Results 1 to 4 of 4

Thread: internet kupovina

  1. #1
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default internet kupovina

    naime,evo vec neko vrijeme planiram da kupim sony play station 2,odje kako i sami znate ta su cuda skupa ali na oficijelnom sajtu http://www.us.playstation.com/ vidjecete i sami da je sony play station 2 kod njih 100 dolara,to mi se vise isplati da uzmem nego odje da ga placam vise od 100 eura,e sad posto nisam previse upoznat sa tom online kupovinom..zanima me sljedece:imam visa karticu da li mi treba neki citac da bi kupovao,ili mogu samo kod sa kartice da napisem pa da mi oni to prihvate ili cu se morat registrovat na neke servise preko kojih cu narucivat,koliko bi me dosla carina sam sony je tezak oko 720 gr pa racunam da ce me sa svim dodatnim sadrzajima tezina paketa doci oko 2 do 3 kg mozda manje,koliko ce me postarina i carina doci do Herceg Novog iz Foster City u Americi to je valjda glavni centar za nabavku valjda bi od tamo trebao doci paket,ako imate jos nesto da dodate sto mi je potrebno za kupovinu recite

    izvinjavam se svima ako je postojao neki slican post o ovako necem da mi ne zamjeri.pokusao sam da trazim nesto na ovu temu ali nema nista
    Bako, jebeš li što?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,630
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    159 Posts

    Default

    zar mora ova tema da se pokrece bar jednom mjesecno

    koristi pretragu

  3. #3
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    e brate ti svakom covijeku upropastis san o odgovorenom postu ..jesam li napisao gore gledao sam nesto na ovu temu nema nista,neki momak je gledao da uzme dres iz italije jel to isto majkumu,u vezi placanja sam nasao nesto ali nije niko fino napisao tipa: placa se preko toga i toga,trebace ti to i to,carina i postarina ce te doc toliko i toliko,o ovome ti ja pricam ovakve informacije me zanimaju,ne mora niko tacno rec u cent ali otprilike da znam o koji ciframa se radi...
    Bako, jebeš li što?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,630
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    159 Posts

    Default

    Nema potrebe da se potpuno ista prica siri na 10 topika. Ako je tebi muka da citas prethodne postove, to je tvoj problem. Inace pogledao sam taj link i prije svega jasno se vidi da robu ne salju van USA... Ne treba ti citac za visa karticu, vec brojevi sa nje koje upises na site-u sa kojeg porucujes pri checkoutu, tu ce ti (na nekim sajtovima i prije) biti prikazani troskovi slanja.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 15-09-09, 11:54
  2. I:Kupovina tv-a
    By boogeyman in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 26-08-09, 10:14
  3. Replies: 80
    Last Post: 09-07-08, 22:34
  4. Replies: 25
    Last Post: 19-09-07, 15:20
  5. WoW kupovina
    By Edo in forum Game Server CG
    Replies: 11
    Last Post: 20-06-07, 10:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •