Page 10 of 57 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast
Results 226 to 250 of 1410

Thread: Gradonacelnik Mugosa njegov sin i vozac prebili urednika vijesti

  1. #226
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    E čuš Miomir pa da tuče nekoga

    ... eee, ima ona o topuzu i o smradu... no ajd sad ...
    Што граете, кои су ви яди?

  2. #227
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Nedje
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se sa shelly u potpunosti !!! podrzavam tvoje mishljenje..
    Tell me baby, whats my name
    Tell me honey, can ya guess my name

  3. #228
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pravda za Miomira!
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #229
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    opaaaa dje je poznati crnogorski ponos i prkos
    a neka gaze,i treba da gaze.nismo se dali turcima,italijanima,njemcima a ni ovim komšijama ma daćemo sve do zadnje kapi za naše .e pi sramote,preci nam se u grobove prevrću od bruke.a dako nas prodaju u roblje ono u kompletu da ne smrdimo više po Crnoj Gori :evil:



    ljudi kao ti koji imaju ovakav stav samo doprinose njihovoj vlasti i nisu bolji od njih ništa.jel se ti ponosiš sa šešeljem,arkanom,miloševićem i ostalom žgadijom koja je klala i pljačkala svoj narod?
    Ti da prostish, vishe su ti isti uradili nego tvoj mozak i tvoja ruka koja drzi olovku.
    Download delivery!
    Uskoro server na http://exafloops.hopto.org/

  5. #230
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "U pochetku Bog stvori Raj i Zemlju"...

    Tako i Mugosha, s tim shto je za poneke i pakao stvorio.
    Raj je za neke "neznanje", za neke "poznanje". Tako poche Mugo-saga o raznim stvarima koje su se u PG deshavale.
    Obradovani su redovno klicali ka raznim perjima, dok su "neobradovani" sharenoliko prkosili jednima kao i drugima.
    Tu se stvori sreca, veselje rad jednih zarad nesrece drugih i nastade opshti haos....

    Ja Popovic, ja ovo ja ono; moze brate vazda.... I tako nastade imperija zvana (poslovica : shta je ono shto imamo a shta nemamo? )

    Vrlo gubno je to shto neki kazu za ovakvog chovjeka... Jes izgradio Pg ali koliko je mogao da mu nije bio novac u mozgu mogao je vishe. Evo pogledajte Bd shta se sa njom desilo jer je samo novac u pitanju ? Barem je ovaj vishak od Pg otishao ka njemu te moze sad da kupi nekog (fino-povesieanus lat.) advokata.
    Download delivery!
    Uskoro server na http://exafloops.hopto.org/

  6. #231
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Thumbs down

    Ne znam sto ce od ovoga biti...iskreno se nadam da ce Mugose odgovarati za ovo sto su uradili...i otac i sin i to po propisima i po zakonima, onako kako bi i mene sledovalo!
    Morao bi da podnese ostavku, morao bi da bude razrijesen duznosti i sin i otac i to bih jedino smatrala kao ispravno i pravedno!
    Svaki drugaciji epilog je sraman!
    Jedan gradonacelnik NE SMIJE fizicki da se obracunava po ulicama, ne smije silom da reaguje ako je gresku napravio i MORA da odgovara za ovo.

    Nego...primijetih li samo ja jednu interesantnu stvar (ja bih rekla dobru!) povodom ovoga slucaja...Dosad smo imali prilike da vidimo da javni servis pretrci preko ovakvih vijesti...ponekad mi se cinjelo da bi najsrecniji bili da su mogli da je preskoce, a oni bi , onako, sturo donijeli vijest kad god se neko iz vlasti igrao sile (a nije to rijetko bilo) bez nekog dubljeg osvrtanja!
    Jutros dozivjeh da u redovnoj rubrici u jutarnjem programu, citanje dnevne stampe, novinarka jutarnjeg programa procita bukvalno cijeli tekst iz Vijesti, sa svim pojedinostima u vezi sa Mugosinim slucajem, iako dosad ne primijetih da su citali vise od naslova iz dnevnih novina!?
    Mene je to iznenadilo jer bih, poucena dosadasnjim iskustvom, ocekivala da, ili procitaju samo naslov, ili da potpuno preskoce vijest?
    Meni se ucinje da je to nesto novo kad je javni servis u pitanju?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #232
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebalo bi pitat Sveta Marovica sto misli o Mugijevom mecu,s obzirom da ne pricaju i da se ocima ne mogu vidjet.

  8. #233
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    I treba zbog toga da se radujemo..?
    She is only here to annoy herself!

  9. #234
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Trebalo bi pitat Sveta Marovica sto misli o Mugijevom mecu,s obzirom da ne pricaju i da se ocima ne mogu vidjet.
    Pa naravno da se ochima ne mogu vidjet kad predstavlja prijetnju po gospodara. Zato je i tolika hajka lansirana protiv njega kukavca crnog. Te se ne zna koji je crnji od crnog crnca.
    Download delivery!
    Uskoro server na http://exafloops.hopto.org/

  10. #235
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nace se neko i njega da prebije Nicija nije do zore gorela,pa nece ni njegova.

    a odgovarace malo sutra...dace malo para novinaru (drzavnih para) i platice nekih 3000 € na sud (opet drzavnih) i to je to.

    sinu mozda daju pojacan nadzor roditelja

    pas im se mesa naJio
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  11. #236
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A da vas pitam nesto...AKO JE POENTA svega ovoga u vezi PARKIRANJA...nebitno dal je Mugi ili ja ili bilo ko....zasto reporter nije odradio fotku ZA NEPROPISNO PARKIRANJE...kao sto je uradio noc ili dvije prije toga.....tj noc..bila je kisa....
    Nego je cekao da uslika i Mugija...
    Ta prica..da je neko javna LICHNOST ne daje za pravoo da fotografise ljude po ulici ako te poznate lichnosti nisu trenutno na nekom javnom skupu ili otvorenom presu...Znaci sve poznate lichnosti kod nas i u svijetu mogu da tuze novinare ili fotoreportere..e sad..mnogi to ne chine posebno glumci,muzicari itd...jer im to povecava gledanost, i uopste popularnost..cak i kada je nesto lose...
    Ja vam tvrdim da je sve ovo onako novinarski riskantno namjesteno..jer vijesti kao novine volim i posttujem...ali generalno o noivnarima nemam lijepo misljenje...posebno ne kod nas...
    Ja vas struchnjake za ljudska i novinarska prava pitam...Ako je poenta ovoga svega...pogresno parkiranje..ili sto voze sluzbena vozila ven radnog vremena itd...zasto ljudi novinari..rade to pogresno...trebao je kao i prvu moc uraditi fotografiju parkiranog pogresno..automobila u pozadini art caffe i tacka...nego ponavljam sa namjerom su ostali da fotograf i novinar 5 metara od njih...da bi izazvali nesto u ljudima koje fotografisu...
    Znaci ne branim ni Mugija ni bilo koga...ali me u zivotu nervira kada se prica samo iz jednog ugla...cinjenica je da vijesti kao nezavisni mediji...su ipak bili do prije 2 godine nastrojeni vlasti bar urednici..i ako znam da je 70% radnika u vijestima protiv rezima...ada u poslednjih 2 godine samo prave neke novosti nove,pejovic je do sad bio hapsen nekoliko puta kao fotoreporter to niko ne spominje...znam ga lichno..dobar je momak...ali sustina je price da je Mugi kriv...to ne smije da se radi i nije lijepo sto se tako zavrsilo...Ali ajmo sad na drugu stranu...dal je lijepo da neko ulazi u privatni zivot...do juce su iste te novinske i nvo organizacije pisale peticije i chuda da se maknu npr kamere sa trgova,privatnih objekata itd...ako to krsi neku privatnost zar ne krsi i slikanje poznatih lichnosti na ulici...
    Mislim i dalje i tvrdim...da je ovo da ne kazem iscenirano..ali su posli novnari tamo sa namjerom da se vrate u redakciju sa nekim hit vijestima...a vi mislite sta god ocete...
    :)

  12. #237
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    nace se neko i njega da prebije Nicija nije do zore gorela,pa nece ni njegova.

    a odgovarace malo sutra...dace malo para novinaru (drzavnih para) i platice nekih 3000 € na sud (opet drzavnih) i to je to.

    sinu mozda daju pojacan nadzor roditelja

    pas im se mesa naJio
    a sto treba da ide uz zatvor 5 godina zbog napada na novinara????
    bolje bi vi bilo da razglabate sto su kazne male za ove sto siluju maloljetnice...nikoga ne osudise vise od 3 godine zatvora...
    vi oce pricate bice ovo ili ono..pa naravno da ce platiti ostetu....za takve stvari se obichno tako i donosi presuda itd...
    :)

  13. #238
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Kako to mislis privatni zivot kada se koristi sluzbeni automobil
    She is only here to annoy herself!

  14. #239
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Na svim javnim mjestima svako smije svakog da fotografiše, zato se postavljaju legalno videonadzori koji snimaju ulice 24 časa dnevno. Niko sem samog vlasnika nema pravo da snima privatne objekte (može policija uz sudsko odobrenje). Privatnosti se čovjek odriče čim izadje na javne površine.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  15. #240
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Kako to mislis privatni zivot kada se koristi sluzbeni automobil
    Pricam samo o tome...da su 2 novinara vijesti...svjesno posli tamo...da nesto urade...
    pitam te...zasto novinar nije uslikao auto..i otisao...nego je cekao da se uhvati mugi kako otkljucava auto..a dan prije toga tj u broj novina od juce..isti automobil...mugosin...jel kapiras sta hocu da kazem...ocekivali su mozda neku takvu reakciju...mozda nisu batine..ali su namjerno bili tu ostali..da bi makar dozivjeli uvredu ili neku spovku da bi imali sta da pisu....
    o tome ja pricam..znaci neopravdavam mugijev postupak i tucu..ali ti tvrdim da je to tako....novinari su lesinari...
    ajde onda neka idu gradom..pa neka fotkaju sva auta....i poznatih i nepoznatih....sluzbenih i nesluzbenih....samo u jednoj minuti imas 300 auta koji nepropisno parkarina..sto neko ne digne halabuku u vezi TAKSISTA...koji se npr parkiraju i cekaju musteriju 10 minuta tik pred semafor....a toi hoces da skrenes desno a ne mozes od njega..daj ne glupirajte se vise
    :)

  16. #241
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default uhhh

    Uhavtilo me nesto nocas da pisem..imam jos nesto zaboravio sam...
    Sjecate li se napada na glavnog urednika vijesti...pisalo je kao nije vidio ko ga je pretukao....pa tu noc izjave da mu je slomljena JAGODICHNA KOST...a 18 sati nakon prebijanja...taj isti urednik...je bio na promociju necega,ne sjecam se dal u narodno pozoriste ili gdje...sbnimljen bez i jedne modrice..pa mi vi sad kazite kako to..da neko kome je slomljena jagodichna kost nema nikakve ozlede za oko vodljive...
    Samo ocu da kazem..da su se vijesti pretvorile u nesto sto ne znam da objasnim..uvijek cu ih citati..i kupovati..radim to od prvog dana...i citacu ih dok postoje...
    :)

  17. #242
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    A kad umreeeeeees?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  18. #243
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    a sto treba da ide uz zatvor 5 godina zbog napada na novinara????
    bolje bi vi bilo da razglabate sto su kazne male za ove sto siluju maloljetnice...nikoga ne osudise vise od 3 godine zatvora...
    vi oce pricate bice ovo ili ono..pa naravno da ce platiti ostetu....za takve stvari se obichno tako i donosi presuda itd...


    Za prijetnje vatrenim oruzjem ( kolko cujem bilo je i cukanja) nanosenje teskih tjelesnih povreda i sl. dok su osteceni bili na SLUZBENOJ duznosti treba da dobije minimum godinu dana,a tata da plati pola godine i milionski ceh.

    U pravnu drzavu bi bilo tako,ali kod nas nece biti jer pravna drzava ne postoji unutar ove 4 nahije i malo sire.


    u ime OCA i SINA i SVETOGA MILA amin.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  19. #244
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Pricam samo o tome...da su 2 novinara vijesti...svjesno posli tamo...da nesto urade...
    pitam te...zasto novinar nije uslikao auto..i otisao...nego je cekao da se uhvati mugi kako otkljucava auto..a dan prije toga tj u broj novina od juce..isti automobil...mugosin...jel kapiras sta hocu da kazem...ocekivali su mozda neku takvu reakciju...mozda nisu batine..ali su namjerno bili tu ostali..da bi makar dozivjeli uvredu ili neku spovku da bi imali sta da pisu....
    o tome ja pricam..znaci neopravdavam mugijev postupak i tucu..ali ti tvrdim da je to tako....novinari su lesinari...
    ajde onda neka idu gradom..pa neka fotkaju sva auta....i poznatih i nepoznatih....sluzbenih i nesluzbenih....samo u jednoj minuti imas 300 auta koji nepropisno parkarina..sto neko ne digne halabuku u vezi TAKSISTA...koji se npr parkiraju i cekaju musteriju 10 minuta tik pred semafor....a toi hoces da skrenes desno a ne mozes od njega..daj ne glupirajte se vise
    DzoniS, nije poenta u tome da li su ga i zasto u ga snimali...cak i da su dosli tamo sa namjerom da nesto isprovociraju, da imaju o cemu da pisu, da ga natjeraju na neku reakciju, nije smio da reaguje kako ej reagovao!!! Pogotovo nije smio njegov sin pistolj da vadi!
    Novinari znaju da budu dosadni, znaju da budu i bezobrazni, drski, da covjeka natjeraju da iskoci iz sopstvene koze, ali jedan gradonacelnik, pod cijom je ingerencijom pauk-sluzba, koji apeluje da se ne smije nepropisno parkirati, prvi treba da postuje ta pravila!
    Pa ako on nema mjesto gdje ce se parkirati, ili vozaca koji ce ga dovesti do samog ulaza u kafic, pa se poslije preparkirati na propisno mjesto, pa kad se "osvjezi" ponovo mu auto dovesti do samog ulaza u kafic da se ne bi deranzirao da prepjesaci 20 metara, onda ne znam ko ima!
    zar mora, ako zna da su ga i noc prije snimali, opet isto da napravi?
    Zar nema ni najmanjeg respekta prema gradjanima, prema zakonima drzave? Zar ga toliko boli zadnjica za gradjane grada ciji je prvi gradjanin???
    Zar se moze drugacije protumaciti taj gest, nego "evo, opet sam se parkirao odje, i $utra cu, i preko$utra, sto mi mozes...mozes samo da mi isfumaris oni..."
    Bea obzira na gomilu nepropisno parkiranih automobila, na masovno krsenje propisa, on je prvi koji to ne smije da uradi, a kad uradi (svi grijesimo, a sto ne bi i on!?), da prizna kao covjek da je pogrijesio, da se bar trudi da rijetko ponovi (i ja sam se milion puta zaustavila dje ne smijem) a ne da se obracunava sa novinarima
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #245
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,048
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,447
    Thanked in
    1,319 Posts

    Default

    Gdje nestade ona gospoda shto su je za jagnje na Zabljaku prozivali,ova danashnja "gospoda" bahata i puna para a nesretna...e tada je sve ovo poshlo po k ...osnovni problem nas je koga umjesto ovakvih...a takvih ni na vidiku,shteta samo shto se pojedini odavde( s foruma) aktivno ne bave politikom!
    p.s. bio sam sasvim ozbiljan !

  21. #246
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by exafloops View Post
    Ti da prostish, vishe su ti isti uradili nego tvoj mozak i tvoja ruka koja drzi olovku.
    e još da mi objasniš
    jel protivzakonito bit crnogorac a protiv dps-a i pojava sličnih ovome???

  22. #247
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mad_dog_ko View Post
    pravda za miomira!
    :d:d:d:d:d
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  23. #248
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica/Zabljak
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mugikratija ))


    Foto-aparat čudna sprava,
    zbog njega ti strada glava,
    i bubna ti opna ode,
    kad Mugoše red zavode.

    Kad auto šerifa spaziš,
    u luku ga obilaziš,
    jer je Mugi zverka prava,
    on ne pita već udara!

    Samo ćuti teror trpi,
    on je ljekar pa zakrpi,
    a sinčić je prava čigra,
    s pištoljem se samo igra.

    Svi smo sada dio plana,
    našeg PG gospodara,
    do znanja će da nam dad'e,
    parkira se kako znade.

    "Sto me slikas" pita glasno,
    njemu nije nista jasno.
    Tad pesnice moc zavlada,
    to je statut glavnog grada.

    "Voda mi se jako pila,
    i cekao druga Mila,
    a ti mene izazivas,
    u Moracu ces ti da plivas".

    Tako Mugi ostro zbori:
    "Jovovicu sad se skloni,
    a Boris ce da bas strada,
    slomicu mu sve rebara".

    Policija dokaz nema,
    da Mugoša nekog lema,
    dzabe konci i zavoji,
    Mugi bije kad te voli.

    ”Laž da bijem to je prava,
    ja zgazio ne bi mrava,
    izvinte nisam znao,
    mislio sam da je djavo”.

    Reče Mugi nije kriv,
    Ostao je Miha živ,
    I Borisu sta je bilo,
    nije tuko,no Milovo!

    Mugi je tu da se brine,
    da iz žbunja ko ne virne,
    jer pistolji tada rade,
    naredio gazda vlade.

    Zato mirno putem hodi,
    našu zemlju Van Dam vodi,
    i ne pitaj nikad zašto,
    za to nam je svima kasno!

    Izbori su nama dali
    da nas vode sad vandali,
    narodna je volja prava,
    da u torbi nam je glava!))
    Last edited by Ana Bolen; 09-08-09 at 14:41. Reason: Gramaticke greske

  24. #249
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Desi se kad coeka prepanes kad mu iskocis da te nabode iz refleksa ali da te bije 10 minuta pa posle drugog coeka i tako to... nejasno mi je. Eto izvuce se coek vrlo lagano i nikom nista... e evo vam dragi moja nezavisna CG ...

    Mojaaaa domooovinaaaa je meneeee dalaaaaaa najna najna naaaaaa

    Shelly ti da doneses 1000 licnih karti za izbore tebe nece primit u dps zasto zato jer ti je mjesto u kuhinji! :P

    Izjava je vrhunska... "radio sam 11 sati" rekoh li ja da je nesto uradio pa misli da je iznad zakona... on je radio 11 sati za "nas" grad u "nasoj" "drzavi" valjda ima pravo nepropisno da parkira i da se fizicki obracuna sa novinarima... al mi je nejasan ovaj sin sa pistoljem ... kakvo je to pretjerivanje... mislim vadit pistolj... klosar znaci u paksu bi mu ga zabio mudo malo... sto nije do kraja mudo bio pa ga ranio ili nesto.

    A moze li bit ljudi da su ovi iz Vijesti pola izmislili

    Dje je ova shelly neka izadje iz kuhinje da mi rece neke insajd info ... sto vele u dps mladih... ocete li koristit plastificirane plakate ili obicne i oce li se uzet sintelan ili oho ljepilo za isto? :P

  25. #250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bass banovan si cim se dovatim kompjutera, jer nema posta na ovom topicu dje nisi shelly prozivao, ako ti nesto nije jasno imas privatne poruke pa tamo se razjasnite, takodje i majlena

    Znate odlicno sto je tema, pa u vezi teme pisite, a sto neko ima drugacije misljenje i poglede na svijet od vas ne znaci da treba da ga lincujete, vrijedjate i progonite, znaci drzite se teme!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 10 of 57 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 142
    Last Post: 10-09-09, 12:19
  2. Replies: 7
    Last Post: 05-08-09, 14:39
  3. Gradonacelnik Podgorice dr. Miomir Mugosa-joker na politickoj sceni CG
    By night_silence in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 60
    Last Post: 24-04-06, 16:12
  4. Crni obraz Crne Gore: 500 dana od ubistva urednika Dana
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 11-10-05, 18:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •