View Poll Results: Ko ce osvojiti Scudetto ove sezone?

Voters
185. You may not vote on this poll
  • Juventus

    44 23.78%
  • Milan

    30 16.22%
  • Inter

    57 30.81%
  • Roma

    10 5.41%
  • Lazio

    18 9.73%
  • Fiorentina

    6 3.24%
  • Genoa

    3 1.62%
  • Sampdoria

    2 1.08%
  • Udinese

    0 0%
  • Napoli

    3 1.62%
  • Palermo

    1 0.54%
  • Catania

    2 1.08%
  • Parma

    5 2.70%
  • Bari

    1 0.54%
  • Bologna

    3 1.62%
Page 382 of 388 FirstFirst ... 282332372378379380381382383384385386 ... LastLast
Results 9,526 to 9,550 of 9694

Thread: Calcio Serie A 2009/10.

  1. #9526
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AJMO CRNA GORO !!!

  2. #9527
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Juce je i zvanicno poznato novo vodjstvo Juventusa. Predsjednik Agnelli, sportski direktor Marotta, finansijski blanc. Trener Del Neri, novi medicinski staff, na celu s Robertom De Bellisom, koji je inace poznat kao strucnjak za misice, upravo ona povreda koja se najcesce desavala u zadnje dvije godine.

    Blanc je tu jos godinu dana dok se ne zavrsi stadion, a onda i on ide.

    Rekao sam vec da je Agnelli veliki prijatelj s Moggiem, i da ga je on savjetovao da dovede Marottu i Del Neria koje je i on sam htio jos 2003. Moggi mu je jos savjetovao da uvijek cuti o tome sta planira (da se ne desi novi amauri, diego, melo...) i da baci novinarima kosku tako da se moze mirno orjentisati na stvarne ciljeve. Zbog toga je i bila sva ona prica oko beniteza kojeg je navodno samo potpis dijelio od dolaska u Torino.


    Hvala Lijepo

  3. #9528
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milanova americka turneja
    AJMO CRNA GORO !!!

  4. #9529
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Al mu je fora Razumio bih da su radili za Beniteza, a bacili spicu za Del Nerija. Rafa je traženiji trener, za Del Nerija ne znam jel se ko interesovao od jačih timova.. mislim, Mođi bi pustio priču da pregovara sa Murinjom da bi doveo Kapela, il tako nešto

  5. #9530
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je Brano Milacic trazeniji od Del Nerija,iako je ovaj doveo Samp do 4. mjesta.Kako nas je zajebao Modji,svaka mu cast

  6. #9531
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Serie A attendances best in 17 years

    Serie A matches had a record boost in attendances this season, their best in 17 years, with Inter topping the charts.

    The Lega Calcio today released the full statistics of the campaign that saw a huge boost in people going to the stadiums.

    A total of 9,642,640 tickets were sold, the highest number since the 1992-93 haul of 9,977,878.

    There was an average of 25,375 spectators per match in the Italian top flight.

    Inter had the top attendance with an average of 55,597, followed by Napoli on 47,049, Milan with 42,809, Roma’s 40,925 and Lazio on 36,515.

  7. #9532
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Odličan podatak. Talijanski fudbal se polako oporavlja, vraća se publika. Samo još da Berluskoni stegne to malo muda i dovede 2-3 igračine, a Anjeli pametno uloži novac, i eto za 2-3 godine možemo gledat više od jednog talijanskog tima u polufinalu LŠ.

  8. #9533
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Odličan podatak. Talijanski fudbal se polako oporavlja, vraća se publika. Samo još da Berluskoni stegne to malo muda i dovede 2-3 igračine, a Anjeli pametno uloži novac, i eto za 2-3 godine možemo gledat više od jednog talijanskog tima u polufinalu LŠ.
    i ne zaboravi "nove stadione"

    Juve vec zavrsava svoj. bice gotov za sezonu 2011/12 (tako stoji na oficijelnom sajtu). cini mi se da i Samp gradi novi stadion... znao sam za jos 3-4 tima ali ne mogu da se sjetim pa bolje da ne mlatim...mozda Cagliari ili tako nesto.

    e, sad da se vidi koji su igraci Marotti na 'm pali

  9. #9534
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav za Silvija Berluskonija i njegovu malu ekipicu iz Milana. :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  10. #9535
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Oće valjda i Inter da gradi novi stadion, imaju plan, pa valjda čekaju da kriza prođe i ulete velike pare da to završe brže.
    Definitivno da se obnovi infrastruktura. Jel ima neko prvenstvo u planu za Italiju, tu bi i država pomogla da se obnove i podignu novi stadioni..

    Za Juventus računam da će pikirat igrače koji odgovaraju 4-4-2 formaciji sa krilima. Vargas, Kolarov, Krasić, Diego Kapel, Rejes, Silva.. čisto sumnjam da Diego može da se adaptira da igra po strani, tako da će vjerovatno da ide za keš.
    Napad - Jakvinta je valjda jedini siguran, ostali će da idu kud koji. Pazzini mi je definitivno naj izbor, i možda Kvaljarela. Na sredini im još nedostaje jedan znalac, tako da su spominjali razmjenu Melo-Akvliani. Uz Kjaera u odbrani, to bi već bila ekipa po ukusu Del Nerija. E sad kako će to da funkcioniše, posebno prve sezone, ne znam. Sad je sve to kocka, jer Juventus nema osnovu tima na koju dodaje nove igrače. Moraju da odrade potpunu renovaciju, a pitanje je koliko su navijači spremni da čekaju još. Ako krene po zlu, odma će sve da svale na Del Nerija i upravu, i naredne godine sve nanovo.

    Da Juve stvarno želi da se vrati na šampionski put, trebalo bi da dovede Kjaera, Ivanovića, Yaya Tourea, Gurkufa, Pacinija/Kvaljarelu i Džeka/Benzemu. Grdilo para, al mogu komotno da pucaju na prvo mjesto. Imali bi sve pozicije betonirane, prodaju Dijega, Mela i Amaurija da bi nadoknadili troškove i pružili šansu talentovanim igračima...

    No da novac ne igra ulogu, dokazao je Real koji je za transfere dao preko 200 miliona €. Sad im treba moćan trener, još malo ulaganja, i mislim da ako ne naredne, tek one tamo mogu da budu prvi favoriti za svaki trofej. Al treba vremena da se kockice poklope..

  11. #9536
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Oće valjda i Inter da gradi novi stadion, imaju plan, pa valjda čekaju da kriza prođe i ulete velike pare da to završe brže.
    Definitivno da se obnovi infrastruktura. Jel ima neko prvenstvo u planu za Italiju, tu bi i država pomogla da se obnove i podignu novi stadioni..
    Bas sam pricao sa navijacima Intera iz Italije i vlasnikom i shankerom puba pored Meace, i to bas oko izgradnje novog stadiona i oni su mi rekli da je to sve pricina prica i bla bla bla, tj. da se ta prica vrti vec dugo dugo vremena i da nista konkretno oko toga nema.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  12. #9537
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Isplatilo bi im se nakon par godina. No je muka što onda moraju da smanje ulaganja u ekipu (transferi i plate).. al računam da bi stadion bio otplaćen za 10-15 godina.

  13. #9538
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Oće valjda i Inter da gradi novi stadion, imaju plan, pa valjda čekaju da kriza prođe i ulete velike pare da to završe brže.
    Definitivno da se obnovi infrastruktura. Jel ima neko prvenstvo u planu za Italiju, tu bi i država pomogla da se obnove i podignu novi stadioni..

    Za Juventus računam da će pikirat igrače koji odgovaraju 4-4-2 formaciji sa krilima. Vargas, Kolarov, Krasić, Diego Kapel, Rejes, Silva.. čisto sumnjam da Diego može da se adaptira da igra po strani, tako da će vjerovatno da ide za keš.
    Napad - Jakvinta je valjda jedini siguran, ostali će da idu kud koji. Pazzini mi je definitivno naj izbor, i možda Kvaljarela. Na sredini im još nedostaje jedan znalac, tako da su spominjali razmjenu Melo-Akvliani. Uz Kjaera u odbrani, to bi već bila ekipa po ukusu Del Nerija. E sad kako će to da funkcioniše, posebno prve sezone, ne znam. Sad je sve to kocka, jer Juventus nema osnovu tima na koju dodaje nove igrače. Moraju da odrade potpunu renovaciju, a pitanje je koliko su navijači spremni da čekaju još. Ako krene po zlu, odma će sve da svale na Del Nerija i upravu, i naredne godine sve nanovo.

    Da Juve stvarno želi da se vrati na šampionski put, trebalo bi da dovede Kjaera, Ivanovića, Yaya Tourea, Gurkufa, Pacinija/Kvaljarelu i Džeka/Benzemu. Grdilo para, al mogu komotno da pucaju na prvo mjesto. Imali bi sve pozicije betonirane, prodaju Dijega, Mela i Amaurija da bi nadoknadili troškove i pružili šansu talentovanim igračima...


    No da novac ne igra ulogu, dokazao je Real koji je za transfere dao preko 200 miliona €. Sad im treba moćan trener, još malo ulaganja, i mislim da ako ne naredne, tek one tamo mogu da budu prvi favoriti za svaki trofej. Al treba vremena da se kockice poklope..
    u pravu si. bice potrebno dovesti kvalitetna krila. Delneri a 'bogomi' i Juve vole snazna krila a tu bi savrseno pasovao jedan Vargas ili ako ne mogu njega da dovedu, mozda Drenthe.
    i ja mislim da Diego ne moze po krilu, lagan je previse. ako bude htio da ga uvrsti u ekipu onda jedino u form. 4-4-1-1 tj odma' iza spica. druga opcija ne postoji. tako je Delneri uradio sa Doni-em. u Spaniji je igrao veznog ali u Italiji takav igrac nikad ne bi mogao da igra na toj poziciji, pa ga je gurnuo naprijed, da igra sa jednim spicem (tacnije iza njega). sto se tice sredine imaju sjajnog znalca - Marchisio. nevjerovatan talenat, tek ce da ekspoldira mali. bice igracina. kompletan je. e jedino bi trebalo da dovedu nekog za klupu. da prodaju Poulsena i dovedu npr D'Agostina.
    spicevi - Pazzini mozda najbolje rjesenje. rizik je dovoditi nekog stranca jer je moguce da ce morati da se adaptira na ligu i sl. meni se Dzeko svidja ali skeptican sam...ne znam
    para imaju bas dosta. Agneli rece a valjda ne laze

  14. #9539
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da se Euro 2016 igra u Italiju, i da se na osnovu toga pravi plan da klubovi i drzava plate po pola. Moratti to ceka, da iskesira 250 milki, i drzava 250.

    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  15. #9540
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Ja mislim da se Euro 2016 igra u Italiju, i da se na osnovu toga pravi plan da klubovi i drzava plate po pola. Moratti to ceka, da iskesira 250 milki, i drzava 250.

    Kandidati su Italija, Francuska i Turska. Norveska i Svedska su bile podnijele zajednicku kandidaturu i odustale su. Turska ima najmanje sanse, a Italija i Francuska podjednake za organizaciju. Tesko je prognozirati ko ce biti organizator. Moguce je da Moratti ceka to da Italija dobije organizaciju.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  16. #9541
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    A nije igrao pola sezone..chu Pizaro i Marko Storari. Sta je vadio Julio Cezar ove godine, to nije nijedan golman.
    realno je imao par kikseva u prvenstvu....i jos u mnogo bitnim mecevima kao protiv Rome i Fiorentine....pa cak mu je i lopta ispala protiv Siene u 88. minutu...tu me srce imalo okinut

  17. #9542
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prvo treba odbrana da se pojaca i to obavezno. Jedan stoper i dva beka su prioritet. Onda desno krilo, jer ce iskoristiti Giovinca kao lijevo. Jedan igrac sredine i jedan napadac. 5-6 igraca treba, ali vrhunskih, ne polovnjaci ka dosad.

    Agnelli je reka da ce u prelaznom roku dovesti 7-8 igraca, od toga ce 2-3 biti vrhunske klase, ali i da ce ostali biti kvalitetni. Uz sve ovo naravno ide i prodaja krsa koji su okupatori sakupili, pa je Andrea rekao da ce biti prodati svi koji nisu na nivou Juventusa.


    Hvala Lijepo

  18. #9543
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislis li iskreno da ce kod vas da dodju igraci ekstra klase,a da ne igraju LŠ?Pored Intera,Reala,Mancestera,Celsija,Milana,Barselone ti igraci ekstra klase da bas izaberu vas tim?

  19. #9544
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Postoje klasni igraci koji ce bolje proc u Juventusu nego u realu i barseloni, recimo. A i oni to znaju.


    Hvala Lijepo

  20. #9545
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Prvo treba odbrana da se pojaca i to obavezno. Jedan stoper i dva beka su prioritet. Onda desno krilo, jer ce iskoristiti Giovinca kao lijevo. Jedan igrac sredine i jedan napadac. 5-6 igraca treba, ali vrhunskih, ne polovnjaci ka dosad.

    Agnelli je reka da ce u prelaznom roku dovesti 7-8 igraca, od toga ce 2-3 biti vrhunske klase, ali i da ce ostali biti kvalitetni. Uz sve ovo naravno ide i prodaja krsa koji su okupatori sakupili, pa je Andrea rekao da ce biti prodati svi koji nisu na nivou Juventusa.
    dako pocnu vise ne mogu iscekat

  21. #9546
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Pozdrav za Silvija Berluskonija i njegovu malu ekipicu iz Milana. :mrgreen:
    Bice ti usko.

  22. #9547
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Pozdrav za Silvija Berluskonija i njegovu malu ekipicu iz Milana. :mrgreen:
    znaci prelud si

  23. #9548
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Pozdrav za Silvija Berluskonija i njegovu malu ekipicu iz Milana. :mrgreen:
    Kakav kralj!
    Last edited by Ricardo_Izecson; 21-05-10 at 15:28.

  24. #9549
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Pozdrav za Silvija Berluskonija i njegovu malu ekipicu iz Milana. :mrgreen:
    brate



    znaci...lud si,keve mi

  25. #9550
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Pozdrav za Silvija Berluskonija i njegovu malu ekipicu iz Milana. :mrgreen:
    Mor'o si uc da vidish svlachionicu veceg kluba? Neka si ti...

Page 382 of 388 FirstFirst ... 282332372378379380381382383384385386 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Calcio Serie A 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 2113
    Last Post: 04-06-08, 15:21
  2. Calcio 05\06
    By Desert Eagle in forum Ostali sportovi
    Replies: 1184
    Last Post: 24-07-06, 16:27
  3. Calcio 04/05
    By Jim Morrison in forum Ostali sportovi
    Replies: 1052
    Last Post: 18-12-05, 14:27
  4. CALCIO
    By Cereal Killer in forum Ostali sportovi
    Replies: 998
    Last Post: 18-05-04, 01:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •