Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: "Divlji zapad" u Crnoj Gori

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "Divlji zapad" u Crnoj Gori

    >>>>>"Nije mi bilo jasno zašto me tako gleda. Bio je neposredno prije ulaznih vrata picerije kada se naglo okrenuo licem i tijelom prema meni. Gledao me namršteno i praveći grimase. Napravio je korak ili dva prema meni i desnom je rukom krenuo u pravcu lijevog pasa. Dohvatio je pištolj, ili revolver tamne boje. Potegao ga je i njegova desna ruka bila je u nivou stomaka. Ja sam potegao „CZ - 99”, kalibra devet milimetara, koji je bio repetiran, kako sam ga obično nosio. Pucao sam. Ne znam koliko sam metaka ispalio, niti koliko sam metaka imao u šanžeru. "
    (Z.Bulatovic- ubica S.Usanagica)

    Interesantno je da ovakav iskaz treba da zvuci prihvatljiv poroti i javnosti jer bi ubica i njegova odbrana izasli sa necim vjerovatnijim.Razlog pucanja i ubistva u namrgodjenom pogledu-cak i za 'spageta vestern' S.Leonea previse.
    Kava je to sredina koja treba da "shvati" ovog momka koji je nosio uvijek repertiran pistolj u sred Podgorice i puca na namrgodjene poglede.Ovakva "odbrana" je ustvari priznanje svirepog ubistva sa umisljajem.Ako ne bude to onda ce porota i sud suditi sebi.
    Dr.T.Gajic psihijatar u Valjevu: "Mi, kao narod, imamo kompulsivno ponavljanje patologije, a kako nas lečiti, verujte, pitanje je koje svakodnevno postavljam sebi".

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ......"Kaluđerović je 10. marta 2004. godine, u dvorištu kafe-bara "Antib", u Ulici Njegoševoj 50 u Cetinju, nakon svađe, usmrtio Vukovića sa pet hitaca. "
    Razlog svadje bila je grudva snijega.Pistolj je , normalno , bio pri ruci. :x
    Dr.T.Gajic psihijatar u Valjevu: "Mi, kao narod, imamo kompulsivno ponavljanje patologije, a kako nas lečiti, verujte, pitanje je koje svakodnevno postavljam sebi".

  3. #3
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi
    po nk se bacaju bombe a gradonacelnik dan poslije toga kaze da ne zna da je igdje bila pucnjava
    malo objasnjenje pucnjava se desavala u ulici narodnih heroja (kod TROTOARA) a u istoj ulici je stanica policije...
    smijesno i zalostno
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije to nista u bratskoj nam zemlji Srbiji ima puno gorih slucajeva...

  5. #5
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ej ali ima jedna zanimljiva stvar
    u srbiji ima oreko 10 hiljada stanovnika
    a u crnoj gori 600 000

    ako izvadis procenat i nije bas da je to NISTA
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LoVeRmAn_pG
    ej ali ima jedna zanimljiva stvar
    u srbiji ima oreko 10 hiljada stanovnika
    a u crnoj gori 600 000

    ako izvadis procenat i nije bas da je to NISTA

    Znam, znam da nije to nista, pffff srbi da pobiju pola Evrope za veljesrbe bi to bilo nista i niko nebi naravno odgovarao, jer ste jedina zemlja na svijetu bez zakona. Iskreno da sam daleko bilo srbin sramio bi se nacije no hvala Bogu nijesam...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .....".zato što je 16. aprila ove godine oko 19 sati u Podgorici ispred kafe bara ”Odeon” u ulici Španskih boraca s umišljajem ubio Jasavića. Dok je sjedio u svom autu ”opel korsa” iz ladice ispred sjedišta suvozača izvadio je pištolj marke ”CZ PARA” kalibra devet milimetara, repetirao ga, a zatim, pozvao Jasavića da mu priđe. Kada je Jasavić prišao prednjim lijevim vratima optuženi je iz pištolja ispalio dva hica u njegovom pravcu. Od zadobijenih povreda Jasavić je umro 26. aprila."
    Dr.T.Gajic psihijatar u Valjevu: "Mi, kao narod, imamo kompulsivno ponavljanje patologije, a kako nas lečiti, verujte, pitanje je koje svakodnevno postavljam sebi".

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima i za tebe nesto iz bratske zemlje Srbije

    IZREŠETANI SE OPORAVLJA!
    Dejan Tukić, koji je u atentatu na Draškovića pogođen sa osam metaka, juče skinut sa aparata za disanje
    BEOGRAD - Dejan Tukić (34), koji je teško povređen prilikom pokušaja atentata na Andriju Draškovića (41) u nedelju uveče na autoputu Beograd - Šid, skinuta je sa aparata za disanje i njegovo zdravstveno stanje se popravilo.

    Tukić je u pucnjavi dobio osam metaka u grudi i stomak i bio je u kritičnom stanju. Pluća mu nisu radila tri dana posle pucnjave. Kako saznajemo, naredna dva dana su najkritičnija i ukoliko njegovo stanje bude stabilno, sigurno će se oporaviti.

    Beogradska policija već je podnela krivičnu prijavu protiv nepoznatog počinioca, koji je ubio Dejana Živančevića, a pokušao da ubije Andriju Draškovića. U dosadašnjem toku istrage saslušani su Andrija Drašković i pripadnici njegovog obezbeđenja.

    Kako saznajemo, policija je na tragu izvršiocima. Prema rečima našeg sagovornika iz MUP-a Srbije, koji je insistirao na anonimnosti, ubice, najverovatnije, nisu unajmljene sa strane i pripadaju ovdašnjem podzemlju.

    - Policija je do sada skupila dosta podataka i činjenica koje su važne za ovaj slučaj. Naravno da ih neće izneti u javnost dok ne završe sa istragom i ne budu sigurni u rezultate. Ubice su ostavile tragove za sobom, ali to ništa ne znači. S obzirom na odlučnost koju su ispoljili u pokušaju atentata, očigledno je da su ga detaljno isplanirali i da su isključili mogućnost neuspeha. Zbog toga je moguće da su ostavili kola i puške da bi policiju naveli na pogrešan trag. Tako su dobili dovoljno vremena da pobegnu i zametnu tragove - kaže naš sagovornik.

    Na pitanje da li je moguće da su ubice posle atentata pobegle u inostranstvo, on kaže:
    - Najverovatnije je da su u bliskom okruženju. Međutim, oni sada imaju i drugi veliki problem. Moraće da objasne naručiocu zašto su uprskali stvar.

    Veljko Delibašić, advokat Andrije Draškovića, kaže da ni on, ni njegov klijent nemaju saznanja o tome da je policija ušla u trag atentatorima.

    - Želimo da verujemo da je to istina, jer se nadamo da naša policija intenzivno traga za počiniocima. Mi, međutim

    ________________________________________________


    BOMBA PUKLA ZBOG KAMATA!
    Rade Knežević aktivirao "kašikaru" da bi ubio sebe i Životu Obradovića, koji mu je dao novac pod zelenašku kamatu
    BEOGRAD - Rade Knežević iz Kaluđerice, koji je prekjuče poginuo u eksploziji bombe u "golfu", najverovatnije je svesno aktivirao osigurač na "kašikari" da bi digao u vazduh i sebe i vozača Životu Obradovića, koji ga je finansijski uništio zelenaškim kamatama.

    Naime, kako Kurir saznaje, pokojni Knežević je od Obradovića svojevremeno pozajmio poveću sumu novca pod kamatu. Kamata se iz meseca u mesec povećavala, a Knežević je zapao u finansijske probleme.

    Jedan od prijatelja pokojnog Kneževića, koji je zahtevao anonimnost, ispričao je da je Rade, pritisnut zelenaškim dugom, bio primoran da pre mesec dana proda kuću u Kaluđerici, u ulici Vladimira Rolovića, i da sa porodicom ode u podstanare.

    - Znam da je Rade svojevremeno od Obradovića pozajmio pare pod kamatu. Mislio je tada da vraćanje duga neće biti problem, jer je u to vreme otvorio i lokal. Međutim, zapao je u probleme i nekoliko meseci nije imao dovoljno para da vrati ratu. Obradović je počeo da ga pritiska. Skoro svakodnevno ga je zvao i opominjao da mu raste "kamata na kamatu". Dug se povećavao i Rade je bio u sve većim finansijskim problemima. Na kraju je ostao i bez kuće. Prodao ju je i sa porodicom otišao u podstanare - tvrdi prijatelj pokojnog Kneževića.

    On kaže da je Rade i lokal pored kuće stavio na prodaju, jer pare od kuće nisu mogle da pokriju zelenaški dug.

    - Obradović je verovatno nastavio da zivka i traži novac. Rade više nije mogao psihički da izdrži sve te probleme i odlučio je da ih reši aktiviranjem "kašikare". Izabrao je najgore moguće rešenje, ali on nije video drugi izlaz iz cele te situacije - kaže Radetov prijatelj iz Kaluđerice.

    Bomba koja je prekjuče eksplodirala u "golfu" kod "Lastine" garaže Životi Obradoviću je otkinula desnu ruku; dok je Rade Knežević, sa raznetom levom nogom, u kritičnom stanju prebačen na Odeljenje za reanimaciju u Urgentnom centru. Tada je sestra sa tog odeljenja u džepu od njegove jakne pronašla još jednu bombu, na kojoj je osigurač bio podignut više od pola. "Kašikara" je deaktivirana posle četrdeset minuta, a Knežević je u međuvremenu izdahnuo. On će danas biti sahranjen na groblju u Blacama.

    __________________________________________________ ___


    Zbog dro*ge po*bio ro*di*te*lje
    D. V. 27.10.2004, 19:05:50

    JA*GO*DI*NA - Alek*san*dar Mi*lić (25) iz Svi*lajn*ca, osum*nji*čen da je u no*ći iz*me*đu pet*ka i su*bo*te ubio svo*je ro*di*te*lje Dra*ga*na (53) i Dra*ga*nu (52) Mi*lić, pri*znao je zlo*čin ju*če pred istražnim su*di*jom Okružnog su*da u Ja*go*di*ni, Ve*ri*com Mi*la*no*vić.
    Supružnici su usmr*će*ni na spa*va*nju sa vi*še uda*ra*ca tu*pim pred*me*tom, a za*tim su ma*sa*kri*ra*ni nožem i se*ki*rom. Alek*san*dar je pri*znao da je za*vi*snik od nar*ko*ti*ka i da je dro*ga i bi*la raz*log zbog ko*ga je po*či*nio ovaj težak zlo*čin. Pre*ma sve*do*če*nju kom*ši*ja, sva*đe i su*ko*bi u po*ro*di*ci tra*ja*li su duže vre*me.
    Ka*ko smo ne*zva*nič*no sa*zna*li, okružni tužilac od*re*dio je Mi*li*ću me*ru psi*hi*ja*trij*skog po*sma*tra*nja u spe*ci*ja*li*zo*va*noj usta*no*vi i ve*šta*če*nje nje*go*ve ura*čunj*lji*vo*sti.

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravih jos ovo da ti pokazem

    Smrt sa zad*njeg se*di*šta
    Lj. TRI*FU*NO*VIĆ 26.10.2004, 18:19:29

    BOR - Velj*ko Ka*tić (59), zva*ni Šnaj*der, i Slo*bo*dan Da*vi*do*vić (40), po*znat kao Ba*ne, su*vla*sni*ci dve me*njač*ni*ce "Kon*to" u Bo*ru, či*ja su te*la pro*na*đe*na pre*kju*če u "pa*sa*tu" ne*da*le*ko od Bre*sto*vač*ke ba*nje, ubi*je*ni su sa vi*še hi*ta*ca u gla*vu iz ne*po*sred*ne bli*zi*ne!
    Po*li*ci*ja je u "pa*sa*tu" pro*na*šla ve*nac za sa*hra*nu i sve*će. U pr*vi mah, po*sum*nja*lo se da je to po*ru*ka ko*ju je ubi*ca osta*vio za so*bom. Ka*sni*je se tek is*po*sta*vi*lo da su Ka*tić i Da*vi*do*vić kob*nog da*na po*šli u bor*sko se*lo Su*mra*ko*vac na sa*hra*nu.
    Ovo je za "No*vo*sti" po*tvr*dio Dra*go*slav Ar*na*u*to*vić, istražni su*di*ja Okružnog su*da u Za*je*ča*ru, ko*ji je oba*vio uvi*đaj.
    - Ubi*ca, ili vi*še njih, naj*ve*ro*vat*ni*je su se*de*li na zad*njem se*di*štu Ka*ti*će*vog "pa*sa*ta", oda*kle je, pre*ma do*sa*da*šnjim sa*zna*nji*ma, i pu*ca*no na su*vla*sni*ke dve me*njač*ni*ce u Bo*ru - ka*zao je Ar*na*u*to*vić. - Ova*kav za*klju*čak na*me*će se jer na vo*zi*lu ne*ma tra*go*va ošte*će*nja od me*ta*ka. Osta*je, me*đu*tim, i mo*guć*nost da je na Ka*ti*ća i Da*vi*do*vi*ća pu*ca*no i spo*lja, jer je pro*zor na autu bio otvo*ren.
    Ar*na*u*to*vić je po*tvr*dio da je na po*du "pa*sa*ta" u plat*ne*noj vre*ći pro*na*đe*na ve*ća de*vi*zna i di*na*r*ska su*ma, ali, u in*te*re*su is*tra*ge, ni*je želeo da sa*op*šti iz*nos. On, ta*ko*đe, ni*je mo*gao da po*tvr*di iz kog oružja je pu*ca*no na Ka*ti*ća i Da*vi*do*vi*ća, jer su me*ci ta*kvog ka*li*bra da je mo*gu*će da su su*vla*sni*ci dve bor*ske me*njač*ni*ce ubi*je*ni pi*što*ljem, ali i du*gom ce*vi.
    Sta*na*ri obli*žnjih ku*ća ni*su ni*šta ni ču*li ni vi*de*li. To, opet, kaže Ar*na*u*to*vić, upu*ću*je na mo*guć*nost da je ubi*ca (ili vi*še njih) ko*ri*stio pri*gu*ši*vač. Kod Ka*ti*ća je pro*na*đen mo*bil*ni te*le*fon, pa po*li*ci*ja na osno*vu po*zi*va po*ku*ša*va da iden*ti*fi*ku*je osum*nji*če*ne.
    - Ba*ne je, ve*ru*jem, bio slu*čaj*na žrtva - ka*za*la nam je Da*vi*do*vi*će*va su*pru*ga Na*ta*ša, ko*ja i sa*ma ra*di u me*njač*ni*ci "Kon*to". - Na*kon što je dao ot*kaz u RTB Bor i uzeo ot*prem*ni*nu, jed*no vre*me je ra*dio u Ne*mač*koj, a po po*vrat*ku je za*jed*no sa Ka*ti*ćem otvo*rio me*njač*ni*ce. Ni*ko mu, ko*li*ko znam, ni*je pre*tio ni*ti je bi*lo ko*me bio dužan.
    Ka*tić i Da*vi*do*vić (ko*ji je za so*bom osta*vio tri ćer*ke) sa*hra*nje*ni su ju*če na No*vom gro*blju u Bo*ru.

    Bice tu jos slicnog materijala, ne $ekiraj se bices obavijesten...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    U nemilosti Beograda

    - Svi koji su bili u službi Karađorđevića napadali su Crnu Goru. Među njima je bilo i Crnogoraca, koji su uvijek nastojali da u svojim napadima budu najbezobzirniji. Niko nikoga ne mrzi tako, kao izdajnik izdanu domovinu.
    - Crna Gora međunarodno pravno nije nikada postala sastavni dio Jugoslavije, ali je stvarno bila u sklopu zemalja koje su je sačinjavale. Bila je predata Beogradu i njegovoj vladavini na milost i nemilost.
    - Sve sukobe među zemljama južnih Slovena izazvala je Srbija... Treba vidjeti moralni, etički i politički lik Beograda da bi se moglo shvatiti zašto je Jugoslavija onako postala, onako živjela i onako nestala.
    - Kralj Aleksandar Karađorđević marljivo se isticao u nagrađivanju onih koji su se javno hvalili da su učestvovali u pokušaju ubistva njegovog đeda knjaza Nikole.
    - Država je najveće ljudsko djelo. Nju je najteže stvoriti, a lakše od mnogih velikih ljudskih djela uništiti.
    - Crnogorska crkva kroz sve vjekove nije bila ni u kakvoj zavisnosti od bilo koje pravoslavne crkve, pa ni od carigradske patrijaršije.
    - Državna samostalnost Crne Gore za Crnogorce nije stvar njihove taštine, nego nužna pretpostavka za održanje čistoće njihove rase i njihove kulture.

    E bogomi su ne voljeli ito fino !!!!!
    _________________
    Crna Gora je nasa i mi njom rodjeni vijenac .

  11. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    faludza!

  12. #12
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir
    Quote Originally Posted by LoVeRmAn_pG
    ej ali ima jedna zanimljiva stvar
    u srbiji ima oreko 10 hiljada stanovnika
    a u crnoj gori 600 000

    ako izvadis procenat i nije bas da je to NISTA

    Znam, znam da nije to nista, pffff srbi da pobiju pola Evrope za veljesrbe bi to bilo nista i niko nebi naravno odgovarao, jer ste jedina zemlja na svijetu bez zakona. Iskreno da sam daleko bilo srbin sramio bi se nacije no hvala Bogu nijesam...

    pusti me s tim duse ti pricaj to tetkama i strinama meni nema potrebe
    a usput ja sam govorio o obicnoj matematici ... sad ako ti ne mozes da shvatis osnovu procentnog racuna ....
    ja ti ne mogu pomoci
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KACHKIN
    faludza!
    :lolblue:
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...... te noći, oko 23 časa, pucao s umišljajem u Dejana Obradovića, tako što je iz revolvera, nepoznate marke, kalibra 38 mm, sa udaljenosti od najviše 60 santimetara ispalio projektil u lijevi, bočni dio vrata Obradovića nanoseći mu prostrijelinu, od koje je smrt nastupila u bolnici, 8. oktobra 1996. godine.......
    Dr.T.Gajic psihijatar u Valjevu: "Mi, kao narod, imamo kompulsivno ponavljanje patologije, a kako nas lečiti, verujte, pitanje je koje svakodnevno postavljam sebi".

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Neshto nam je zajednichko,
    svi gledamo komshiji preko plota,
    svako svoje smece treba da chisti,
    najteze je sebe promijeniti.
    Vidimo trunj u tudjem oku, a gredu u svojem ne primjcujemo.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #16
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Neshto nam je zajednichko,
    svi gledamo komshiji preko plota,
    svako svoje smece treba da chisti,
    najteze je sebe promijeniti.
    Vidimo trunj u tudjem oku, a gredu u svojem ne primjcujemo.
    milovane, imamo mi mehmetuzala, ne treba nam druga stara kurotresina kojoj je dosadno i postaros aveta i kukuriche. aj lelechi tamo dje si dosad bio, grom te neubio!!!!!!!!!
    alaaaaahuuuu suuuneeeeeeeetttt!!!!!!!!!!!!!

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sharlah
    Quote Originally Posted by milovan
    Neshto nam je zajednichko,
    svi gledamo komshiji preko plota,
    svako svoje smece treba da chisti,
    najteze je sebe promijeniti.
    Vidimo trunj u tudjem oku, a gredu u svojem ne primjcujemo.
    milovane, imamo mi mehmetuzala, ne treba nam druga stara kurotresina kojoj je dosadno i postaros aveta i kukuriche. aj lelechi tamo dje si dosad bio, grom te neubio!!!!!!!!!
    alaaaaahuuuu suuuneeeeeeeetttt!!!!!!!!!!!!!

    Za mene je kasno, moj se piton opustio,
    shto ti ne proshetash sa tim "pitonom" i ne poradish na shirenju,
    brastva i jedinstva sa onom Zagrebchankom iz ulice Lola Ribara.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Za mene je kasno, moj se piton opustio,
    shto ti ne proshetash sa tim "pitonom" i ne poradish na shirenju,
    brastva i jedinstva sa onom Zagrebchankom iz ulice Lola Ribara.
    Milovane, bez brige. Karo ti je ka' pas bez zuba, samo arlauche. Ne moze da ujede, nema sa cim.
    Ista stvar soji i sa njegovim "PITONOM" slaba je vajda od toga sto ce on siriti bratstvo i jedinstvo.

    Od lizanja nema sirenja, a to doduse moze i radi.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by milovan
    Za mene je kasno, moj se piton opustio,
    shto ti ne proshetash sa tim "pitonom" i ne poradish na shirenju,
    brastva i jedinstva sa onom Zagrebchankom iz ulice Lola Ribara.
    Milovane, bez brige. Karo ti je ka' pas bez zuba, samo arlauche. Ne moze da ujede, nema sa cim.
    Ista stvar soji i sa NJEGVIM "PITONOM" slaba je vajda od toga sto ce on siriti bratstvo i jedinstvo. :D

    Od lizanja nema sirenja, a to doduse moze i radi. :D

    Ne radujem se tudjoj muci, ovaj moj je posta gospodin, moram da mu svezem mashnu, bez mashne nece da mrdne.
    Shto ce jadno cheljade, nikad nezna koja je muka sledeca,
    samo da se chovjek od bruke sachuva.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milovane,
    ogromno mi je zadovoljstvo da prochitam tvoje postove i na ovom forumu.
    Sta drugo reci osim da te prijateljski pozdravim sa zeljom da te jos dugo chitamo na ovom i drugim forumima.
    Pozdrav
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Milovane,
    ogromno mi je zadovoljstvo da prochitam tvoje postove i na ovom forumu.
    Sta drugo reci osim da te prijateljski pozdravim sa zeljom da te jos dugo chitamo na ovom i drugim forumima.
    Pozdrav
    Evo me natjera da cmizdrim,
    plashim se da vas ne razocharam, dosha sam doma kod svojih,
    a to je najteze i najvece iskushenje, put do Nazareta.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Evo me natjera da cmizdrim,
    plashim se da vas ne razocharam, dosha sam doma kod svojih,
    a to je najteze i najvece iskushenje, put do Nazareta.
    Blago tebi kad imash kod koga da dodjes.

  23. #23
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Emoj dobri i pametni prijatelju vidis isam kolikote ljudi cijene, a za neljude nemoj dateje briga.
    Vidis isam kolikoje interesantnije bit odje, kako rece jedam Nislija "IMAGI RAZNI" dobrom covjeku uvijek ima mjest svugdje dobri moj Milovane.
    Pozdrav i lakati noc.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by milovan
    Evo me natjera da cmizdrim,
    plashim se da vas ne razocharam, dosha sam doma kod svojih,
    a to je najteze i najvece iskushenje, put do Nazareta.
    Blago tebi kad imash kod koga da dodjes.
    Dosha sam kod tebe, pitaj Sherba Rastodera ko je milovan iz Brskuta?
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Emoj dobri i pametni prijatelju vidis isam kolikote ljudi cijene, a za neljude nemoj dateje briga.
    Vidis isam kolikoje interesantnije bit odje, kako rece jedam Nislija "IMAGI RAZNI" dobrom covjeku uvijek ima mjest svugdje dobri moj Milovane.
    Pozdrav i lakati noc.
    Laku noc Brzi, svi nam trebaju i za loshe ima nade,
    bez njih nam nema mira i spokoja, ja sam svoje odradio,
    josh da vas vidim nasmijane i raspolozene.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •