Page 46 of 75 FirstFirst ... 3642434445464748495056 ... LastLast
Results 1,126 to 1,150 of 1861

Thread: DVB-T2 u Crnoj Gori

  1. #1126
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Nema ni u Podgorici.

  2. #1127
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ni u Dubrovniku se ne vide tv Vijesti,ostala 4 programa cg.muxa 1 rade uredno(ch 35 preko repetitora Obosnik na Luštici).

  3. #1128
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Mozda su odustali od emitovanja u muxu kao atlas tv nekad. Kod kablovaca rade normalno

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  4. #1129
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ne. RAI se reemitovao sa Lovćena.





    Nije i ne može biti promašaj... Ali, plaćati osnovni paket kablovkom operateru gdje je više od pola kanala dostupno za je - besmislica.
    Ja ne govorim odakle se (re)emitovao Rai, vec da smo analogiju hvatali cak i u losim vremenskim okolnostima, a vidimo da neki imaju problema sa T2 signalom, koji je proglasavan za "superiornim".

    Promasaj sigurno jeste, jer T2 prenosi samo 5 kanala (Vijesti su u medjuvremenu nestale) i dostupnost T2 signala je samo za one koji nemaju nista od kablovskih operatera, a takvih je oko 15-ak hiljada, sto je oko 5 - 10 % stanovnika CG.

    A o isplativosti emitovanja samih TV stanica preko T2 predajnika, da i ne govorimo...

    I moram te ispraviti, sada u T2 imas samo 4 kanala, a u Extra TV ih ima preko 10 + regionalni i ostali tematski kanali, sto je ukupno preko 100 kanala....

    Pa uporedi - 4 naspram 100-tinjak kanala....

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Mozda su odustali od emitovanja u muxu kao atlas tv nekad. Kod kablovaca rade normalno

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    Komercijalnim TV emiterima nije isplativo da idu preko predajnika, zbog cijene ali i zbog dostupnosti T2 tehnologije, buduci da istu prati samo oko 10 %... Racunica je tu neumoljiva i diktirace dalju sudbinu emitovanja ovih stanica preko T2.

    Ako je istina da je TV Vijesti napustila T2 emitovanje, moze se ocekivati slican potez i od Pink M i Prve TV.

    Samo RTCG1 i RTCG2 sa njihovim radio kanalima i jos ponekom lokalnom TV stanicom... A i pitanje je da li ce Javnom servisu takodje biti isplativo da daju na desetine hiljada evra godisnje, zbog 10% korisnika, kad vec gotovo besplatno idu preko kabloskih sistema za preko 90 % gledalaca....

    Rekoh ja da je T2 u CG cisti promasaj. Nazalost, ali tako je... :uncomfortableness:
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  5. #1130
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Znaci ako ja prezlicu dobro svacam on bi da 10 posto stanovnistva crne gore ostavi bez prava na informisanje i slobodan pristup tv kanalima. Pametno nema sto. Ko je ikad mrdnuo guzicom izvan Podgorice i obisao malo brda oko Crnogorskih gradova zna da ta brojka od 10% koju prezlica spominje nije istinita vec ona prelazi i 20% domacinstava u CG

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  6. #1131
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Sad ce neko reci da Total moze da pokrije ta podrucja ali zapitajte se kolika su mjesecna primanja tih ljudi i da li oni mogu sebi da priuste da daju 10-12 eura mjesecno za to

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  7. #1132
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Znaci ako ja prezlicu dobro svacam on bi da 10 posto stanovnistva crne gore ostavi bez prava na informisanje i slobodan pristup tv kanalima. Pametno nema sto. Ko je ikad mrdnuo guzicom izvan Podgorice i obisao malo brda oko Crnogorskih gradova zna da ta brojka od 10% koju prezlica spominje nije istinita vec ona prelazi i 20% domacinstava u CG

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    Ti li si bata Tiko iz sela Stajkovac, pokraj mEsta Budjanovac.... :dispirited: Nije "svacam" - vec shvatam...

    Custe li ovo, JA bih da ljude ostavljam bez prava na informisanje?? Pametan rezon lika koji ne umije ispravno reci izraz "shvatam"... :roll:

    Ja govorim, da se komercijalnim emiterima NE ISPLATI emitovanje preko zemaljske predajne mreze iz razloga sto Agencija im godisnje uzima po nekoliko desetina 'iljada evra, a sve za nepunih 16%!

    STANJE NA TV TRZISTU U CRNOJ GORI NA DAN: 30. 09. 2015. godine;



    Ne izvrci i ne pakuj mi nesto sto ni na kraj pameti nijesam pomislio... Nemoj bar na ovoj temi da spamujes, da te zamolim...

    Ako neko (po tvom rezonu) nema da daje 10€ mjesecno za oko 100 kanala, onda taj nema ni 'leba u dom, a to vec nije tema ovog topica.

    Drzava za takve slucajeve je mogla obezbijediti gledanje preko kablovskih sistema (ukljucujuci i pomenuti Total, ako nema TF parice), tako sto bi im omogucila besplatno gledanje TV kanala.

    A to bi na kraju i samu drzavu jeftinije ispalo, nego li sto su od naseg novca, milione ljuljnuli u projekat koji je za samo par mjeseci od implementacije poceo da gubi postojece TV kanale...

    A ti to ne zelis da vidis, pa kreces u hajku kako ja ocu ljude u "mrak" da ostavim.... Rezon ti je sjajan.... :barbershop_quartet_
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  8. #1133
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Ti to omaložavaš Buđanovac ako te ja dobro svaćam ili ćeš opet da rečeš da nijesi to mislio. 15,87 posto domaćinstava je više od 20 posto stanovnistva tj oko 150 000. I ti držih ođe govor da oni ne treba da imaj mogućnost da besplatno gledaju TV. Ili ćeš možda reć da bi bilo bolje da država daje svaki mjesec jedno milionče PI Komu da im on obezbijedi signal i da je do jeftinije od jednokratnog ulaganja u DVBT2 mrežu. Navedi barem jednu državu u svijet koja nema zemaljsku televiziju. I brini brigu za tvoju firmu koja ubrzano gubi korisnike zbog "kvaliteta" usluge koju nudi a pušti državu na mir da brine o svojim interesima prezlice

  9. #1134
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Ti to omaložavaš Buđanovac ako te ja dobro svaćam ili ćeš opet da rečeš da nijesi to mislio. 15,87 posto domaćinstava je više od 20 posto stanovnistva tj oko 150 000. I ti držih ođe govor da oni ne treba da imaj mogućnost da besplatno gledaju TV. Ili ćeš možda reć da bi bilo bolje da država daje svaki mjesec jedno milionče PI Komu da im on obezbijedi signal i da je do jeftinije od jednokratnog ulaganja u DVBT2 mrežu. Navedi barem jednu državu u svijet koja nema zemaljsku televiziju. I brini brigu za tvoju firmu koja ubrzano gubi korisnike zbog "kvaliteta" usluge koju nudi a pušti državu na mir da brine o svojim interesima prezlice
    Dr's se ti ipak Budjanovaca.... Rezon ti je 0 (cak je i 0 nesto). Nemam namjeru da ti ja dalje pojasnjavam nesto sto bi dijete od 7-8 godina shvatilo (svacalo).

    Rekoh da bilo koji kablovski operater dostavlja signal krajnjem korisniku, a ne samo Telekom, tako da si i ovo (opet) pogresno shvatio (svacao)...

    Znamo vrlo dobro kako drzava brine o svojim interesima, a to se najbolje vidi i kroz ovaj (pisi: propali) projekat...

    Ostani mi fin, bez obzira sto me u potpunosti ne shvatas (svacas)!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  10. #1135
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Ne navede koja to drzava nema zemaljsku TV osim tvoje brriljantne ideje da to bude Crna Gora. Dobro je sto ti ne odlucujes o nicemu no samo mlatis odje.

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  11. #1136
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Ne navede koja to drzava nema zemaljsku TV osim tvoje brriljantne ideje da to bude Crna Gora. Dobro je sto ti ne odlucujes o nicemu no samo mlatis odje.

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    A ja sam ovdje pricao o zemljama svijeta Zemaljske kugle koje nemaju zemaljsku TV? Vidi da nijesam o necemu drugom pisao? :lolblue:

    Ajd' polako, ni djak prvak ne moze odmah znat' gradivo iz srednje skole... Mora to postepeno.

    Mozda ja ne odlucujem o nicemu (sto je opet po tvom rezonu - vrlo upitno), ali je (priznaces) najgore kada se ne odlucuje u sopstvenom razmisljanju i rezonu.... :nightmare:
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  12. #1137
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaki građanin koji uredno plaća tv pretplatu,očekuje da vidi bar CG 1 i CG 2,umuxu je zasada 5 programa,nadajmo se da će ih biti još,tv Vijesti još nema preko repetitora Obosnik na Luštici.

  13. #1138
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mucko View Post
    Svaki građanin koji uredno plaća tv pretplatu,očekuje da vidi bar CG 1 i CG 2,umuxu je zasada 5 programa,nadajmo se da će ih biti još,tv Vijesti još nema preko repetitora Obosnik na Luštici.
    Pretplate nema u CG, vec se nas Javni servis direktno finansira od strane Vlade CG... Nekad se placala pretplata, ali su onda dosli na ideju da je bolje da Vlada placa, jer od gradjana CG nebi bilo dovoljno za finansiranje RTCG-a.

    A RTCG 1 i 2 bi svakako bili kao sto i jesu u ponudama kabl operatera, ovako ce T2 ostati samo na 2 drzavna TV kanala... Sto je suma sumarum, promasena investicija...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  14. #1139
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vi ste u CG "napredniji"od nas u RH koji plaćamo tv pretplatu 80 kn(oko 11 eura),taj namet je nemoguće izbjeći.

  15. #1140
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mucko View Post
    Vi ste u CG "napredniji"od nas u RH koji plaćamo tv pretplatu 80 kn(oko 11 eura),taj namet je nemoguće izbjeći.
    Ali zato ste u EU, imate kvalitetne autoputeve i imate prosjecnu platu od 700 na vise evra... A o kvalitetu turizma da i ne govorimo...

    A sto se nameta tice imamo ih mi u CG za izvoz... A da su procijenili da mogu gradjani CG finansirati RTCG, placali bi ga i mi! Budi siguran...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  16. #1141
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ja ne govorim odakle se (re)emitovao Rai, vec da smo analogiju hvatali cak i u losim vremenskim okolnostima, a vidimo da neki imaju problema sa T2 signalom, koji je proglasavan za "superiornim".
    Iščitaj se ponovo -> #763 , jer si se referirao na - RAI. Žašto baš Rai?

    I moram te ispraviti, sada u T2 imas samo 4 kanala, a u Extra TV ih ima preko 10+ regionalni i ostali tematski kanali, sto je ukupno preko 100 kanala... Pa uporedi - 4 naspram 100-tinjak kanala....
    Extra TV je davno pregažena i njene 'mogućnosti' nisu relevantne za ovu temu. Osim toga, sadržaj većine tv kanala u ponudi je takav da vrijeđa zdrav razum, te je sama ideja plaćanja takvih sadržaja dovoljno bizarna...

    Dobar dio iz osnovnih paketa je dostupan besplatno, naravno uz odgovarajuću opremu.

    Ne moram da poredim mojih 16 DVB-T/T2 + desetine DVB-S/S2 kanala (sve na istom STB-u /daljinskom i za 0 eura mjesečno), sa ponudom osnovnih paketa pomenutog i dr. operatera. Jasno je da sam u plusu.

    Komercijalnim TV emiterima nije isplativo da idu preko predajnika........
    Rekoh ja da je T2 u CG cisti promasaj. Nazalost, ali tako je... :uncomfortableness:
    Između redova se da iščitati da je T2 prijetnja postojećim cg. kablovskim operaterima i to je jedina istina.

    Slobodan pristup informacijama je osnovno pravo svakog građanina.. ili nije?

    I za kraj:

    Broj priključaka u Crnoj Gori za period od dva mjeseca smanjen je za 983 ili 0,60 odsto, pokazuje Izvještaj o stanju tržišta usluga distribucije radio i televizijskih programa do krajnjih korisnika koji je objavila Agencija za elektronske medije AEM.
    cdm.me

    Pozdravljam trend, sasvim opravdan i logičan slijed.
    The more things change, the more they stay the same.

  17. #1142
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Iščitaj se ponovo -> #763 , jer si se referirao na - RAI. Žašto baš Rai? :grin:



    Extra TV je davno pregažena i njene 'mogućnosti' nisu relevantne za ovu temu. Osim toga, sadržaj većine tv kanala u ponudi je takav da vrijeđa zdrav razum, te je sama ideja plaćanja takvih sadržaja dovoljno bizarna...

    Dobar dio iz osnovnih paketa je dostupan besplatno, naravno uz odgovarajuću opremu.

    Ne moram da poredim mojih 16 DVB-T/T2 + desetine DVB-S/S2 kanala (sve na istom STB-u /daljinskom i za 0 eura mjesečno), sa ponudom osnovnih paketa pomenutog i dr. operatera. Jasno je da sam u plusu. :grin:



    Između redova se da iščitati da je T2 prijetnja postojećim cg. kablovskim operaterima i to je jedina istina.

    Slobodan pristup informacijama je osnovno pravo svakog građanina.. ili nije?

    I za kraj:

    Broj priključaka u Crnoj Gori za period od dva mjeseca smanjen je za 983 ili 0,60 odsto, pokazuje Izvještaj o stanju tržišta usluga distribucije radio i televizijskih programa do krajnjih korisnika koji je objavila Agencija za elektronske medije AEM.
    cdm.me

    Pozdravljam trend, sasvim opravdan i logičan slijed.
    Ako si citao kontinuirano ovaj topic, vidjeces da je mnogo prije receno da se Rai (re)emitovao sa Lovcena, a ja sam tada uistinu mislio da smo ga hvatali direktno iz Italije... Rai sam sada pomenuo u kontekstu jer se emitovao sa Lovcena malo losije od CG kanala koji su se za podrucje PG emitovali sa Sjenice. A i cesce su oluje na vr' Lovcena, pa sam zato i pomenuo Rai.

    Extra TV "davno pregazen"?? To ti ozbiljno? Ne znam sto da ti recem a da te ubijedim u suprotno?? Ne znaci ti nista grafikon Agencije gdje IPTV tehnologija ima skoro 40%, svi ostali ispod 30%.... Ako ti to nista ne znaci, onda nema smisla se dalje raspravljat s tobom...

    A zemaljsku TV (T2) gleda samo 16 %.... A i TV Vijesti su nestale.... Dakle ulozili su se milioni za...??

    Netacno je da se vecina TV kanala iz Extra TV istovremeno dostupna i na T2 platformi.... RTCG1, RTCG2, Prva i Pink M su sada dostupni na T2, a na ETV imas pored gore pomenutih i TV Vijesti, TV Atlas, MBC, TV Budva, TV Niksic, TV Pljevlja, Novi TV, TV777, TV Sun, TV Corona, Srpska TV, TV Balkan. Ima i TV Teuta ali je ona preko Internet strima na ETV....

    Zasto ovi kanali koje ima ETV nijesu dostupni na T2 platformi??

    Sam izracunaj koliko je CG TV kanala na T2, a koliko na ETV. Ako ti je matematika i logika nijesu strane, onda ces i sam donijeti odluku da T2 (ako se ovako nastavi) nema sto vise da trazi.

    E sad ono najvaznije, kojih to 16 kanala imas na T2 platformi? Mislis na TV kanale iz CG?

    T2 nikako NE MOZE biti prijetnja kablovskim operaterima, a sve zbog malog broja kanala... Da ce imati bar 20 TV kanala, pa nekako da razumijem, a ovako nema sansi.

    Sto se smanjenja broja korisnika kabl operatera tice, mislim da je to malo nevjerovatno, jer niko normalan sebe nece uskratiti mogucnost gledanja 100 kanala da bi gledao 4 (ili tvojih 16) TV kanala... Bice da su to ovih 15% koji nemaju para da placaju pretplatu, a takvi nemaju 'leb, a ne sto drugo....
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  18. #1143
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Extra TV "davno pregazen"?? To ti ozbiljno? Ne znam sto da ti recem a da te ubijedim u suprotno?? Ne znaci ti nista grafikon Agencije gdje IPTV tehnologija ima skoro 40%, svi ostali ispod 30%.... Ako ti to nista ne znaci, onda nema smisla se dalje raspravljat s tobom...

    A zemaljsku TV (T2) gleda samo 16 %....


    Šta dokazuješ?


    A i TV Vijesti su nestale.... Dakle ulozili su se milioni za...??
    Prejudiciraš. Nadležna agencija i TV Vijesti se još uvijek nisu oglasile o ovom slučaju.

    Netacno je da se vecina TV kanala iz Extra TV istovremeno dostupna i na T2 platformi.......
    Ne pratiš, matori. Tamo kažem - ...sa ponudom iz osnovnih paketa pomenutog i dr. operatera...

    Zasto ovi kanali koje ima ETV nijesu dostupni na T2 platformi??
    Jer živimo u bolesnom sistemu. Zamisli, treba da platiš da bi gledao TV Pljevlja u Pljevljima. Pa, LOL ! Država, kao tijelo, koje direktno ili indirektno stoji iza implementacije DVB, je debelo zakazala jer nije omogućila malim emiterima da se pod prihvatljivim uslovima nađu u lokalnom muxu, a na taj način građanima i dalje omogući nesmetano besplatno informisanje. Tim (ne)djelovanjem država je opet pogodovala Telekomu. Treba li neko biti iznenađen?

    E sad ono najvaznije, kojih to 16 kanala imas na T2 platformi? Mislis na TV kanale iz CG?
    Da si me pratio na ovoj temi (kao što nisi), i na predhodnom postu (opet kao što nisi) - znao bi.

    T2 nikako NE MOZE biti prijetnja kablovskim operaterima, a sve zbog malog broja kanala... Da ce imati bar 20 TV kanala, pa nekako da razumijem, a ovako nema sansi.
    U pravu si, nema je.be.ne šanse. Rekoh već, neko se predobro pobrinuo da tih kanal tu nema i tim potezom smanjio prijetnju, jer potencijalna T2 pay tv platforma može zatvoriti pola postojećih operatera.

    Sto se smanjenja broja korisnika kabl operatera tice, mislim da je to malo nevjerovatno, jer niko normalan sebe nece uskratiti mogucnost gledanja 100 kanala da bi gledao 4 (ili tvojih 16) TV kanala... Bice da su to ovih 15% koji nemaju para da placaju pretplatu, a takvi nemaju 'leb, a ne sto drugo....
    Reću ću samo - Njemačka.
    The more things change, the more they stay the same.

  19. #1144
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zašto TV VIJESTI nema na zemaljskoj a ima na kablovskoj televiziji ?

  20. #1145
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alanford View Post
    Zašto TV VIJESTI nema na zemaljskoj a ima na kablovskoj televiziji ?
    Vjerovatno im je skupo da placaju Agenciji dazbine, a i zbog malog procenta gledanosti T2 platforme...

    @starwalker, uglavnom si (kroz odredjenu dozu neozbiljnosti) potvrdio moje navode. Samo sto ja tu ne vidim nikakvu teoriju zavjere, vec jednostavno je vecina pristupljena kablovskim operaterima da bi bili u mogucnosti gledati gotovo sve kanale sa naseg (Balkanskog/regionalnog) govornog podrucja...

    Da ne bih sada listao zadnjih 30 strana ovog topica, navedi mi koji su tih 16 kanala... Ako nije problem?

    Uglavnom u Podgorici se moze "nahvatati" samo 4 CG TV kanala, Vijesti su dakle nestale sa te platforme, pa sam zato i rekao da je ona - promasaj...

    Jer i sve da ljudima nudis da gledaju 4 kanala, radije ce uzet neku od kablovskih gdje ce imati pored ovih, jos ohoho - koliko li ih vec nude....

    Njemacka i CG su 2 razlicita svijeta, tako da ti uporedba nije na mjestu, cak i kada je DVB-T2 u pitanju....

    TV Teuta i dalje pici analogno.... Ko kaze da je 17. jun prosao??? :/

    Pozz.
    Last edited by prezla; 15-10-15 at 10:19.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  21. #1146
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    @starwalker, uglavnom si (kroz odredjenu dozu neozbiljnosti) potvrdio moje navode.
    Koje navode?

    Samo sto ja tu ne vidim nikakvu teoriju zavjere, vec jednostavno je vecina pristupljena kablovskim operaterima da bi bili u mogucnosti gledati gotovo sve kanale sa naseg (Balkanskog/regionalnog) govornog podrucja...
    Nažalost, mnogi žive u zabludi da sve moraju platiti.

    Da ne bih sada listao zadnjih 30 strana ovog topica, navedi mi koji su tih 16 kanala... Ako nije problem?
    Gle, ti sve znaš, zar ne? Što je sad problem?

    Jer i sve da ljudima nudis da gledaju 4 kanala, radije ce uzet neku od kablovskih gdje ce imati pored ovih, jos ohoho - koliko li ih vec nude....
    Na tvoju žalost postoje ljudi čija filozofija življenja isključuje društveno nametnutu normu plaćanja shitty TV usluge. Umjesto toga, oni rado sebi slože sasvim solidnu besplatnu varijantu od domaćih, regionalnih i stranih kanala.. sve na jednom uređaju.

    Njemacka i CG su 2 razlicita svijeta, tako da ti uporedba nije na mjestu, cak i kadsata je DVB-T2 u pitanju....
    Opet si u pravu. Ono što Njemcu vrijeđa logiku, Crnogorcu je na ponos.
    Zamisli, kod DVB-T/2 ili DVB-S/2 prijema, Njemac plaća samo premium kanale.. sve ostalo gleda gratis; Crnogorac se tako ne blamira
    The more things change, the more they stay the same.

  22. #1147
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da tv Vijesti više neći ići na T2, mislim da će biti isti slučaj kao i sa tv Atlas. znači samo preko satelita i kod kablovskih operatera
    Quote Originally Posted by mucko View Post
    Svaki građanin koji uredno plaća tv pretplatu,očekuje da vidi bar CG 1 i CG 2,umuxu je zasada 5 programa,nadajmo se da će ih biti još,tv Vijesti još nema preko repetitora Obosnik na Luštici.

  23. #1148
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    802
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alanford View Post
    Zašto TV VIJESTI nema na zemaljskoj a ima na kablovskoj televiziji ?
    TV VIJESTI više ne emituju program preko DVBT-2 MUX1, a uskoro neće ni preko ostalih sistema (iz dobro poznatih razloga).

  24. #1149
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    484
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    A koji je razlog?
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  25. #1150
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Koje navode?


    Nažalost, mnogi žive u zabludi da sve moraju platiti.


    Gle, ti sve znaš, zar ne? Što je sad problem?


    Na tvoju žalost postoje ljudi čija filozofija življenja isključuje društveno nametnutu normu plaćanja shitty TV usluge. Umjesto toga, oni rado sebi slože sasvim solidnu besplatnu varijantu od domaćih, regionalnih i stranih kanala.. sve na jednom uređaju.


    Opet si u pravu. Ono što Njemcu vrijeđa logiku, Crnogorcu je na ponos.
    Zamisli, kod DVB-T/2 ili DVB-S/2 prijema, Njemac plaća samo premium kanale.. sve ostalo gleda gratis; Crnogorac se tako ne blamira
    Navode u vezi neiskoriscenosti T2 platforme i tome slicno....

    Ne zive u zabludi, niti moraju sve platiti, vec je bolje imati 100 nego 4 kanala, a ako preko T2 bude kanala kao preko kablovskih sistema, onda bi vecina imala T2...

    Na moju zalost?? I ko kome nesto namece? Sta to po tebi se to namece?? Pod palicom ili...??

    Njemacki DVB-T ima mnogo vise kanala od CG T2, tako da se itekako trebamo blamirati!

    Quote Originally Posted by Broj JEDAN View Post
    TV VIJESTI više ne emituju program preko DVBT-2 MUX1, a uskoro neće ni preko ostalih sistema (iz dobro poznatih razloga).
    Znaci opet im je neplacanje poreza i doprinosa sjelo za vrat?? Au, opet napadi na nevinasca....

    Sto se tice T2 platforme, isti put ce slijediti Pink M i Prva TV...

    T2 samo za RTCG 1 i 2, mozda jos i RTCG PARLAMENT..... Srecno!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

Page 46 of 75 FirstFirst ... 3642434445464748495056 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. WWF o Crnoj Gori
    By rain_wind_storm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 25-10-10, 00:44
  2. IVF u Crnoj Gori...
    By Jeca_Pereca in forum Ženski kutak
    Replies: 0
    Last Post: 27-03-09, 21:51
  3. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •