Page 150 of 588 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154160200250 ... LastLast
Results 3,726 to 3,750 of 14689

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #3726
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa ne znam za koga da navijam, bilo koji od njih da dobije Jonesa ce mi biti drago. Mozda eto malo vise za Gusa.
    Glavni event pocinje u 2am nocas, a main card startuje u 22h. Tako sam procitao.
    Henderson i Mousasi-oba su mi nesto antipaticna pa ne bih komentarisao nesto, pogotov Mousasijev stil, jer ne znam njegov nacin borbe ali mi djeluje ljigavo kao osoba.

    Oce li neko da okaci link za uzivo pracenje?

  2. #3727
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja uvijek navijam za Evropljane i američke ne-rvače.

  3. #3728
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,955
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    evo link
    http://www.sportingvideo.tv/20150124...68-989234.html

    A sto se tice Mousasia,to je jedan od najskromnijih sportista na svijetu,ne znam zasto bi ti bio mrzan!?

  4. #3729
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisam ja reko da mi je mrzan. Samo da mi izgleda ljigavo a antipaticno, a razloga nemam da ga mrzim.

    Koci li vama livestream sa ovog linka iznad??
    Last edited by Dusan.; 24-01-15 at 23:00.

  5. #3730
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,955
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    36 Posts

  6. #3731
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo naso sam ga prije dva minuta. Taj radi i ne koci. Ima jos dosta do Hendersona i Mousasija i glavnog eventa.

    Za koliko ovaj Makwan rijesi ovaj mec, za cini mi se 5 sekundi.
    Last edited by Dusan.; 24-01-15 at 23:32.

  7. #3732
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,955
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    mozda je trebao sudija pustit makar 2 sekunde da vidimo bi li se izvukao,ovako ce svi pricati da je prerano stopirao.
    moje licno misljenje je da se ne bi oporavio ali...

  8. #3733
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Kako je Phil Davis smoran borac. Prava pilula za spavanje. Moram preskočit njegovu borbu ako mislim ostat budan za zadnje dvije

  9. #3734
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,955
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    ja sam radio sklekove da se razbudim posle njegove borbe,uzas!

  10. #3735
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,955
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    nisu li sudije nocas malo preosjetljive?

  11. #3736
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    onu prvu su rekao bih dobro prekinuli, ova se mogla pustiti još malo e je ipak to Hendova glavudža a Musasi nije lik koji bi se iživljavao nad komiranim protivnikom

  12. #3737
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Au kao sto sam i mislio. Covjek je zvijer i ako te zakaci mrtav si. Kakve bombe u rukama ima.

  13. #3738
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rumble je izdominirao. Guss je bio los. Zasluzena pobjeda definitivno. Samo ako Jones ne bude i dalje smrkao a Rumble u ovakvoj formi, bice Rumble sampion.

  14. #3739
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Melje rumble. Još samo i da u meč sa Jonesom uđe sa nepodnošljivom željom da mu raznese aparat za šmrkanje

  15. #3740
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    melje rumble i sve, ali ce se isto jones poigrati sa njim.

  16. #3741
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Niko u ovom sportu nije nepobjediv. To smo vidjeli i u slucaju najveceg borca svih vremena, Fedora. Svakome dodje los dan, los tajming ili neki razlog da nije to to, pa tako ni Jones nije nepobjediv. Ne znam zasto ga toliko idealizujete.
    Poigrace se s njim ako i dalje bude smrkao razlicite supstance, naravno.

    Ajde da postavim kao jednu vrstu ankete. Fedora smatram za oca ovog sporta i nekog ko je ispisao istoriju ovoga (ne UFC-a) nego MMA... pa se baziram na njemu. Onoliku srcanost, smirenost i eksploziju nema ni jedan borac do sad. Ko je gledao i pratio ga-zna.

    Od koga vas je poraz protiv Fedora, najvise, da kazem, "zabolio"? Od Werduma? Bigfoota? Ili Henda?

  17. #3742
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,284
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    She is only here to annoy herself!

  18. #3743
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ma Fedor je poseban borac. Od karaktera, smirenosti, sve do cinjenice da 90% boraca su bili tezi i veci od njega. Nesto kao Tajson u boksu. Mogao je biti kategorija ispod po svojim gabaritima, ali se tukao sa najzajebanijim.

    Sto se tice Dzons - Rumble... Rekao sam za Kormijea da ako ga nadjaca Dzons, misleci na sirovu snagu, da ce ga dobiti. To se i desilo, osjetno je Dzons bio snazniji.
    U ovoj borbi ne vidim da Dzons moze da boksuje sa Rumble. Mozda i moze, ali je dovoljno samo jednom ovaj da ga pronadje i da se Dzons zatetura ili cak padne odmah. Bez obzira sto smo vidjeli da ima jaku bradu. Sansa Dzonsa u ovom mecu je parter i klinc.. Ako Rumble se odbrani od obaranja, i guranja uz kavez 90% je njegov mec i pojas.

  19. #3744
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Cu Rumble dere sve ,a ono cisti headbutt bio koliko sam ja mogao da vidim...Kako grdne borbe. Nokautirao je co'eka glavom, ne vjerujem. Zabo ga je on desnom, ali iz onoga ugla, koji je isao uzivo, vidi se da je glava radila malo.
    Last edited by Sandor Kolar; 25-01-15 at 14:54.

  20. #3745
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Rumble nema šanse protiv Jones. Svaki njegov protivnik je imao ono nešto da ga dobije (Belfort BJJ, DC rvanje, Gus domet, Sonen trash talk :calm:...pa evo sada i Rumble taj one punch nokaut) ali to nikada nije bilo dovoljno.
    Jones ako ne ode u tešku kategoriju, a mislim da ne smije, 2016 neće imati protivnika.

  21. #3746
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    meni je nevjerovatnije od idealizovanja dzonsa, ovo kako ga ljudi i dalje podcjenjuju.

  22. #3747
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj rumble je ali bukvalno gorila, jones ako njega uspije da dobije sto se mene licno tice on jw najbolji borac ikad, bolji I od fedora jer ova konkurencija je mnogo zajebanija od one u doba fedora, a neka me neko ispravi ako grijesim.

    poslato paukom
    istrajan budi.

  23. #3748
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    Ovaj rumble je ali bukvalno gorila, jones ako njega uspije da dobije sto se mene licno tice on jw najbolji borac ikad, bolji I od fedora jer ova konkurencija je mnogo zajebanija od one u doba fedora, a neka me neko ispravi ako grijesim.

    poslato paukom
    Mislim da se to ne moze porediti. Jer su to dva razdoblja. Fedor, Kotur, Mirko, Nogeira, Silva, Barnet, svi oni su postavili temelje ovog sporta. Sada je to dosta napredovalo, kao i svaki sport sto napreduje. Isto ko poredjenje Pelea i Ronalda. Svaki i svoje vrijeme majstor, ja bar to tako vidim.
    Dzons ce biti favorit, ali ko da ga skine ako i Rumbla odstrani!? Ovaj bar moze da ga preore, jer ima nevjerovatne udarce. I ako ostavi borbu u stojecem polozaju itekako ima sanse. Jer Dzons nema udarac ni izbila kao Rumble. Ima te laktove koji nanose dosta stete. Rumble je zvijer koja nije voljela da trenira, sad je potpuno posvecen tome...zato i kida ovako.

  24. #3749
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem e sa tobom ovo u vezi sa razdobljima, cak sam I ja to nedje prije pisao, ali ako zelis da gledas koliko je npr. Jones stavljan na muke kroz meceve I koliko fedor, nekako kao da je jones dosta meceva pobijedio jedva kroz muku jer su mu protivnici bili mnogo dobri borci. Zbog toga sam I rekao da je za mene licno jones najbolji ikad ako pobijedi rumble-a, sad potpuno razumijem da ce se rijetko ko slozit snom :-), ali imao sam potrebu da kazem svoje misljenje.

    poslato paukom
    istrajan budi.

  25. #3750
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Fedor je institucija. Najpopularniji borac , koji je ikad zivio. Sto zbog misticnosti, sto zbog stila borbe, ponasanja itd. itd.. On je bas unistavao protivnike.
    E sad, ono njegovo ''swingovanje'' lijevom i desnom je bilo blender za protivnike, ali isto tako jedan nesavrsen stil borbe. Daleko je on bio od tehnicki dobrog boksera, kao sto su, recimo, Anderson Silva ili Junior Dos Santos. Isto tako, daleko da je bio rvac u rangu Cain Velasqueza, Cormiera ili Jonesa..Jiu Jitsu i Grappling su mu daleko od Werduma. Ali imao je to nesto sto niko od danasnjih boraca nema: Volio je bas da bije ljude. Ono , brate, krene kao pitbull, nece da stane, samo ide naprijed, rijesen da pogine, a sve sa onom smirenom facom psihopate. Mnogo je puta bio uzdrman zbog toga, a dva meca i izgubio zbog toga. Werdum i Henderson su ga ''odradili'' na tu foru.
    Cim je vidio da su ''down'', odma je krenuo da ih zavrsi i nasankao se. On nije imao taktiku kao ovi danas, nije se spremao nesto specijalno za protivnikove prednosti i mane, nego dodje i pruzi sve sto ima pa ko sta ponese. E sad, pitanje je koliko je bio za tesku kategoriju sa 183cm. On je izgubio od Bigfoota zbog nespremnosti i velike razlike u kilazi i visini. To je klasicni missmatch bio. Po meni, i danas bi bio u vrhu. Na vrhuncu karijere bi se nosio sa svim danasnjim teskasima i poluteskasima. Pobijedio bi on i Caina, ali bas zbog toga sto ne kalkulise bi danas glavu izgubio. On je bas pravi borac, nije athlete, sto bi rekao BJ Penn za GSP-a.

    Dobar borac ,sa losim gameplanom, ce izgubiti od losijeg borca, sa boljim gameplanom. MMA je prije bio show. Danas je MMA pay-per-view, bussiness itd. Mnogo vise para je u opticaju i mnogo vise ljudi se bavi mma-om i mnogo teze je zadrzati status zvijezde. Danas ako izgubis jednu ili dvije za redom, vise nijesi zanimljiv. To je sad ozbiljan posao i ozbiljno mu se prilazi. Poraz nije opcija. Sad se protivnici analiziraju po pola godine itd..
    Mislim da su GSP i Jon Bones Jones klasicni primjeri modernog mma borca. Oni se vise ne biju, oni odradjuju borbe. Striktno se drze gameplana .Nema veze , oce li borba biti dosadna, oce li se rvati citavo vrijeme i mrcvariti protivnika 5 rundi. Oni znaju svoje prednosti i protivnikove mane i samo se drze toga. Ne ulazi se u bespotrebnu razmjenu i tucu.
    Ponekad im dodje neki ''borac'' kao Gustafson i ono bradato malo, i prebiju ih ka' magarce, ali oni i to odrade nekako. MMA je danas mnogo napredniji nego tada i mislim da Fedor nije veci od njih u smislu da raspolaze boljim borilackim tehnikama, ali je veci u nekom drugom smislu, onom najcistijem, viteskom, zbog kojeg se voli mma.
    Andersona Silvu necu da pominjem, jer je on sve borce napravio toliko smijesnim, da idioti danas pricaju kako on , ustvari, nije imao neku konkurenciju u svojoj kategoriji, a on je jednostavno Bruce Lee. Malo ga rvanje jebe, ali je za standup kralj Svijeta.

    O Jonesu se vec sad moze pricati kao o najvecem svih vremena. Savrsen spoj fizionomije i tehnike. Visok, tankog struka, sirokih ramena, bez viska masnoce.
    Reach najveci u mmau. Standup Anderson Silve, a rvanje GSP-a. Vjerovatno mu je Jiu-Jitsu na zavidnom nivou, ali to jos uvijek nijesmo imali prilike da vidimo, jer nije bilo potrebe. Savrseno koristi svoje prednosti, i bori se takticki. Znaci, sigurno je najkompletniji borac ikad. Lucky punch ili neki zahvat, kao sto je probao Belfort, ce ga jedino poraziti. Ne vidim da on moze izgubiti na decision.

    Nije pitanje ko je najbolji, nego ko je najveci. To nije isto. Fedor je , sigurno, najveci. Ono je bila planetarna pojava.
    Last edited by Sandor Kolar; 25-01-15 at 22:53.

Page 150 of 588 FirstFirst ... 50100140146147148149150151152153154160200250 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4063
    Last Post: 29-04-24, 07:40
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •