Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 59

Thread: dobar-los...

  1. #26
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne znam nesto,kod mene nije bas tako...Ne bih nesto da se neko oko mene lomata sa svojom dobrotom vec da bude normalan,a u to se podrazumijeva da ne cini stvari koje su dovoljno ruzne da mi iskrive sliku o njemu...Nista neko sa svojim "olosh" ponasanjem nece bolje da ucini nego da me duboko u sebi odbije,jer prvo sto ce time da me zaboli a drugo sto ce ta bol da se pamti...I to je dovoljno da sve krene krivim tokom medju nama i da se dosta toga izgubi...Kad se ta dobrota kad ste "olos" prema nekom pojavi izrazajnije to je ustvari neka vrsta pokusaja da vam iskaze da ga/je ustvari gubite time i da on/ona uprkos tome sto to ne zeli,za razliku od vas,postaje bolno svjestan/na toga...


    P.S.Uvjek sam se trudila dok god sam bila sa nekim da budem normalna,da onog do sebe cijenim i postujem,a bilo je i kad to neko nije zasluzivao...Radila sam to iz cistog srca i to ne dozivljavam kao poniznost prema nekom vec naprotiv time sam pokazivala svoju velicinu i to koliki sam covjek...Ako je to nekom lose OK,ali ja ne znam za bolje...
    Last edited by Artemis; 04-08-09 at 02:32.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #27
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbolje je bit dobar pa kad vidis da se ova kochoperi samo se promijenis i postanes KONJ i onda ona razbija glavu "dje je, sto bi, kako, kad, ja bi ono ka prije, masu mi je bolje" ako se ovo desi onda je ok ako ne.... ko duze izdrzi da bude gad

    Ljudi ne kapiraju da je lako bit gad no aj plati veceru.....

    Rekoh li ja Artemis kako si ti dobra... ali vi djevojke vazda mozete samar opalit

  3. #28
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    dosta istine u ovom vidim, svaki covjek je u svojoj osnovi prvo sebicno bice pa zato se i desava da kad dobijes previse koristis to maksimalno i zelis jos i jos i tako u nedogled a nikako da se prisjetimo u svemu tome da treba uzvratiti duplo vise...
    Iskreno priznajem da mi se desilo da pretjeram nekad, ali zaista nesvjesno iskoristim necije strpljenje.. Ali naglasicu, taj neko nikad nije ni bio takav da ja nisam bila od pocetka dobra za njega, mozda i suvise..A skoro mi je neko pokazao koliko zaista je sebican i misli samo na sVoja osjecanja i svoj mir...
    Jeste da sam i sama posle izvjesnog vremena shvatila da se nekad pretjera ali nikad nisam bila sa nekim, mislim na neki duzi period a da nisam znala koga imam pored sebe tj nisam nikad bila sa nekim prema kome bi se lose ponasala jer to ne smatram ni lj od ljubavlju .. Iskreno svako treba da dobije sto zasluzuje..
    Jednom u zivotu mi se desilo da sam zaista-iako ne vjernik, okretala drugi obraz jer nisam bila u stanju da tog nekog povrijedim i uzvratim istom mjerom ako ne i gore a jeste bio zasluzio..Prosto sam se osjecala nemocna i previse osjetljiva pred tom osobom da bih joj mogla vratiti milo za drago i ne zato jer nisam sposobna na tako nesto, prosto zaista tu osobu volim da bi je povrijedila kao i ona mene...
    Nikada nisam, iskreno niti cu ikada imati neku taktiku sto se ljubavi tice- ja pricam bas nekim drugaricama ,da sam je imala bolje bi prosla Zaista taktike, igrice prosto mi nisu u biti mene..kazem sta imam i sta mi smeta,nikad nisam imala planove tipa, e sad cu reci ovo da bi on pomislio ono-prosto sam takva kakva jesam, takve stvari su mi gubitak vremena i prosto ne odraz ljubavi ako zaista zavolite nekoga..
    Skoro jedna osoba je umjela tako vjesto da iskoristi to moje netaktiziranje da dosta stvari preokrene u svoju korist..Ali neka, ipak vjerujem, da ce vrijeme pokazati ko je koliko vrijedio i zaista mislim da iskrenost, otvorenost i prirodnost, ne moze a da ne bude nagradjeno...
    Za one koji to kasno shvate samo jedno- sam pao sam se ubio..Tako da na vrijeme oslusnite svoje srce jer na posletku, kad-tad, probudicemo se uznemireni od loseg sna i nasa podsvjest nam ni u tim nocnim satima nece dati mira.....
    Last edited by elizapg; 04-08-09 at 10:35.
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  4. #29
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma sve je to otislo dodjavola kad je covjek poceo da razmislja o ljubavi... To je LJUBAV tu nema razmisljanja i kalkulacija! Ljude se ili volU ili ne volU trece opcije nema ako pricamo o ljubavi pravoj i iskrenoj. E sad sto smo mi to sve zakomplikovali pa svi misle i glavu razbijaju a svi su upravu, ja ne znam. Opusteno i spontano i bez digitrona

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Slazem se, ljubav i tv pretplatu treba ukinuti. Cudno da prema vecini ispada da imamo sklonosti prema mazohizmu, ali mozda je i stvarno tako

  6. #31
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    dobro se dobrim vraca

  7. #32
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    dobro se dobrim vraca
    dream on...

  8. #33
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    dream on...
    taman tako...ako se ne izboris za ono sto zelis, dzaba to vjerovanje da ce nam se vratiti ono sto smo posadili kao dobro :P toliko je nepravde..nego zasucite rukave i ....
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  9. #34
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    dobro se dobrim vraca
    Ja se u ovo i dalje iskreno nadam...ali nista ne ocekujem...

  10. #35
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Ja se u ovo i dalje iskreno nadam...ali nista ne ocekujem...
    I ne trebas ocekivati jer si u tom slucaju svoje dobro nekom prodala a ne dala od srca,tako da...razumijemo se...
    Last edited by Artemis; 04-08-09 at 23:23.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  11. #36
    renaissance Guest

    Default

    Apsolutno

  12. #37
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    nista se ne vraca. ako ne potegnes za ono sto si zasluzila samo ces nijemo gledati kako to ide nekom drugom. a sto se tice nadanja... nada umire poslednja

  13. #38
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    To je tako u 90 % slucajeva. sto si bolji prema njoj to je ona veca bicharka. to je kao neko nepisano pravilo. a onda poslije nekog vremena kad presere i kad je ostavis oce nazad da se vratis. nema nikakve logike i takve djevojke/momke treba prepoznati i sutnuti ih sto prije. samo neka su zdravo. a to takve likove najvise zaboli.
    O daaa... Jer ako im oprostis nekoliko puta ona/on misli ti crce za njom/njim pa moze da radi sto oce. Ahaa, vidimo se
    E onda prosto ne moze da vjeruje kako to ti tako hladnokrvno mozes da je/ga 'sutnes'. A ima li ljepseg osjecaja od tog :mrgreen:

    Iskreno, mene nerviraju tipovi momaka koji ti previse ugadjaju i non-stop trce oko tebe, i svaki cas pitaju, te je li ti hladno, vruce, svidja li ti se ovdje, aaaaaa... Previse nekih komplimenata i paznje moze da odbije. Ne treba pretjerivati.
    Naravno da svaka djevojka voli da je momak obozava ali ne mora to staaalno da joj govori i pokazuje. Ako je tako, ona to vidi u samom njegovom pogledu i nekim gestovima. Prija kada od njega cujes koliko mu znacis i koliko te voli, da ne bude zabune ali previse nekog lomatanja da ti to kao dokaze je malo bzvz.
    Komplikovane smo, a? :mrgreen:
    Tacno vidim kako govore 'E ni dobro vam ne valja...'
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  14. #39
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Naravno da svaka djevojka voli da je momak obozava ali ne mora to staaalno da joj govori i pokazuje. Ako je tako, ona to vidi u samom njegovom pogledu i nekim gestovima. Prija kada od njega cujes koliko mu znacis i koliko te voli, da ne bude zabune ali previse nekog lomatanja da ti to kao dokaze je malo bzvz.
    Komplikovane smo, a? :mrgreen:
    Tacno vidim kako govore 'E ni dobro vam ne valja...'
    trazi se suptilnost...

  15. #40
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cemu te samokontrole? npr. da ne maltretirate nekog ili da ne budete previse pazljivi? treba se ponasat spontano i uzivat, ionako se vremenom sva ta pretvaranja razotkriju... bolje odmah znat na cemu si i kakav je neko...pa ako odgovara dobro jes, ako ne, idemo dalje...ako neko na pazljivost ne uzvrati istom mjerom, takav me ne zanima
    I don't necessarily agree with everything I say.

  16. #41
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ziva istina ... nista mi nema mrznije no kad sretnem one GLJUMICE lose koje mi glume 15 dana i onda od muke vise ne mogu pa prsnu i pokazu najgore lice... znas ono kad nekog drzis zatvorenog pa ga pustis pa pocne da trci ka da nikad trchat nece... e taman tako. Nije mi jasno sto se ljudi muche da budu ono sto nisu kad je u vecini slucajeva to tako i providno i odvratno...

  17. #42
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    E ziva istina ... nista mi nema mrznije no kad sretnem one GLJUMICE lose koje mi glume 15 dana i onda od muke vise ne mogu pa prsnu i pokazu najgore lice... znas ono kad nekog drzis zatvorenog pa ga pustis pa pocne da trci ka da nikad trchat nece... e taman tako. Nije mi jasno sto se ljudi muche da budu ono sto nisu kad je u vecini slucajeva to tako i providno i odvratno...
    E sad si rekao pametno :P Salim se, ti uvijek govoris mudro :P osim ono kad si me posavjetovao da se pomamim, ali eto NIKO mi stade u odbranu :P
    Nego zaista , ne da se ne foliram od samog starta nego prirodnost na nivou :P haha
    Ali decki ( sto bi hrvati rekli) kužite li da nas veoma cesto to ne foliranje i otvorenost kosta srca i zivaca...? Da bolje prodju one sto osmisle taktiku kad te procijene i nadju ti caku da im upadnes u mrezicu tako da nikad i ne saznas s skim si u vezi ustvari....
    Kao sto mi je prijatelj savjetovao, ne treba ni pretjerivati i zaista je tako, inace propustis mozda osobu svog zivota a da ni sami ne znamo ...
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  18. #43
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by madobrojeto View Post
    cemu te samokontrole? treba se ponasat spontano i uzivat, ionako se vremenom sva ta pretvaranja razotkriju... bolje odmah znat na cemu si i kakav je neko...pa ako odgovara dobro jes, ako ne, idemo dalje...ako neko na pazljivost ne uzvrati istom mjerom, takav me ne zanima
    Joj kako mi ovaj dio lici..hehe, cesto su me korili sto zelim odma crno na bijelo..Ja zaista i kazem nekom na cemu je ako osjetim da to nije to ni za 5 dana a kamoli za duze, a strasno ne podnosim one koji tako isto ne umiju uzvratit vec se prepustaju kuliranju, nejavljanju ili tek kad ih satjeras u cosak nesto progovore.. A momci vi itekako ste tome skloni
    Slabo je danas otvorenih i direktnih osoba, kako muskih kako zenskih. Ja se zaista trudim da manje-vise u svakoj prilici budem takva kad ocjenim da zaista ima mjesta tome...ali najglavnije nikog ne iskuliram )
    Od spontanosti nema nista ljepse, joj kad se sjetim )
    Prosto volim da se zna, d aniko od nas ne gubi svoje dragocjeno vrijeme i zivce ali eto to neko i ne umije da cijeni ...pa taktizira do mile volje jer nema hrabrosti da u oci kaze sta misli :P
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  19. #44
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    E ziva istina ... nista mi nema mrznije no kad sretnem one GLJUMICE lose koje mi glume 15 dana i onda od muke vise ne mogu pa prsnu i pokazu najgore lice... znas ono kad nekog drzis zatvorenog pa ga pustis pa pocne da trci ka da nikad trchat nece... e taman tako. Nije mi jasno sto se ljudi muche da budu ono sto nisu kad je u vecini slucajeva to tako i providno i odvratno...
    pusti djavole nek trce dobro je to za butine i guzove samo nemoj dopustit da trce u tvom pravcu. A glume zato sto nikad nisu pronasle sebe i nemaju svoje JA pa moraju imati neku prezentaciju, ali da se razumijemo ima dosta i momaka koji profi odglume vecinu vremena. Ne kaze se za dzaba da zene mogu odglumiti orgazam a muskarci kompletnu vezu :hammer:

  20. #45
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemam ja nista protiv glumica pogotovo ako imaju fine extremitete... samo neka nesto originalno nadju jer ovo ispjevano ne mogu slusat odma mi se faca kechi

  21. #46
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elizapg View Post
    E sad si rekao pametno :P Salim se, ti uvijek govoris mudro :P osim ono kad si me posavjetovao da se pomamim, ali eto NIKO mi stade u odbranu :P
    Nego zaista , ne da se ne foliram od samog starta nego prirodnost na nivou :P haha
    Ali decki ( sto bi hrvati rekli) kužite li da nas veoma cesto to ne foliranje i otvorenost kosta srca i zivaca...? Da bolje prodju one sto osmisle taktiku kad te procijene i nadju ti caku da im upadnes u mrezicu tako da nikad i ne saznas s skim si u vezi ustvari....
    Kao sto mi je prijatelj savjetovao, ne treba ni pretjerivati i zaista je tako, inace propustis mozda osobu svog zivota a da ni sami ne znamo ...
    Samo da su mi zdravo i da piju dosta tecnosti radnim danima nema srece ako tako kalkulises, kad tad to ispliva pa shvatis da je gubljenje vremena. Bolje prodju to je jasno ali nisu srecne ni upola onoliko koliko bi bile da je to sve bilo prirodno a ne proracunato! Kod mene je spontanost na cijeni tj.reci mi nesto sto nisi smisljao cijeli dan da bi ispao faca u mojim ocima :joint:

  22. #47
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Nemam ja nista protiv glumica pogotovo ako imaju fine extremitete... samo neka nesto originalno nadju jer ovo ispjevano ne mogu slusat odma mi se faca kechi
    A u tome i jes problem, ko nema u glavu ima u noge :lolblue: mislim ako neko ima rezon zrele osobe sa normalnim vrijednostima nece sebi dozvoliti luksuz da glumi bilo sta i da pokusava da isfolira bilo koga. A drugu pricu ne ocekuj, ipak se scenario mora nauciti onako kako je pisan a ako budes te srece mozda naidjes i na neku iteligentnu glumicu koja je sama pisala svoj scenario pa bude i originalan

  23. #48
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Samo da su mi zdravo i da piju dosta tecnosti radnim danima nema srece ako tako kalkulises, kad tad to ispliva pa shvatis da je gubljenje vremena. Bolje prodju to je jasno ali nisu srecne ni upola onoliko koliko bi bile da je to sve bilo prirodno a ne proracunato! Kod mene je spontanost na cijeni tj.reci mi nesto sto nisi smisljao cijeli dan da bi ispao faca u mojim ocima :joint:
    Bas tako

    Zasto ljudi ne bi skinuli svoje maske i bili prirodni, ono sto jesu, bez nekih taktika, glumatanja, foliranja, mudrovanja, aaaaaaaaaaaaaaaa!
    Uh, odmah se iznerviram...
    Nemojte me dirat...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  24. #49
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Samo da su mi zdravo i da piju dosta tecnosti radnim danima nema srece ako tako kalkulises, kad tad to ispliva pa shvatis da je gubljenje vremena. Bolje prodju to je jasno ali nisu srecne ni upola onoliko koliko bi bile da je to sve bilo prirodno a ne proracunato! Kod mene je spontanost na cijeni tj.reci mi nesto sto nisi smisljao cijeli dan da bi ispao faca u mojim ocima :joint:
    E pa ziva istina, slozicu se u potpunosti s tobom...A nekazem da su srecne, iskreno nikad se nisam pokajala i onda kad sam izvukla deblji kraj )))
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  25. #50
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A odje ispade svaka od vas super strava a kad se podje u grad sve nekakve glumice po gradu... mora da vas nema po gradu.

    Ne treba sve na izvolte al ne treba ni glumljet spanske serije i cuda...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem dobar tel
    By stefke in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 19-09-08, 22:19
  2. ima li ko dobar stampac
    By Ljusto_struhar in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 02-02-08, 23:15
  3. Soulseek - dobar ili zao?
    By Chedo in forum Muzika
    Replies: 9
    Last Post: 13-08-05, 01:43
  4. !DOBAR SEX!
    By SonyCorleone in forum Sex i erotika
    Replies: 19
    Last Post: 24-10-04, 15:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •