Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 222

Thread: Analni sex

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    auf po koji put ova tema na forumu, licno..postujem vrsnika pa ga ne guram svudje
    She is only here to annoy herself!

  2. #27
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde, bash, ocigledno je najveca koncentracija anal-penetration-loving-girls u par crnogorskih opstina, ko je meni kriv sto su mi iskustva prepricavale zene s nekih drugih meridijana, pa mi sve ovo zvuci cudno.

  3. #28
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hm citiram erotsku pricu iz magazina Strast,evo mi ga ispred mene...

    "I tako sam je jako *ebao dok je ona stenjala,i stenjala,iznenada je malo glasnije zastenjala,tada sam shvatio da sam joj ga ubacio u guzu. Onako nenajavljen moj macan se odlicno snasao u novoj rupi. Vidio sam da joj to godi i nastavio..."

    Znaci placem od smijeha...
    Neki koriste razne kreme,pa mazu prije sexa a ovaj je to odradio sasvim slucajno
    ---Chelsea Fc---

  4. #29
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    ajde, bash, ocigledno je najveca koncentracija anal-penetration-loving-girls u par crnogorskih opstina, ko je meni kriv sto su mi iskustva prepricavale zene s nekih drugih meridijana, pa mi sve ovo zvuci cudno.
    Ove su sa Zabljaka, ne znas ih ti

  5. #30
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Hm citiram erotsku pricu iz magazina Strast,evo mi ga ispred mene...

    "I tako sam je jako *ebao dok je ona stenjala,i stenjala,iznenada je malo glasnije zastenjala,tada sam shvatio da sam joj ga ubacio u guzu. Onako nenajavljen moj macan se odlicno snasao u novoj rupi. Vidio sam da joj to godi i nastavio..."

    Znaci placem od smijeha...
    Neki koriste razne kreme,pa mazu prije sexa a ovaj je to odradio sasvim slucajno
    aha, to je kao i neki lik koji je prichao o curi koja je s njim izgubila nevinost u pozama koje bi tek poneka cirkuska jahachica uspjela izvesti.

    i shto je najgore, djeca to chitaju, pa se tripuju da je to tako i onda "aj kuku" kad ukapiraju da nije.

  6. #31
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    moram li ja sve da probam da bih znala nesto o tome? valjda bih do sad od neke zenske osobe cula da joj je analni sex super i da je dozivjela nikad bolji i nikad ludji orgazam. no dobro, ne bih da razuvjeravam ljude od bilo cega, mnogima je uvijek draze da zive u zabludi.
    Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvom
    I grdno se varas i mnogo bre *akis po ovim temama, jer svako ko ne misli isto sto i ti ZIVI U ZABLUDI. Koji si ti faktor da osudjujes ljude koji ne vole treesome i da se smijes u 12 redova ako covjek kaze da je analni orgazam intezivniji...
    Zapitam se znas li ti uopste sta je orgazam znas li da to ne zavisi od duzine dlaka oko polnog organa?
    Za tebe ce orgazam i G tacka biti mit dok god preferiras manekene
    Nadji PRAVOG MUSKARCA da ti dokaze da su neki mitovi zasnovani na stvarnosti :twist: a kad saznas onda se javi da diskutujemo...
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  7. #32
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    nikad mi nije bilo jasno zasto bi zene koristile sporedni ulaz...a i nikad nisam cula da i jedna u tome uziva. potpuno nepotrebno u m-z varijanti!
    magenta,sad si me razocarala,a htio sam da te zenim

    @flame u potpunosti si u pravu.samo nek ona vata manekene i nek ispijaju kave po pg
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  8. #33
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvom
    I grdno se varas i mnogo bre *akis po ovim temama, jer svako ko ne misli isto sto i ti ZIVI U ZABLUDI. Koji si ti faktor da osudjujes ljude koji ne vole treesome i da se smijes u 12 redova ako covjek kaze da je analni orgazam intezivniji...
    Zapitam se znas li ti uopste sta je orgazam znas li da to ne zavisi od duzine dlaka oko polnog organa?
    Za tebe ce orgazam i G tacka biti mit dok god preferiras manekene
    Nadji PRAVOG MUSKARCA da ti dokaze da su neki mitovi zasnovani na stvarnosti :twist: a kad saznas onda se javi da diskutujemo...
    ajde, zaobidji me, molim te, ima josh par hiljada forumasha ovdje, pa poprichaj malo i s njima!

  9. #34
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvom
    I grdno se varas i mnogo bre *akis po ovim temama, jer svako ko ne misli isto sto i ti ZIVI U ZABLUDI. Koji si ti faktor da osudjujes ljude koji ne vole treesome i da se smijes u 12 redova ako covjek kaze da je analni orgazam intezivniji...
    Zapitam se znas li ti uopste sta je orgazam znas li da to ne zavisi od duzine dlaka oko polnog organa?
    Za tebe ce orgazam i G tacka biti mit dok god preferiras manekene
    Nadji PRAVOG MUSKARCA da ti dokaze da su neki mitovi zasnovani na stvarnosti :twist: a kad saznas onda se javi da diskutujemo...
    Flame svaka cast,ooooooooooo ko te k nama poslao! Narednix 5 dana imas po jednog zelembaca od mene

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    87 obrisanih postova
    vikky imas opomenu pred ban, ako te neko iritira svojim razmizljanjem to ne znaci da treba utrobice da mu izvadis,
    luximus ako nemas sto pametno napisati i vezano za temu ne pisi, jer ovako samo spamujes i kvarite drugim ljudima zabavu
    flame_s samo spusti loptu, nema potrebe da bilo kog vrijedjas jer ima drugacije misljenje

    za sve ostale, posle imate obraza da kazete kako forum ne valja kako niko nista ne pise normalno i sl, ko je zasluzan za to, vi ili moderatori?
    jel fora da uhvatite nekog pa da ga gorite? ajde jednom, al tri put, cetiri put i tako u nedogled?
    lako se sprdat na svacije razmisljanje i na svaciju iskrenost aj malo vi da budete iskreni i da malo normalno diskutujete na odredjenim temama
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #36
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da ti objasnim jos jednom, precerivanje nema, pa bilo razloga ili ne, rekoh ako necije misljenje ne mozes da podneses kao i drugi, imate log out dugme, jer hajke ne praktikujemo na ovom forumu!!!
    Last edited by DIDI; 08-01-10 at 10:23.
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  12. #37
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bez doskocica mozes da pises na temu, znaci postavi to sto si mislila sto je u vezi teme, ostalo ostavi za sebe
    Last edited by DIDI; 08-01-10 at 11:02.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  13. #38
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozes da stavis link tj on topic ostalo ce biti brisano
    Last edited by DIDI; 08-01-10 at 11:02.
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  14. #39
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taormino, Tristan - The ultimate guide to anal sex for women
    http://rapidshare.com/files/321918926/TTTugtasfw.rar

    Pass: speed


    Vrlo informativno štivo.

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    http://www.blowfish.com/catalog/guides/anal.html

    (a) Myth: Women don't like it.
    Horsepucky. We personally know several women who like it, a lot.
    There are plenty of women who don't, of course, and that's fine too. But it never fails to amaze me when I encounter a hip, with-it, entirely sex-positive woman who unequivocally states that no woman in the entire world likes anal sex, and that if a woman does it, it's only because a man wanted it / forced her into it / paid her for it.

    With all due respect, that's nonsense, although overgeneralizing from one's own sexual proclivities to the entire world is a common form of nonsense. Anal sex can be extremely pleasurable for women, especially if it's approached as a fun experience rather than as a duty or The Last Great Taboo.

    (b) Myth: If a man likes it, it means he's gay.
    What can we say? If you're gay, you're gay, if you're not, you're not, and enjoying something up the butt doesn't change that. Prostates were not invented by gay men in the aftermath of the Stonewall riots. The fact that a man likes stimulation in the anus has no bearing on what particular set of chromosomes he finds appealing in a partner. After all, gay men like to have their cocks sucked, too, but no one seems to think that if you like receiving fellatio, you're a closet case.
    Now, if you do happen to be gay (hi, guys!), we're here for you, too.

    So, relax and enjoy yourself.

    (c) Myth: It always hurts.
    Nope. Of course, anything done incorrectly or quickly or to prove a point definitely has the potential to hurt. So, if it hurts and you don't like that, don't do it that way... but please don't think that anal sex is inherently painful. It's not. If you follow a few basic guidelines (relax, use tons of lube, start small, build up slowly, don't be goal-oriented, talk to each other, and stop if it starts to hurt), you'll greatly increase your chances of having a good, fun, not-at-all-painful time.
    She is only here to annoy herself!

  16. #41
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvom
    znaci, analni orgazam ti je intenzivniji od vaginalnog i klitorisnog? E, da Bog pomoze...

  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je onaj sto otvara temu uveliko iskustan u tome i zna uvjek sta radi

  18. #43
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvom
    I grdno se varas i mnogo bre *akis po ovim temama, jer svako ko ne misli isto sto i ti ZIVI U ZABLUDI. Koji si ti faktor da osudjujes ljude koji ne vole treesome i da se smijes u 12 redova ako covjek kaze da je analni orgazam intezivniji...
    Zapitam se znas li ti uopste sta je orgazam znas li da to ne zavisi od duzine dlaka oko polnog organa?
    Za tebe ce orgazam i G tacka biti mit dok god preferiras manekene
    Nadji PRAVOG MUSKARCA da ti dokaze da su neki mitovi zasnovani na stvarnosti :twist: a kad saznas onda se javi da diskutujemo...
    hihihihihihih
    odje je analni sex wooow...cinjenica je da su nervni zavrsicu tamo i da stimulacija istih predstavlja zadovoljstvo ljudima,samo je fora koliko je ko flexibilan i otovren za"igre" mada u ovome nema nikakve igre jer je ovo sasvim normalna stvar no ajde....
    nego smo svi "fini"pa se dupe ne smije ni pomenut a kamoli okusit
    Last edited by naughty_s; 10-01-10 at 12:07.
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  19. #44
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    @naughty_s, ljubim ti nervne zavrsetke :joint:
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  20. #45
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    @naughty_s, ljubim ti nervne zavrsetke :joint:
    to ono: ljubim tvoju mudru guzu a?
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  21. #46
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Ne, mislio sam na njene prste
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  22. #47
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hhahaha emile kretence
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  23. #48
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    to ono: ljubim tvoju mudru guzu a?
    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Ne, mislio sam na njene prste
    znam na sta si mislio, ali ti ocigledno nisi na sta sam ja...no ajd
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  24. #49
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Out and about
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Analni sex sa znavenim moze da bude jako enjoyable. Posto se jako trudim da mi partner bude srecan i zadovoljan, ako je zainteresovan da mi pokaze cari analnog sexa, pristacu bez problema. Imam samo jedan uslov. Da prvo ja njemu pruzim neizmjerno zadovoljstvo nadrazivanja nervnih zavrsetaka tako sto cu mu gurnuti mog Pjera lagano uz tonu lubrikanta... Da ne bude da samo ja uzivam, bilo bi jako sebicno

  25. #50
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Nowhere !
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvom
    I grdno se varas i mnogo bre *akis po ovim temama, jer svako ko ne misli isto sto i ti ZIVI U ZABLUDI. Koji si ti faktor da osudjujes ljude koji ne vole treesome i da se smijes u 12 redova ako covjek kaze da je analni orgazam intezivniji...
    Zapitam se znas li ti uopste sta je orgazam znas li da to ne zavisi od duzine dlaka oko polnog organa?
    Za tebe ce orgazam i G tacka biti mit dok god preferiras manekene
    Nadji PRAVOG MUSKARCA da ti dokaze da su neki mitovi zasnovani na stvarnosti :twist: a kad saznas onda se javi da diskutujemo...
    A vidji komentara...aoh aoh aoh mene...Magenta pogresno si je shvatila,ona ti kaze da treba da te *zjebe pola CRne Gore,tamo dje je "intezivnije",pa da onda nedje u nekoj tacki pronadjes zadovoljstvo...A ovome sto je reka da je analni intezivniji ne treba smijeh u 12 redova nego u 68 ako je mogucje...Trazi ti toga PRAVOG MUSKARCA,pa cjes nosit pecat Marije magdalene 21 vijeka
    Neke stvari mi nikad jasne necje biti...
    Life is shit and then...u die !

Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. analni sex
    By bracni-par-30 in forum Sex i erotika
    Replies: 68
    Last Post: 10-12-06, 00:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •