Page 261 of 287 FirstFirst ... 161211251257258259260261262263264265271 ... LastLast
Results 6,501 to 6,525 of 7175

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #6501
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,862
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Pitanje jel samo ova Ratka kartica iz erste banke omogucava da kupis proizvod po akcijskoj cijeni a ne kao kod drugih ako.oces na rate ona puna cijena i sl fore


    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  2. #6502
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Spasiše me dileri jednom, imao par stotina KM, starih, koje naše banke nijesu mijenjale.
    Sent using Tapatalk
    Procjenjuje se da još uvijek 13 milijardi njemackih maraka nije zamijenjeno u eure. Dobra okolnost je što će uvijek moći da ih zamijene za eure po kursu od 1,95583.

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Najgora banka Ckb. Zamislite kad mi naplacuju proviziju na dnevnice i putne troskove koje mi uplacuje poslodavac. Nije mi jasno zasto onda ne naplacuju ulazak u poslovnice. Treba da se ciste, klimatizuju, odrzavaju.
    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Mislim da se provizija naplaćuje i za platu, osim ako poslodavac to ne reguliše. I to je tako u svim bankama.
    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Ne naplacuje za platu. Najbolje da mi uzmu 5 eura jos od plate zato sto im legnu.
    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    U HB se ne uzima nista za platu
    Quote Originally Posted by Echelonica View Post
    Naplate u NLB 0.40e za svaki priliv.
    Sve zavisi da li vaš poslodavac ima potpisan ugovor o poslovnoj saradnji sa bankom, pa se u okviru toga ne naplaćuju provizije za prilive. Sve banke imaju tu stavku u svom tarifniku istaknutu.
    Druga opcija da se ne naplaćuje jeste da koristite neki paket usluga u okviru kojeg je definisano da se ne obračunava naknada za prilive.
    Treća opcija da vas sistem nije dobro prepoznao pa vam ne naplaćuju.

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Pitanje jel samo ova Ratka kartica iz erste banke omogucava da kupis proizvod po akcijskoj cijeni a ne kao kod drugih ako.oces na rate ona puna cijena i sl fore
    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    To na žalost zavisi od prodavaca kako tretiraju, ali bi trebalo da je prihvate kao uplatu odjednom jer će im takva stići na račun, pa ćeš ti dalje sa bankom se dogovarat kako da platiš to što je ona platila umjesto tebe.

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ne znam ja o cemu si ti pisao kolega forumas ali ovdje je prica bila o razmjeni deviza, na to si se i nadovezao.
    Rijetki su oni koji su zadovoljni sa CG bankama, barem ne sa ovim najvecim a razlozi su mnogi, nekih smo se dotakli i na ovom topicu.
    Ja sam pisao o mogućim razlozima zašto mu nisu htjeli razmijeniti i zašto bi to trebao u svoju matičnu banku da odradi. Ali avaj... nebitno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  4. #6503
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Sve zavisi da li vaš poslodavac ima potpisan ugovor o poslovnoj saradnji sa bankom, pa se u okviru toga ne naplaćuju provizije za prilive. Sve banke imaju tu stavku u svom tarifniku istaknutu.
    Druga opcija da se ne naplaćuje jeste da koristite neki paket usluga u okviru kojeg je definisano da se ne obračunava naknada za prilive.
    Treća opcija da vas sistem nije dobro prepoznao pa vam ne naplaćuju.
    Ne znam kako funkcionise u HB al sa obzirom da sam sam svoj poslodavac ne sjecam se da mi je nesto dodatno nudjeno za ovo ili da sam nesto dodatno potpisao za tu uslugu. Ja kad sebi mjesecno uplatim platu 800 evri tolko mi i legne na racun a tolko mi se i skine sa racuna firme. A mozda to i dodje u nekom paketu sto ja imam

  5. #6504
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    3 eura provizija u ckb za uplate u cg, njihova ili druga banka, stvarno haos

    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока

  6. The Following 2 Users Say Thank You to straus For This Useful Post:


  7. #6505
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Koristite mBank

  8. #6506
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ako se placa debitnom karticom, koja ima mogucnost placanja na rate jer je to sporazum banke i prodavca, onda obicno ide puna cijena.

    A ako placas karticama kojima se prodavcu odmah prebacuje citav iznos, a ti placas u ratama (jer je takva vrsta kartica, za svaku transkaciju - kao npr. Hipotekarna - Relax ili Erste - Ratka), onda ti ide cijena kao da placas bilo kojom drugom karticom.
    Fakticki, prodavac sa tim karticama ni ne zna da tu ista ide na rate.
    Last edited by djiha; 25-12-23 at 14:24.

  9. #6507
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    3 eura provizija u ckb za uplate u cg, njihova ili druga banka, stvarno haos

    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
    Uzimaju mi 65 eura svaki mjesec na platu, 15 njihova i ostalo provizija Ino banke. Kazu da nije uopste do njih i prave se ludi.

  10. #6508
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Mozda ti uplacuju kao BEN - da ti placas sve troskove… vidi da bude SHA ili jos bolje OUR

  11. #6509
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    SHA je strikirano uvijek. Neke kolege imaju racun u Hipotekarnu i skida im nesto sitno provizije.
    Sa iste kompanije primamo platu. Svidja mi se aplikacija Ckb ali bas se razmisljam da promijenim banku

  12. #6510
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ckb najgora banka
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. The Following 4 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  14. #6511
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Razmisljaj jos…

  15. #6512
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ckb najgora banka
    Konkurencija je zestoka ali se slazem.

    Jedino od njih cuvam papir crno na bijelo da sam pogasio sve racune i ne dugujem nista.

    Ne ulazim vise u CKB, ni pod razno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #6513
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Najlopovskija u svakom slucaju.

  17. #6514
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    SHA je strikirano uvijek. Neke kolege imaju racun u Hipotekarnu i skida im nesto sitno provizije.
    Sa iste kompanije primamo platu. Svidja mi se aplikacija Ckb ali bas se razmisljam da promijenim banku
    Tvoja banka prima lovu preko drugih korespondentih banaka u tvom slucaju i to je to. Slicnu situaciju sam imao prije 6-7 godinama sa kolegama iz bivse firme. Jbg, kod mene je NLB u to vrijeme imao situaciju da uplate iz CITIBANK NY idu preko Beckog Raiffeisena koji je uzimao finu cifru kao korespodent te sam primao podobro manju sumu novca od recimo kolega koji su imali racune u CKB/Prvoj i slicno.
    Mada uzevsi u obzir koju si cifru pomenuo nesto mi se tu ne slaze i vise mi djeluje da ti shalju BEN.

    Traziti ti njima fino full SWIFT copy, vidi jel' stvarno SHA a ako jeste onda ces na istom vidjeti i preko koje korespondentne banke salju. Ako se korespondenta razlikuje tebi i kolegama provjeri dal' ti sto ti salju imaju opciju da salju preko druge korespondente (ovo nije bas tako cesto ali sam bio u situaciji gdje se moglo mijenjati u vise navrata) a ako imaju provjeri dal' moze i tebi da se salje preko iste korespondente preko koje salju kolegama.

    A ako ti je poslodavac rekao da "striktno strikiramo SHA" okaci ti to macku o rep dok ne vidis na full kopiji SWIFT-a. Pogotovo ako se radi o istom poslodavcu koji je i meni bio a ne bi me cudilo, ima nas na ovom forumu podosta koji smo radili u toj firmi a pojedinima godinama nisu slali SHA/OUR vec striktno BEN. :P

  18. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  19. #6515
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Dolazi mi uvijek na mail pdf file o deviznom prilivu plate iz Ckb dje vidim sve podatke. Jasno se vidi da je SHA naznaceno, siguran sam da to ne izmisljaju. Pomorac sam, radim na kruzeru americke kompanije. Fora je sto sam vise od godinu primao platu i nisam
    Imao proviziju korespondentne banke. CKB je uzimao proviziju oko 7 eura na devizni priliv i to je to.
    Ove godine kad mi se plata povecala za par hiljada pojavljuje se korespondentna banka, sad sam nasao na google, radi se o Bank of America Europe-Frankfurt. Da li je to slucajnost ili ne, ne znam. Od posiljaoca se nista nije mijenjalo sve je ostalo isto, provjerio sam i kod njih licno (mada oni uvijek tako kazu, ali na papiru je sve isto). Platu primam svake 2 nedelje, Ckb uzima oba puta po oko 7 eura plus Ino banka po 27 eura. A cudno mi jer recimo Hipotekarna uzima par eura kolegi, ne znam za druge banke. Banka kaze nije do nas to Ino banka uzima, posiljaoc (poslodavac) kaze nije do nas pitaj tvoju banku. Standardna prica.
    Last edited by Pterodaktil; 25-12-23 at 22:51.

  20. #6516
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Zna li neko na kojem osnovu radi Alter Modus u cg u vezi kredita koje izdaju?

  21. #6517
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Koristite mBank
    I oni su počeli da kolju.


    Na 1219€ sa hb na nlb - 3,25€ (poslije 13:30 al opet MASU)
    Ukoliko mi ne naprave bolje uslove pozdravih ih

  22. #6518
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,267
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Dolazi mi uvijek na mail pdf file o deviznom prilivu plate iz Ckb dje vidim sve podatke. Jasno se vidi da je SHA naznaceno, siguran sam da to ne izmisljaju. Pomorac sam, radim na kruzeru americke kompanije. Fora je sto sam vise od godinu primao platu i nisam
    Imao proviziju korespondentne banke. CKB je uzimao proviziju oko 7 eura na devizni priliv i to je to.
    Ove godine kad mi se plata povecala za par hiljada pojavljuje se korespondentna banka, sad sam nasao na google, radi se o Bank of America Europe-Frankfurt. Da li je to slucajnost ili ne, ne znam. Od posiljaoca se nista nije mijenjalo sve je ostalo isto, provjerio sam i kod njih licno (mada oni uvijek tako kazu, ali na papiru je sve isto). Platu primam svake 2 nedelje, Ckb uzima oba puta po oko 7 eura plus Ino banka po 27 eura. A cudno mi jer recimo Hipotekarna uzima par eura kolegi, ne znam za druge banke. Banka kaze nije do nas to Ino banka uzima, posiljaoc (poslodavac) kaze nije do nas pitaj tvoju banku. Standardna prica.
    Na CKB sam primao platu u USD i bilo je provizije fiskno $20 svaki mjesec.
    U međuvremenu sam promijenio i kompaniju i banku, sada na HB primam u EUR tačan iznos sa platne liste.
    Da li je do banke, valute ili kompanije - ne znam.

    Moja preporuka ti je da provjeriš šta ti piše u SEA i uporediš to sa regulativom od strane zastave.
    Primjera radi, mi smo skoro otkrili da regulativa Luxembourg zastave nalaže refundiranje troškova medicala, koje naša firma odbijala da uradi, a tražila novi medical svakih 12 mjeseci. Na kraju su iskijali sve te troškove retrogradno za svu posadu sa Lux zastave, tako da bi i ti imao pravo na povrat novca od provizije u slučaju da ste oštećeni, a to je skoro 800€ godišnje, nije za baciti.

    Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  23. #6519
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Dolazi mi uvijek na mail pdf file o deviznom prilivu plate iz Ckb dje vidim sve podatke. Jasno se vidi da je SHA naznaceno, siguran sam da to ne izmisljaju. Pomorac sam, radim na kruzeru americke kompanije. Fora je sto sam vise od godinu primao platu i nisam
    Imao proviziju korespondentne banke. CKB je uzimao proviziju oko 7 eura na devizni priliv i to je to.
    Ove godine kad mi se plata povecala za par hiljada pojavljuje se korespondentna banka, sad sam nasao na google, radi se o Bank of America Europe-Frankfurt. Da li je to slucajnost ili ne, ne znam. Od posiljaoca se nista nije mijenjalo sve je ostalo isto, provjerio sam i kod njih licno (mada oni uvijek tako kazu, ali na papiru je sve isto). Platu primam svake 2 nedelje, Ckb uzima oba puta po oko 7 eura plus Ino banka po 27 eura. A cudno mi jer recimo Hipotekarna uzima par eura kolegi, ne znam za druge banke. Banka kaze nije do nas to Ino banka uzima, posiljaoc (poslodavac) kaze nije do nas pitaj tvoju banku. Standardna prica.
    Meni ti je isto na Erste.Svako dvije sedmice je plata i skidaju mi 10 eura na priliv iz inostranstva.Hipotekarna je tu mozda i najbolja,kod njih nije bilo naplate iz inostranstva.

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  24. #6520
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Dolazi mi uvijek na mail pdf file o deviznom prilivu plate iz Ckb dje vidim sve podatke. Jasno se vidi da je SHA naznaceno, siguran sam da to ne izmisljaju. Pomorac sam, radim na kruzeru americke kompanije. Fora je sto sam vise od godinu primao platu i nisam
    Imao proviziju korespondentne banke. CKB je uzimao proviziju oko 7 eura na devizni priliv i to je to.
    Ove godine kad mi se plata povecala za par hiljada pojavljuje se korespondentna banka, sad sam nasao na google, radi se o Bank of America Europe-Frankfurt. Da li je to slucajnost ili ne, ne znam. Od posiljaoca se nista nije mijenjalo sve je ostalo isto, provjerio sam i kod njih licno (mada oni uvijek tako kazu, ali na papiru je sve isto). Platu primam svake 2 nedelje, Ckb uzima oba puta po oko 7 eura plus Ino banka po 27 eura. A cudno mi jer recimo Hipotekarna uzima par eura kolegi, ne znam za druge banke. Banka kaze nije do nas to Ino banka uzima, posiljaoc (poslodavac) kaze nije do nas pitaj tvoju banku. Standardna prica.
    Prije par godina Komerz Bank Frankfurt je zbog malog obima transakcija otkačila CG. Banke su nakon toga morale da nađu alternativu i većina je saradnju nastavila sa Bank of America Europe-Frankfurt ili City Bank London.
    Većina banaka je preko majki banaka krenula u saradnju sa njima, i dobilo povoljnije usloive, a neke banke su direktno sa njima razmjenjivale SWIFT ključeve.
    Pretpostavljam da je od tvog poslodavca i njegove korespodentske banke do tvoje matične banke veliki trošak koji plaćaš.
    Nisam siguran koliko možeš uraditi, ali za početak raspitaj se koju korespodentsku banku koristi tvoj poslodavac, a koju tvoja banka pa da vidimo da li postoji opcija da se broj učesnika smanji.

    I najbitnije na kraju, pitaj u tvoju banku da li mogu da ti umanje tarifu za priliv, da li postoji neki paket usluga koji bi mogao plaćati a da taj trošak bude manji.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #6521
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    3 eura provizija u ckb za uplate u cg, njihova ili druga banka, stvarno haos

    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
    Kako ste došli na 3 eura po uplatnici? Stavili da je hitna uplata pa se radi kroz RTGS?
    Jer po tarifniku koji im je na website okačen:

    4.3. Prenosi na račune drugih banaka u iznosima manjim od 1.000 eura • DNS plaćanja
    • CKB GO 0,36 eura
    • POSLOVNICA 1,50 eura (ovo je obična uplatnica)

    4.4. Prenosi na račune drugih banaka u iznosima većim od 1.000 eura • RTGS plaćanja
    • CKB GO: 0,049 % iznosa + 3,50 eura (naknada najviše 50 eura)
    • POSLOVNICA: 0,059 % iznosa + 4,95 eura (naknada najviše 60 eura)

    4.10. Gotovinska plaćanja, platni nalozi budžeta i javni prihodi unutar i izvan CKB-a
    • POSLOVNICA: 0,30 % iznosa | najmanje 3 eura, a najviše može biti 50 eura
    (ovo je kad plaćate porez npr)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  26. #6522
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ne nego obicna uplata na racun takodje klijenta u ckb banci gotovinom u iznosu od 45 eura. I ona mi je na šalter rekla povecali smo od prije 2 dana sve uplate u banku, račune i slicno provizija ce biti 3 eura.

    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока

  27. #6523
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Mnogo kako god.

  28. #6524
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Zna li neko na kojem osnovu radi Alter Modus u cg u vezi kredita koje izdaju?
    Mikrokreditna institucija.

  29. #6525
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Dolazi mi uvijek na mail pdf file o deviznom prilivu plate iz Ckb dje vidim sve podatke. Jasno se vidi da je SHA naznaceno, siguran sam da to ne izmisljaju. Pomorac sam, radim na kruzeru americke kompanije. Fora je sto sam vise od godinu primao platu i nisam
    Imao proviziju korespondentne banke. CKB je uzimao proviziju oko 7 eura na devizni priliv i to je to.
    Ove godine kad mi se plata povecala za par hiljada pojavljuje se korespondentna banka, sad sam nasao na google, radi se o Bank of America Europe-Frankfurt. Da li je to slucajnost ili ne, ne znam. Od posiljaoca se nista nije mijenjalo sve je ostalo isto, provjerio sam i kod njih licno (mada oni uvijek tako kazu, ali na papiru je sve isto). Platu primam svake 2 nedelje, Ckb uzima oba puta po oko 7 eura plus Ino banka po 27 eura. A cudno mi jer recimo Hipotekarna uzima par eura kolegi, ne znam za druge banke. Banka kaze nije do nas to Ino banka uzima, posiljaoc (poslodavac) kaze nije do nas pitaj tvoju banku. Standardna prica.
    Ne laze te niko niti iz CKB nit i iz maticne banke iz koje salju. Provjeri sa CKB-om da li njima odgovara vise da ide preko neke druge korespondentne banke (naravno da odgovara ako je moguce) a onda sa poslodavcem dal' mogu i da salju iz njihove maticne banke preko neke druge korespodentne. Ako se nadje podudaranje i opcija da iz maticne banke salju preko drugog korspendoenta na konju si, ako ne dzaba ti sve, sta je tu je.

    I dalje ti preporucujem da trazis full SWIFT copy, vidjeti ces i svaki najmanji detalj kuda novac prolazi te mozda i naci opciju (uz pomoc obje banke) da se nesto i zaobidje. Sve u svemu uzevsi u obzir da se radi i kruzeru 99% mozes zaboraviti da ce ti iko izaci u susret sa strane poslodavca, al' nada zadnja umire.

Page 261 of 287 FirstFirst ... 161211251257258259260261262263264265271 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •