Page 191 of 417 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195201241291 ... LastLast
Results 4,751 to 4,775 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #4751
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Danas dosli ovi iz Telemach-a da potpišemo novi ugovor, na pitanje dal će moći da se gledaju filmovi na RTS koje svaku noć u 21h blokiraju (a plaćamo taj kanal da gledamo) odgovor je bio RTS nam traži da mi platimo taj film i mi nećemo pa je zamračen, važi neću da potpisujem nikakav ugovor. Ok prijatno.
    Pošto ne poštuju ugovor koji plaćamo nećemo ga ni produžavat, postoji li način samo NET da se uzme?
    nije tačno da bilo ko treba da plaća odavde RTS-u. nedgo RTS nema prava da prikazuje taj film, seriju, emisiju van Srbije jer nema plaćena prava da to emituje u CG BiH HR i sl. pa su onda operateri dužni da ih isključuju. i to rade svi operateri u CG i total telemach i extra tv. kao i drugi u Bih HR... a RTS navede koji su to programi koje ne plaćaju i oni se isključuju... niko ovdje nije kriv što je tako nego RTS pa se njima obratite ...

  2. #4752
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Sloveniji RTS se ne iskljucuje. Koja je razlika izmedju Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Slovenije u kojoj se se sve gleda.

  3. #4753
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    BAR
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odlicno ako je tako sa RTS-om kao sto kazete onda neka ga izbace iz ponude i neka ostave samo RTS SAT jer nam ne trebaju tri sobzirom da je program na RTS 1 i 2 isto kao i na satelitskoj verziji.

  4. #4754
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kotor1 View Post
    U Sloveniji RTS se ne iskljucuje. Koja je razlika izmedju Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Slovenije u kojoj se se sve gleda.
    pitajte u RTS nije do kabl opetarera, isključenja se obavljaju u ovim zemljama po rasporedu koji je objavljen i na telemach info kanalu
    i totalu, kao i kod svih drugih operatera. naravno i ja sam da se izbace a ostane rts sat kao što je urađeno i sa HRT2 koji je izbačen jer bi bio stalno zamračen, ranije je tako i ukljonjena Nova tv i RTL

  5. #4755
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Najpametniji su ljudi koji su uzeli total karticu u Srbiji, odje gledaju nesmetano sve, pošteđeni su maltletiranja naših operatera, gledaju što oće bez ograničenja, ne slušaju Šofra i ostale dukljnske degenerike.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  6. #4756
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Jel postoji mogucnost da raskinem ugovor ako mi u roku od mjesec dana od dana potpsivanja ne zamjene resiver
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  7. #4757
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Najpametniji su ljudi koji su uzeli total karticu u Srbiji, odje gledaju nesmetano sve, pošteđeni su maltletiranja naših operatera, gledaju što oće bez ograničenja, ne slušaju Šofra i ostale dukljnske degenerike.

    Sent from my D5803 using Tapatalk
    Zbog Šofre i RTS-a da kupujem total tv? RTS me zanima koliko i Happy SOS, Naša, Sun, MBC ... što se mene tiče mogu da ga zamijene sa Zen TV ili ARD nikakva šteta već sam ga sklonio sa liste.

  8. #4758
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Zbog Šofre i RTS-a da kupujem total tv? RTS me zanima koliko i Happy SOS, Naša, Sun, MBC ... što se mene tiče mogu da ga zamijene sa Zen TV ili ARD nikakva šteta već sam ga sklonio sa liste.
    Ok, ti si ga sklonio sa liste, ja mislim da je RTS bolji nego svi pinkovi, rtcg, vijesti i ostali kanali. Takođe znam da ogroman broj ljudi ne želi da sluša Šofra, gleda prenose na smeće od RTCG a nema izbor jer se zamracuje. Da ne napominjem da je do sada bilo stotinu slučajeva da RTCG provokacijama ne dozvoljava da se gledaju utakmice nekog prvenstva na u terminu kada igra Srbija već stave neki nebitan meč. U mojoj kući se RTCG gledat neće dok se ne promijeni vlast i nakon promjene dok ne dodje do promjena u tv rtcg. Zašto misliš da nama koji pratimo recimo tenis treba da bude zanimljivo otvoreno fašističko orgijanje u studiju kada ugra Đoković đe se takmiče ko će da se prije dodvori nekom od šefova otvoreno navijaći protiv. Isto je i za ostale sportove.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  9. #4759
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ok, ti si ga sklonio sa liste, ja mislim da je RTS bolji nego svi pinkovi, rtcg, vijesti i ostali kanali. Takođe znam da ogroman broj ljudi ne želi da sluša Šofra, gleda prenose na smeće od RTCG a nema izbor jer se zamracuje. Da ne napominjem da je do sada bilo stotinu slučajeva da RTCG provokacijama ne dozvoljava da se gledaju utakmice nekog prvenstva na u terminu kada igra Srbija već stave neki nebitan meč. U mojoj kući se RTCG gledat neće dok se ne promijeni vlast i nakon promjene dok ne dodje do promjena u tv rtcg. Zašto misliš da nama koji pratimo recimo tenis treba da bude zanimljivo otvoreno fašističko orgijanje u studiju kada ugra Đoković đe se takmiče ko će da se prije dodvori nekom od šefova otvoreno navijaći protiv. Isto je i za ostale sportove.

    Sent from my D5803 using Tapatalk
    Ovo je već politika a zamračivanje sa njom nema veze već isključivo sa "pravom" i profitom. Pravo na bojkot ti ne može niko zabraniti, apsolutno je tvoja stvar što se u tvojoj kući smije i ne smije gledati . Ja nisam rekao da je RTS loša ali ako ne mogu da gledam SVE, onda neću da gledam ni to što bi oni HTJELI DA GLEDAM A JA NEĆU , znači "hidde this channel" je najbolja opcija, kad listam, samo ga prskočim (zato mi je bolji cam od resivera), kao da ne postoji. BtW, tvoj stav prema RTCG je identičan sa stavom većine Srba prema RTS-u i tu nema ničeg neobičnog, svi JAVNI servisi u ex-yu su u službi vladajuće stranke jer im je to glavni način finansiranja-opstajanja. od reklama se ne živi.

  10. #4760
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa poenta i jeste da je politika umijesala prste. Ja nikom ne branim da gleda što želi ali vala ću se boriti koliko mogu da to pravo se ne uskracuje drugima. Bili oni Srbi, Hrvati ili bilo kojau nacionalnost. Ne želim da se pomirim sa tim. Odbijam. Pozdrav.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  11. #4761
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Kad pređete na novi internet paket treba vratiti outgoing server port opet na 25 jer je 587 zatvoren.
    Da kucnem u ivericu meni net za sada radi kao raketa.
    [IMG][/IMG]
    Last edited by Tivatech; 20-11-16 at 08:15.

  12. #4762
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Radi 587 port, kao i 993 (ssl), kod svih provajdera

  13. #4763
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Radi 587 port, kao i 993 (ssl), kod svih provajdera
    Meni ne, sinoć sam morao da vratim na tel jer mi nije prošao mail a evo jutros i na laptop. 25 radi uredno.
    Kod svih ne, na M:kabl port 25 nije radio nikome, ne znam kakva je situacija kod m:tela.

  14. #4764
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Ja sam sinoc imao problema sa mailom na tmobile. Ali sad radi.

  15. #4765
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neko da mu je istekao ugovor sa Mkablom, pa je sad potpisao sa Telemachom na drugo ime da bi dobio onaj popust 6 mjeseci? Posto ovi sto mijenjaju opremu rekose da to ne moze, kao "nisu oni glupi". Je li to istina ili im je to samo fora da te odrade ako im uspije?

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  16. #4766
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Druže imaš li ti mozak? Za čem ti služi? Ne može polupismeni radnik koji promijeni opremu tebe da ubjeđuje što može a što ne može. Kao novi korisnik imaš pravo i tačka. Ja sam imao Mkabl, istekao ugovor ali sam novi opet na svoje ime potpisao i nisam imao povoljnost za prvih 6 mjeseci ali da sam potpisao na nekog drugog imao bi.

  17. #4767
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @bok1 treba si im rec "a muuuuuuuuuuuuuu"
    Na kraju krajeva mozes da raskines ugovor. I onda se prijavis kao novi korisnik, ako ti se kutara oko toga.

  18. #4768
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Prepis ugovora podrazumijeva da se ugovorne obaveze koje si prihvatio od m-kabla prenosiš na Telemach. U prevodu, ako ti je ostalo još 6 mjeseci do isteka ugovora imaju pravo da ti novi ugovor produže samo još 6 mjeseci i da ti pri tome ne daju nove benefite koje važe za nove korisnike. AKO, potpisuješ ugovor na novih 24 mjeseca, ti si automatski NOVI korisnik a to što si bio korisnik m-kabla i imaš već instalaciju je njihov benefit odnosno od toga oni imaju korist, profit plus.

  19. #4769
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Prepis ugovora podrazumijeva da se ugovorne obaveze koje si prihvatio od m-kabla prenosiš na Telemach. U prevodu, ako ti je ostalo još 6 mjeseci do isteka ugovora imaju pravo da ti novi ugovor produže samo još 6 mjeseci i da ti pri tome ne daju nove benefite koje važe za nove korisnike. AKO, potpisuješ ugovor na novih 24 mjeseca, ti si automatski NOVI korisnik a to što si bio korisnik m-kabla i imaš već instalaciju je njihov benefit odnosno od toga oni imaju korist, profit plus.
    Da li je ovo sigurno tačno da ako potpisujes ugovor a telemachom na 24 mjeseca da si novi korisnik?

  20. #4770
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Da li je ovo sigurno tačno da ako potpisujes ugovor a telemachom na 24 mjeseca da si novi korisnik?
    Ne znam jesi li ili nijesi novi korisnik ali si se složio da ćeš im SIGURNO u kasu "pljunuti" između 525,6 i 1101,6€

    Sent from my 6036Y using Tapatalk

  21. #4771
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Da li je ovo sigurno tačno da ako potpisujes ugovor a telemachom na 24 mjeseca da si novi korisnik?
    Pravno da, a ako sumnjaš konsultuj se sa nekim pravnikom koji je kompetentniji od mene.

  22. #4772
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,411
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Kako da udjem u opcije rutera?

  23. #4773
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    192.168.0.1
    admin/admin
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  24. #4774
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,411
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    hvala..

  25. #4775
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Planet Earth
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li načina da se ova banda neodgovorna naćera da se dovuče i da postavi opremu za koju sam potpisao ugovor prije više od mjesec dana ?

    Sramota :evil:
    "Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja." J.Krishnamurti

Page 191 of 417 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195201241291 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •