Page 6 of 12 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 285

Thread: Veza sa oženjenim

  1. #126
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Ja u posljednje vrijeme samo sa ozenjenim i izlazim i ne vidim sto se to nekog tice.
    Obavijesteni smo da bi nas ticalo, skakljalo, dotaklo, obecalo, pozvalo, zanijelo, potaklo, impresioniralo, docaralo, opilo, projektovalo, ubijedilo, zavelo, zagolicalo?;-)
    SaMo JeDnA DnEvNo

  2. #127
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    kako rece sada pokojni Pol Njumen odgovarajuci na pitanje kako to da njegov brak toliko dugo traje:
    ,,zasto bih na ulici kupio sočni i ukusni big mek ako me kod kuće čeka biftek''

    Ako je brak sklopljen zato ,,što je to ispravno'' (a takvih je sve više) onda se i dešavaju svakave stvari. I udate žene koje su spremne na sve a zauzvrat im ponudis malo njeznosti i nista vise, i ozenjeni koji traze zabavu van bracne postele jer je u istoj nema. No, u zadnje vrijeme raste i broj razvoda pa ce biti i manje tih avantura.
    Boze sacuvaj da je ista istina odje ! Brak je sklopljen u ogroman broj slucajeva iz ljubavi ,mada ima i iz koristi ,ali to nikako ne znaci da muskarci vole jes stalno BIFTEK jerbo supa je odlicna za stomak ponekat ! Muskarci vole da probaju nesto novo ( ka i zene samo sto nesmiju u masu slucajeva) jertbo im je to usadjeno u mozgove ,to im je priroda , e sad ima i onijeh koji NEUMIJU - NESMIJU itditd ali toje druga prica ! dakle mene licno u postelju ceka dobar "biftek" ,ali poslije 20 i vise godina zazelim se prsute jagnjetine piletine itd itd a sto ja pozelim to i dobijem (cesce), pa onda navalim ka vuk opet na "BIFTEK" bez obzira sto Pol Njumen mislio
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #128
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ogromna vecina ovdje zna da je vodjenje ljubavi (sex :-)) jedan jako lijep cin. Ne znam postoji li ista ljepse sto ljudi rade. Ima li ljepseg osjecaja... Bogami tesko...
    S ozenjenim, s neozenjenim, s udatom, s neudatom... Ne znam cemu uopste prica o tome. Ljudi su se sexali od nastanka i sexat ce se do nestanka. I jako im je lijepo dok to rade. Nesto se ne sjecam da mi je nekad palo na pamet dok to radim:"nije mi nesto mnogo lijepo s ovom udatom"... Nesto mislim da i zenama nema neke razlike dok nas "primaju" dal smo ozenjeni ili ne, no se jednako "presnecuju"...
    Uzivajte ljudi. Sto manje se folirajte i uzivajte. Ovaj zivot je samo tren i nema nas nikad vise...

  4. #129
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kada bi svi razmisljali kao ti ljubor onda bi ova planeta licila na jedno masovno orgijanje sa kim god se stigne ali na svu srecu ne razmisljamo svi kao ti. Od sexa ima svakako ljepsih stvari pogotovo ako se taj sex upraznjava u ljubavi. Odje sam procitao da ima i onih koji su se trpali u krevet sa bracnim parovima i zenama trudnim. Bolesti se sire i kod nas nazalost...pih

  5. #130
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    Kada bi svi razmisljali kao ti ljubor onda bi ova planeta licila na jedno masovno orgijanje sa kim god se stigne ali na svu srecu ne razmisljamo svi kao ti.
    Ova planeta i jeste jedno masovno orgijanje ako nijesi slijep. Zbog kreveta su carstva i kraljevstva padala, ratovi pocinjali, cuda se cinjela. Ti ako zivis pod staklenim zvonom pa to ne vidis, to je drugo. I to nema veze sa razmisljanjem. To su cinjenice. Znas, nekad davno se i meni cinilo da se niko ni sa kim ne krese... Narod oko tebe se ubija od sexa, doc ce dan kad ces to i sam vidjet.

  6. #131
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro djecace, napunices i ti nekad 18

  7. #132
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    napunices i ti nekad 18
    Na zalost, u ogromnoj si zabludi.

  8. #133
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Obavijesteni smo da bi nas ticalo, skakljalo, dotaklo, obecalo, pozvalo, zanijelo, potaklo, impresioniralo, docaralo, opilo, projektovalo, ubijedilo, zavelo, zagolicalo?;-)
    i najvaznije - isprovociralo


    pokvari mi igru sad.
    Kako Vaša bolest ?

  9. #134
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ljubor zivi u zabludi, seksa ima mnogo manje po mom istrazivanju

  10. #135
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucia View Post
    ljubor zivi u zabludi, seksa ima mnogo manje po mom istrazivanju
    Slabo ti istrazujes, ili se dobro foliras....

  11. #136
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    Kada bi svi razmisljali kao ti ljubor onda bi ova planeta licila na jedno masovno orgijanje sa kim god se stigne ali na svu srecu ne razmisljamo svi kao ti. Od sexa ima svakako ljepsih stvari pogotovo ako se taj sex upraznjava u ljubavi. Odje sam procitao da ima i onih koji su se trpali u krevet sa bracnim parovima i zenama trudnim. Bolesti se sire i kod nas nazalost...pih
    Je li moguce da jedan muskarac dijeli moje misljenje?
    Dobro je... ima vas... vec se zabrinuh
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  12. #137
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Dobro je... ima vas... vec se zabrinuh
    Slobodno se brini. To sto citas je samo foliranje dako bi se nesto kresnulo ovdje na "finocu".

  13. #138
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubor View Post
    Slobodno se brini. To sto citas je samo foliranje dako bi se nesto kresnulo ovdje na "finocu".
    hahahaha, pazi da se ne kresne :blah:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  14. #139
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucia View Post
    ljubor zivi u zabludi, seksa ima mnogo manje po mom istrazivanju
    neki istrazuju o kresanju a neki se kresu. na pogresnoj si strani

  15. #140
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    i moram se slozit sa ljuborom, koliko god to izgledalo okrutno

  16. #141
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    hahahaha, pazi da se ne kresne :blah:
    Ja se nemam sto pazit. Pazi se ti od tih sto se slazete da nema sexa na planeti zemlji. Bolje rec, od tih dje se folirate medjusobno a u medjuvremenu samo na jedno te isto mislite.

  17. #142
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubor View Post
    Ja se nemam sto pazit. Pazi se ti od tih sto se slazete da nema sexa na planeti zemlji. Bolje rec, od tih dje se folirate medjusobno a u medjuvremenu samo na jedno te isto mislite.
    Niko nije rekao da sexa na planeti nema... Radi mene, ako ce na sred ulice, na drvecu, na prozorima, u kontejnerima... Ja se samo slazem sa covjekom da ima nesto puno ljepse od sexa, a to je vodjenje ljubavi... Mada, takvi kao ti to tesko mogu ukapirati... I naravno, ovakvo razmisljanje se smatra foliranjem, bas zbog toga sto je sex preplavio planetu, dok neki vole da su preplavljeni necim drugim
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  18. #143
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nista bez ljubavi ne moze biti ok, ni sex, ni brak i sve sto se radi iz ljubavi mogu da shvatim i opravdam.

  19. #144
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    ima nesto puno ljepse od sexa, a to je vodjenje ljubavi...
    Vidis kako se lako slozimo?? Malo ti drsko zvuce moje rijeci pa ih shvatas bukvalno. Ne, ne mislim ni ja na sex sa maramom preko glave. I ja mislim na vodjenje ljubavi. A sta je sex? Nije li sastavni dio vodjenja ljubavi? Izvini, od sad cu koristit termin "vodjenje ljubavi", tako ce ti biti lakse.
    Al da bi polemika trajala, ti ces rec da to nije isto. Nije, slazem se. Vodjenje ljubavi ne podrazumijeva samo sex. Razne sitnice, mazenja, pazenja, setanje plazom, planinom, pokloncici, milioni nacina pokazivanja ljubavi prema voljenoj osobi... (moram ic pa nemam vremena sve napisat) i uz to pokazivanje, obojema se vrti u glavi kako ce fino i dobro da se razbiju od sexa, cim ugrabe priliku i cim ocijene da su dovoljno dugo pokazivali "postenje"...
    A da se ne zajebajemo vise, vazi?

  20. #145
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubor View Post
    Vidis kako se lako slozimo?? Malo ti drsko zvuce moje rijeci pa ih shvatas bukvalno. Ne, ne mislim ni ja na sex sa maramom preko glave. I ja mislim na vodjenje ljubavi. A sta je sex? Nije li sastavni dio vodjenja ljubavi? Izvini, od sad cu koristit termin "vodjenje ljubavi", tako ce ti biti lakse.
    Al da bi polemika trajala, ti ces rec da to nije isto. Nije, slazem se. Vodjenje ljubavi ne podrazumijeva samo sex. Razne sitnice, mazenja, pazenja, setanje plazom, planinom, pokloncici, milioni nacina pokazivanja ljubavi prema voljenoj osobi... (moram ic pa nemam vremena sve napisat) i uz to pokazivanje, obojema se vrti u glavi kako ce fino i dobro da se razbiju od sexa, cim ugrabe priliku i cim ocijene da su dovoljno dugo pokazivali "postenje"...
    A da se ne zajebajemo vise, vazi?
    Opet ti o foliranju... Dovoljno sam ti rekla u prethodnom postu, nema potrebe da ti vise odgovaram a ti to shvatas kao za.ebanciju
    p.s. drago mi je da znas razliku :P
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  21. #146
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam mislila da je odje rijech o vezama sa ozenjenima/udatima uopshte, u smislu "preljube" a ne o tome treba li se kresat vise/manje/osjecajno/mahinalnije/eksponiranije/diskretnije :mrgreen:
    Getting lost never felt so good

  22. #147
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma da, to sam ja htio na fin nacin da se smuvam sa puppy i kao ozenjen covjek da se nasladim jeduci med sa njenih usana...

  23. #148
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Rad na berzi?
    Vožnja taksijem?
    Put u Dubai?
    Rad na gradilištu?
    Pecanje?
    Plivanje?

    Zamislite kad bih od vas tražio da sudite ljudima koji rade na berzi, voze se taksijem, rade na gradilištu, idu na ljetovanje...
    Rekli bi, šta imamo da im sudimo?
    Zato pitam što ima da se sudi i objašnjava veza sa oženjenim ili udatim, zar nije to samo nečija potreba i izbor?
    A ako hoćete da neko prenese iskustva iz takvih veza to je već druga stvar.
    Ali molim vas bez ikakvih osuda toga što se ja vozim taksijem a ti imaš svoj auto. Imam i ja svoj auto ali se volim provozat ponekad u taksi i uzgrad da znaš da volim i da pecam.

  24. #149
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Udata zena kao i ozenjen muskarac treba i mora da bude posvecen porodici i njenom napretku umjesto sto ce slobodno vrijeme provoditi sa ljubavnicom/ljubavnikom. To sto se kod nas sve naopake stvari predstavljaju kao "sloboda izbora" ne mora da znaci da su takvi izbori dobri vec da se kao i sve djecije bolesti trebaju lijeciti. Ne kapiram licno vjecne tinejdzerke od 40 godina koje vise vremena provedu u delta city-u i u ispijanju kafa nego sto ga provode sa djecom. Vecina ljudi na planeti najvise vremena provede na poslu i spavajuci pa mi je neozbiljno da preostalo malo slobodnog vremena zele posvetiti najvise sebi. Licno mi to ukazuje na EGOIZAM , tesko oboljenje. Nije sex jedina "stvar" koja ispunjava. Nekoga ispunjavaju prvi koraci njegovog djeteta, a nekoga cini srecnim i nimalo nemoralnim sto se trpa u krevet sa udatom zenom u sedmom mjesecu trudnoce dok suprug to posmatra sa strane samozadovoljavajuci se od prizora sto mu drugi trpa zenu. To su bolestine kako god one za vas bile "normalne", one itekako jesu nenormalne. Nije normalno da djeca placu kuci a da im roditelji setaju sa ljubavnicima, svako na svoju stranu i da vam to bude normalno. Vi samo pokazujete koliko ste nezreli i neizivljeni....

  25. #150
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    Udata zena kao i ozenjen muskarac treba i mora da bude posvecen porodici i njenom napretku umjesto sto ce slobodno vrijeme provoditi sa ljubavnicom/ljubavnikom. To sto se kod nas sve naopake stvari predstavljaju kao "sloboda izbora" ne mora da znaci da su takvi izbori dobri vec da se kao i sve djecije bolesti trebaju lijeciti. Ne kapiram licno vjecne tinejdzerke od 40 godina koje vise vremena provedu u delta city-u i u ispijanju kafa nego sto ga provode sa djecom. Vecina ljudi na planeti najvise vremena provede na poslu i spavajuci pa mi je neozbiljno da preostalo malo slobodnog vremena zele posvetiti najvise sebi. Licno mi to ukazuje na EGOIZAM , tesko oboljenje. Nije sex jedina "stvar" koja ispunjava. Nekoga ispunjavaju prvi koraci njegovog djeteta, a nekoga cini srecnim i nimalo nemoralnim sto se trpa u krevet sa udatom zenom u sedmom mjesecu trudnoce dok suprug to posmatra sa strane samozadovoljavajuci se od prizora sto mu drugi trpa zenu. To su bolestine kako god one za vas bile "normalne", one itekako jesu nenormalne. Nije normalno da djeca placu kuci a da im roditelji setaju sa ljubavnicima, svako na svoju stranu i da vam to bude normalno. Vi samo pokazujete koliko ste nezreli i neizivljeni....
    Moram se sloziti sa tobom...onda kad se odluci da se porodica formira, potrebno je tome pristupiti sa odgovornoscu i potpunom posvecenoscu. Ako je to za dobrobit porodice, nesto se mora i zrtvovati...svjesno i savjesno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 6 of 12 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. prijateljstvo vs veza...
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 122
    Last Post: 22-12-07, 22:11
  2. Ljubav i veza
    By nihil in forum Ljubav
    Replies: 27
    Last Post: 21-06-06, 11:18
  3. Veza sa inostranstvom
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 39
    Last Post: 08-04-06, 07:10
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. veza...
    By mc_dralje in forum Ljubav
    Replies: 12
    Last Post: 02-12-05, 18:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •