Results 1 to 14 of 14

Thread: K: Laptop na rate/kredit

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default K: Laptop na rate/kredit

    Dakle da nije ko sto skorije uzimao na kredit 12/18 mjeseci i gdje? Znate li ima li dje po ovih shop-ova sto povoljno.
    Sto se tice konfiguracije, koristila bi za Office, muzika, filmovi, da nije mini dijagonala... Sugestije i prijedlozi vise nego dobro dosli
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #2
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,933
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    neptun u deltu daje kredite do 1000 e...
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Mislim da i dalje daje Hipotekarna banka.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #4
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Dakle da nije ko sto skorije uzimao na kredit 12/18 mjeseci i gdje? Znate li ima li dje po ovih shop-ova sto povoljno.
    Sto se tice konfiguracije, koristila bi za Office, muzika, filmovi, da nije mini dijagonala... Sugestije i prijedlozi vise nego dobro dosli

    oportuniti banka daje, ako primas platu preko njih ne treba zirant, ako ne 1 ziranta moras imati.

    mogu ti ja prodat racunar na kredit preko te banke....
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  5. #5
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tihomirdj View Post
    neptun u deltu daje kredite do 1000 e...
    a koji uslovi ?
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  6. #6
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Gdje Neretva hladna tece!
    Posts
    1,023
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    oportuniti banka daje, ako primas platu preko njih ne treba zirant, ako ne 1 ziranta moras imati.

    mogu ti ja prodat racunar na kredit preko te banke....
    Ne kvarim prodaju, samo pitam. Interesuje me sledece: Imas li ti neki nacin da zavrsis papire u banci da se dobije kredit ili je na tvojoj musteriji da zavrsi sve sa bankom i onda uzme lap top kod tebe? Jer ako je ovo drugo u pitanju onda je to smesno, jer tebi banka odmah uplati kes za iznos tog notebook-a, a kreditira tog tvog musteriju naplacujuci mu neku kamatu i tako ostvaruje neku tamo zaradu. Dajes li ti interne kredite? Bez banke, ziranata itd?
    "i da imam odakle mi?"(Ozzy)
    LINUX CG


  7. #7
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IceAge View Post
    Ne kvarim prodaju, samo pitam. Interesuje me sledece: Imas li ti neki nacin da zavrsis papire u banci da se dobije kredit ili je na tvojoj musteriji da zavrsi sve sa bankom i onda uzme lap top kod tebe? Jer ako je ovo drugo u pitanju onda je to smesno, jer tebi banka odmah uplati kes za iznos tog notebook-a, a kreditira tog tvog musteriju naplacujuci mu neku kamatu i tako ostvaruje neku tamo zaradu. Dajes li ti interne kredite? Bez banke, ziranata itd?
    prijatelju ja nemam firmu, nego to zavrsavam preko firme dje robu nabavljam. pa smijesno ili ne, ljudima tako odgovara. do sad je moglo bilo koja banka dje mozes da sredis krediti, i dobijes predracun i kad legnu pare robu, a tebi banka odbija mjesecno od plate ratu.

    a da svaka odma uplati pare, kako da ne!
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  8. #8
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Gdje Neretva hladna tece!
    Posts
    1,023
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    prijatelju ja nemam firmu, nego to zavrsavam preko firme dje robu nabavljam. pa smijesno ili ne, ljudima tako odgovara. do sad je moglo bilo koja banka dje mozes da sredis krediti, i dobijes predracun i kad legnu pare robu, a tebi banka odbija mjesecno od plate ratu.

    a da svaka odma uplati pare, kako da ne!
    banke sa kojima mi radimo(smo radili) uplate odmah naravno. Znaci CKB, Hypo, NLB. A osim toga kakva je prednost da neko uzme kod tebe robu kao na kredit kada sve sam sredjuje? Nego nije bitno, ako ti kazes da ljudima odgovara tako, super, samo da se prodaje nesto. Ima li ijedna IT firma u PG da daje robu na interni kredit? Tj. da sama kreditira svoje potrosace?
    "i da imam odakle mi?"(Ozzy)
    LINUX CG


  9. #9
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IceAge View Post
    banke sa kojima mi radimo(smo radili) uplate odmah naravno. Znaci CKB, Hypo, NLB. A osim toga kakva je prednost da neko uzme kod tebe robu kao na kredit kada sve sam sredjuje? Nego nije bitno, ako ti kazes da ljudima odgovara tako, super, samo da se prodaje nesto. Ima li ijedna IT firma u PG da daje robu na interni kredit? Tj. da sama kreditira svoje potrosace?
    ne da ja znam, a da ima, mnogi bi ispaljivali sto se tice rata i uplata.
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  10. #10
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Gdje Neretva hladna tece!
    Posts
    1,023
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    ne da ja znam, a da ima, mnogi bi ispaljivali sto se tice rata i uplata.
    Ne znam u PG, mi na primorju nemamo problema sa ispalama zaista. Uplacuju ljudi redovno sve.
    "i da imam odakle mi?"(Ozzy)
    LINUX CG


  11. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IceAge View Post
    A osim toga kakva je prednost da neko uzme kod tebe robu kao na kredit kada sve sam sredjuje?
    Prednost je sto coek nema da plati 500eura u keshu kad mu je plata 350 eura, a moze da uzme na rate pa da placa manje mjesecne rate.

    Quote Originally Posted by IceAge View Post
    Ima li ijedna IT firma u PG da daje robu na interni kredit? Tj. da sama kreditira svoje potrosace?
    Svaka koja je to radila se ugasila. Podijelis fino na rate, 2-3 mjeseca se rate daju redovno a onda krece: dijete mi je bolesno...cekam pare od prostora...treba drva da kupim i djeci knjige za skolu...i sta sve ne, a ne mos coeka ubit.

    Ovako je bolje, banka nama ke$, mi njima komp, oni banci pare+kamatu i (skoro) svi srecni i zadovoljni. A sigurno znas kad bi banka naplatila te pare da im direktno ne odbija od plate.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  12. #12
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cyprus
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default K Laptop na rate/kredit

    Nema svrhe bilo sta komentarisati dalje kad ne shvatas da ti je cena laptopa prevelika..za 100 evra vise imas laptop koji ima bateriju, garanciju itd... i nisam ja rekao da baterija ne mora da se puni ali kad uzimas neki laptop, jedna od vaznijih karakteristika koje gledas je kolika je autonomija baterije

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IceAge View Post
    banke sa kojima mi radimo(smo radili) uplate odmah naravno. Znaci CKB, Hypo, NLB. A osim toga kakva je prednost da neko uzme kod tebe robu kao na kredit kada sve sam sredjuje? Nego nije bitno, ako ti kazes da ljudima odgovara tako, super, samo da se prodaje nesto. Ima li ijedna IT firma u PG da daje robu na interni kredit? Tj. da sama kreditira svoje potrosace?
    Mi dajemo sa pravnim licima sa kojim poptišemo ugovor. Trenutno kreditiramo preko 200 ljudi. Ne naplaćujemo kametu, znači vidš koliko košta i to dijeliš sa 6 ili 12 (po dogovoru). Samo ne potpisuju se novi ugovori više.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IceAge View Post
    banke sa kojima mi radimo(smo radili) uplate odmah naravno. Znaci CKB, Hypo, NLB. A osim toga kakva je prednost da neko uzme kod tebe robu kao na kredit kada sve sam sredjuje? Nego nije bitno, ako ti kazes da ljudima odgovara tako, super, samo da se prodaje nesto. Ima li ijedna IT firma u PG da daje robu na interni kredit? Tj. da sama kreditira svoje potrosace?
    Ja baš ne shvatam što si htio reći Pa nije to roba kao na kredit, nego na kredit. Valjda je razlika kupcu da li daje u kešu ili uplaćuje banci na 36 mjeseci zar ne? To što će poć do banke, vala nije nikakva rabota. Kod nas se sve to završavalo za dva minuta, ja mu dam predračun, ispunim administrativnu zabranu koju mu potvrde u firmu i ponese u banku. A to uplati li meni banka odma ili ne nema nikakve veze sa kupcem (banka nam je uvijek odma uplaćivala), jer on svejedno otplaćuje rate. Zato ti banka što ti odma uplati uzima 3%, i dobro njima dobro tebi.
    Evo sam i ja na primorje, i mogu ti reći da smo se užasno opekli davajući robu tako kao što ti kažeš. Znaš li koliko je dužnika, uh...jedino da im ideš pištoljem n akuću, a vala ja to nijesam naučila pa nema šanse da ću. Ali zato pamet u glavu i više nikome po internom dogovoru.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Registracija na rate?
    By Vidocq in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 22
    Last Post: 05-05-10, 16:49
  2. < Telefon na Kredit ] *?*
    By Black_Pirate in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 0
    Last Post: 21-06-09, 14:23
  3. low rate voip
    By MiLeNa_Nk in forum Internet
    Replies: 6
    Last Post: 30-10-08, 15:29
  4. Fotoaparat na rate
    By cpu in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 19
    Last Post: 12-09-07, 11:33
  5. Laptop na kredit?
    By Bad Boy in forum Ostali oglasi
    Replies: 17
    Last Post: 09-04-06, 18:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •