Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 26

Thread: Najljepse mjesto u KOTOR-u

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Najljepse mjesto u KOTOR-u

    ili je ovako nesto bilo neam pojma al nema veze
    ja sam jos uvjek za [size=7]REPUBLIC OF MOST[/size] ali imam o$ecaj da o$ecam da se nikad necemo slozit koje je najljepse mjesto odje no nema veze valja se raspravljat malo! ko zna zasto je to dobro :wink:
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    /join #kotorcafe
    Most
    Rely
    Kuca

  3. #3
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate
    /join #kotorcafe
    Most
    Rely
    Kuca
    to je sve u skolpu mosta
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    [Kotor]
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [size=7]KINGDOM OF SAINT VRACA ruleZ 4ever![/size]

    (btw: kad smo vec kod ovoga... Kotor je citav lijep i nema razloga da ga djelimo... pa nije ovo New York) :wink:

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    cuesi ovoga si ti loooood??? kakvi ny? ovo je bolje od onoga 100 puta
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sv st ghetto/dusevna bolnica
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neznam koje je najljepse ali SV .STASIJE je definitivno najnenormalnije,OOO YEAHHH

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr.Gvido_Tartaruga
    neznam koje je najljepse ali SV .STASIJE je definitivno najnenormalnije,OOO YEAHHH
    Hehehe ne budi tako siguran hehe

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam zasto ali meni je prva kanica bas pri srcu i mislim da je to bas onako lijepo mijesto,pogled je lijep ,vidis skoro cijeli kotor ...Sve u svemu fino za relaksaciju
    Boze boze kako mi nedostaje Kotor

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve same lokal patriote...
    You tell me we can start the rain...
    You tell me that we all can change...
    You tell me we can find something to wash the tears away...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ste malo odlutali svi skupa no ajd, znaci nije tema odit vani ili ne, nego najljepse mjesto u Kotor, stoga cu ja odgovorit na temu, necu pisati nesto sto sam vec jednom pisao, takodje i vi, nego posle kraha foruma nije nista ostalo...

    Dakle najljepsa mjesta u Kotor su bar po meni Crkva Sv. Matija (zna se na sto mislim), onda na oparen brijeg ona pontica izmedju onih grmova, pa moze se reci da je i prva kanica mnogo dobro mjesto...
    Samsung Galaxy S7

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joksa
    Dragone meni se svidja ova rasprava iako je van teme, tako da cu odgovoriti na ove postove od prije. Otici ili ostati ovdje? Po meni ovdje i nema mnogo sanse da se postigne nesto vece, ali se isto tako mora shvatiti da gdje god odes da ce ti biti teze da postignes to sto si zacrtao nego u sredini iz koje si dosao. Gdje god ti da odes, ostajes isti a za Kotor, Podgoricu, Ameriku, Uzbekistan te ne vezu ni brda, ni rijeke, ni more ni krsi vezu te ljudi za ta mjesta. Zato mislim da nema potrebe pricati kako je Kotor rupa, jer Shake u istom tom gradu gdje si ti sada ja vjerujem da se moze naci hiljadu razloga da se kaze za njega da je rupa. Na kraju slusajte Blentavog on ima iskustva sa te strane bare.

    E sad si vala me razocarao, ja sve mislim ti najbolji moderator na forume, jer kad god vidis da nesto nije ok i da je bar malo skrenulo sa teme odma to regulises, a sad se tebi tema svidja i neces da upozoravas nego debatujes itd itd. Znaci sad nema sto da pricas Azzu koji stalno spamuje, jer kako on spamuje, ti ne vrsis svoju duznost kako bi trebalo. Znaci, topic je NAJLJEPSE MJESTO U KOTOR, a ne KOTOR DA/NE - BUDUCNOST itd, znaci totalno ste skrenuli sa teme. Nego svi dobro znamo koliko je ovaj forum sam sjeban po sebi, svi kao vrse duznost do ludila, a ustvari niko nista ne cini.....
    Samsung Galaxy S7

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto se same teme tice, ponavlja se ono sto je bilo pa je izbrisano. Ja sam Shaki pricao jedno te isto sto i vi svi pricate, i ona se na mene naljutila, samo zato sto sam joj i ja takodje rekao da ne moze tako da prica kao da je prosla sito i reseto.....

    Sad se digo citav Kotor i svi potvrdjujete ono sto sam ja govorio tada, a sto ona ocigledno nije shvatila.

    I na kraju, dje god da podjem, ne znam na koji period da to bude, mislim da cu se svakako vracati u Kotor, kao najljepse mjesto u "Kotoru"......

    Pokusavam samo da se vratim na temu....
    Samsung Galaxy S7

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_Dragone
    Quote Originally Posted by joksa
    Dragone meni se svidja ova rasprava iako je van teme, tako da cu odgovoriti na ove postove od prije. Otici ili ostati ovdje? Po meni ovdje i nema mnogo sanse da se postigne nesto vece, ali se isto tako mora shvatiti da gdje god odes da ce ti biti teze da postignes to sto si zacrtao nego u sredini iz koje si dosao. Gdje god ti da odes, ostajes isti a za Kotor, Podgoricu, Ameriku, Uzbekistan te ne vezu ni brda, ni rijeke, ni more ni krsi vezu te ljudi za ta mjesta. Zato mislim da nema potrebe pricati kako je Kotor rupa, jer Shake u istom tom gradu gdje si ti sada ja vjerujem da se moze naci hiljadu razloga da se kaze za njega da je rupa. Na kraju slusajte Blentavog on ima iskustva sa te strane bare.

    E sad si vala me razocarao, ja sve mislim ti najbolji moderator na forume, jer kad god vidis da nesto nije ok i da je bar malo skrenulo sa teme odma to regulises, a sad se tebi tema svidja i neces da upozoravas nego debatujes itd itd. Znaci sad nema sto da pricas Azzu koji stalno spamuje, jer kako on spamuje, ti ne vrsis svoju duznost kako bi trebalo. Znaci, topic je NAJLJEPSE MJESTO U KOTOR, a ne KOTOR DA/NE - BUDUCNOST itd, znaci totalno ste skrenuli sa teme. Nego svi dobro znamo koliko je ovaj forum sam sjeban po sebi, svi kao vrse duznost do ludila, a ustvari niko nista ne cini.....
    Znaci treba da pobrisem sve postove u kojima se vodi rasprava o tome da li treba ostati u kotoru ili ne a da ostavim topic na kojem ce najdubokoumnij post biti KSV zakon, Most rulez, Mali mokri lug vrh vrhova. Nego eto posto se toliko zalis ja cu sada da razdvojim dva topica, da ti bude preglednije. A inace ja bih najradje izbrisao topic Najljepse mjesto u Kotoru ali evo ga stoji.
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Kakvo je ovo cjepidlacenje sto je ovo a vazda li se neko odje poteze ko kako radi svoj poso itd. . . eeeeeee

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma cini sto god oces, ja samo ukazujem na greske koje moderatori konstantno prave. Mozda je topic glup, jer smo to vec raspravili koje je najljepse mjesto u kotor, pa ga zakljucaj ako oces, a ovaj drugi je cak bolji, ma kako te god volja......
    Samsung Galaxy S7

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bitno je da si ti nepogrijesiv...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Bitno je da si ti nepogrijesiv...
    Vidi, meni je stvarno glupo bilo sto zakljucavat i brisat, naravno treba paziti da se postovanje isto odrzava u granicama neke normale, ali se toliko natezat kao sto rade moderatori na ovom CMD forumu to je uzas, kao da oce da dokazu koliko su oni mocni sto su moderatori, a znas ti to dobro, radio si ti to nekad, a i sad, nego nemas kad, pa si joksi prepustio da vodi kotor. Nego necemo se vise raspravljat jer spammujemo ili mi se cini?!

    Cinite sto god ocete...
    Samsung Galaxy S7

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tebra Igi i ja smo pratili forum sve dok ti nisi poceo da se bunis kako ostaje previse postova van teme i od tada ja sam napravio update na pravila foruma i od tada ja svakodnevno pratim forum, a i Igi je tu.

    Nego meni se cini da ovaj topic moze da pocine, pa ko oce da pokaze svoje najljepse mjesto neka slika pa onda u galeriju jer koja je svrha topica?
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nemam kad sad da "vodim" forume? A ranije sam imao? Kako ti sve znas

    Vazda ti je neka kriva i vazda potenciras na odnosu moderator - posjetioc... Nikad nisam sebe isticao niti mi je na pamet palo... Ako sam moderator to ipak znachi da o nekim stvarima moram da vodim malo vise rachuna i da drugima dajem primjer kako postovati i pridrzavati se pravila, jer ako se ja kreveljim, spamujem, provociram i psujem, ne mogu da trazim od vas da poshtujete pravila... Mozda sam malo "ozbiljniji" i dosadan time sto stalno ponavljam koja su pravila i vodim forume, ali to je zbog toga sto mislim da je tako ispravno...

    Do tada se ti opushti, pusti mene da radim sto radim zadnje 3 godine i ne komentarisi moj rad sve dok tebe lichno ne dotakne...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se vratimo nazivu topica ako uopste i ima svrhe...
    Kad sam prvi put postavila ovaj topic nisam mislila da odgovarate KSV, Skaljari, itd. Logicno je da je svakom najljepsi onaj dio u kojem zivi.
    Interesovalo me koje je mjesto za Vas licno karakteristicno u Kotoru, za koje Vas vezu neke uspomene, gdje se najugodnije osjecate,... :?:
    Always smiling :-)

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor/Tivat
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo vam specificno mjesto u Kotoru. Kod Ceda u zatvor, jedan je $edao da ovu lezaljku ma sa ga ja precrtao!

    Zatvor
    ...if this ain't lunch, why does it feel so good?

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Nemam kad sad da "vodim" forume? A ranije sam imao? Kako ti sve znas

    Vazda ti je neka kriva i vazda potenciras na odnosu moderator - posjetioc... Nikad nisam sebe isticao niti mi je na pamet palo... Ako sam moderator to ipak znachi da o nekim stvarima moram da vodim malo vise rachuna i da drugima dajem primjer kako postovati i pridrzavati se pravila, jer ako se ja kreveljim, spamujem, provociram i psujem, ne mogu da trazim od vas da poshtujete pravila... Mozda sam malo "ozbiljniji" i dosadan time sto stalno ponavljam koja su pravila i vodim forume, ali to je zbog toga sto mislim da je tako ispravno...

    Do tada se ti opushti, pusti mene da radim sto radim zadnje 3 godine i ne komentarisi moj rad sve dok tebe lichno ne dotakne...
    Ma nema frke, uzivaj, a jes me dotaklo, jer sva ova prica i preseravanje oko broja postova pa i na onaj cdm info, pa sad ovo, iznervirao sam se! A eto nisam trebao, pa bi mozda onaj shakin topic ostao tamo dje je bio zapocet, i kako bi se to zavrsilo, zakljucavanjem ili selidbom na novi topic garant......

    Nego eto, sto se mene tice kraj rasprave!
    Samsung Galaxy S7

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor/Tivat
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo vam ljudi najljepse mjesto u Kotoru - to sam i prosli put reko - MOJ BALKON!!!

    Balkon
    E gledam i na ovu ulicu, svima cini mi se poznatu
    ...if this ain't lunch, why does it feel so good?

  24. #24
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najljepse mjesto u Kotoru... bedemi )) Ahaah ne ne nego... Skola i sve oko nje )) To me odusevljava.
    Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot.
    Kotoranka

  25. #25
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Where the sun will never rise...
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MA BEDEMI SU ZAKON,BREEE... 8) STA IMA BOLJE OD GITARE,SMIJEHA I MAAALO PICA... :wink: A ONDA TU JE I JEDNA PONTA...MMM...USPOMENE... :cry: [/b]
    Let me never see the sun...
    And never see you smile...
    Let me be so dead and gone...
    So far away from life...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •