Page 11 of 57 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 1410

Thread: Gradonacelnik Mugosa njegov sin i vozac prebili urednika vijesti

  1. #251
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A nisam zbog shelly no zbog mugija al nema veze

  2. #252
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Ne bi trebalo da se stalno rasprava o nekom krivičnim djelu vodi sa osvrtom na neko drugo krivično djelo. I ja se slažem da su kazne za silovanja male, ali to treba da se riješi tako što će se kazne povećati, a ne tako što će se drugo djelo kažnjavati sa blažom kaznom. Valjda bi sudovi trebalo da se bave konkretnim slučajem koji se nalazi pred njima.

    Narušavanje privatnosti? Slažem se da je ružno, ali u slučajevima javnih ličnosti (pogotovu javnih funkcionera), ima da ćute i trpe. Kad se pominju službena auta, gorivo, imunitet od krivičnog gonjenja i ko zna kakve još povlastice, onda svi lagano kažu da to ide uz posao. Uz posao, takođe, idu i obaveze. Jedna od njih je da funkcioneri moraju da trpe javnu kritiku i mnogo grublje ocjenjivanje njihovog rada i ponašanja.

    Slažem se sa gore navedenom konstatacijom - sve i da je onaj fotograf namjerno provocirao, Mugi je morao da otrpi. Po zakonu ni policajac ne smije da udari nikog ako ga ovaj psuje ili vrijeđa, samo ako je napadnut.

    Uzgred, dio Mugijevog saopštenja o šunjanju po žbunju je ruganje reporterima. Samim tim je demantovao da se bojao za svoju bezbjednost.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #253
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i mene ce da banuju tobos zbog shelly od svih mene nadje koji je otvorio temu ... jel moguce da im je frka od foruma uzas... a svi glume muda.

  4. #254
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Narušavanje privatnosti? Slažem se da je ružno, ali u slučajevima javnih ličnosti (pogotovu javnih funkcionera), ima da ćute i trpe. Kad se pominju službena auta, gorivo, imunitet od krivičnog gonjenja i ko zna kakve još povlastice, onda svi lagano kažu da to ide uz posao. Uz posao, takođe, idu i obaveze. Jedna od njih je da funkcioneri moraju da trpe javnu kritiku i mnogo grublje ocjenjivanje njihovog rada i ponašanja.

    Slažem se sa gore navedenom konstatacijom - sve i da je onaj fotograf namjerno provocirao, Mugi je morao da otrpi. Po zakonu ni policajac ne smije da udari nikog ako ga ovaj psuje ili vrijeđa, samo ako je napadnut.
    Tačno... Uz javni posao ide i odgovornost, pribranost, čak i bolje ponašanje i veće strpljenje i taktičnost od prosječnog gradjanina, jer bi javne ličnosti, posebno u vlasti morale biti primjer svom narodu. Svako nekontrolisanje ili izliv bijesa je znak da ne treba da bude na tom mjestu i da dotični treba da se povuče.
    To ti je isto ono kad neko hoće da bude poznat javnosti, da bude slikan, viđen cijenjen vrlo rado izlazi pred kamere, daje izjave, poštuje novinare...
    ali kada to slikanje i pisanje krene u ''neželjenom'' smjeru za dotičnog, onda se pljuje po novinarima, a u ovom slučaju fotoreporteri se prebijaju.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  5. #255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    niko ne smije da nas bije-osim mugija i bratije. iskreno,da se ovo desilo prije pola godine,kada mi nije bilo izvjesno napushtanje ove "drzhave", vjerovatno bih se iznervirao,pa bih se isrcnjachio zbog privatne drzhave,sudstva,policije i slichno. sad mi,ipak,puca pulni organ,jer sve shto se deshava,treba da se deshava.sve po zaslugama.ja i dalje volim crnu goru,jer ima lijepo more,pa cu dolazit da omeksham guzicu.jedino cu se zalagat da se birachka mjesta u cg otvaraju nedje poslije 13h, kako ne bih gledao krda ljudi koja sanjiva trche da opravdaju svoje proshirene (dps)analne otvore.kad bi "drzhavu" crnu goru stavili na licitaciju,shto mislite,kolika bi njoj bila najnizha jedinstvena ponuda? (hint: ponuda mozhe i mora pocheti nulom (0) )

  6. #256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Evo i mene ce da banuju tobos zbog shelly od svih mene nadje koji je otvorio temu ... jel moguce da im je frka od foruma uzas... a svi glume muda.
    Posto si pecatan, da ne kazem bezobrazan, i izmisljas zbog cega ces biti banovan a lijepo ti je receno sta je razlog, jer ako pogledas drugi su imali zesce kritike na racun mugija, pa su tu dje su, niko ih nije opomenuo, a sad mi nece biti tesko sa mob da se zakacim i banujem te, i nema sta da mi pises privatbe poruke jer sam bio dovoljno jasan i u prvom postu dje sam te opomenuo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #257
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    da ti snimam auto
    vala necu izlijetat da te bijem no snimaj
    Deserve's got nothing to do with it.

  8. #258
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Za prijetnje vatrenim oruzjem ( kolko cujem bilo je i cukanja) nanosenje teskih tjelesnih povreda i sl. dok su osteceni bili na SLUZBENOJ duznosti treba da dobije minimum godinu dana,a tata da plati pola godine i milionski ceh.

    U pravnu drzavu bi bilo tako,ali kod nas nece biti jer pravna drzava ne postoji unutar ove 4 nahije i malo sire.


    u ime OCA i SINA i SVETOGA MILA amin.
    milonski ceh..daj ne lupaj zivotati....sta pricas gluposti...poredjujes mi zakone AMERIKE i nase...standard amerike i nas...
    pa zasto ne pricas o silovanjima.....ako cemo o pravnim i zakonskim stvarima....mislim da je za ovaj ozbiljni prekrsaj....koji cest...najveca kazna 3-4 godine..u americi za isti minimum 20 godina,nekad i dozivotna...jer je to po mnogima gore od UBISTVA...

    a vi ste se uhvatili Mugija...

    Mugi je kralj...ja pricam o njemu kao o covjeku koji za 10 godina preporodio podgoricu..i branicu ga..sad iz INATA...
    Jer smo mi ljudi takvi..kada nam je lijepo svi mirisemo..kada se za***** samo jedan smrdi..e ne moze to tako...
    Ako cete da poboljsate pravo...i zakone..onda ih postujte prvo vi mi obichni gradjani,ne parkirajte na nedozvoljenim mjestima...itd..svako od nas dnevno napravi 10 prekrsaja..a sad ste se uuhvatili Mugija...

    Isto kao onda kada ste se dohvatili ubistva novinara dana..a sad knezevic milov kumara...izjavljuje kako su se u svajcarskoj na nekom sastanku za pranje novca sasatli...djukanovic,VUCIC radikal iz srbije,Nikolic takodje....Jovanovic Pokojni...kao i pukanic....I sad sta???
    Potegla se zestoga rasprava o tome...ocu da kazem...sledece...ovo nije tema...ali jeste nesto drugo...a to sto je zajednicko...zajdnicko je to da svi oni rade za pare....novinari su jedni lesinari...koje ne mogu ocima da vidim....i niko od vas pametnjakovica nije odgovorio na moja gore u proslim psotovima pitanja ...
    nemate vi pojma...
    :)

  9. #259
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Unaprijed pozivam ljude koji žele od ovoga da naprave sprdnju na forumu da to ne rade jer možda neko od porodice ovih nesrećnih ljudi pogleda ponekad ovaj forum!
    Pa sto ako gledaju? Da nas nece zatvorit zbog slobodnog misljenja? Da nece poslat ubice da nas se rijese? Sta ce da urade?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. #260
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    I novinari su postali pecatni, da mogu u WC bi ti se zavukli da slikaju kakvo si go*no posra! Ne branim Mugija treba da odgovari on i sin i vozac. Ali i novinari da smire malo strasti, da se ne sunjaju i prate ljude.

  11. #261
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Milsim da ođe nije toliko bitno ko je tučen (makar meni nije), već ko je tukao.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #262
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    problem dublji...vi sad pricate o mugiju a tema je takodje mnogo sira....
    Tacno tako! Ovo se desilo u najgorem mogucem trenutku

  13. #263
    renaissance Guest

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Mugi je kralj...ja pricam o njemu kao o covjeku koji za 10 godina preporodio podgoricu..i branicu ga..sad iz INATA...
    Ma...sigurno mu je ljubav prema Podgorici bila glavni motiv

  14. #264
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jane znam sto je sa vama, meni ova njegova prica potpuno pije vodu. Em je rekao da se skloni pistolj em je covjeku prisao neko nepoznat kasno uvece iz mraka, potpuno je prirodno da se prepao, mozda bih se cak i ja prepala. Covjek je tolike godine na funkciji, normalno je da ima minimum paranoidnih ideja, potpuno je prirodno sto ga je napao, vecina ljudi bi to uradila. Svi imamo razlicite pragove straha i strepnje.

  15. #265
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mugi je kralj
    :)

  16. #266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Topic je malo pociscen a hightone banovan na 10 dana da se malo o'ladi.

    Molim vas da malo smirite svi strasti i postujete prema pravilima foruma da ne moram banovati jos nekog i cistiti topic. Sigurno mi DPS nije naredio da banujem ljude i cistim temu - nijesam politicki angazovan, ali to ne znachi da necu banovat sve koji krse pravila.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  17. #267
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    milonski ceh..daj ne lupaj zivotati....sta pricas gluposti...poredjujes mi zakone AMERIKE i nase...standard amerike i nas...
    pa zasto ne pricas o silovanjima.....ako cemo o pravnim i zakonskim stvarima....mislim da je za ovaj ozbiljni prekrsaj....koji cest...najveca kazna 3-4 godine..u americi za isti minimum 20 godina,nekad i dozivotna...jer je to po mnogima gore od UBISTVA...

    a vi ste se uhvatili Mugija...

    Mugi je kralj...ja pricam o njemu kao o covjeku koji za 10 godina preporodio podgoricu..i branicu ga..sad iz INATA...
    Jer smo mi ljudi takvi..kada nam je lijepo svi mirisemo..kada se za***** samo jedan smrdi..e ne moze to tako...
    Ako cete da poboljsate pravo...i zakone..onda ih postujte prvo vi mi obichni gradjani,ne parkirajte na nedozvoljenim mjestima...itd..svako od nas dnevno napravi 10 prekrsaja..a sad ste se uuhvatili Mugija...

    Isto kao onda kada ste se dohvatili ubistva novinara dana..a sad knezevic milov kumara...izjavljuje kako su se u svajcarskoj na nekom sastanku za pranje novca sasatli...djukanovic,VUCIC radikal iz srbije,Nikolic takodje....Jovanovic Pokojni...kao i pukanic....I sad sta???
    Potegla se zestoga rasprava o tome...ocu da kazem...sledece...ovo nije tema...ali jeste nesto drugo...a to sto je zajednicko...zajdnicko je to da svi oni rade za pare....novinari su jedni lesinari...koje ne mogu ocima da vidim....i niko od vas pametnjakovica nije odgovorio na moja gore u proslim psotovima pitanja ...
    nemate vi pojma...
    Vidi se da ti bas imas Blago si ga CG sa takvim pojmasima
    She is only here to annoy herself!

  18. #268
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    ....novinari su jedni lesinari...koje ne mogu ocima da vidim....i niko od vas pametnjakovica nije odgovorio na moja gore u proslim psotovima pitanja ...
    nemate vi pojma...
    Svaka generalizacija je losa.Ne mozes sve novinare trpati u isti kos, i tako obesmisljavati cijelu profesiju. 'Svet' i 'Skandal' nijesu primjeri dobrog novinarstva

  19. #269
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Vidi se da ti bas imas Blago si ga CG sa takvim pojmasima
    sta ja imam????O cemu ti..kada nesto pises..pojasni za siru masu...ne te kratke neobjasnjene stavke
    :)

  20. #270
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Svaka generalizacija je losa.Ne mozes sve novoinare trpati u isti kos, i tako obesmisljavati cijelu profesiju. 'Svet' i 'Skandal' nijesu primjeri dobrog novinarstva
    jesi radio-radila u novinama nekad???
    :)

  21. #271
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Svaka generalizacija je losa.Ne mozes sve novinare trpati u isti kos, i tako obesmisljavati cijelu profesiju. 'Svet' i 'Skandal' nijesu primjeri dobrog novinarstva
    Ja ne vidim nikakvu razliku izmedju Sveta, Skandala, Vijesti, Revije D i sl.

  22. #272
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mugi je, koliko god ga neko branio, lose postupio. Brani se time da ga je neko pratio i napao iz zasjede, zhbunja, itd... Pa koji djavo idesh ti nekog da bijesh i da se branish!! Imash telohranitelja koji ce da te odbrani! Tome oni sluzhe i u sluchaju opasnosti treba tebe da sklone na sigurno!

    Ochigledno je da je Mugi znao da su to novinari i da je htio da im pokazhe svoga boga, shto je previshe primitivno za jednog gradonachelnika...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  23. #273
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Ja ne vidim nikakvu razliku izmedju Sveta, Skandala, Vijesti, Revije D i sl.
    da oni prave razliku vjerovatno zato sto su ove prve navodno zabavnog karaktera a ove dnevne ozbiljnog..pa onda uporedjuju novinare..itd...
    meni je to sve takodje isto...
    Novinar je novinar..ako zeli da se bavim tim poslom bavice se ozbiljno..a ne iz zabave...postoje drugi vidovi zabave,a ne jurcati po gradu i traziti zrtve poznate lichnosti itd...
    Nego bice da vijesti stave u vrhu...sliku mugija..Wanted
    :)

  24. #274
    renaissance Guest

    Default

    To apsolutno ne treba da te interesuje
    Samo ti skrecem paznju da su generalizacije, uopste, lose.

  25. #275
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Ja ne vidim nikakvu razliku izmedju Sveta, Skandala, Vijesti, Revije D i sl.
    Ozbiljna si?! Selonacelnik je postupio profesionalno, nemoj tako Balsa
    She is only here to annoy herself!

Page 11 of 57 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 142
    Last Post: 10-09-09, 12:19
  2. Replies: 7
    Last Post: 05-08-09, 14:39
  3. Gradonacelnik Podgorice dr. Miomir Mugosa-joker na politickoj sceni CG
    By night_silence in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 60
    Last Post: 24-04-06, 16:12
  4. Crni obraz Crne Gore: 500 dana od ubistva urednika Dana
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 11-10-05, 18:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •