Results 1 to 9 of 9

Thread: Planine i banje u Srbiji

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Planine i banje u Srbiji

    Razmisljam da svoju malu porodicu (zena i beba) odvedem na neku tihu goru u Srbiji ili pak neku banju, znajuci da se tamo moze vrlo jeftino ljetovati. Ima li neko iskustva sa jeftinim, a cistim i urednim smjestajem u unutrasnjosti Srbije (neka planina kao Goc, neka banja prema jugu i sl.) Dosadile su mi vise ove crnogorske ponude (more-krkljanac, a planine po cijenama kao more).

  2. #2
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    ispod oraca a iznad kopaca
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Goc nije losa destinacija ali nemas nikakvih sadrzaja,
    moj predlog ti je Soko Banja, ima gde da se izadje,
    da se proseta, okolina je jako lepa Ozren, Soko Grad,
    vodopad 'ripaljka' a i u samoj reci Moravici moze da
    se osvezi kupanjem.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forumen View Post
    Razmisljam da svoju malu porodicu (zena i beba) odvedem na neku tihu goru u Srbiji ili pak neku banju, znajuci da se tamo moze vrlo jeftino ljetovati. Ima li neko iskustva sa jeftinim, a cistim i urednim smjestajem u unutrasnjosti Srbije (neka planina kao Goc, neka banja prema jugu i sl.) Dosadile su mi vise ove crnogorske ponude (more-krkljanac, a planine po cijenama kao more).
    Izvini..upravo sam se vratio sa zabljaka sa familijom supruga ja i beba....bez ljutnje...ili uvrede...znas li sta je zabljak za sve destinacije i banje u srbiji....raj na zemlji..i uopste nije skupo...
    Ne znam sa koliko novca raspolazes...ali npr u Vrnjacku BANJU NPR JE TAKAV smor...DA NEMAS POJMA...Zlatibor npr...je vise za omladinu...jedino sto zlatibor ima su kafici i restorani...to jedino npr hvali zabljaku da bi omladina u vecem broju dolazila...zabljak ti je brale moj...najljepi za porodicu..mozes da setas sa bebicom...svuda....moja 22 mjeseca bebica je pola crnog jezera prepjesacila npr...pola smo je nosili...igrala se po livadama i jezeru..ne vidim razloga da mlatis po srbiji sa bebom i putujes 5-6 sati kolima...ali dobro
    :)

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Izvini..upravo sam se vratio sa zabljaka sa familijom supruga ja i beba....bez ljutnje...ili uvrede...znas li sta je zabljak za sve destinacije i banje u srbiji....raj na zemlji..i uopste nije skupo...
    Ne znam sa koliko novca raspolazes...ali npr u Vrnjacku BANJU NPR JE TAKAV smor...DA NEMAS POJMA...Zlatibor npr...je vise za omladinu...jedino sto zlatibor ima su kafici i restorani...to jedino npr hvali zabljaku da bi omladina u vecem broju dolazila...zabljak ti je brale moj...najljepi za porodicu..mozes da setas sa bebicom...svuda....moja 22 mjeseca bebica je pola crnog jezera prepjesacila npr...pola smo je nosili...igrala se po livadama i jezeru..ne vidim razloga da mlatis po srbiji sa bebom i putujes 5-6 sati kolima...ali dobro
    Slazem se, ja danas krecem gore

  5. #5
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Slazem se, ja danas krecem gore
    Brate bio sam 7 dana....bio sam svuda....odmor ludilo..niti sam dje nocu izlazio samo odmarao sa familijom....danju setnja po planinama...jezerima....negdje dnevna kafa...cudna suma ovo ono....rostiljanje,spavanje..itd :0
    odavno kazu nije bilo toliko gostiju i tursta...familija itd....odmori stari moj...uzivaj
    :)

  6. #6
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Vrnjacka Banja je "vasar", kao u Budvu da si dosao. Na Gocu je lijepo ali nema neke ponude, ima par restorana itd. Medjutim na Tari je mnogo bolje, a i nije puno dalje od Zabljaka. Priroda je divna, ima pjesackih staza, jezera, hotela koji nisu ni skupi. Ako imas neki terenac ili kroser, imaju extra staze! Privatni smjestaj se moze naci za 25-50 eura po apartmanu ili brvnari. Blizu je Mokra Gora, Mecavnik, Kremna, Visegrad, Sarganska osmica. Svakako preporucujem!

  7. #7
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jooly View Post
    Vrnjacka Banja je "vasar", kao u Budvu da si dosao. Na Gocu je lijepo ali nema neke ponude, ima par restorana itd. Medjutim na Tari je mnogo bolje, a i nije puno dalje od Zabljaka. Priroda je divna, ima pjesackih staza, jezera, hotela koji nisu ni skupi. Ako imas neki terenac ili kroser, imaju extra staze! Privatni smjestaj se moze naci za 25-50 eura po apartmanu ili brvnari. Blizu je Mokra Gora, Mecavnik, Kremna, Visegrad, Sarganska osmica. Svakako preporucujem!
    mislim da je malo skuplje od zabljaka....tj moze se naci za mnogo manje para..eto u hotelu MB na zabljaku cijena apartmana je 30 eura..u privatnom se moze naci i manje....blize je i ljepse 100 puta
    :)

  8. #8
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    ispod oraca a iznad kopaca
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ovo je lepota

    http://www.drinskakuca.com/

  9. #9
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    [QUOTE=DzoniS;1257834]mislim da je malo skuplje od zabljaka....tj moze se naci za mnogo manje para..eto u hotelu MB na zabljaku cijena apartmana je 30 eura..u privatnom se moze naci i manje....blize je i ljepse 100 puta[/QUOTE
    Zavisi ko sta voli, treba proci oboje pa uporediti....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vip u Srbiji počeo sa radom
    By igy in forum Operatori
    Replies: 8
    Last Post: 11-06-07, 21:16
  2. Prirodne ljepote Crne Gore (i planine, i planine! :))
    By palidrvce in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 37
    Last Post: 21-06-06, 12:10
  3. U Srbiji je sve moguce!
    By Fabia_Elegance! in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 10-06-05, 06:35
  4. Srebrenicanke u Srbiji
    By MrX in forum Politika generalno
    Replies: 8
    Last Post: 01-02-05, 09:39
  5. more vs planine
    By funestis in forum Putovanja
    Replies: 41
    Last Post: 27-01-05, 21:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •