View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 746 of 933 FirstFirst ... 246646696736742743744745746747748749750756796846 ... LastLast
Results 18,626 to 18,650 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #18626
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav svima. Priča se da Pero Porobić treba da preuzme turski Galatasaraj...

  2. #18627
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    6 je godina od najveceg uspjeha naseg klupskog vaterpola!
    Rijeka je nesto sto se ne zaboravlja. Primorac koji odlazi tamo kao apsolutni autsajder (sjetimo se 1/4 finala sa Jadranom i da je u prvom mecu u Ko bilo 12:12), Bestije koje idu u Hrvatsku i stoje tamo puna dva dana...kao i nezaboravan docek.

    U 18:30 pocinje majstorica hrvatskog prvenstva, napokon prenos (na HRT2). Obije ekipe mnogo buke dizu oko sudjenja, cak se ne sjecam da se tako nesto ranije desavalo (da svi ucesnici tvrde da su pokradeni, bukvalno). Gledao sam samo prvi mec, pa ne bih nista komentarisao.
    Meni je zanimljivo da je i kod njih na snazi cudan nacin kaznjavanja igraca nakon iskljucenja sa pravom zamjene (ako sam dobro shvatio Muslim je gadjao sudiju u proslom mecu i ne preskace ovu utakmicu!???).

    Svakih mjesec dana se pojavi vijest da Pera zeli neki tim...mislim da njemu nije toliko lose na funkciji na kojoj je sada. A zasto uz to ne radi i u nekom klubu (sigurno da njemu nedostaje rad na bazenu) je posebna prica. Samo me cudi da nije u Bd ili Novi, jer je za njihove interese dugo godina radio.
    P r i m o r a c

  3. #18628
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    niko od medija nije prenio vijest da je danas 6 godina od kad je Primorac postao PRVAK EVROPE. ....... nije toliko bitno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #18629
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da je nesto lose (kao kad su bili oni strajkovi), da treba neko putem tih ,,nezavisnih'' medija da pljune na Primorac - pisalo bi se nasiroko i danima.
    Odavno ne vjerujem u slucajnost, svjesno se sve to precutalo...cak ni Savez nidje nijedno slovo...
    I poslije pricamo o terijama zavjere.
    Ja cu svakako da kazem u klubu da imaju i oni krivicu sto nidje to nisu dali u svojstvu saopstenja. Oni su navikli da im navijaci obiljezavaju jubileje raznog tipa. Najlakse je tako vodit' klub.

    Posebno mi je smijesna ona kazna (a raspitacu se da li se sto naknadno promijenilo) malom Grgurevicu. Zamislite kaznu od 5 meceva za nekog igraca u sportu dje u domacim (CG) okvirima Primorac igra 2 utakmice Kupa i 6 prvenstvenih utakmica (mozda i manje ako se format takmicenja promijeni!). To je kao da neki fudbaler dobije kaznu od 30 utakmica, zbog ostrijeg starta i direktnog crvenog kartona.
    Tako se stiti interes CG vaterpola.
    Treba li da vas podsjecam kako je golman Lazovic kaznjen za ono preplivavanje bazena i udaranje igraca?
    (pozivom u reprezentaciju i 4 meca kazne, odradio samo 1)
    http://www.kolektiv.me/25914/VIDEO--...n-tuce-u-Budvi
    (01:04:40)
    Mi smo malo zaboravni, pa da se podsjetimo neceg sto je bilo prije samo godinu dana.

    Primorje lako sa Jugom, na kraju se ta evidentna razlika u kvalitetu i pokazala u bazenu. Odlicna igra nasih reprezentativaca, cak je trener Primorja cesto drzao Tonija na Nikolu, sto je radio i Capro u mecevima Primorca i Jadrana 2009/10.

    Ubrzo i F6 u Barseloni, a prelazni rok ce kao i svake godine biti zanimljiv, jer je malo klubova koji dobro i redovno placaju.
    P r i m o r a c

  5. #18630
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Da je nesto lose (kao kad su bili oni strajkovi), da treba neko putem tih ,,nezavisnih'' medija da pljune na Primorac - pisalo bi se nasiroko i danima.
    Odavno ne vjerujem u slucajnost, svjesno se sve to precutalo...cak ni Savez nidje nijedno slovo...
    I poslije pricamo o terijama zavjere.
    Ja cu svakako da kazem u klubu da imaju i oni krivicu sto nidje to nisu dali u svojstvu saopstenja. Oni su navikli da im navijaci obiljezavaju jubileje raznog tipa. Najlakse je tako vodit' klub.

    Posebno mi je smijesna ona kazna (a raspitacu se da li se sto naknadno promijenilo) malom Grgurevicu. Zamislite kaznu od 5 meceva za nekog igraca u sportu dje u domacim (CG) okvirima Primorac igra 2 utakmice Kupa i 6 prvenstvenih utakmica (mozda i manje ako se format takmicenja promijeni!). To je kao da neki fudbaler dobije kaznu od 30 utakmica, zbog ostrijeg starta i direktnog crvenog kartona.
    Tako se stiti interes CG vaterpola.
    Treba li da vas podsjecam kako je golman Lazovic kaznjen za ono preplivavanje bazena i udaranje igraca?
    (pozivom u reprezentaciju i 4 meca kazne, odradio samo 1)
    http://www.kolektiv.me/25914/VIDEO--...n-tuce-u-Budvi
    (01:04:40)
    Mi smo malo zaboravni, pa da se podsjetimo neceg sto je bilo prije samo godinu dana.

    Primorje lako sa Jugom, na kraju se ta evidentna razlika u kvalitetu i pokazala u bazenu. Odlicna igra nasih reprezentativaca, cak je trener Primorja cesto drzao Tonija na Nikolu, sto je radio i Capro u mecevima Primorca i Jadrana 2009/10.

    Ubrzo i F6 u Barseloni, a prelazni rok ce kao i svake godine biti zanimljiv, jer je malo klubova koji dobro i redovno placaju.
    Batali se piskaranja imaš prešnija posla

  6. #18631
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

  7. #18632
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Odlicna prica. Po malo i nevjerovatna (iz najmanje dva razloga) za danasnje vrijeme. Sto se mene licno tice - svaka cast! Ako je veliki fan Primorca neka me kontaktira i kad god nisam na brod vodicu ga na tekme Primorca.

    E sad, ja znam da je Primorac bas u ovoj kategoriji (i samo jos za 2004.) prvak CG. Prvenstvo je nedavno igrano i pomenuti klinac nije bio u sastavu.
    Koliko god je prica sjajna i ja bio srecan zbog svega toga moguce da je pozadina forsiranje gradnje zatvorenog bazena u Pg... Nemam nista protiv i ako je tako.


    U17 ide na turnir u Madjarskoj, dje sem Hrvata ucestvuje sve najjace u tom uzrastu u Evropi. Taman da vide dje su pred EP, a tamo su svakako jedni od favorita. Ne mogu da dam tacno predvidjanje, jer druge (Srbe i Hrvate) nisam gledao od onog F8 za klubove lani u Bd. A ni tamo Partizan nije vodio neke od najboljih igraca.
    U svakom slucaju ne znam koliko je realno da ima neko bolji od Ukropine u tom uzrastu.
    Strucni stab nam je OK, ali mislim da bi Gojkovica trebalo vise ukljucit' u citavu pricu. On je sa istom generacijom imao uspjeha prije dvije godine...
    P r i m o r a c

  8. #18633
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jug prosao. Ocekivao sam nesto vise od Egera. Mislim da je presudio bolji golman.
    Ubrzo pocinje Barseloneta-Solnok, prenos:
    http://www.dailymotion.com/lentv

    Ako bi prosao Solnok to bi bio jedan pravi F4, sa realno najbolje 4 ekipe u Evropi.

    Edit: Nakon 3/4 Barseloneta vodi 6:3. Zbilja je nevjerovatno u sto se oni pretvore na zavrsnom turniru...
    Edit 2: Barseloneta prosla na peterce. Zasluzeno.

    Po meni nepristrasno sudjenje obje utakmice.
    Last edited by cattaro; 28-05-15 at 20:49.
    P r i m o r a c

  9. #18634
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Odlicno 1. polufinale i pobjeda Primorja 10:9!
    Nikola dobar, uz (zvanicno) ne bas sjajan sut iz igre 8/3.
    Sukno igrac utakmice, ali treba istaci 2-3 velike greske Juga (prvenstveno na samom kraju utakmice: promaseni zicer Youngera i prodata lopta Viskovica sa igracem vise 36'' prije kraja).
    Dobar vaterpolo uz dosta efektnih golova.

    Nasi juniori startovali pobjedom na turniru u Madjarskoj:
    http://vaterpolovesti.com/2015/05/29...-od-crne-gore/


    EDIT:
    2. polufinale je SPEKTAKULARNO!
    A ono sto je Perrone uradio za prvo poluvrijeme je igra kakvu ja nisam nikad vidio od nekog igraca!
    Sudije su bile jako bezobrazne prvih 11-12 minuta meca (dok Recco nije preokrenuo na 4:3) koji i uprkos tome gubi 7:5. Mislim da je Recco do tog momenta imao 5x igrac vise (Barseloneta 2x) i peterac.
    Last edited by cattaro; 29-05-15 at 20:05.
    P r i m o r a c

  10. #18635
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pobjeda Recca golom Pijetlovica 7'' prije kraja.
    Recco uz ovakvo sudjenje ne moze da izgubi.
    Filipovic 5, Pijetlovic 3 gola, ostali ispod prosjeka, bar sto se napada tice. Leka u odbrani standardan.
    Odlicna utakmica, jedna od najboljih koje sam gledao.
    Kapa dolje kondicionom treneru Barselonete! Utakmica za sve one koji su na razne nacine vezani za ovaj sport - primjer kako takticki, fizicki i mudrom glavom biti ravnopravan sa protivnikom koji je makar za 30% bolji tim.

    Nasi juniori u drugom kolu turnira u Madjarskoj dobili Grke 14:9.
    Last edited by cattaro; 29-05-15 at 20:51.
    P r i m o r a c

  11. #18636
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slažem se, veoma dobra utakmica u drugom polufinalu i drago mi je zbog toga. I da je Barseloneta prošla bilo bi zasluženo. Ti pratiš mnogo više, ali mislim da je Ivović posle odlične sezone 12/13 pao i da dosta slabije igra u Reku.

    Partizan doveo reprezentativca Crne Gore

  12. #18637
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Leka je bek i kao takav u klubu kao sto je Recco nije prva napadacka opcija. Pa se i broj golova u odnosu na raniji period znacajno smanjio. Ove sezone nije imao broj utakmica kao lani, ocekujem da se kvalitetno spremi za SP.

    Sto se finala tice, u zadnjih 9 godina Recco je 3x gubio u finalima, svaki put je davao po 7 golova. Zakljucak se sam namece, a samim tim i Frano Vican kao kljucna figura Primorja u odbrani.
    Primorje svakako ima mogucnosti da postigne vise od 7 golova, iako sam siguran da ce Recco biti pametniji od Juga i potpuno zatvoriti Sandra.

    Arena od prije 2-3 dana pisala kako uz Petrovica na SP nece igrat' ni Misic. Nagadjalo se da bi Vukcevic mogao opet biti u reprezentaciji, ali izgleda nista od toga.

    http://www.zurnal.rs/vaterpolo/super...ic-u-partizanu
    Najbolji primjer kako se posten odnos prema klubu i sportu vrati na odgovarajuci nacin. Od ljudi iz kluba sam o ovom decku slusao sve najbolje (bio i kapiten dok se nije povrijedio).
    Primorac mu nije pravio problem, kao sto nece nikome ko zeli da studira u Bg.
    Realno, nisam siguran da ce imati mjesta u Partizanu, ali...neka se potrudi.
    Zelim mu svu srecu, a takvi su vazda dobrodosli nazad.
    Tim ce svakako pretrpjeti velike promjene, odlazi i Grk...
    Last edited by cattaro; 30-05-15 at 16:38.
    P r i m o r a c

  13. #18638
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Procjena oko broja golova je bila O.K.
    Steta sto Primorje nije odigralo vise od 1 (prve) odlicne cetvrtine.
    Volpi je davno sebi za cilj postavio zadatak da Recco bude najtrofejniji (po broju titula prvaka Evrope) tim, pa da vidimo hoce li malo smanjit' ulaganja sad...

    Na U17 turniru u Madjarskoj smo dobili domacina 14:10 i kolo prije kraja obezbijedili 1. mjesto.
    P r i m o r a c

  14. #18639
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pro Reko će gotovo sigurno i sledeće sezone imati jednako jaku ekipu. Mislim da srpski reprezentativci imaju ugovor i za sledeću sezonu, Jokoviću valjda sada ističe, a za Ivovića ne znam. Mandić ih verovatno pojačava (zamena za Jokovića?) a priča se i za Bodegasa.

    Mada, mogao bi malo Volpi da oladi, pošto su Partizan i Mladost u problemima, pa nema opasnosti.

  15. #18640
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Odmah se oglasio po tom pitanju:
    il patron del club ligure ha giŕ fissato l’obiettivo per il futuro: “il triplete dei triplete”, vincere tutto anche per i prossimi due anni.
    http://www.wpdworld.com/volpi-cannib...-dei-triplete/

    Poraz od Italije u zadnjem kolu turnira za U17 u Madjarskoj.
    Inace, na EP smo u grupi sa Hrvatskom, Grckom i Turskom. Pocinje 12. juna.
    P r i m o r a c

  16. #18641
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  17. #18642
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I smijesno i tuzno. Crna Gora se nidje ne pominje... Mi, nazalost, nemamo nikoga ko prati kvalitetno ovaj sport, svakako da bi to bilo veoma interesantno pitanje za nekoga iz Saveza. A mogli bi i Sostara pitat', on je lijepo ,,kuvao'' svojevremeno da Partizan dobije pozivnicu.

    Usput, Nikola Janovic je sa Raduom i Mitrovicem najbolji strijelac ovogodisnje Lige sampiona (svi po 25 golova)! Zvuci nevjerovatno da to ne mozete procitati nidje kod nas!?

    Dotakli smo se bili Leke, a evo i sto on kaze: http://wpolo.me/en/news/680-ivovic-n...m-sp-u-kazanju

    Evo i talijanske novine pisu da bi Mandic trebalo da zamijeni Jokovica u Recco. Mandic mi je, kao dijete Primorca, svakako drazi, ali ja se ne bih Jokovica odricao zbog njega. Makar ne jos.
    Primorje, ako ostane bez Sukna, znatno pada sa rejtingom.
    P r i m o r a c

  18. #18643
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gde bi Sukno mogao da ode, nisam čitao za njega?

  19. #18644
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogao bi u Galatasaraj, pre početka sezone 14/15 su hteli njega i Pavića ali nisu uspeli pa su doveli Mlađana. Takođe, Joković bi mogao u Galatu, a Mandić u Reco. Reco želi i Velotta i Bodegasa, a Brescia Radovića i Pavića (ako Bodegas ode u Reco, već je bilo priče da će dobiti pasoš da se oslobodi mesto za Radovića/stranca).

    Sintez Kazan želi Klikovca a i Gallo bi mogao napustiti Posillipo, verovatno Aquachiara ili Brescia. Gocić je dobio pasoš, Szolnok želi Nikića a već su doveli Fulopa (Honved).

    Naravno, sve su to ''nagađanja'', ali ima već nekih manje bitnih transfera.

    Marko Ćuk (Radnički - FTC)
    Danilo Adžić (Primorac - Partizan)
    Bence Fulop (Honved - Szolnok)
    Marton Levai (Honved - Debrecen)
    Gergo Kovacs, Gergely Kardos, Robert Fejos, Balazs Kalanovics (KSI - Honved)
    Karoly Czigany (PVSK - BVSC), Matyas Pasztor produžio ugovor sa BVSC, najbolji strelac 14/15 - 75 golova
    Jovan Sarić (Jadran HN - Vašaš)

    Camarasa (Marseille) produžio ugovor na još 5 godina, Vapenski i Mollina će igrati letnju ligu na Malti za San Giljan.

  20. #18645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://wpolo.me/en/news/682-porobic-...erpolo-trenera
    U stvari, samo prevedeno sa: http://www.wpdworld.com/nasce-la-wwp...li-allenatori/
    Ja se nadam da ce ovo udruzenje ubuduce dizati glas protiv nakaradnih pravila. Ili protiv LEN-e, ne daj Boze
    Mi smo svojevremeno imali i predsjednika Svjetske sudijske organizacije (Marijo Brguljan), pa od toga nikakve koristi nismo imali.
    Ne zelim u svemu da gledam nesto lose, ali mi ljudi koji rade u vaterpolu ne daju drugu mogucnost.

    Galata je i lani imala velike planove, ovo sto sada rade je nekako bzvz. Prejaki za Tursku ligu, a daleko od F6 u EL. U Primorju nije bas sjajna finansijska situacija... (opet je sjajnija nego u ostalim klubovima regiona).
    Navodno je Bodegas danas dogovorio sa Reccom.

    Naredne dvije godine F6 u Budimpesti, pri cemu ce drugi biti na novom objektu. Ocekivao sam da to bude opet F4, iskreno sam razocaran...
    Trebalo bi da domacin narednog F6 bude Eger (tako rece hr. komentator za vrije F6 u Barsi), pa se ceka potvrda da je taj klub vec obezbijedio mjesto na zavrsnom turniru :disgust:
    Neka ga onda makar maknu iz takmicenja, jer je upitna regularnost...
    Last edited by cattaro; 02-06-15 at 21:17.
    P r i m o r a c

  21. #18646
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je još od ranije poznato. Naredna dva fajnal-siksa u Budimpešti a Eger domaćin. Mislim da će to biti lepo, bez obzira što mi se ne sviđa ovaj format. Mađari vole vaterpolo, pa će to biti spektakl, pa možda i odem na ovaj prvi ako se ukaže šansa.

    I da, Milanović napušta Pro Reko. Verovatno ga menja Vujasinović, a možda i Savić, jer odlazi iz Zvezde. Ne znam ko bi još tu mogao da uskoči.

  22. #18647
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Apsolutno se slazem. Ja bih volio kad bi se sva vaterpolo takmicenja odrzavala u Srbiji, Hrvatskoj ili Madjarskoj.
    Nazalost, mi u CG nemamo odgovarajucu infrastrukturu u vaterpolo centrima, ne sumnjam da bi kod nas bilo kao i u navedenim zemljama.
    SL 2009. u Pg je svakako bila veliki pogodak i dokaz koliko mozemo. Puni bazeni su nesto neophodno vaterpolu u ovom trenutku. Barselona, Rim...to ne mogu ponuditi.

    Evo i Zurnal najavljuje odlazak Milanovica iz Recca. Ne stignem da ispratim ni pola vaterpolo sezone, ali ako sam dobro shvatio Milanovic je imao samo 1 poraz u citavoj sezoni. Ne znam ko mu je tacno opozicija u klubu, znam samo da je na FB bila velika kuknjava sto Fondelli ('94) i Felugo nisu bili u sastavu na F6. Prvi, jer je uz Di Fulvia najbolji igrac mladje generacije u Italiji, a drugi jer ima osvojenih 5 Kupova/Liga sampiona u karijeri. Djordje Perisic je naime rekorder sa 6 titula i zalili su sto se nece vec ove godine izjednaciti sa njim. Naravno, Ivovic, Gitto i Giacoppo su na bekovskim pozicijam u prednosti u odnosu na Feluga, a Prlainovic, Giorgetti i Figlioli lijevo ispred Fondellija. Nista sporno.

    Milanovic je vjerovatno najbolji vaterpolista u periodu od kad sam poceo da pratim vaterpolo, pa do danas. Steta bi bilo da ne ostane u ovom sportu.
    Mene je impresionirala njegova smirenost na klupi.
    P r i m o r a c

  23. #18648
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zavisi kako ko gleda. Koliko sam čitao, svi računaju da se izjednačio, bez obzira što nije igrao na fajnal-siksu. Mada eto npr Marko Avramović koliko se sećam nije računao na LŠ sa Partizanom, jer nije igrao na fajnal-foru.

    Milanović je imao manji sukob sa igračima, pa je možda to u pitanju, a mislim i da je on tokom fajnal-siksa znao da ide na kraju sezone. Jbg, ne znam šta su očekivali. Imaš pet stranaca, koji su tu isključivo zbog Lige šampiona i onda očekuješ da oni ne igraju. Ne ide to tako.

    Ostaće sigurno u vaterpolu, a kao naredna destinacija se pominje Olimpijakos. To bi bilo zanimljivo, jer bi to značilo da klub ima solidan budžet (mislim, Rađen je imao 120k što je mnogo). Možda će oni pokušati da naprave nešto više.

    Porobić na klupi Galatasaraja
    Last edited by Звезда ле!; 03-06-15 at 22:39.

  24. #18649
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Звезда ле! View Post
    Kao što napisah pre 2 nedelje.....

  25. #18650
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pero je i ranijih godina bio na pragu sto Galatasaraja, sto Spandaua, pa nije bilo nista od toga. Kad potpise objavice njemu bliski (dragi) mediji.
    On je veliki strucnjak, ne sumnjam da ce, dje god da dodje, to biti dugorocniji projekat, pri cemu ce imati kontrolu nad svim kategorijama u klubu. Tako to rade najbolji, a tako je radio i Pero, dje god je bio (Becej, Jadran, Sintez, reprezentacija).

    Zvanicno smo dobili organizaciju juniorskog SP-a dogodine, Podgorica ce biti domacin. To bi trebalo da bude bas za ovu generaciju koja je sada U17 i koju ceka EP za koji dan. Eto, imaju prilike da nam donesu tu svjetsku medalju...

    Intervju sa selektorom U17 Italije (koja nas je jedina dobila na nedavno zavrsenom turniru):
    Quali sono le favorite per l’oro?
    Il Montenegro č la squadra piů forte, anche la Serbia puň fare molto bene.
    http://www.wpdworld.com/pesci-gli-az...ateli-giocare/
    Tako da forsiranje ove generacije sa moje strane nije bez razloga.

    I da, racunanje da je neko nesto osvojio (pricali smo o Felugu), a nije bio u protokolu je smijesno.
    P r i m o r a c

Page 746 of 933 FirstFirst ... 246646696736742743744745746747748749750756796846 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •