Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 54 of 54

Thread: Duh Cetinja

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazda li ovaj Thms ''ukrade'' neki opsti citat
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  2. #52
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Budući da se na izvjestan način osjećam dosta usamljen sa svojim topicom (blogom) o Cetinju kao duhovnoj metropoli, pritom oklijevajući da, u finišu nastavim sa obećanom "jeresi" o slici svijeta, uzeh da prelistam cijeli fond foruma Cetinja, kojom prilikom nabasah na thread Duh Cetinja koji je pokrenuo naš dobri Hari a i ja sam učestvovao, gdje naiđoh na predforumska razmišljanja (5. maj 2005.) sve se čudeći da je od tada prošlo 10 godina, vrijeme dovoljno za odrastanje i sazrijevanje cijele jedne generacije. Zato odlučih da ovaj značajni thread podignem iz zaborava i predočim ga naraštaju sazrelom u nezavisnoj Crnoj Gori.
    - M -

  3. #53
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Podgorica-Grade NEmili
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice Duha Cetinja , uvjek ce postojati ta neka toplina , priroda , sjecanja , dogadjaji , ja sam rodjen gore kao mali sam zivio 2 godine, tu sam steka prvo drustvo, svaku zimu i ljeto provodio kod babe i djeda, jos cuvenih snjegova po 2 metra kad je pada, pa prvljenje trotineta, igranje planova itd.... uvje ostaje duh i sjecanje, koje ne moze da izblijedi, pa sto god da se desi, ne moze se izbrisati, kakvi god ljudi bili i promijenili stari... Cetinje je Cetinje


    Samo fali jos jedan spomenik da se digne...

  4. #54
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivosnajs18 View Post
    Sto se tice Duha Cetinja , uvjek ce postojati ta neka toplina , priroda , sjecanja , dogadjaji , ja sam rodjen gore kao mali sam zivio 2 godine, tu sam steka prvo drustvo, svaku zimu i ljeto provodio kod babe i djeda, jos cuvenih snjegova po 2 metra kad je pada, pa prvljenje trotineta, igranje planova itd.... uvje ostaje duh i sjecanje, koje ne moze da izblijedi, pa sto god da se desi, ne moze se izbrisati, kakvi god ljudi bili i promijenili stari... Cetinje je Cetinje


    Samo fali jos jedan spomenik da se digne...
    I pored spomenika fabrika čokolade... Kad smo kod humora

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •