Page 3 of 373 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 51 to 75 of 9308

Thread: Automobilizam!

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Nis/Reutlingen
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isao si u Bremen da ga vozis ? Ako se dobro secam, ti si negde u BW, zar ne ?

  2. #52
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BRABUS
    Isao si u Bremen da ga vozis ? Ako se dobro secam, ti si negde u BW, zar ne ?
    Pa ja sam vlasnik ovog auta i valjda najbolje znam kakav je. Au kakva ga je riba prije mene vozila :shock: ovako sam izgleda kad sam je vidio. :oops:

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Nis/Reutlingen
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir
    Quote Originally Posted by BRABUS
    Isao si u Bremen da ga vozis ? Ako se dobro secam, ti si negde u BW, zar ne ?
    Pa ja sam vlasnik ovog auta i valjda najbolje znam kakav je. Au kakva ga je riba prije mene vozila :shock: ovako sam izgleda kad sam je vidio. :oops:

    Aaaaaaaaaaaaaaaaa.......pa tako kazi bre

    Ja mislio da ti hoces da ga kupis :roll:

    Pa nista....nadam se da ce dobro da ode.

    Javi se ako dolazis u Stuttgart ili okolinu

  4. #54
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BRABUS
    Quote Originally Posted by Cakir
    Quote Originally Posted by BRABUS
    Isao si u Bremen da ga vozis ? Ako se dobro secam, ti si negde u BW, zar ne ?
    Pa ja sam vlasnik ovog auta i valjda najbolje znam kakav je. Au kakva ga je riba prije mene vozila :shock: ovako sam izgleda kad sam je vidio. :oops:

    Aaaaaaaaaaaaaaaaa.......pa tako kazi bre

    Ja mislio da ti hoces da ga kupis :roll:

    Pa nista....nadam se da ce dobro da ode.

    Javi se ako dolazis u Stuttgart ili okolinu
    100 godina se kanim da dodjem u HN (Heilbron) dolje i nikako da se nakanim, dolje su mi braca od strica i stalno me zovu al nikako ne odem, bas sam bezobrazan. Al kad dodjem eto me u Stuttgart DA PIJEMO FUKA DJUSLA: :-) :P

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Nis/Reutlingen
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A inace si gde ? Bremen ?

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cakir, e taj kod nas ide i do 2 500, više vrijedi Polo iz D sa 200 000 km nego Polo koji je vožen u PG 50 000!
    Putevi i benzin...
    TAKUMI

  7. #57
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BRABUS
    A inace si gde ? Bremen ?
    In stadt Wilhelmshaven.

  8. #58
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Cakir, e taj kod nas ide i do 2 500, više vrijedi Polo iz D sa 200 000 km nego Polo koji je vožen u PG 50 000!
    Putevi i benzin...
    E ovaj je 124 000 presao ribica ga neka od 20 ljeta vozila prije mene, auto joj na benzinsku stajalo i ja je zovem da dodje da se pogodimo oko cijene kad dolazi sa BMW-om 3 cabrioletom, plavusa, zvek cura. Sramota me je bilo da je pitam da mi spusti cijenu koliko je rekla toliko sam joj i dao, ono znas da ispanem Jack. :P 8)

    Propraticemo svi zajedno i vidjecemo koliko ce izic.
    Aukcija zavrsava u nedjelju tj. 07.11.04 god u 19:47:25.

  9. #59
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e danas sam vidio konacno majbaha uzivo i pao na guzicu kolko je to cudo i shta sve ima a onaj continental je uf ufffffffffffffffffffffffffffffffffffff............ ...................................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A vala Continental je stvarno UFFFFFFFFFFFFFFFF, a zamislite Flying Spur koje malo više Continental sa 4 vrata.
    Continental GT je prvi Britanski hand-made proizvod, luksuzan Coipe 2+2. U njego rzvoj VW je uložio 800 000 000 eura. U 4,8 metara dug i 2 širok Coupe, vrti se VW W12 sa 2 turbine koji isporučuje 550 ks koji 0-100 ide za 6 sec i postiže 290 km/h.
    Ima zračno vješanje, pogon na sva četri točka, i sekvencijalni Tiptronic mjenjaš sa 6 brzina. A cijena je prava sitnica: od 240 000 eura!!!!


    NEWS:








    Po drugi puta u nepunih mjesec dana Chrysler opoziva svoje generičke minivanove. Ovaj puta radi se o markama Dodge Caravan te Chrysler Town and Country, a osim njih probleme mogu očekivati i vlasnici novih Chrysler Siebringa i Dodge stratusa…
    Ako vozite Dodge Caravan ili Chrysler Town and Country budite jako pažljivi s napitcima i ostalim tekućinama u kabini. Naime, ako voda dospije u radio aparat može doći do kratkog spoja i požara. Ako mislite da su šanse za to teoretske, znajte da ja američka uprava za sigurnost cestovnog prometa samo u lipnju primila prijave o tri takva incidenta u kojima je jedna osoba ozlijeđena. Podsjetimo da je u listopadu opozvano 955.000 minivanova Dodge Caravan/Grand Caravan, Plymouth Voyager / Grand Voyager, te Chrysler Town and Country zbog neispravnih zračnih jastuka suvozača. Ovaj put opozvano je 240.000 već spomenutih modela Caravan te Chrysler Town and Country proizvedenih 2001. i 2002. godine.
    No niti s novim Chrysler Siebringom ni Dodge Stratusom vlasnici ne mogu biti spokojni. 11.000 njih dobit će u iduća tri mjeseca pisamce od Chryslera u kojem ih obavještavaju da njihovi limeni ljubimci, proizvedeni ove godine mogu imati problema sa zatezačima sigurnosnih pojaseva, te da ih mogu besplatno provjeriti i po potrebi zamijeniti kod svog servisera.










    Toyota je prije dva dana (26.10.2004.) objavila da je u Europi proizvela 2.5 milijuna vozila. U Europi se proizvode svi modeli koji čine glavninu Toyotine ponude – Yaris, Avensis, Corola i Corola Verso.

    Japanci planiraju da će ovogodišnja proizvodnja u Europi doseći brojke od 565.000 novih vozila, 466.000 motora i 198.000 mjenjača.

    Toyotina središnjica se nalazi u Briselu, u Belgiji, a koordinira šest tvornica u pet zemalja s više od 12.000 radnika. Do 2005. godine, Toyota će započeti proizvodnju u još dvije tvornice. U Poljskoj će se izrađivati dizel motori, a u Češkoj će se pridružiti PSA koncernu, te će tamo proizvoditi vozila. Očekivanja Toyote su da se u Europi, u 2004. godini proda 900.000 vozila, a cilj je da se do 2010. godine ostvari godišnja prodaja od 1.2 milijuna vozila. U skladu s tim već su napravljena ozbiljna ulaganja s ciljem povećanja prodajnih baza i prodajnih kapaciteta.






    Ugledni Britanski časopis Top Gear proveo je istraživanje u kojem je glasalo više od 50,000 čitatelja, a sudjelovalo je 35 proizvođača sa 140 različitih automobila. Osim pobjedničkog modela, Honda ima još dva modela u prvih deset.

    Honda S2000 je ukupni pobjednik, a tvrtka Honda je jedini proizvođač koji ima tri modela u Top deset. Osim modela S2000, nagrađena je još i Honda Jazz – kao Najbolji mali auto (ukupno četvrti) i Honda CR-V koja je zauzela 10. mjesto.

    Ocjenjivanje automobila bilo je vrlo kompleksno, pa se pobjednik trebao dokazati na više načina. Model S2000, prvenstveno ja sportaš čiji se motor može zavrtjeti do 9,000 o/min, te pruža iznimne performanse i odličan vozački doživljaj. Ostali aduti koji su presudili u odabiru su; pouzdana mehanika, prihvatljivi troškovi održavanja i dobri ovlašteni servisi.

    Hondin glasnogovornik ističe da je za ovaj rezultat najzaslužnije Hondino inzistiranje na kvaliteti, a to se potvrđuje i u praksi - Civic je najprodavaniji kompakt u Britaniji.
    TAKUMI

  11. #61
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    neka brate fabia ne razboljevaj me sad
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E jbga, sanjam, samo sanjam!
    TAKUMI

  13. #63
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e ja sam bio batalio do sada i mnogo mi je zivot lakshi bio hehehe ;0
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  14. #64
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ljudi prstom ne mrdnuh jutros a zaradih 550 eura, sa samo jednog auta, a ima ih jos cetvoro.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Samo napred.
    Isti posao radi i moj brat koji živi u USA, i ja sam mu pomogao kad sam bio tamo, volim da radim taj posao!
    TAKUMI

  16. #66
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Samo napred.
    Isti posao radi i moj brat koji živi u USA, i ja sam mu pomogao kad sam bio tamo, volim da radim taj posao!
    Najjaci posao svega mi... Kupis- prodas i to je to.
    Mi iskljucivo uzimamo auta koja nemaju tehnicki i onda ih ceramo kod automehanicara koji radi samo za nas, popravi nam to sredi tüv i azu 2 god, operes, usisas, ispoliras i njemac kad dodje da ga kupi nema sanse da mu se ne svidi.
    Najbolja zarada do sad je 2000 eura sa jednog auta sa opel astra 1999 godiste, kupismo je za 1800 a prodasmo za 3800 bez ikakovog ulaganja samo sa mjesta na mjesto sto smo je prebacili. Poslije je Ford Ka iz 1997, 1300e kupljena za 1100 popravka i tehnicki kostali 600 a prodata okruglo 3000.

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A slušaj mene, ima u USA svakavne novine za prodaju kola, znači Private Seller, recimo ti prodaješ Polo, prvo pričamo telefonin, pitam za stanje pa idem na Internet i nađem Black Book a tu piše koliko vrijedi taj auto. Pa, ako mi možemo da je kupimo za malo para, tj. manje ed njene vrijednost onda mi odmah keširamo.
    Kupili smo DMC Delorean koji nije bio upaljen za 4 godine, kupili smo ga $3 700 a prodali smo ga 14 250. Auto je sličan Ferrariju, vrata se otvore kao kod Gullvinga 300 SL, karoserija je izrađena od Stainless Steel metala, a proizveden 1970. To je bila jedna engleska kompanija automobila koja je propala. Neki stari amerikanac kupio je taj auto 1974 i vozio ga 20 godina ali prešao je samo 32 000 mi, on se razboleo 2000 i niko ga nije upalio, akumulator je crkao i njegova supruga posle njegove smrti htela je da prodaje auto a rekla je da ne pali i da ne valja ništa, samo očistite mi garažu!!!!!
    Mi smo "očistili" njenu garažu, uzeli smo auto, čistili, kupili novi akumulator i zaradili masu para.
    To se desi jednom u 100 godina.
    Najviše kupimo Honde i Toyote ali tu su i Nissan i Infiniti, ameri ne dolaze u obzir.
    TAKUMI

  18. #68
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Ali ni E bay nije loš!
    Evo Fabia linka od mog polo coupe-a necu ti rec koliko sam ga platio dok aukcija ne zavrsi, hocu da vidim koliko cu da zaradim.
    Tvoja a i svih ostalih forumasa cijena koju bi dali za ovo auto je?
    U top stanju je top zustand sto bi rekli Njemci...

    http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...ayphotohosting
    Evo ga 3 sata prije kraja je na 1060€, nije lose...

  19. #69
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    taman toliko i valja
    FIZIIIIIIII !!!

    Isto su me pitale STOTINE i ponavljam STOTINE hiljada studenata! ETO!

  20. #70
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BANDITO
    taman toliko i valja
    1420€ hahaha yes... 415€ ciste zarade, sa svim troskovima je kupljen za 1005€... Bravo za mene... :P

  21. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa reko li ti kolko valja:-)
    FIZIIIIIIII !!!

    Isto su me pitale STOTINE i ponavljam STOTINE hiljada studenata! ETO!

  22. #72
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BANDITO
    pa reko li ti kolko valja:-)
    Dok je ovaca brate bice i vune, sta znaju Njemci kog djavola. A ovo je najlaksi nacin da dodjes do dobre love a da pri tom ne krivis kicmu po bausteli.

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cako, nije loše, znači ja i ti nastavimo isti posao?
    TAKUMI

  24. #74
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Cako, nije loše, znači ja i ti nastavimo isti posao?
    Obavezno brate, vec sjutra kupujem nissan micru 1993 god plava metalic presla 115 000 km nema tehnicki. cijena joj je 800 al uzece se za 600 da bi izisla sa troskovima 800, treba i sa nje nesto da se zaradi.
    Najboljeg musteriju do sad sto sam imao bio je jedan Shangajac, veze covjek nema oko auta, ne umije ni da ga upali a ne da vozi, takvog televizora mi oci jos gledale nijesu, otac i majka mu neki milioneri u Shangai a on odje studira dade mi 1000€ za renault clia kojeg sam ja platio 450€ i ode, bez ugovora bez icega, joj sto ijesu svi ka on sto bi mi banja bila...

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Od njih se živi.
    E i ja i brat smo imali takvih televizora, znam kad smo kupili Daewoo Lanos 3 vrata 2000, sa 29 000 milja, kao nov sa klimom......za 850 i prodali smo ga 3 600, to se zove zarada!
    TAKUMI

Page 3 of 373 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •