Page 2 of 57 FirstFirst 1234561252 ... LastLast
Results 26 to 50 of 1410

Thread: Gradonacelnik Mugosa njegov sin i vozac prebili urednika vijesti

  1. #26
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad ćete shvatit da neko ko je protiv vlasti ne mora bit Srbin? Ili Brazilac, Japanac, Himalajac... ?

    Ljudi, sad Srbija ili bilo koja država nema veze sa nama, to je davno ispričana priča! Problem je što mi nemamo svoju državu, ona postoji na papiru ali u njoj ništa ne funkcioniše.
    Eto, nezavisni smo, postigli smo neki cilj, ali nezavisnost nije krajnji cilj. Ljudi su nezadovoljni jer u državi ništa ne funkcioniše - korupcija je na zavidnom nivou, zakoni se ne poštuju, svako radi što oće...

    To je naš problem - što se ne gledamo u ogledalo no gledamo preko ograde, vazda nam je neko kriv a nikad mi sami

  2. #27
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa i neka su, znaju li oni da je nepropisno slikanje nepropisno parkiranih nepropisno stecenih vozila
    Taman tako



    Napadači su Miomir Mugoša, Miljan Mugoša i Dragan Radonjić.

    Mihailo Jovović i Boris Pejović prijavili su slučaj policiji pa ćemo vidjeti šta će dalje biti.

    Inače, Miljan Mugoša je uperio pištolj na Mihaila Jovovića.

  3. #28
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A okle njih niko ne glasa... Eto poistovjecujes CG sa Vlascu... ja pljujem po njima a ti mi kazes ne diraj CG ) A bas si mi presladak sa ovim povuci potegni na forum iza monitora ... a uzivo je prica "a meni je to zaebancija" Ne svidjaju ti si vidis da su lopovi i podrzavas projekte lopova??? Oces da ih maknes a podrzavas njiove projekte...

    Niko ne kapira da smo mi sad zavisniji nego ikad... ne moze me niko ubijedit da oni rade nesto u korist naroda znaci 20 godina ...

  4. #29
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  5. #30
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Velika sramota za sve institucije cg! A ovu troicu u zatvor!

  6. #31
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali coek je ladno mogao da kaze "slikas jel cekaj cekaj " i da se nasloni sa osmjehom da i njega slikaju u vise poza i nista od toga ne bi bilo... nego to nije gospodin coek i faca no dalabu.

  7. #32
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    A okle njih niko ne glasa... Eto poistovjecujes CG sa Vlascu... ja pljujem po njima a ti mi kazes ne diraj CG ) A bas si mi presladak sa ovim povuci potegni na forum iza monitora ... a uzivo je prica "a meni je to zaebancija" Ne svidjaju ti si vidis da su lopovi i podrzavas projekte lopova??? Oces da ih maknes a podrzavas njiove projekte...

    Niko ne kapira da smo mi sad zavisniji nego ikad... ne moze me niko ubijedit da oni rade nesto u korist naroda znaci 20 godina ...
    bass3000, ti su u pravu, ali si neke stvari kasno shvatio... Sto je tu je, ovo je privatna drzava, a nas je 700 000 hiljada sa sve izbjeglicama i ciganima, nemocni da nesto promijenimo. Sve sto valja je otislo odavde, poneko se jos koprca i prodje kao ovi... A nas narod je takav, vidis kakav, da nemaju ljeba da iju, CG im je super nidje takvoga raja ne postoji...

  8. #33
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Kad ćete shvatit da neko ko je protiv vlasti ne mora bit Srbin? Ili Brazilac, Japanac, Himalajac... ?
    Ovo je čista zamjena teza. Nije to pitanje nego je pitanje kad će neki shvatit da ako su protiv vlasti da se ne trebaju odricat svoje države i nacije (i nerijetko se priklanjat tuđoj). A dobar dio to čini upravo zbog nezadovoljstva vlašću i otuda ovakve etikete na njihov račun o kojima ti govoriš. A to odricanje nije ispravno i time ne čine nikakvu korist ni sebi ni drugima, već samo pljuju u vis sebi iznad glave.

    Osvrnite se malo pa ćete viđet da svi drugi narodi vole svoju zemlju i osjećaju pripadnost svojoj državi, bez obzira kakva im je vlast i što oni o njoj mislili. Ne pada im na pamet da zbog vladajućih klipana kažu da to više nije njihova država ili da dovedu u pitanje njeno postojanje.

  9. #34
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Davno sam ja govorio da ne treba vlast mijenjat no narod i govorio sam da mi je da se zamijenimo sa IT za narod... 64 vlade bi pale za 15 minuta.

  10. #35
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Ovo je čista zamjena teza. Nije to pitanje nego je pitanje kad će neki shvatit da ako su protiv vlasti da se ne trebaju odricat svoje države i nacije (i nerijetko se priklanjat tuđoj). A dobar dio to čini upravo zbog nezadovoljstva vlašću i otuda ovakve etikete na njihov račun o kojima ti govoriš. A to odricanje nije ispravno i time ne čine nikakvu korist ni sebi ni drugima, već samo pljuju u vis sebi iznad glave.

    Osvrnite se malo pa ćete viđet da svi drugi narodi vole svoju zemlju i osjećaju pripadnost svojoj državi, bez obzira kakva im je vlast i što oni o njoj mislili. Ne pada im na pamet da zbog vladajućih klipana kažu da to više nije njihova država ili da dovedu u pitanje njeno postojanje.
    Drzava i sve sto cini drzavu nije nase ni moje ni tvoje... zemlja jes ali drzava ne.

  11. #36
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Ovo je čista zamjena teza. Nije to pitanje nego je pitanje kad će neki shvatit da ako su protiv vlasti da se ne trebaju odricat svoje države i nacije (i nerijetko se priklanjat tuđoj). A dobar dio to čini upravo zbog nezadovoljstva vlašću i otuda ovakve etikete na njihov račun o kojima ti govoriš. A to odricanje nije ispravno i time ne čine nikakvu korist ni sebi ni drugima, već samo pljuju u vis sebi iznad glave.

    Osvrnite se malo pa ćete viđet da svi drugi narodi vole svoju zemlju i osjećaju pripadnost svojoj državi, bez obzira kakva im je vlast i što oni o njoj mislili. Ne pada im na pamet da zbog vladajućih klipana kažu da to više nije njihova država ili da dovedu u pitanje njeno postojanje.
    Ja i te kako volim ovu zemlju, da je ne volim ne bih bio ovđe!

  12. #37
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U drugu drzavu bi bio smijenjen i isha u zatvor. U Crnu Goru je to "odluchan, pomalo prgav ali poshten" politicar. Ovim je dobio jos glasova

    Ja njega razumijem, on ima neogranicenu vlast u Podgorici. Ono shto ne razumijem su ljudi koji njega glasaju i podrzavaju. Sjutra ce njihov brat, sestra, cerka, sin, otac bit ti koji ce se nac ispred repetiranog pistolja gradonacelnikovoga sina i koji ce tada opalit.

    Srecno u Evropu
    You can fight the sleep but not the dream...

  13. #38
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mozemo od EU ocekivat da dodje i govnjivom metlom sve pocera... to treba mi da uradimo a oni ce pomoc ako krenemo... medjutim nama sto je teze mi sve "cuti cuti da ne bude jos gore" krivo mi je sto je naleceo na normalne smirene ljude ... dje nije naleceo na nekog ludaka sto bi posle toga auto uzeo i u njih uletio i pogazio ih.

  14. #39
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li Premijerov Brat prije 7-8 godina iscuka pistoljem covjeka po glavi u hotel Crna Gora? Ovaj zavrshio u Urgentni sa kilo shavova a Brat - uspjeshan bankar
    You can fight the sleep but not the dream...

  15. #40
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako je i gospodarev kum ischuka momka otvorio mu glavu i nikom nista dok ovaj momak nije posle 3 mjeseca izbusio ovoga ka kantu pistoljem pred sestrom i dovidjenja... Veca mi je frka da ne naletim na nekog iz vlasti no na manijaka ubicu sto li vec... a na vlast su i trose moje pare od poreza i voze vrhunska kola od mog poreza i jos da me cukaju i maltretiraju PA KAKAV SMO MI NAROD mozda i ne zasluzujemo bolje.

  16. #41
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pištoljem na urednika „Vijesti”

    GRADONAČELNIK MUGOŠA, NJEGOV SIN I VOZAČ DIVLJAČKI NAPALI I IZUDARALI UREDNIKA I FOTOREPORETERA „VIJESTI” MIHAILA JOVOVIĆA I BORISA PEJOVIĆA, DOK SU BILI NA RADNOM ZADATKU

    Podgorica - Gradonačelnik Podgorice dr Miomir Mugoša, njegov sin Miljan i vozač Dragan Radonjić divljački su sinoć ispred ponoći napali i izudarali urednika i fotoreporetera “Vijesti” Mihaila Jovovića i Borisa Pejovića, dok su bili na radnom zadatku.
    Mugošin sin je u jednom trenutku uperio i pištolj u Jovovića, koji zamjenik glavnog i odgovornog urednika “Vijesti”.
    Dok je fotoreporter Pejović sinoć snimao nepropisno parkirane automobile ispred kafea “Art”, vlasništvo Mugošinog sina, na Bulevaru Svetog Petra Cetinjskog, na njega su nasrnuli otac i sin Mugoša i, uz grube psovke i uvrede, izudarali ga, iako im se predstavio kao fotoreporter “Vijesti”.
    “Vidio sam sa sa 50-tak metara kako Mugoša i njegov sin udaraju Borisa i prilazeći rekao: “Zašto tučete mog fotoreportera”, rekao je Jovović.
    On je kazao da su se dvojica Mugoša okrenuli ka njemu, a gradonačelnik je pitao: ”Ko si ti”.
    “Predstavio sam se i izvadio pres-karticu, a Mugoša je zgrabio i stavio je u džep, psujući i negodujući zbog našeg današnjeg članka o njegovom nepropisnom parkiranju od prethodnog dana”, rekao je Jovović.
    On je objasnio da su ga potom i Mugoša i sin udarali po licu, psujući, a da mu je neko u gužvi prislonio repetirani pištolj na grudi, da bi ga na insistiranje Mugoše: “Makni to”, sklonio.
    Pejović je kazao da je vidio kako je Mugošin sin dotrčao sa pištoljem i uperio ga Jovoviću u grudi. Jovović je kazao da mu je Mugoša oteo i mobilni telefon, dok je razgovarao sa glavnim urednikom.
    Gradonačelnik Mugoša i njegov sin su pred policijom, koja je ubrzo došla, priznali da su udarali Jovovića.
    Jovović i Pejović su iza ponoći primljeni u Urgentni centar, kako bi se konstatovale lakše tjelesne povrede, a potom su u podgoričkoj policiji podnijeli i krivičnu prijavu protiv trojice napadača
    You can fight the sleep but not the dream...

  17. #42
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tuga i zalost...sta treba da se desi pa da neko od tih glavasa krivicno odgovara?Sprdaju se s ovim narodom, a i treba kad smo bravi...Nikad se opametit necemo...I na kraju ce Mugosa proc kao i Vlajko - 30% od plate i slobodno udri opet...

  18. #43
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I opet ce na sledece izbore vise od polovine naroda u 8 izac da zaokruzi DPS da pokazu svoju lojalnost kartelu.
    Ajte molim vas, ko da ce mu bit sto od par samara.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  19. #44
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    mi cemo "iskreno" da popunimo upitnik u kome se najvise pominje nezavisno sudstvo, nezavisni mediji, vladavina prava...

  20. #45
    renaissance Guest

    Default

    Bas me interesuje kako ce Mugosa da odgovori na navedene optuzbe...
    Strasno...

  21. #46
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To se novinar sam spotakao i pao direktno na pesnicu Mugose i onda su ovi dosli da mu pomognu ali kako je covjek htio da se digne opet se udario glavom na ispruzene ruke jos jednog Mugose i vozaca ...zatim je ovaj urednik htio da pomogne Mugosama i vozacu ali je ovaj fotograf od samopovrjedjivanja na tudje pesnice dobio amneziju i onda je umislio da ga je urednik prebio jer zadobio povrede na radnom zadatku pa je on ustvari nasrnuo na urednika ....


    I onda posle pricaju svasta za DeputY Mugija ...... to je dusha od cojeka humanista doktor i ovom prilikom je to dokazao pruzajuci ruku spasa fotoreporteru koji se se okliznuo i pao sam naravno

    Iran je za nas demokratija i to siroka
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    dragi moji suverinisti to su tekovine vase i nase (nametnunte) neovisne duklje

    nije pitanje kada vec kom je sledeci na spiski za izivljavanje

  23. #48
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Sjutra veliki naslov u Vijesti, izjava novinara:

    "Bili smo u Kinšasi!"
    You can fight the sleep but not the dream...

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Kad se desi ovako nesto svaki put se iznenadim koliko ima iznenadjenih
    She is only here to annoy herself!

  25. #50
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by swinger View Post
    dragi moji suverinisti to su tekovine vase i nase (nametnunte) neovisne duklje

    nije pitanje kada vec kom je sledeci na spiski za izivljavanje
    Dragi moj ne bi bilo nikakve razlike i da zivimo u ovisnoj Srpskoj Sparti jer bi ista ekipa bila tu dje je.

Page 2 of 57 FirstFirst 1234561252 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 142
    Last Post: 10-09-09, 12:19
  2. Replies: 7
    Last Post: 05-08-09, 14:39
  3. Gradonacelnik Podgorice dr. Miomir Mugosa-joker na politickoj sceni CG
    By night_silence in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 60
    Last Post: 24-04-06, 16:12
  4. Crni obraz Crne Gore: 500 dana od ubistva urednika Dana
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 11-10-05, 18:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •