Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 101 to 125 of 161

Thread: Buducnost-Crvena Zvezda

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice
    inace KiKiCe, fino si od rijeci ispala :P daj salji mi to oli
    Snimci i slike su poslati DIDIju josh prvog dana da shalje dalje, pa se njemu obrati.



    Mademoiselle.

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Uhvatili ste se oko price o suzavcu. Nebitan je! Zaboravite ga! Zashto tuche oko stadiona? Jesu li mogli nashi dragi varvari da izadju, sacekaju da vjertar odnese suzavac i da se vrate na stadion i nastave navijanje? Jesu li mogli da isposhtuju svo j klub koji tolikovole umjesto shto su ih uvalili u probleme? TAKO SE NE NAVIJA ZA SVOJ TIM!!!
    Izvini, Chaka, izvini Skochko, izvini Lazo! Dobri ste momci sva trojica, ali greshka je vasha! Niste do kraja iskontrolisali masu koju ste sa sobom poveli. Trebalo ih je obuzdati, zato vodje i sluze. Ne idu vodje u tuchiu za nekolicinom napoaljenih maloljetnika. za vodjama se ide!
    u momentu pomislih, vidi Dzonija kralja najveceg, kad ono, on mene quotovao

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    C E N T A R
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    grobar i delije to je za mene bolesno npr bit iz podgorice navijat za zvijezdu iili partizan ne znaci da moraju svi bit varvari nego treba navijat za klub iz tvoga grada za tvoga rodjaka brata komsiju sto li vec a ne na nekoga tamo nebitnoga koga u zivotu nisi vidio!!! Najgore je od svega sto 80 % takvih navijaca partizana ili zvijezde nikad nije ni bilo u taj pisljivi beograd....za mene je to bolest sto znam mada ne podrzavam tuce izmedju navijaca ali potpisujem da se isklepaju ovi bolesnici sto su iz pg a sto navijaju za tako NEBITNE [da naglasim] klubove !!!!
    we`re cumming in peace

    Ja_sam_uobrazen_a_ti

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by STREET_BOY
    grobar i delije to je za mene bolesno npr bit iz podgorice navijat za zvijezdu iili partizan ne znaci da moraju svi bit varvari nego treba navijat za klub iz tvoga grada za tvoga rodjaka brata komsiju sto li vec a ne na nekoga tamo nebitnoga koga u zivotu nisi vidio!!! Najgore je od svega sto 80 % takvih navijaca partizana ili zvijezde nikad nije ni bilo u taj pisljivi beograd....za mene je to bolest sto znam mada ne podrzavam tuce izmedju navijaca ali potpisujem da se isklepaju ovi bolesnici sto su iz pg a sto navijaju za tako NEBITNE [da naglasim] klubove !!!!
    odavno nisam procitao ovako glup, besmislen i nadasve zalostan post na forumu! :roll:
    prosto me sramota sto sam ga uopste i procitao. :oops:

  5. #105
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hombre, decko se samo nije izrazio kako treba. Nista besmisleno nije rekao odje.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    Hombre, decko se samo nije izrazio kako treba. Nista besmisleno nije rekao odje.
    pa posto si ti, kako si sama negdje rekla, fascinirana hitlerom i njegovim likom i djelom, tebi je ovdje vjerovatno sve smisleno.

  7. #107
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Igalo
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Uhvatili ste se oko price o suzavcu. Nebitan je! Zaboravite ga! Zashto tuche oko stadiona? Jesu li mogli nashi dragi varvari da izadju, sacekaju da vjertar odnese suzavac i da se vrate na stadion i nastave navijanje? Jesu li mogli da isposhtuju svo j klub koji tolikovole umjesto shto su ih uvalili u probleme? TAKO SE NE NAVIJA ZA SVOJ TIM!!!
    Izvini, Chaka, izvini Skochko, izvini Lazo! Dobri ste momci sva trojica, ali greshka je vasha! Niste do kraja iskontrolisali masu koju ste sa sobom poveli. Trebalo ih je obuzdati, zato vodje i sluze. Ne idu vodje u tuchiu za nekolicinom napoaljenih maloljetnika. za vodjama se ide!
    Ok ne podrzavam ni ja tuce ali ne mogu oni kontrolisat sve ljude na sjeveru, dvajes momaka se pobilo sa navijacima zvijezde ali do je manjina i to velika manjina.
    Svi pricaju krivi Varvati a ljudi ko je polomio zapadnu tribinu?? Tamo nisu bili varvari, bio sam tamo i vidio.
    Po meni policija je odreagovala lose , ne lose nego nikako.
    Ljudi bjeze od suzavca a oni biju po narodu. Nisu pustili da se izadje sa stadiona, ostavili su Delije bez obezbedjenja i oni su krenuli i "pocistili" citavu zapadnu tribinu.
    Ko je bio mislim da ce se slozit sa mnom.

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Virus-u nisu to moje rijeci i recenice...vec Mikelijeve...

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dzonjara ti sad prvoborac suzavca i kad se bude pisala Antologija o Varvarima znace se ko je goloruk na suzavac jurisao. A moras priznati da vam je neko debelo uvalio poturajuci ga u arsenal. Slaba vam je obavjestajna sluzba izgleda.

  10. #110
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    Quote Originally Posted by STREET_BOY
    grobar i delije to je za mene bolesno npr bit iz podgorice navijat za zvijezdu iili partizan ne znaci da moraju svi bit varvari nego treba navijat za klub iz tvoga grada za tvoga rodjaka brata komsiju sto li vec a ne na nekoga tamo nebitnoga koga u zivotu nisi vidio!!! Najgore je od svega sto 80 % takvih navijaca partizana ili zvijezde nikad nije ni bilo u taj pisljivi beograd....za mene je to bolest sto znam mada ne podrzavam tuce izmedju navijaca ali potpisujem da se isklepaju ovi bolesnici sto su iz pg a sto navijaju za tako NEBITNE [da naglasim] klubove !!!!
    odavno nisam procitao ovako glup, besmislen i nadasve zalostan post na forumu! :roll:
    prosto me sramota sto sam ga uopste i procitao. :oops:
    grhahahahahahhaha
    tacno hombre, zaista besmislen glup i zalostan post :roll:

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie
    Quote Originally Posted by Hombre
    Quote Originally Posted by STREET_BOY
    grobar i delije to je za mene bolesno npr bit iz podgorice navijat za zvijezdu iili partizan ne znaci da moraju svi bit varvari nego treba navijat za klub iz tvoga grada za tvoga rodjaka brata komsiju sto li vec a ne na nekoga tamo nebitnoga koga u zivotu nisi vidio!!! Najgore je od svega sto 80 % takvih navijaca partizana ili zvijezde nikad nije ni bilo u taj pisljivi beograd....za mene je to bolest sto znam mada ne podrzavam tuce izmedju navijaca ali potpisujem da se isklepaju ovi bolesnici sto su iz pg a sto navijaju za tako NEBITNE [da naglasim] klubove !!!!
    odavno nisam procitao ovako glup, besmislen i nadasve zalostan post na forumu! :roll:
    prosto me sramota sto sam ga uopste i procitao. :oops:
    grhahahahahahhaha
    tacno hombre, zaista besmislen glup i zalostan post :roll:

    Ovo je suvishno komentarisat !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice price o "modernim" varvarima, mislim da je bezvezna totalno. Sad si odjednom varvar.... pa je li to potpuno normalno? Ako zivis u Podgorici i tim iz tvog grada udje u prvu ligu, ti ne treba da im dajes podrsku za to sto prije toga nisi isao na stadion??? Kakve su to gluposti... Naravno da je porastao broj navijaca i treba da raste.
    To je Buducnost ljudi, u pitanju je tim iz VASEG grada! Ne kapiram kako nekome to moze da bude pogresno.
    To da ima propusta u organizaciji, ima i treba raditi na tome da se otklone. Sto se mene tice, idem i ici cu na stadion, gubili ili dobijali, ja cu biti tamo i navijati, jer mi smo tu zbog njih, a oni zbog nas.

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by derivat
    Sto se tice price o "modernim" varvarima, mislim da je bezvezna totalno. Sad si odjednom varvar.... pa je li to potpuno normalno? Ako zivis u Podgorici i tim iz tvog grada udje u prvu ligu, ti ne treba da im dajes podrsku za to sto prije toga nisi isao na stadion??? Kakve su to gluposti... Naravno da je porastao broj navijaca i treba da raste.
    To je Buducnost ljudi, u pitanju je tim iz VASEG grada! Ne kapiram kako nekome to moze da bude pogresno.
    To da ima propusta u organizaciji, ima i treba raditi na tome da se otklone. Sto se mene tice, idem i ici cu na stadion, gubili ili dobijali, ja cu biti tamo i navijati, jer mi smo tu zbog njih, a oni zbog nas.
    to uopste niko nije ni sporio, vec je problem u bespotrebnom animozitetu izmedju onih koji od skora (ili odavno, nebitno) navijaju za buducnost, i onih koji oduvijek navijaju za nekog drugog.

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da Hombrice, ali je isto malko nenormalno podgoricanin navija za Partizan ili Zvezdu kad se igra na stadionu pod Goricom protiv Buducnosti.
    Partiza i Zvijezda jesu veliki klubovi sa daleko vecom tradicijom, trofejima itd., i nije nenormalno da postoje ljudi koji su odavde i navijaju za njih, ali ipak, opet IPAK kada igra tvoj, graCki tim, po svim nepisanim pravilima jeste normalno da navijas za njega. Kada igraju Partizan i Zvezda ja cu npr. navijati prije za Partizan jer ne moze na svijetu nista da se voli koliko moze da se mrzi Zvezda

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nick4life
    u pravi su mikelly odjedanput sva ona djeca mala ja gledam gradom pjevaju i napred buducnost itd... pomamili su se potpuno znam kad je bila buducnost u 2 ligu 30 ih nije bilo navijacha a sad iljadu na zvijezdu bilo e stvarno i jos se nasli da biju nas 300 pa u beograd vaas cekaju i ono za bisevca :twisted:
    aj ne dipr da te zamolim da si isla na utkamice 2 lige znala bi koliko je bilo ljudi tada, a normalno je da ce na derbije da dodje mnogo vise ljudi nego sto inace dolazi na utakmice, podjosmo u bg pa nas niko ne tache od tolikih prijetnji, a vas treba tuc jer zivite u ovaj grad i pljujete po njemu, kad ste u grobare i delije skandirate protiv crne gore i onda da vas ne bijemo, kako da ne!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    Quote Originally Posted by STREET_BOY
    grobar i delije to je za mene bolesno npr bit iz podgorice navijat za zvijezdu iili partizan ne znaci da moraju svi bit varvari nego treba navijat za klub iz tvoga grada za tvoga rodjaka brata komsiju sto li vec a ne na nekoga tamo nebitnoga koga u zivotu nisi vidio!!! Najgore je od svega sto 80 % takvih navijaca partizana ili zvijezde nikad nije ni bilo u taj pisljivi beograd....za mene je to bolest sto znam mada ne podrzavam tuce izmedju navijaca ali potpisujem da se isklepaju ovi bolesnici sto su iz pg a sto navijaju za tako NEBITNE [da naglasim] klubove !!!!
    odavno nisam procitao ovako glup, besmislen i nadasve zalostan post na forumu! :roll:
    prosto me sramota sto sam ga uopste i procitao. :oops:
    kad si ti u pitanju Hombre neko se opasno igrao sa vremenskom masinom! ili si ti ostarao prebrzo!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by derivat
    da Hombrice, ali je isto malko nenormalno podgoricanin navija za Partizan ili Zvezdu kad se igra na stadionu pod Goricom protiv Buducnosti.
    Partiza i Zvijezda jesu veliki klubovi sa daleko vecom tradicijom, trofejima itd., i nije nenormalno da postoje ljudi koji su odavde i navijaju za njih, ali ipak, opet IPAK kada igra tvoj, graCki tim, po svim nepisanim pravilima jeste normalno da navijas za njega. Kada igraju Partizan i Zvezda ja cu npr. navijati prije za Partizan jer ne moze na svijetu nista da se voli koliko moze da se mrzi Zvezda
    dako udje onaj Kom u prvu ligu...

    didi, neka ta zakasnjela sujeta... :P ako ti nastavis da "staras" tim tempom od tebe ce za godinu dana nastati spermatozoid

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hombre nisam ja ko ti neka izdrkotina, pa da budem spermic!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    hombre nisam ja ko ti neka izdrkotina, pa da budem spermic!
    pffff :lolblue:

  20. #120
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    podjosmo u bg pa nas niko ne tache od tolikih prijetnji, a vas treba tuc jer zivite u ovaj grad i pljujete po njemu, kad ste u grobare i delije skandirate protiv crne gore i onda da vas ne bijemo, kako da ne!!!
    A ubiste Boga u nas! :P Inace,Mikeli je dosta dobar post napisao i
    kamo srece da mnogi "zestoki" varvari(cas' izuzecima)procitaju isti par puta i
    malo razmisle prije no $to pocnu nebuloze prosipat... :? 8)

  21. #121
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aoo DIDIpravi si fashista!!
    Kad tolko volish podgoricu i kad si varvar i sl shto se ne oblacish u titeks shto ne slushash podgoricku muziku [ bojana bajramovica , kenana Salihamidzica , Bojana Marovica!! No slushash Acu Lukasa[ koji sigurno ne navija za Buducnost] Shabana [ koji takodje ne navija za buducnost] itd itd!!! da ne nabrajam vishe!
    Ja imam pravo da biram!!!!!!! \
    Navijacu za Decic ili Zvijezdu ili partizan tj na koga god mi se Q . digne!
    Sad ako sam iz podgorice moram da navijam za Buducnost! To je pravilo!!!

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Rispekt za Street Boya i i Grua!

    Street_BOY i ako ti svi pljuju ja sam uz tebe!
    Ja znam da si dingospo :P
    i ja bih iskoristio priliku da ga podrzim Ipak je covjek poshteno rekao...
    Mada, meni prvi komshija igra za partizan, u picku materinu....
    Sad razmishljam, kad dodje opet partizan ovdje, shto mislish da ga zviznem kakvom flashom u glavu ?

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by derivat
    Partiza i Zvijezda jesu veliki klubovi sa daleko vecom tradicijom, trofejima itd., i nije nenormalno da postoje ljudi koji su odavde i navijaju za njih, ali ipak, opet IPAK kada igra tvoj, graCki tim, po svim nepisanim pravilima jeste normalno da navijas za njega.
    I kakav je to onda navijač, života ti??? Ti poštuješ takve navijače??? Takvi čine 90% Varvara, pa možeš govorit' da nije tako i dizat dreku do neba ako hoćeš - tako je! Počnimo prvo od Džonjare naše (ne ljuti se, Džoni, šta ću ti kad se savijaš kako ti dune :P ). Čovjek je "grobar", al' kad Partizan dođe pod Goricom, onda je varvar. :shock: I što je to??? To su vam navijači??? I vama je, po tim nekim pisanim i nepisanim pravilima, normalno da čovjek ima neku takvu dvojnu navijačku strast u sebi??? Hvala vam za tu 'normalnost', al' ja baš nešto ne cijenim to ojdimi-dojđimi-navijanje. Strejt sam, za Partizan navijam od kad znam za sebe i uvijek ću poštovati takve navijače koji su oduvijek bili za svoj klub, pa mogu biti i sa S. Pola, boli me ****... Znam lika koji cijelog života navija za Hajduk iz Splita i danas navija za njega, a odavde je, i? Draže mi je njegovo mišljenje čut', nego mišljenje svih tih "polovnjaka". I istom tom Čaki, a pogotovo Grebu, kao i mnogim drugim varvarima znam da trljam nos kad ih vidim zbog takvih stvari. Svi su navijali za Partizan, ili Zvezdu, ili ko zna za koga... a sada su VARVARI! Ih... Svaka čast na harizmi pojedinih njih, na zalaganjima i čojstvu, ali o moralnosti navijanja mi niko od njih ne može solit' pamet. Počinite, da vas zamolim, za tim glupostima... :roll:

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    a vas treba tuc jer zivite u ovaj grad i pljujete po njemu, kad ste u grobare i delije skandirate protiv crne gore i onda da vas ne bijemo, kako da ne!!!
    Didi samo naprijed, deri sto jace oni vole da se zrtvuju i steta je ne ispuniti im zelje

  25. #125
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ficoole

    Quote Originally Posted by derivat
    da Hombrice, ali je isto malko nenormalno podgoricanin navija za Partizan ili Zvezdu kad se igra na stadionu pod Goricom protiv Buducnosti.
    Partiza i Zvijezda jesu veliki klubovi sa daleko vecom tradicijom, trofejima itd., i nije nenormalno da postoje ljudi koji su odavde i navijaju za njih, ali ipak, opet IPAK kada igra tvoj, graCki tim, po svim nepisanim pravilima jeste normalno da navijas za njega. Kada igraju Partizan i Zvezda ja cu npr. navijati prije za Partizan jer ne moze na svijetu nista da se voli koliko moze da se mrzi Zvezda
    Tebe zvijezda ima vecu tradiciju od FkBuducnosti jel?!?! :oops: Dobro...
    Намјерно Другачији...

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •