Page 53 of 84 FirstFirst ... 34349505152535455565763 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 2092

Thread: Logicki zadaci

  1. #1301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    ok then that's two of us ... thank you very much ... I wish you all a good night sleep and have sweet dreams even a littlebit for me...because I'm about to get overdosed by studing ... kisses
    tnx, my wishes are the same 4 you. I vjeruj mi, na kraju se sve to mučenje isplati so keep up the good work!
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  2. #1302
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Dakle, covjek je krenuo negdje kolima ali je svratio u kafanu i zatrazio casu vode. Bas kada je krenuo da popije, zacula se neka eksplozija. Ostavio je casu ne popivsi ni gutljaja i izadje napolje. Zasto?


    Eksplozija se desila u kafani?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #1303
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Uzgred, mjesečeva ćero, ubi mi direkciju sa onim jedan košta 5 eura. Svaki broj kuće koji sam ja ikad gledao je jedna pločica sa ispisanim brojem. Nebitno je koliko ima cifara.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #1304
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mjeseceva_kci View Post
    Evo jedne zanimljive mozgalice, ali moram priznati da nije baš laka. Kaže ovako:

    Ti si vladar jednog srednjovekovnog kraljevstva i sjutra organizuješ veliku feštu za puno zvanica u svome dvoru. To je jedna od najvažnijih proslava koje si dosad ikad organizovao. Imaš 1000 flaša vina na raspolaganju koje planiraš da otvoriš i izneseš pred goste sjutra, ali upravo saznaješ da je neprijatelj tog dana uspio da se uvuče u tvoj vinski podrum i da uspe otrov u jednu od flaša. O otrovu znaš da je veoma jak i da smrt nastupa 10 do 12 časova nakon njegovog konzumiranja, i da osoba koja je popila otrov sve do tog trenutka ne pokazuje ama baš nikakve simptome trovanja. Smrt je neizbježna ukoliko je osoba popila ma i najmanju količinu otrova.

    Imaš više od hiljadu zatvorenika na raspolaganju da budu kušači i nešto manje od 24 sata do početka proslave da utvrdiš koja je to jedna jedina flaša vina zatrovana od postojećih 1000 u tvome podrumu. Iako imaš koliko hoćeš zatvorenika koji će probati vino, ipak želiš da u duhu sjutrašnje proslave što manje ljudi strada.

    Stoga je pitanje: koliki je najmanji broj zatvorenika od kojih moraš tražiti da probaju vino da bi bio potpuno siguran da si pronašao koja je flaša otrovana za manje od 24 časa?
    Evo i da se ja ukljucim u rijesavanje ovih mozgalica

    Pa uzmes 31 zatvorenika i das im da popiju po gutljaj iz 32 boce (32*31=992).
    Ako niko ne umre poslije 12 sati onda je neka od preostalih 8 boca otrovna i tada imas broj ljudi koji je probao vino 31+8=39 i to je najbolja vatijanta. A ako neko iz prvog pokusaja umre imas broj 31+32=63 zatvorenika koji probaju. Dosta sam smanjio broj al mi se cini da to moze jos bolje, samo me nije volja trazit idealnu kombinaciju

  5. #1305
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mjeseceva_kci View Post
    Kome se ta ne dopada, evo za njih prevodim i drugu. A ta ide ovako:

    Kralj je želio da uda svoju omiljenu kćer za najpametnijeg od 3 izuzetno pametna mlada princa, pa je stoga riješio da im postavi test inteligencije.

    Prinčeve su okupili u jednoj sobi i sjeli ih okrenute licem u lice jedan drugome. Kralj im je pokazao 2 crna i 3 bijela šešira. Potom im je vezao oči maramom i stavio po jedan šešir od tih pet na glavu, a ostale je sklonio u drugu sobu da ih ne vide.

    Kralj potom izjavi da će prvi princ koji pogodi boju svog šešira ne skidajući ga sa glave ili zagledajući u njega na bilo koji način dobiti ruku njegove kćeri. Pogrešan odgovor je, pak, značio smtrnu kaznu. Marame su onda sklonjene sa očiju svima trojici.

    Ti si jedan od prinčeva. Vidiš dva bijela šešira na glavama druge dvojice. Nakon nekog vremena shvataš da druga dvojica ne mogu da utvrde boju sopstvenih šešira ili nisu voljni da pogađaju.

    Koje boje je tvoj šešir?

    Napomena: Ti znaš da su druga dva princa takodje vrlo inteligentna i takođe žele da osvoje princezu. Takodje znaš da je kralj čovjek od riječi, a on vam je rekao da je taj test fer test inteligencije i hrabrosti.
    Odgovor ide otprilike ovako:
    Princ broj 1 vidi dva sesira. Da su oba sesira crne boje, on bi odma reko da on nosi bijeli sesir i dobio princezu. Posto on nista ne prica, princ broj 2 zna da on i princ broj 3 imaju jedan bijeli i jedan crni sesir, ili dva bijela. U slucaju da princ broj 3 ima crni sesir, onda bi princ broj 2 znao da on ima bijeli sesir i to bi i rekao. Ali ukoliko on nista ne prica, to znaci da princ broj 3 ima bijeli sesir, i nakon kraceg vremena vidjevsi da prva 2 nista ne pricaju, on moze slobodno da kaze da on ima bijeli sesir. Mozda je ovo sto sam sad ispisao konfuzno, ali poenta je da nema prvog drugog i treceg princa. Jednostavno, prateci logiku i vjerovajuci u inteligenciju ostala dva princa, ukoliko niko nista ne progovara, kazes da imas bijeli sesir i izmes princezu.
    Pozdrav

  6. #1306
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Uzgred, mjesečeva ćero, ubi mi direkciju sa onim jedan košta 5 eura. Svaki broj kuće koji sam ja ikad gledao je jedna pločica sa ispisanim brojem. Nebitno je koliko ima cifara.
    Vjerujem. Cilj toga valjda i jeste da zbuni, ali isto tako i da pomogne pri rješavanju i odredjivanju zagonetnog predmeta.
    Btw, ne branim pitalicu, samo da kažem da ja jesam vidjela razdvojene ukrasne brojeve postavljene na fasadama kuća... Kad naredni put udjem u Okov pitaću imaju li ih, pa javim koliko sam fulala za cijenu



    Quote Originally Posted by donME View Post
    Evo i da se ja ukljucim u rijesavanje ovih mozgalica

    Pa uzmes 31 zatvorenika i das im da popiju po gutljaj iz 32 boce (32*31=992).
    Ako niko ne umre poslije 12 sati onda je neka od preostalih 8 boca otrovna i tada imas broj ljudi koji je probao vino 31+8=39 i to je najbolja vatijanta. A ako neko iz prvog pokusaja umre imas broj 31+32=63 zatvorenika koji probaju. Dosta sam smanjio broj al mi se cini da to moze jos bolje, samo me nije volja trazit idealnu kombinaciju
    Sjajan rezultat i razmišljanje, bravo!!

    Kao što kažeš, može se proći i sa manje zatvorenika koji će probati vino. Recite kad poželite da postavim copy/paste rješenja.


    Quote Originally Posted by donME View Post
    Odgovor ide otprilike ovako:
    Princ broj 1 vidi dva sesira. Da su oba sesira crne boje, on bi odma reko da on nosi bijeli sesir i dobio princezu. Posto on nista ne prica, princ broj 2 zna da on i princ broj 3 imaju jedan bijeli i jedan crni sesir, ili dva bijela. U slucaju da princ broj 3 ima crni sesir, onda bi princ broj 2 znao da on ima bijeli sesir i to bi i rekao. Ali ukoliko on nista ne prica, to znaci da princ broj 3 ima bijeli sesir, i nakon kraceg vremena vidjevsi da prva 2 nista ne pricaju, on moze slobodno da kaze da on ima bijeli sesir. Mozda je ovo sto sam sad ispisao konfuzno, ali poenta je da nema prvog drugog i treceg princa. Jednostavno, prateci logiku i vjerovajuci u inteligenciju ostala dva princa, ukoliko niko nista ne progovara, kazes da imas bijeli sesir i izmes princezu.
    Pozdrav

    Horray!!! Ženidba dakle. Čestitam!!! Kralj je našao onog kojeg je tražio :yipiiii:

  7. #1307
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Dakle, covjek je krenuo negdje kolima ali je svratio u kafanu i zatrazio casu vode. Bas kada je krenuo da popije, zacula se neka eksplozija. Ostavio je casu ne popivsi ni gutljaja i izadje napolje. Zasto?


    Eksplozija se desila u kafani?
    Nije
    Je li moguce da je niko ne umije rijesiti?
    Necu biti danas tu, pa ne zamjerite sto vam ne odgovaram ako bude iko pokusavao da je odgonetne

    P.S. ja sam gledala razdvojene brojeve od kuce
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  8. #1308
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Nije
    Je li moguce da je niko ne umije rijesiti?
    Necu biti danas tu, pa ne zamjerite sto vam ne odgovaram ako bude iko pokusavao da je odgonetne

    P.S. ja sam gledala razdvojene brojeve od kuce
    To nije bila voda nego neki eksplozivni napitak koji je uradio ''puk'' i ovaj je pobjegao :blah::yipiiii:
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  9. #1309
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Nije
    Je li moguce da je niko ne umije rijesiti?
    Necu biti danas tu, pa ne zamjerite sto vam ne odgovaram ako bude iko pokusavao da je odgonetne

    P.S. ja sam gledala razdvojene brojeve od kuce
    Pa posto je covjek krenuo kolima, vjerovatno mu je auto prokuvalo ili tako nesto. On je trazio vodu da pomogne nesrecnom autu kojem je bilo vruce al je zakasnio. Mada nikad nisam vidio da auto bas eksplodira od vrucine. Mislim da sam na pravom putu al mi fale neke finese

  10. #1310
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    31-om zatvoreniku das po 31 bocu da proba znaci probali su 961 bocu das jos 3-ici da popiju po 13 boca to je preostalih 39 boca....ako se otruje neko iz prve grupe njegove boce rasporedis na 30-oro iz prve grupe i 1 iz druge grupe i otkrice se koja je boca...ako se otrovao neko iz druge grupe 13-orici iz ovih gore grupa das njegove boce i doci ce se do rijesenja! Ovdje umiru samo 2 lika

    10 piju po 100 flasa, jedan umre. Dvojica popiju po 50 boca i jedan od njih ce umrijeti na kraju, sljedeca dvojica popiju po 25 boca od svakog i jedan od njih ce takodje umrijeti ali smo sad sveli broj mogucih boca na 25...sljedeca dvojica uzimaju po 12 boca iz svake grupe(jednu bocu mozemo maci jer ako se niko ne otruje znacemo koja je boca jelte), sljedeca dvojica uzimaju po 6 boca iz svake grupe, a sljedeca dvojica po 3 iz svake grupe, opet po jednu mozemo maci i ako se niko ne otruje znacemo tacno koja je, sljedeca dvojica uzmu po jednu od svakoga i tacno cemo znati koja je boca....malo sam ovo izkomplikovao ali mislim da je odgovor 14 ali u ovom slucaju umire masu zatvorenika ili ni jedan
    Last edited by Milosmmm; 29-12-09 at 11:09.

  11. #1311
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Nije
    Je li moguce da je niko ne umije rijesiti?
    Necu biti danas tu, pa ne zamjerite sto vam ne odgovaram ako bude iko pokusavao da je odgonetne

    P.S. ja sam gledala razdvojene brojeve od kuce
    Znam rijesenje i jako je glupo i pretesko je do njega doci jer zahtjeva mnogo vise kreativnosti nego logike!

  12. #1312
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ovo sam na brzinu radio ali je i ovo ako je tacno bolje rijesenje.
    10 piju po 100 flasa, jedan umre. Mozemo maci 10 boca jer ako se niko u buducnosti ne otruje znacemo koja je...Dvojica preostalih popiju po 45 boca i jedan od njih ce umrijeti na kraju, sljedeca dvojica popiju po 22 boca iz svake grupe(micemo jednu bocu iz jedne grupe)i jedan od njih ce takodje umrijeti ali smo sad sveli broj mogucih boca na 22...sljedeca dvojica uzimaju po 11 boca iz svake grupe,(micemo po jednu bocu iz svake grupe)sljedeca dvojica uzimaju po 5 boca iz svake grupe,(opet micemo po jednu bocu iz svake grupe) a sljedeca dvojica po 2 iz svake grupe, opet po jednu mozemo maci i ako se niko ne otruje znacemo tacno koja je, a ako se otruju isto cemo znati koja je boca! Znaci 10-oro zatvorenika!

  13. #1313
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Ne može tako. Moraš iz dva pokušaja da odrediš, jer otrovu treba od 10-12 sati da djeluje, a imaš svega 24 sata da saznaš koja je boca otrovana.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #1314
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ne može tako. Moraš iz dva pokušaja da odrediš, jer otrovu treba od 10-12 sati da djeluje, a imaš svega 24 sata da saznaš koja je boca otrovana.
    125 ljudi.
    das svakome po 4 boce. jedan ce umrijet poslije 10-12 sati. onda te 4 boce das cetvorici i poslije 10 sati umrijece jos jedan.
    dakle, 125 + 4 = 129

    moze i 100, da im das po 10, pa onih 10 koje je probao onaj sto je umro das novoj 10-orici, to je 100+10=110

    moze i 50, svaki po 20, i onih 20 novoj 20-orici, to je 70.

    je li tacno sto od ovoga?

  15. #1315
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Reci gostima - jedan od vas nece zore docekati jer ima neke stomacne probleme zbog vina.

  16. #1316
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Ma jok.

    Mnogo je bliži ovaj sa 31im čoekom koji probaju po 32 boce. Samo što je napravio istu grešku kao i ja neđe gore. Mada bi bilo pravilnije da 32 čovjeka probaju 31 bocu. 32x31=992 a 8 da ne diraju. Ako niko ne crkne, od tih 32 nekih 7orica će probat 7 od 8 preostalih boca, a ako niko ne umre, preostala boca je otrovana. To bi bila situacija bez žrtava. Ako umre neko od ovih 7, njegova boca je otrovana.
    Ako umre neko u prvom degustiranju (od ovih 32), 30 od 31 preostalih će da proba pokojnikovu 31 bocu. Ako niko ne umre, preostala boca je otrovana, a ako umre, boca iz koje je pokojnik pio je otrovana.

    To je 32 degustatora i 2 žrtve.

    A i ovo izgleda nije najpovoljnije rješenje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #1317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar nije lakse promijenit pice, umjesto vina das im neku rakiju ili vodku i eto svi zivi, zdravi i razvaljeni

  18. #1318
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ne može tako. Moraš iz dva pokušaja da odrediš, jer otrovu treba od 10-12 sati da djeluje, a imaš svega 24 sata da saznaš koja je boca otrovana.
    Pa prvi put je kad njih 10 probaju 100 boca, a drugi put kad piju dvoje po dvoje(svi piju to vino u isto vrijeme) i na kraju vidis ko je umirao i ciju grupu su sljedeci pili....

    Mislim da sam se zajebao jedino sto treba njih 11 da bude jer jedan na pocetku umire.

  19. #1319
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hocete rjesenje? :-)

  20. #1320
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mjeseceva_kci View Post
    Hocete rjesenje? :-)
    Ovo moje je dobro rijesenje sigurno jer u zavisnosti od grupa pica koje su uzimali i kasnije ljudi koji su na kraju umrli se lako moze provaliti koja je boca! Al ajde reci ti svoje rijesenje, mozda moze cak i manje

  21. #1321
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Al ajde reci ti svoje rijesenje, mozda moze cak i manje
    Ma nije moje rjesenje... Ja ovdje nazalost samo copy-paste-ujem, a vi se igrate

    Rjesenje iz zbirke kaze da moze sa 10 zatvorenika da se pokrije probanje 1024 flase za manje od 24 sata. Poziva se na ono rjesavanje problema na samo 8 flasa i glasi ovako

    With ten people there are 1024 unique combinations so you could test up to 1024 bottles of wine.

    Each of the ten prisoners will take a small sip from about 500 bottles. Each sip should take no longer than 30 seconds and should be a very small amount. Small sips not only leave more wine for guests. Small sips also avoid death by alcohol poisoning. As long as each prisoner is administered about a millilitre from each bottle, they will only consume the equivalent of about one bottle of wine each.

    Each prisoner will have at least a fifty percent chance of living. There is only one binary combination where all prisoners must sip from the wine. If there are ten prisoners then there are ten more combinations where all but one prisoner must sip from the wine. By avoiding these two types of combinations you can ensure no more than 8 prisoners die.

    I, kako vam se cini?

  22. #1322
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mjeseceva_kci View Post
    Ma nije moje rjesenje... Ja ovdje nazalost samo copy-paste-ujem, a vi se igrate

    Rjesenje iz zbirke kaze da moze sa 10 zatvorenika da se pokrije probanje 1024 flase za manje od 24 sata. Poziva se na ono rjesavanje problema na samo 8 flasa i glasi ovako

    With ten people there are 1024 unique combinations so you could test up to 1024 bottles of wine.

    Each of the ten prisoners will take a small sip from about 500 bottles. Each sip should take no longer than 30 seconds and should be a very small amount. Small sips not only leave more wine for guests. Small sips also avoid death by alcohol poisoning. As long as each prisoner is administered about a millilitre from each bottle, they will only consume the equivalent of about one bottle of wine each.

    Each prisoner will have at least a fifty percent chance of living. There is only one binary combination where all prisoners must sip from the wine. If there are ten prisoners then there are ten more combinations where all but one prisoner must sip from the wine. By avoiding these two types of combinations you can ensure no more than 8 prisoners die.

    I, kako vam se cini?
    cini mi se tako da sam srecna sto u zivotu ne dolazim u ovakve situacije jer bi se haos desio

    i, da, ni na kraj pameti...

  23. #1323
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    cini mi se tako da sam srecna sto u zivotu ne dolazim u ovakve situacije jer bi se haos desio

    Hahaha.. Misliš li tu na situacije da otpijaš cio dugi dan iz 500 flaša vina ili da sudiš o životima 1000 jadnih zatvorenika

  24. #1324
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mjeseceva_kci View Post
    Hahaha.. Misliš li tu na situacije da otpijaš cio dugi dan iz 500 flaša vina ili da sudiš o životima 1000 jadnih zatvorenika
    hm...ja bih to 'vako: nashla bih 1000 narko-dilera i silovatelja, rekla im da proba svak iz po jedne flashe i, kad bi se ispostavilo u kojoj je otrov dala svima po par kapi. [ovo apropo teme o kineskoj egzekuciji]

  25. #1325
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Hi everyone!

    Na jedna vrata ulaziš a izlaziš na druga, upravo kad si pomislio da si izašao zapravo si ušao.

    O čemu se radi?
    The more things change, the more they stay the same.

Page 53 of 84 FirstFirst ... 34349505152535455565763 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. domaci zadaci
    By ines in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 27-03-04, 10:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •