Page 164 of 417 FirstFirst ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... LastLast
Results 4,076 to 4,100 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #4076
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ako vas zanima glavni problem je infrastruktura koja je ****** u Telemachu i nemaju je. Migo ne da dozvole da rade nista,telekom i mtel nece nista da im ustupe.
    Glavni uzrok problema je spor oko arena i sport kluba. Jer telemach sve to drzi. Mtel je sve razvukao jer je to Aco,na svakakve nacine koji nisu dozvoljeni,kao sto znate sprovodjene kablova po elektricnim stubovima itd..
    Telemach se zajebava jer je United grupi cilj da prodaju sve ovo.A mogu dobro je imaju najjaci izbor kanala

    Direktor,ja resetovah modem i radi sad internet. Ima spikeova i packet lossa pomalo. Pitanje je oce li trajati ovako do nocas.
    Router ne resetujem jer ce mi staviti njihove dns i ona sranja koja ne rade
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #4077
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Ne svatih te ovo oko cilja uited grupe da proda sve ovo. Sta ce da proda kad nema infrastrukturu a svakako ne prodaje kanale.
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  3. #4078
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    U Baru skoro cijela Ekipa na terenu sto je isla, presla je u Mtel,mislim da je ostao jedan coek. Moguce da su dobili otkaz,ko zna mada ne vjerujem.

  4. #4079
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,609
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Kad je Niksic na redu ? Neki datum, nesto ?

  5. #4080
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,411
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    I bar?

  6. #4081
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Za Bar kako sam rekao ranije do 10 oktobra,citiram kolegu Strausa...

    Pisi Milijana Vako

  7. #4082
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Ne svatih te ovo oko cilja uited grupe da proda sve ovo. Sta ce da proda kad nema infrastrukturu a svakako ne prodaje kanale.
    Kako ne shvatas,pa prodaju prakticno citavu kucu sa pravima za prenos. To vrijedi par miliona. Zaboravio sam kolko su prava ukupno,ali prakticno su mi rekli da ne moze da im se isplati trika nema i da su to samo uzeli radi prestiza....I da njihov broj korisnika to ne mogu da isplate....
    Moj internet se vraca na rezim od od prije par nedelja i mjeseci,ping preko 500
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #4083
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Kako ne shvatas,pa prodaju prakticno citavu kucu sa pravima za prenos. To vrijedi par miliona. Zaboravio sam kolko su prava ukupno,ali prakticno su mi rekli da ne moze da im se isplati trika nema i da su to samo uzeli radi prestiza....I da njihov broj korisnika to ne mogu da isplate....
    Moj internet se vraca na rezim od od prije par nedelja i mjeseci,ping preko 500
    Nzm kako su ti mogucnosti sa drugim provajderima,a sto ih ne ispratis lagano brate? Ja da kucnem meni radi super,da ga ne ureknem. Al da imam problema ko ti,nema sanse da bi drzao duze od mjesec dana.....

  9. #4084
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E vakooo.. presoa ja na telemach, donijeli d3 neki novi modem( sad imam 2 ona i ruter za wireles mashalaaa, i karticu koju sam imao ranije za tv nisu makli) .. uglavnom net mi danas ne radi, kad zovnem telemach kazu mi da oni nisu nadlezni.. na 18000 nema boga da se neko moze dobiti. Na d3 se ne moze vracati unazad btw. Tako da sve u svemu.. kako sada stvari stoje necu vise centa da im placam. I moram traziti novu opciju.. vjerovatno lopovski telekom. Placao sam vise al mi nije kocio, i kad zovnes rijese za pola h.

  10. #4085
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Kako ne shvatas,pa prodaju prakticno citavu kucu sa pravima za prenos. To vrijedi par miliona. Zaboravio sam kolko su prava ukupno,ali prakticno su mi rekli da ne moze da im se isplati trika nema i da su to samo uzeli radi prestiza....I da njihov broj korisnika to ne mogu da isplate....
    Moj internet se vraca na rezim od od prije par nedelja i mjeseci,ping preko 500
    Ne mogu da prodaju prava prenosa za sve svoje kanale koje imaju u ponudi. Mogu samo prava prenosa za njihove kanale da prodaju nekom drugom. Prava prenosa na vecino ostalih kanala koje su oni sklopili pojedinacno sa tim kanalima ( npr fox) ne mogu da se prenesu na nekog kome prodaju firmu vec taj neko ko je kupi kupuje samo infrastrukturu a prava prenosa za sve kanale iz svoje ponude mora da sklapa samostalno.
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  11. #4086
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Meni nema televizije evo 2 dana dok internet radi normalno. Na skeniranje kanala ne nalazi nista...
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  12. #4087
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Meni nema televizije evo 2 dana dok internet radi normalno. Na skeniranje kanala ne nalazi nista...
    Ako ti je risiver onaj mali crni bez ikakve oznake onda se tu moraju rucno unijeti frekvencije jedna po jedna.

  13. #4088
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oblivion View Post
    E vakooo.. presoa ja na telemach, donijeli d3 neki novi modem( sad imam 2 ona i ruter za wireles mashalaaa, i karticu koju sam imao ranije za tv nisu makli) .. uglavnom net mi danas ne radi, kad zovnem telemach kazu mi da oni nisu nadlezni.. na 18000 nema boga da se neko moze dobiti. Na d3 se ne moze vracati unazad btw. Tako da sve u svemu.. kako sada stvari stoje necu vise centa da im placam. I moram traziti novu opciju.. vjerovatno lopovski telekom. Placao sam vise al mi nije kocio, i kad zovnes rijese za pola h.
    pa ne zovite 18000
    zovite telemach
    koristite Telemach telefone za prijave 020 44 66 66 i besplatni broj za sve mreže 12755

  14. #4089
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kada Kotor dobija novu prog šemu

  15. #4090
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda nisi procitao ovaj dio dje sma napisoa da sam zvao telemach i dje su mi rekli d aza internet oni nisu nadlezni. Al fala

  16. #4091
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oblivion View Post
    Mozda nisi procitao ovaj dio dje sma napisoa da sam zvao telemach i dje su mi rekli d aza internet oni nisu nadlezni. Al fala
    ok izvini ... da to sam previdio...
    mada kada sam ja pitao za trio ponudu onda se pitaju za sve, a ovako ne, glupo
    što znači da treba za probleme sa ponudom kanal i ostalo oko receivera kontaktirati telemach a za internet ove druge, haha

  17. #4092
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oblivion View Post
    Mozda nisi procitao ovaj dio dje sma napisoa da sam zvao telemach i dje su mi rekli d aza internet oni nisu nadlezni. Al fala
    Da, meni su rekli sinoć da zovem naprednu tehničku podršku na broj 18000 😂


    Sent from my D5803 using Tapatalk

  18. #4093
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jutros ima neta.. brzina na speed test 40M , inace imao sam naj od 8 tj sad od 10 na telemach.. ovo je luda kuca

  19. #4094
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Ne svatih te ovo oko cilja uited grupe da proda sve ovo. Sta ce da proda kad nema infrastrukturu a svakako ne prodaje kanale.
    United Group je u vlasnistvu investicionog fonda KKR. Investicioni ofnd obicno nakon 5-8 godina prodaje firmu nakon sto. KKR je sa UG napravio odlican posao i uzece dobre pare na kraju kada je budu prodavali.

  20. #4095
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nije dobro što se CG svela na tri kablovska operatera jer se ostavlja prostor za razne dilove a korisnici moraju da prave kompromise. Mi smo fakat malo tržište ali sve nekako ovdje neprofesionano, polovično, haotično. Najveću štetu je počinio Telekom koji je pojahao marvu od starta a u svojim rukama jedini imaju uzde tj infrastrukturu. Nije lako ostalima da se izbore sa njima. Bogu fala što su se pojavii Mkabl i ostali. Kakvi god da su makar smo imali ponude koje nisu vrijeđale zdravu pamet. Ja se iskreno nadam da će sljedeća godina donijeti konačno zdrave promjene u ponudama pa dako sredi konkurencija na profesionalniji način svoje redove.

  21. #4096
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    meni je majka najjača. juče joj kažem kako ću doć da joj napravim kanale, a ona ladno veli: završila sam ja to. wtf?
    dolazili su joj i zamijenili opremu o.O
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #4097
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Planet Earth
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    meni je majka najjača. juče joj kažem kako ću doć da joj napravim kanale, a ona ladno veli: završila sam ja to. wtf?
    dolazili su joj i zamijenili opremu o.O
    Treba li odmah nešto da se potpisuje, pošto još nisam odlučio koji bih paket, a bih novu opremu
    "Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja." J.Krishnamurti

  23. #4098
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oblivion View Post
    Jutros ima neta.. brzina na speed test 40M , inace imao sam naj od 8 tj sad od 10 na telemach.. ovo je luda kuca
    Kako?
    Podgorica Podgoricanima!

  24. #4099
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by liquid View Post
    Treba li odmah nešto da se potpisuje, pošto još nisam odlučio koji bih paket, a bih novu opremu
    potpisala je, ali su joj samo nastavili trenutni ugovor pa kad on istekne, moraće novi na 2god na potpiše. nije ih ona zvala, sami su dolazili, zabjelo je u pitanju.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #4100
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Planet Earth
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    potpisala je, ali su joj samo nastavili trenutni ugovor pa kad on istekne, moraće novi na 2god na potpiše. nije ih ona zvala, sami su dolazili, zabjelo je u pitanju.
    Zahvaljujem :encouragement:
    "Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja." J.Krishnamurti

Page 164 of 417 FirstFirst ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •