda je o jadu crnom zabavlja jer zna da se mora udat za njega!
    Uzas
    dobro, jasno mi je da je u nekim krajevima jos uvijek vazno da se djevojka uda nevina, vjerovatno ce tako biti jos dugo, dugo, jer jednostavno, kolektivna svijest tog dijela populacije je...just takva. meni je recimo cudnije shto tu spadaju "vrh ribe", koje su odradile bar jednu plastichnu operaciju, koje zive moderno u svakom smislu.

    cemu ta taktika kad vjerujem da vecina muskaraca moze da zakljuci da li je zeni prvi ili sto prvi put da praktikuje analni sex...ili ne moze?

  22. #72
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    neko pomenu "uze i shire rupe", to je opet shto stvar fizichkih predispozicija, shto uchestalosti korishcenja, ali me zanima, a da ne otvaramo novu temu, vashe mishljenje o praktikovanju analnog sexa, da bi se nevinost (omg) chuvala za brak. znate svi neku takvu curu ili ste makar chuli za takve slucajeve. zar analni sex ne bi trebalo da spada, po meni, pod neke advanced level opcije (ispravite me ako grijesim, slobodno)? i nije da mislim da postoje bilo kakva pravila niti redosljed kojim treba isprobavati bilo sta u zivotu, ali uvijek se zapitam kako se neke djevojke odluce za ovako nesto, narocito danas kad vecini ljudi cak i smijesno zvuci cinjenica da neko gubi nevinost prve bracne noci. vase misljenje...?!
    Moram te ovdje ispraviti, jeste stvar fizickih predispozicija to stoji...ali ucestalost koriscenja pfffff
    sigurno si citala nesto o tome, ali postoje grupe misica i u analnom i u vaginalnom otvoru, kao i svaki drugi misic ako ne treniras on ce da se opusti, analni malo teze jer je prirodno takav kakav jeste ali ovaj drugi :monkey: nece njega rasiriti ucestalo koriscenje nego lijenost zena da ga treniraju i jacaju. :twist: ko ne zna nista o tome, ja necu dijeliti savjete nego fino google ima odgovor na sve pa progooglajte Kegelove vjezbe.

    A ove druge samo da su mi zdravo sa tim zaostalim shvatanjima :eek:
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  23. #73
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Moram te ovdje ispraviti, jeste stvar fizickih predispozicija to stoji...ali ucestalost koriscenja pfffff
    sigurno si citala nesto o tome, ali postoje grupe misica i u analnom i u vaginalnom otvoru, kao i svaki drugi misic ako ne treniras on ce da se opusti, analni malo teze jer je prirodno takav kakav jeste ali ovaj drugi :monkey: nece njega rasiriti ucestalo koriscenje nego lijenost zena da ga treniraju i jacaju. :twist: ko ne zna nista o tome, ja necu dijeliti savjete nego fino google ima odgovor na sve pa progooglajte Kegelove vjezbe.

    A ove druge samo da su mi zdravo sa tim zaostalim shvatanjima :eek:
    pitam, jer sam skoro pricala s frendom na temu ovih pojava i rekao mi je kako su takve u stanju da "prodaju nevinost", ali da ne shvata tu taktiku kad i prilikom analnog sexa moze da vidi da li joj je prvi put ili ne, ali da se nakon nekog vremena taj otvor "vraca u normalu". e sad, da li je to generalno tachno...sumnjam, kao i bilo shta drugo. :eek:

    evo, googlam.

  24. #74
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Moram te ovdje ispraviti, jeste stvar fizickih predispozicija to stoji...ali ucestalost koriscenja pfffff
    sigurno si citala nesto o tome, ali postoje grupe misica i u analnom i u vaginalnom otvoru, kao i svaki drugi misic ako ne treniras on ce da se opusti, analni malo teze jer je prirodno takav kakav jeste ali ovaj drugi :monkey: nece njega rasiriti ucestalo koriscenje nego lijenost zena da ga treniraju i jacaju. :twist:


    Hahahahahahahahahah, a kralju! E pa dokle je stigla ova tema

  25. #75
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Hahahahahahahahahah, a kralju! E pa dokle je stigla ova tema
    Tisina tamo, tema je edukativno provokativnog sadrzaja :lolblue:
    da oce jos koje iskustvo progovoriti mozda bi se i makli sa mrtve tacke
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. analni sex
    By bracni-par-30 in forum Sex i erotika
    Replies: 68
    Last Post: 10-12-06, 00:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •