Page 3 of 57 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 51 to 75 of 1410

Thread: Gradonacelnik Mugosa njegov sin i vozac prebili urednika vijesti

  1. #51
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Postoji više načina reagovanja:

    Može Mugi tužit za narušavanje privatnosti.

    Može da tvrdi da se bojao za svoju i za sinovljevu bezbjednost.

    Može da, kao Tiho kad su ga hapsili zbog lijeganja dva momka na teren OŠ Milorad Musa Burzan, počne da viče o tome kolika je njegova zasluga što je CG nezavisna.

    Može da se pravi lud kao Popaj koji prepreku, kad je vidi, proba da pređe, ako ne može, onda je ne priznaje.

    Može da kaže da nije on tukao, nego Chuck Norris.

    Može da napiše knjigu.

    Može da zove Sveta Marovića da objasni javnosti šta se stvarno desilo.

    Može bit da će ta dvojica utučenih iznenada dobit dozvolu da grade kuću na trg.

    A može i da, ako baš ne bude raspoložen mnogo za priču, kaže - pa šta? Šta mi možete?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Onaj Boris Pejovic je bas "problematican" fotograf

  3. #53
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Kad se desi ovako nesto svaki put se iznenadim koliko ima iznenadjenih


    @remark:
    "Pi*ka-ženski polni organ, pizda-karakterna osobina" - Rade Šerbedžija, Variola vera

  4. #54
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Jel ono bješe u CG zabranjeno nošenje oružja :? :mrgreen:

  5. #55
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Jel ono bješe u CG zabranjeno nošenje oružja :? :mrgreen:
    Jes ali je moguće retrogradno izdavanje dozvole za pojedine.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  6. #56
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Nece im nista napravit... i to ti daje direktno slobodu svima njima da mogu da nam rade sto god oce... e zamisli to... Ja ti i cookie da napravimo nesto slicno uhapsili bi nas odma...Tacno treba ka na divlji zapad ic sa pistoljem za pas pa ko prvi potegne.
    S obzirom na nashe divno sudstvo, ovo je izgleda jedino reshenje.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni ovo lici na lov na vjestice, citava ova prica oko trke da se fotografisu sluzbena vozila, skrivanje po parkinzima i okolopodgorickim brdima.

    Naravno, ni na koji nacin ne opravdavam ovaj postupak niti se moze opravdati.

    Poenta je da su iste te Vijesti ucestvovale u stvaranju ovakve klime, pa kad je "obicnim" gradjanima pucalo po glavi nesto se nisu uzbudjivali niti pisali o tome, pa kad je pukla njihova tikva, odjednom novi list. Kako sijes tako zanjes, na zalost ili na srecu.

  8. #58
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Možda motivi Vijesti nisu demokratizacija i pojma nemam šta, možda se samo svete zbog toga što nisu u milosti sa vlastima. Ali lov na vještice - ne vjerujem da je neko dogurao Mugijeva kola tamo đe su bila. Sve što je istinito, neka se prenosi.

    A što se tiče sijanja i žetve, ja još uvijek čekam da vlast i bogatuni naši požanju što su sijali, prvo sa Miloševićem, pa onda i poslije njega.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    možda na kraju novinari budu tuženi jer je Mugi mlađi polomio prst na šaci dok je tukao novinare? nebi me iznenadilo
    udri Mugi, udri taj šljam od novinara koji slikaju TVOJE vozilo koje je parkirano u TVOJ grad na TVOJE nepropisno parking mjesto. tako je!!
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  10. #60
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Meni ovo lici na lov na vjestice, citava ova prica oko trke da se fotografisu sluzbena vozila, skrivanje po parkinzima i okolopodgorickim brdima.

    Naravno, ni na koji nacin ne opravdavam ovaj postupak niti se moze opravdati.

    Poenta je da su iste te Vijesti ucestvovale u stvaranju ovakve klime, pa kad je "obicnim" gradjanima pucalo po glavi nesto se nisu uzbudjivali niti pisali o tome, pa kad je pukla njihova tikva, odjednom novi list. Kako sijes tako zanjes, na zalost ili na srecu.
    nemam nista ni za ni protiv "vijesti" ali oni su grupa ljudi kojima je presmrdjelo vise da zive u ovoj rupi i pokusavaju to javno da promijene koliko je do njih. sve na osnovu njihovih dokaza sto mogu da skupe, urade. i meni je presmrdjelo ali ko ce da cuje i pruzna moju rijec. oni imaju novine i tv pa mogu da probaju, iako i ja i oni i mnogi znamo da je to dzabe, ali barem kad ostare da kazu da su pokusali neki bolji zivot da naprave, ali im nisu dali

  11. #61
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Kad ćete shvatit da neko ko je protiv vlasti ne mora bit Srbin? Ili Brazilac, Japanac, Himalajac... ?

    Ljudi, sad Srbija ili bilo koja država nema veze sa nama, to je davno ispričana priča! Problem je što mi nemamo svoju državu, ona postoji na papiru ali u njoj ništa ne funkcioniše.
    Eto, nezavisni smo, postigli smo neki cilj, ali nezavisnost nije krajnji cilj. Ljudi su nezadovoljni jer u državi ništa ne funkcioniše - korupcija je na zavidnom nivou, zakoni se ne poštuju, svako radi što oće...

    To je naš problem - što se ne gledamo u ogledalo no gledamo preko ograde, vazda nam je neko kriv a nikad mi sami
    bravo, svaka cast na ovom postu

  12. #62
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    ih, kad se Mugica bude namrstio pred kamerama, pa pocne da brani svoju cast, cast svoga sina i njegovog pistolja... najzalosnije ce biti sto ce automatski vecina naroda da se solidarise sa njim i reci ce: "Stvarno, taj covjek i njegova porodica su godinama vec pod nesnosnim pritiskom svakojakih sitnih dusa, nevolja je da su izdusili jednom... divim im se kako su i ovoliko izdrzali..."
    A vrlo moguce da bude negirao postojanje ikakvog pistolja, a posto, sem te dvojice, valjda niko nece svjedocit' o toj utoci, popice momci i tuzbu za klevetu i bla, bla... Moguce na kraju da cemo NJIH vidjeti iza resetaka...

  13. #63
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Shelly odje nije poenta lova na vjestice niti to sto su Vijesti do juce bili ovakvi ili onakvi..dzaba uvijek se nadje neko da opravda slicne postupke..kazes ne opravdavas ovakve postupke al to kazes samo da bi se ogradila a u sustini mislis da su novinari zasluzili ovo sto im se desilo..izvini al to je moje misljenje.

  14. #64
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Prvi covjek glavnog nam grada daje lijep primjer svim gradjanima sta je demokratija i kako postupati u slicnim situacijama.
    E sad, da je ovo pravna drzava , za ovakav ispad u javnosti gradonacelnik bi bio smijenjen ili bi sam ponudio ostavku ali posto smo mi daleko od vladavine prava, mozemo ocekivati da novinari budu proglaseni krivim.

    Moram iskazati postovanje DPS-u i njegovim vodjama na vrhunskom umjecu manipulacije i hipnoze gradjana koji im slijepo vjeruju i brane svaki segment njihove politike koja ide u losem smjeru.

    Bilo sta lose da urade, narod im oprosti jer su zasluzni za nezavisnost.
    Znaci, ako osudis ovaj incident, odmah si protiv nezavisnosti.
    The more things change, the more they stay the same.

  15. #65
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Meni ovo lici na lov na vjestice, citava ova prica oko trke da se fotografisu sluzbena vozila, skrivanje po parkinzima i okolopodgorickim brdima.

    Naravno, ni na koji nacin ne opravdavam ovaj postupak niti se moze opravdati.

    Poenta je da su iste te Vijesti ucestvovale u stvaranju ovakve klime, pa kad je "obicnim" gradjanima pucalo po glavi nesto se nisu uzbudjivali niti pisali o tome, pa kad je pukla njihova tikva, odjednom novi list. Kako sijes tako zanjes, na zalost ili na srecu.
    Zalostno je vidjeti tako mlad a tako ispran DPS-ovski mozak
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK View Post
    Shelly odje nije poenta lova na vjestice niti to sto su Vijesti do juce bili ovakvi ili onakvi..dzaba uvijek se nadje neko da opravda slicne postupke..kazes ne opravdavas ovakve postupke al to kazes samo da bi se ogradila a u sustini mislis da su novinari zasluzili ovo sto im se desilo..izvini al to je moje misljenje.
    Apsolutno nisi u pravu.
    Ne mislim da je bilo ko zasluzio nasilje, niti mislim da je nasilje odgovor na bilo sto. Poenta posta je bila da sad ne idealizujemo Vijesti jer se nisu $ekirali kome puca po ledjima dok su vecerali i koktelisali sa istim tim Mugijem. Najzalije mi je fotoreportere i novinare koji su najmanje krivi za politiku firme.
    Sto se tice lova na vjestice, to se odnosilo na fotografisanje sluzbenih automobila po parkinzima jer smatram da ima mnogo bitnijih tema kojima bi ozbiljno novinarstvo trebalo da se bavi.

  17. #67
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Znaci, ako osudis ovaj incident, odmah si protiv nezavisnosti.
    hahahaha, bravo!

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Zalostno je vidjeti tako mlad a tako ispran DPS-ovski mozak
    Zalosnije je donosit sud o nekome o kome nista ne znas. Vjerovala ili ne, nikad u zivotu nisam glasala za DPS, mada sumnjam da ce ti ta info nesto znacit.

  19. #69
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Apsolutno nisi u pravu.
    Ne mislim da je bilo ko zasluzio nasilje, niti mislim da je nasilje odgovor na bilo sto. Poenta posta je bila da sad ne idealizujemo Vijesti jer se nisu $ekirali kome puca po ledjima dok su vecerali i koktelisali sa istim tim Mugijem. Najzalije mi je fotoreportere i novinare koji su najmanje krivi za politiku firme.
    Sto se tice lova na vjestice, to se odnosilo na fotografisanje sluzbenih automobila po parkinzima jer smatram da ima mnogo bitnijih tema kojima bi ozbiljno novinarstvo trebalo da se bavi.
    Ili mozda ima mnogo bitnijih stvari na koje se mogu potrositi NASE A NE NJIHOVE pare umjesto na ta drzavna vozila i gorivo za njih....

    Uce li vas tome u MUPU ...kako uputiti novinare da rade svoj posao ??? Svaka cast drzavo sa ljudima u njoj PIHHHHH
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  20. #70
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste Mugosa je doprinijeo ovom gradu uljepsao ga je i sve i odjednom je iznad zakona... tako svi oni misle. Samo sto ne spominju koliko su para pokrali od mene tebe ovoga onoga.

    Shelly nebitno je kakve su vijesti i cuda i za koga su i sto su... kako mozes rec da su "Vijesti ucestvovale u stvaranju ovakve klime" coek krsi zakon i novinari urade svoj posao i oni su sad tu dijelom krivi... ma daj.

    NE volim ni ja vijesti zbog poznatih razloga ali opet GRDONACELNIK da bije i sin njegov da se pistolja??? A dje to ima???!!! I sto da ne love vijesti sluzbena kola... to gorivo mi placamo od naseg poreza i ta kola su od nasih para i plate primaju od nasih para...plus kradu dje stignu.

    JA razumijem da ima tu nekih sto ne smiju pisnut o ovome jer im posa moze visit o koncu ali sto ce ti posa kad nemas slobode to je plitko.

    Najvise me nervira sto misle da su mooda a ustvari su takve zdepi da je to smijesno ... nosi pistolj... a sto nosi pistolj ... zato sto mu fali mooda pa da ga vjetar ne ponese.

    Ne vjerujem da bi krenuo goloruk na neku ljardu od momka... Bas bih volio da je komso Pejanovic bio umjesto novinara pa ka nekad u stara dobra vremena na stan se podje i pred vrata se svi ukucani prebiju. To uopste nije nemoguce jer oni se ne nadaju tome... treba bit prelud i pokasapit se sa njima kad vec nece ovi sto su placeni za to.

    Da mogu nikad porez vise ne bih platio ... jer ovo je smijesno sto rade za nase pare.

  21. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Ili mozda ima mnogo bitnijih stvari na koje se mogu potrositi NASE A NE NJIHOVE pare umjesto na ta drzavna vozila i gorivo za njih....

    Uce li vas tome u MUPU ...kako uputiti novinare da rade svoj posao ??? Svaka cast drzavo sa ljudima u njoj PIHHHHH
    To "pih" ces ostavit za tamo dje su te naucili, mene postedi ili prosto preskoci moje postove.
    A o CG novinarstvu necemo.

  22. #72
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Zalosnije je donosit sud o nekome o kome nista ne znas. Vjerovala ili ne, nikad u zivotu nisam glasala za DPS, mada sumnjam da ce ti ta info nesto znacit.
    Apsolutno mi nista ne znaci ..... jer si tamo gdje jesi vjerovatno zato sto si glasala za Mandica ... ahahahaha dejvojcice ovo je privatna drzava DPS i spijuna udbe i ostalih shishnjara oko njih ... Tu si gdje si ...zaslugom DPS .. Pa kad dodje neko drugi na vlast kao sto nece nikad, imamo smjenu u ministarstvima i ostalim vitalnim drzavnim institucijama ...po politickoj podobnosti naravno ... I da, ne brini se to je svuda tako imas to cak opisano u socijologiji koja se izucava na prvoj godini prava
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  23. #73
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    To "pih" ces ostavit za tamo dje su te naucili, mene postedi ili prosto preskoci moje postove.
    A o CG novinarstvu necemo.
    A zasto necemo .....


    Bolje da ih premlatimo kad ih vidimo na ulici gdje fotografishu, zamisli na bulevaru gdje stoji znak zabranjeno zaustavljanje i parkiranje, nepropisno parkirano automobil .....

    I da ukoliko ne zelis da tvoji postovi budu komentarisani onda mislim da forum nije pravo mjesto za tebe .....a komentarisacu tvoje postove do mile volje, peace machko
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=bass3000;1258912]

    Shelly nebitno je kakve su vijesti i cuda i za koga su i sto su... kako mozes rec da su "Vijesti ucestvovale u stvaranju ovakve klime" coek krsi zakon i novinari urade svoj posao i oni su sad tu dijelom krivi... ma daj. [QUOTE]

    Nisu novinari i tzv. novinari krivi, to sam vec napomenula i njih mi je bas zbog toga i najzalije.

  25. #75
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Shelly, ne opravdavas postupak Mugija i sina mu, ali se osvrces na neprofesionalan rad novinara?! Sprdas li se ti da iz ovog dogadjaja ti TO izvlacis kao nesto na sta bi vrijedilo potrositi koju rijec?! Zasto bi pricali o tome? Sta da je bila rijec o nekom covjeku koji je u tom trenutku pobjegao sa posla do kafane? Sta da je neki covjek koji je prevario svoju zenu i posao za drugom? Bi li o tome trebali pricati? Sto je s tobom??! Ovdje je rijec o gradonacelniku i njegovom sinu i njihovom kabadahijskom ponasanju! Sve ostalo nije bitno...

Page 3 of 57 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 142
    Last Post: 10-09-09, 12:19
  2. Replies: 7
    Last Post: 05-08-09, 14:39
  3. Gradonacelnik Podgorice dr. Miomir Mugosa-joker na politickoj sceni CG
    By night_silence in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 60
    Last Post: 24-04-06, 16:12
  4. Crni obraz Crne Gore: 500 dana od ubistva urednika Dana
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 11-10-05, 18:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •