Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 42 of 42

Thread: koji antivirus

  1. #26
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,504
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    zahvaljujem na savjetu uzecu u razmatranje, u medjuvremenu je avira pocela uredno raditi update tako da za sad sve ostaje kako je i bilo

  2. #27
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    576
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    od skoro koristim i trenutno zadovoljan

    Microsoft Security Essentials
    ...i carobni lik mlade zene u srcu sacuv'o sam svom...

  3. #28
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ESET NOD32
    ESET NOD32 ima veliki broj odličnih tehničkih karakteristika koje pomažu u borbi protiv rootkit-a ali ono što je njegov veliki problem jeste činjenica da ne može nikako da se upoređuje sa ostalim antivirus aplikacijama kada je u pitanju osnovni zadatak blokiranja malware-a. ESET NOD32 trenutno zauzima loše deveto mesto na listi jedanaest samostalnih antivirus softvera. NOD32 lagano zaostaje iza svakog drugog programa koji su obuhvaćeni nedavno izvršenim testiranjem. Prilikom testiranja najbolje rezultate postigli su Norton Anitvirus, McAfee Antivirus Plus i Kaspersky Anti-Virus, dok NOD32 nije uspeo da blokira jednu od deset infekcija dok su ostale aplikacije uspešno to odradile.
    computerworld.com

  4. #29
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sakrivena u njegovom pogledu,Zarobljena u njegovom srcu,Zauvjek u njegovom toplom zagrljaju...
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Attachment 35434

    ...bas juce u best buy su mi instalirali ovaj,po prvi put ga koristim tako da nisam bas sigurna koliko je dobar, dok ovi iz geek squad-a su ga predlozili tako da ocekujem da bude ok...
    ~ Peace Love & Gucci ~

  5. #30
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ljudi svi ste u pravu i nijedan ne grijesi iako vam se misljenja razlikuju, zanimljivo zar ne . Poenta je sa antivirusnima kao i sa psima, svako svoga hvali i nalazi zamerke drugima, ali ako je jedan los svi ce se sloziti oko toga. Evo sta je moje iskustvo reklo o razlicitim antivirusnim resenjima u zavisnosti od 3 stvari Prevencije, update i brisanje virusa ako mu je nekim slucajem uletio:
    Kaspersky...Massu resursa sistema OTIMA, odlicna prevencija, update i brisanje virusa.
    Nod..malo sistemskih resursa, update ok, prevencija skoro ravna nuli kad zatreba, brisanje virusa vise nego ok.
    AVG on je posebna prica, kad izadje najnovija verzija boli koliko je dobar ali kako stara datum sve je losiji i losiji dok opet ne izadje nova verzija, kao da ljudi nemaju vremena da odrzavaju baze itd itd itd.
    Avast i pro i home sve mu je vise nego OK! ali ispod odlicno.
    Panda Samo ok za sve.
    Comodo uffffff odlican antivirusni ali imat zivaca za njega posto svaki cas nesto pita moli, brani treba coek svako malo kad radi nesto da ga konfigurise i to brzo zivce odnese.
    Avira hm hm proverzija skoro pa je kao kaspersky, ali free je nesto kao avast.
    Microsoft security essentials, sve je ok ali ima jednu osobinu sto me frapirala, znaci one mrzne viruse preko fleski unistava antivirusni ka lood!!
    to je da sam ja vidjeo da je spomenuto odje ako sam sto zaboravio komentarisite
    ....
    Imam lud da sam papir!!

  6. #31
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Avast home i Pro verzija se ne razlikuju sto se zastite racunara tice. Pro verzija ima neke dodatke koji i nijesu toliko bitni. A mozda i plava boja vise privlaci od narandzaste (:
    Cini mi se da Kaspersky 9 ne zauzima toliko resursa kao ranije verzije. Ne znam kako to sad ide sa2010 Internet Security-em.
    Comodo sam jednom instalirao i smorio me vise nego zone alarm. Nisam imao zivaca za njega.
    Razmisljam da stavim AVG Internet Security 8.5 Build 409 ( Expires Year 2018 ). Za sada uspjesno cuva PC na kome je KAV zatajio.
    NOD radi ok sve dok se ne obrise i racunar ne preskenira nekim drugim AV-om (:
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  7. #32
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja imam sad besplatnu verziju NOD-a nije me nesto odusevio imam neki osjecaj da mi je kompjuter pun virusa, nemoj samo AVG istalirat
    Zna li neko moze li se ovaj Microsoft Security Essentials instalirat na sp3 nije origunal?

  8. #33
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    moze se instalirati veoma lako samo trebas da krakujes wga i onda slobodno mozes i iexplore 8 i windows media player 11 i defender i naravno microsoft security essentials.
    Imam lud da sam papir!!

  9. #34
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako nod nema dobru prevenciju ? ? ? Svaki proces prati nijedan mi vrus u nije pored njega prosao , odma nadje odma uklanje , zasto real madrid imas osjecaj da ti je komp. pun virusa :/ ja neznam po meni je nod extra
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  10. #35
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.pcantivirusreviews.com/

    http://www.nod32.com.sh/images/AV-Sc...rformance2.jpg

    http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

    http://www.all-internet-security.com..._software.html

    http://lifehacker.com/5399564/five-b...s-applications

    http://antivirus.about.com/od/antivi.../aatpavwin.htm

    http://www.consumersearch.com/antivirus-software

    http://www.starreviews.com/Antivirus-Software.aspx

    I kome ti sada da vjerujes , izgleda da je ovaj bit defender dobar , ovaj nod je skup kao , kasperskay , norton , webroot . . . koliko ljudi toliko i cudi :/ neznam sada stvarno . . . svaki antivirus po sebi valja : / treba napravit fino anketu svaki antivirus napisat i koji se najvise koristi je najbolji :/ pf ako je tome vjerovat neznam stvarno
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  11. #36
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosle godine kad mi je komp pun virusa bio skoro svaki antivirus sam proba(nod,avira,avast,avg i josh mnogo njih) nijedan od njih nije moga da sve viruse ukloni a onda instalirah KIS 9 i on ih sve ubije lagano dok nod nadje nekoliko njih a nemoze da ih izbrise. A evo i sad nod 4 trial verzija mi pokazuje neke trojane a nemoze da ih pobrise

  12. #37
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odes u safe mode i skeniras i vidis kako ce sve da makne
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  13. #38
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema pravog i trajnog rjesenja problema virusa bez Linuxa.
    Fino neki user friendly distro kao Ubuntu, to na jednu particiju, na druge particije windoze, +neki najobicniji loader tipa lilo ili grub, pa za sve aktivnosti na netu-koristite Linux, za igre Win i nema vise virusa a ni antivirusa.:dring:

  14. #39
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eto to je potpuno tacno . . . cak je linux za te takve stvarcice i brzi
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  15. #40
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ako si papak onda ti ne valja ni jedan antivirus, kad si majstor da napuniš računar "kolekcijom" virusa a ne znaš da ga očistiš onda imaš veći problem sa sobom nego sa virusima i antivirusima. Naravno da ne postoji AV koji će naći i očistiti sve viruse sa računara. Godinama skidate piratski softver sa key genovima krackovima i još ste niste naučili da se odbranite. Dignete xxxx.exe i trčite da kliknete na njega, umjesto da mu prvo promijenite extenziju u zip , pa otvorite zip i vidite što je spakovano u njega. Kad shvatite da ste vi prva linija odbrane pa tek iza vas su AV programi nećete znati što je virus.

  16. #41
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bar, Montenegro, Montenegro
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja nemam problema sa virusima , ja sam doktor
    " Nepismen ali pun para . Jesam li ovo dobro napisao ? "

  17. #42
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    ja evo zadnjih godinu dana samo comodo firewall i nikakvih problema...s vremena na vrijeme odradim neki online scan i sve bude ok, najbolja opcija, ne smeta racunaru i sve radi ok...samo se zeznuh sto instalirah win doctora pa mi s*eba OS

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Antivirus for MAC OS
    By Bugi in forum Software
    Replies: 6
    Last Post: 28-06-08, 19:07
  2. Antivirus
    By ribomax in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-08, 19:29
  3. Koji antivirus
    By VooDooPrle in forum Software
    Replies: 72
    Last Post: 02-03-07, 00:33
  4. Replies: 0
    Last Post: 22-02-05, 17:03
  5. Koji je poslednji film koji ste odgledali ?
    By Anonymous in forum Film
    Replies: 5
    Last Post: 29-02-04, 11:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •