Page 417 of 417 FirstFirst ... 317367407413414415416417
Results 10,401 to 10,410 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #10401
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,315
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Druga stavka, za koju se obraćate, jeste povećanje cijene od 1.2.24. godine. Obavještavamo Vas da su od navedenog datuma na snazi uvećane cijene paketa za sve operatore na nivou Crne Gore.



    O izmjeni uslova utvrđenih pretplatničkim ugovorom, odnosno povećanju cijene paketa naše korisnike smo obavijestili 31.12.2023 u skladu sa Ugovorom, Opštim uslovima i zakonskim odredbama, na našem sajtu, a takođe i uz račun (korisnici su dobili obavještenje u januaru uz decembarski račun u tijelu mejla ispod reklamnog banera, odnosno korisnici koji dobijaju račune na kućnu adresu, obavještenje je bilo na poleđini računa).





    Kako je i u samom saopštenju navedeno, do početka primjene navedene izmjene 01.02.2024. korisnici su mogli sa Telemachom bezuslovno raskinuti ugovor za korišćenje paketa i o tome u pisanoj formi obavijestiti kompaniju u nekoj od poslovnica ili slanjem zahtjeva poštom na adresu operatora Bulevar Revolucije 50/5.





    Takođe, Čl.14 Ugovora definisano je navedeno pitanje:


    Telemach zadržava pravo izmjene cijena i drugih komercijalnih uslova, kao i TV kanala definisanih listom kanala, koja je sastavni dio Ponude.
    Genijalci, nema sta. A evo i objasnjenja.
    Svaka im cast, well done. U postojeci racun srokati informacije o promjenama u ugovoru, well done, good job. E pa jednog korisnika ce da izgube dzaba sto su mi najbolja internet opcija.

    Mozda neka udjemo i u EU pa da im se krvi napijem radi ovakve prakse. Kakve bi penale i kazne popili nisu ni svjesni.

  2. #10402
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,315
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Obicno na racun na poledjini napisu da dolazi do poskupljenja usluga....
    Tako sto se tice kablovskih operatera ispostovali su korisnike, u januar su tako odradila sva tri operatera telekom telemah mtel odradila svi su poskupljali usluge

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    To se zove esktremno losa poslovna praksa. No zivimo gdje zivimo, opcije su nam ogranicene (same shit kao sa bankama) pa im se moze.

  3. #10403
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Isto ko Banke javili su svakome na racun, bilo na sajt pa uzmi ili ostavi....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Naprotiv, nisu mi javili provjerio sam račune i e-mailove od njih koje sam dobio.
    Na sajtu sam vidio da su najavili, doduše malo je teže naći vijest jer je stavljena pod servisne informacije ali evo je ovdje.
    Objavili su je 31.12.2023. u 23:12. Makar je neko bio plaćen za taj rad nedjeljom naveče

    P.S. Kod banke kad otvori račun i potpišeš ugovor on ne ističe kao ovaj za kablovsku tako da ti poređenje nije na mjestu.

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ah, rekao bih da si jos u onih prvih 6 mjeseci sa smanjenom cijenom?

    Svakako jump i kod mene, koliko vidim po automatizmu su me prebacili u neki drugi paket jer se finalna cijena slaze sa ovim sto je na sajtu. Ono sto je interesantno jeste how the **** mogu tek tako da izmijene cijenu paketa i gurnu nove cijene krajnjem korisniku bez prethodnog obavjestenja...
    Nisam, odavno sam korisnik prvo BBM-a, pa TotalTV-a pa sad evo Telemach-a. Taj promo period je davno istekao.
    Meni je ugovor istekao i nismo novi potpisivali iako su me zvali kad sam bio van CG i nisam bio u prilici da išta potpisujem i rekli da će me zvati u decembru.

    Ne znam kako je EKIP ove stvari definisaio, vjerovatno 2 mjeseca prije primjene treba da objave kao i banke. Ako neko zna neka dopiše.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #10404
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,315
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Naprotiv, nisu mi javili provjerio sam račune i e-mailove od njih koje sam dobio.
    Na sajtu sam vidio da su najavili, doduše malo je teže naći vijest jer je stavljena pod servisne informacije ali evo je ovdje.
    Objavili su je 31.12.2023. u 23:12. Makar je neko bio plaćen za taj rad nedjeljom naveče

    P.S. Kod banke kad otvori račun i potpišeš ugovor on ne ističe kao ovaj za kablovsku tako da ti poređenje nije na mjestu.



    Nisam, odavno sam korisnik prvo BBM-a, pa TotalTV-a pa sad evo Telemach-a. Taj promo period je davno istekao.
    Meni je ugovor istekao i nismo novi potpisivali iako su me zvali kad sam bio van CG i nisam bio u prilici da išta potpisujem i rekli da će me zvati u decembru.

    Ne znam kako je EKIP ove stvari definisaio, vjerovatno 2 mjeseca prije primjene treba da objave kao i banke. Ako neko zna neka dopiše.
    Slazem se sa tobom 100% da ovo ne moze na niti koji nacin biti u poredbi sa bankama. Jasno je svima i zasto, jer se ovakva praksa ne bi torelisala te se tu slazem sa vjerovatno i tvojim misljenjem da je vecina ljudi mnogo buchna kada su u pitanju banke a kada ih drugi shishaju kako ih volja nikom nista. Pa evo i ovaj topic je dobar primjer upravo toga...

    Ono sto me sada zestoko interesuje jeste na koju foru imas toliko manji racun paketa nego ostali. Vjerovatno si napisao samo cifru paketa bez PDV-a i bez dodatne cifre za mjesecno odrzavanje?

    ---

    Evo meni vec genijalci nude popuste i razne gluposti za drugi ugovor... Ma kako da ne, ovakva poslovna praksa se kaznjava gubitkom povjerenja koje ce najbolje da osjete sa gubitkom korisnika. Jedan po jedan.

  5. #10405
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,354
    Thanks Thanks Given 
    2,454
    Thanks Thanks Received 
    2,329
    Thanked in
    1,331 Posts

    Default

    Ovo je samo televizija bez interneta zato mu je mala cifra

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  6. #10406
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Lično bih zabranio da se u toku trajanja ugovora mogu mijenjati cijene, ali to je prisutno kod svih operatera. Zato samo treba gledat čija ponuda najviše odgovara i tako odlučivat. Svi operateri su promijenili cijene, tako da će oni koji ih napuste zbog nezadovoljstva biti nadoknađeni novim korisnicima koji su iz istog rarzloga nezadovoljni napustili svog operatera.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #10407
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,315
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ovo je samo televizija bez interneta zato mu je mala cifra

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Hvala!

    Nisam znao ni da je to uospte moguce, mada mozda mijesam sa obrnutom situacijom...

    Jel' moguce uzeti samo internet bez TV-a? Znam da ranijih godina nije bilo moguce, barem mi tako rekose.

  8. #10408
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Može, samo košta dvadesetak eura.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #10409
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,315
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Odlicno. Prije par godina nije bilo te opcije.

    Ionako TV ni ne koristim.

  10. #10410
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    100
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Mene su zvali prije ovog poskupljenja ( sa 30.9 na 32.9 €) , istice mi ugovor za 2 mjeseca ( azurni su po tom pitanju), iskoristio sam brzi internet i vise kanala,sada mi nude full paket po istoj cijeni (32.9€) 18 mjeseci a preostalih 6 po 39.9 €.Rekoh razmislicu,bolje mi je cekati jos vise povoljnosti kad mi istekne ugovor( nekada davno su davali 6 mjeseci po 1 € za obnovu ugovora a za nove tada je bilo 12 mjeseci po 1 €).Najlagodnije je biti kada istekne ugovor i onda ih ucjenjivati,obicno popuste da ne bismo presli kod drugog.Jos jedna fora , posto ugovore memorisu po adresi a ne po nosiocu,prijaviti netacnu adresu na drugog clana porodice a racune placati elektronski (traziti da salju mailom), tako svake 2 godine mijenjati svakog operatera,ustede su ne tako male kada te vode kao novog korisnika.

Page 417 of 417 FirstFirst ... 317367407413414415416417

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 11:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 17:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 11:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 14:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 15:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •