View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 753 of 933 FirstFirst ... 253653703743749750751752753754755756757763803853 ... LastLast
Results 18,801 to 18,825 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #18801
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I cisto da budem dosljedan - imali smo odlicno sudjenje!
    P r i m o r a c

  2. #18802
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nismo zaboravili igrat', shutirat'...mozemo mi bolje, sigurno!
    Prije 7 godina, na OI u Pekingu 2008, smo u zadnjem kolu izborili jedva remi sa Aus i prosli dalje (sa porazom bi ispali). A kakvu smo ekipu tada imali...
    Potom u 1/4 finalu dobili Hrvatsku. Vidjecemo da li sada imamo kvaliteta za to...
    P r i m o r a c

  3. #18803
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nisu ovi momci zaboravili igrat vaterpolo, ali nesto ocigledno ne stima. Prije bih rekao da se trazi vodja poslije Nikole, Joka, Mladjan i Ivovic se jos nisu adaptirali na tu ulogu.

    Nema jos protoka igre, sve se svodi na individualne majstorije. Dako dobijemo Japan i nekako uz gol razliku izborimo drugi mjesto, iako ne znam na koga bi onda isli u osminu finala.

  4. #18804
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,960
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Znaci ni odje Capro nije nista kriv? Tri gola primit za 2min i izgubit vodstvo i ne trazit time-out, to je skroz ok? Nista ne mijenjat tokom cijele utakmice, Jokic mu igra citavu ni da ima 22god, sto se golmana tice ja ne znam koji je ***** vodio uopste drugog golmana (ovo mu nije prvi put da radi) E da nam je jedan Rudic npr koji zna napravit pritisak na sudije kad treba, viknut i postavit neki autoritet. Ovaj nas slunto sluntavi grama autoriteta nema i sigurno je i to jedan od problema. Zna sam da cemo kad tad zavapit za Porobicem koji je za ovoga naseg strucnjaka svijet izmislio. Pa neka se bacio u politiku, 'ebala vas politika, ka da je to bitno...
    Last edited by BiTrAtE; 29-07-15 at 13:15.
    War. War never changes.

  5. #18805
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes, problem je taj sto je tu Scepanovic a ne Radic
    Fire in the hole!

  6. #18806
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja jedino ne kapiram forsiranje Jokića koji je vidno spor i nema taj kvalitet više ni u odbrani u napad ga nikad i nije imao previše
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #18807
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,960
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Jes, problem je taj sto je tu Scepanovic a ne Radic
    Ako je meni bilo upuceno, ne razumijem? Radica nije ni vodio na prvenstvo nego Lazovica. Normalno je da je Scepo prva opcija na golu ali kad ga ne ide, dati sansu drugom golmanu, nije sakat!
    War. War never changes.

  8. #18808
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je li Darko Brguljan danas ulazio u igru ,ja ga ne primijetih?Ne vidjeh ga niti ga pomenuse.
    sto se tice jokica,mislim da mu je vakat za penziju,u odbrani koliko toliko odradi posao ali napad ne umije opepelit evo vec dizi niz

  9. #18809
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Scepo je bio odlican 24 minuta, ko je znao da ce za 2'6'' primit' 3 gola iz tri suta!?
    Ajmo malo realnosti...
    Capro nema kvalitet da trgne ekipu, to smo davno konstatovali. Kad kola krenu nizbrdo njegova jedina reakcija je hvatanje za glavu.

    A ovo sto BiTrAtE pise u vezi politike...vrlo je vazno, kao i u svim sportovima, kao i u svemu u CG! Nismo vjeverice, a i valjda znate sabrat 2 i 2...
    Ja tome, kad je sport u pitanju, ne dajem veliki znacaj (a trebalo bi) vec kontam ili valjas ili ne.
    P r i m o r a c

  10. #18810
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,960
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    A ovo sto BiTrAtE pise u vezi politike...vrlo je vazno, kao i u svim sportovima, kao i u svemu u CG! Nismo vjeverice, a i valjda znate sabrat 2 i 2...
    Ja tome, kad je sport u pitanju, ne dajem veliki znacaj (a trebalo bi) vec kontam ili valjas ili ne.
    Nesto ne vidim da je to rukometasicama smetalo i da se bilo ko od nas tu buni...Nego nebitno, nije tema...
    War. War never changes.

  11. #18811
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igramo lose ali mozemo jos uvijek dobro proci. Vjerujem da cemo se dizati. Malo me brine anemicna atmosfera medju igracima....ako se skupe , imamo sanse. I spori smo plivaci. Mali broj igraca moze potegnuti kontru.mora bolje...

  12. #18812
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,524
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    sto je sa paskovicem?

  13. #18813
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Motam film unazad...
    Takticki - pobjeda Fatovica. Oni nemaju vrhunskog centra i apsolutno svaki napad bi oni uplivavali sa jos jednim ili dva centra. Znali su sto rade, drugo je sto smo mi cvrsta ekipa, pa to bas i ne moze proc'. Ipak, kad sve saberemo i oduzmemo oni su uradili ono sto su mogli, a mi nismo.
    Nadplivali su nas, ali to se i ocekivalo. Istovremeno su nas, sa gorepomenutim, toliko trosili u zoni odbrane, da u zoni napada nismo imali previse snage za nesto konkretnije.
    Nisam najzadovoljniji fizickom spremom koju sam do sada vidjeo. Znalo je to ranije da bude nekako ubjedljivije. Nadam se da grijesim.
    Da ne dobijemo mec presudili su nasi losi sutevi. Ne mogu se sjetit' neke nase utakmice kad smo ovako sutirali. Ne moze gore od ovoga!

    Pozitivne stvari iz ovog meca:
    1) Odbrana i sasvim dobar golman;
    2) Akcija sa igracem vise kad je Darko dao gol. Napokon se vidjela prava akcija dje se stvara visak. A kad se u takvom situaciji nadje ,,stativa'' onda je to rutinska realizacija;
    3) Veca minutaza Ukropine. Vidi se da je zelen, ali njegovo vrijeme dolazi.
    P r i m o r a c

  14. #18814
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

  15. #18815
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rece Chapro da je Radovic povrijedjen, nije rekao o kakvoj povredi je rijec, ali eto makar nekog objasnjenja zasto momak izgleda tako lose ove dvije utakmice.

  16. #18816
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Nije toliko problem ni loša fizička sprema, ni neuigranost, ni bezidejnost te loša organizacija sa igračem više već neko mrtvilo kod njih, nedostatak želje i energije. Kao da im fali pravi kapiten i lider ekipe da ih malo digne. Ukoliko pronaďju to kad sebe mogu do medalje i baš im je dobra prilika za prekretnicu Japan kog moraju sigurnosti radi da nakantaju sa minimum +8 razlike. Malo vise srcanosti, želje i samopouzdanja i ja vjerujem da mogu doći do igre i polufinala. Sad imaju dva laka meča da pronaďu formu. Baš im se poklapaju neke stvari i mislim da će im meč više u sadašnjoj situaciji samo koristiti.

  17. #18817
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne zna neko rezultat china canada?

  18. #18818
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NantecutBu2 View Post
    Da ne zna neko rezultat china canada?
    Dobila Kanada 8-2

  19. #18819
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Cccc... Dvije stvari ne mogu da shvatim... Da se u ovoj utakmici moze vidjeti nesto pozitivno , i da mozemo da se nadamo necemu u daljem nastavku sampionata..

    Dakle, da se ne bi pogresno razumjeli, najvise bi volio da sam u krivu vezano za ono sto sam gore napisao.

    Znaci uspjeh he sto smo izvukli nerjeseno protiv auatralije jel? Australije koja nema sidruna, koja moze samo da sutira iz vani i da pliva, naravno da ne yaboravim da se tuce. Dakle u ovoj utakmici je bilo ya ocekivati da scepo ima bolje izdanje nego protiv srbije. Ali nama je bio problem da njihovog glavnog igraca pokrijemo , nego nam je Younger dao tri komada, a u onoj zadnjoj situaciji nije bilo nikoga oko njega na 5 metara od gola???? Sreca nasa te pogodi covjek precku inace zalost.... PO meni mi nismo smijeli primiti vise od 3 gola od australije , ali jedno je procjena a drugo je ono sto se u bazenu desava.

    Opet sidruna nidje bilo nije, opet smo se ispucavali sa 6, 7, 8 mettara.. POgodio je ono Janovic na kraju, ali znamo svi sto je parabola.. Sut iz ocaja
    P.s mozda ne poznajem nova pravila bas najbolje, mozda to moze cattaro da pojasni, ali ono na kraju je bio cisti peterac za australiju, malo nas je ciko Naumov castio

    Vec se sada prave taktike za osminu , tj , cetvrtfinale, ali bez jednog radikalnog zaokreta u igri, i prije svega pristupa igri nema nam pomaka ( ne ynam jeli neko primjetio izraze na licima nasih igraca na poluvremenu, nije tu bilo nikakve motivacije).

    Cekamo Japan sutra..
    Please alowe me to introduce myself.......

  20. #18820
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    Cccc... Dvije stvari ne mogu da shvatim... Da se u ovoj utakmici moze vidjeti nesto pozitivno , i da mozemo da se nadamo necemu u daljem nastavku sampionata..

    Dakle, da se ne bi pogresno razumjeli, najvise bi volio da sam u krivu vezano za ono sto sam gore napisao.

    Znaci uspjeh he sto smo izvukli nerjeseno protiv auatralije jel? Australije koja nema sidruna, koja moze samo da sutira iz vani i da pliva, naravno da ne yaboravim da se tuce. Dakle u ovoj utakmici je bilo ya ocekivati da scepo ima bolje izdanje nego protiv srbije. Ali nama je bio problem da njihovog glavnog igraca pokrijemo , nego nam je Younger dao tri komada, a u onoj zadnjoj situaciji nije bilo nikoga oko njega na 5 metara od gola???? Sreca nasa te pogodi covjek precku inace zalost.... PO meni mi nismo smijeli primiti vise od 3 gola od australije , ali jedno je procjena a drugo je ono sto se u bazenu desava.

    Opet sidruna nidje bilo nije, opet smo se ispucavali sa 6, 7, 8 mettara.. POgodio je ono Janovic na kraju, ali znamo svi sto je parabola.. Sut iz ocaja
    P.s mozda ne poznajem nova pravila bas najbolje, mozda to moze cattaro da pojasni, ali ono na kraju je bio cisti peterac za australiju, malo nas je ciko Naumov castio

    Vec se sada prave taktike za osminu , tj , cetvrtfinale, ali bez jednog radikalnog zaokreta u igri, i prije svega pristupa igri nema nam pomaka ( ne ynam jeli neko primjetio izraze na licima nasih igraca na poluvremenu, nije tu bilo nikakve motivacije).

    Cekamo Japan sutra..
    nema nervoze, za nas tek pocinje prvenstvo...

  21. #18821
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pa mislim da su primljena 2 gola za 3/4 nesto pozitivno? Uz ono sto sam nabrojao. Argumenti, ne razmisljanja.
    Mislim da odje, a ni u nasoj reprezentaciji, niko ne misli da je uspjeh remi sa Australijom. Izvukli smo se, bolje remi ne poraz, jer sanse (po meni ne velike) za 2. mjesto i dalje postoje. A dao sam primjer kad smo, takodje nakon 5:5 sa Australijom, bili u slicnoj situaciji.
    Srbija je napunila Japan, ako se ne varam 10 golova su dala dva sidruna. Nisam siguran da mi, sve i da Srbija dobije Aus, mozemo dobiti Japan sa 8+ razlike. Nakon ovog sto smo prikazali realnije je da nas Japan namuci, nego da ga razbijemo. Vidjecemo.
    Zainteresovala me ta prica oko peterca na kraju, jer ja tu nisam vidjeo nikakvog osnova...
    http://www.wpdworld.com/montenegro-australia/
    Dakle, Jokic pravi grublji faul (na samom kraju utakmice) i u tom faulu gura loptu, zasluzeno iskljucenje! Jokic NIJE gurnuo loptu nakon iskljucenja, tako da to nikako nije peterac! A u mecu su bile 2 situacije pred nasim golom koje su bile diskutabilne, po meni je jedna bila za peterac, zato i napisah da smo imali odlicno sudjenje.
    P r i m o r a c

  22. #18822
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    U to malo izjava sto je davao prije SP-a Capro je pominjao da nema povreda i da je to najbitnije. Kad i kako su se onda povrijedili Klikovac i Radovic?
    Za obojicu se vidi da nisu na svom nivou...
    Ako se igra na 2m ne promijeni boljih rezultata nece bit', a ponavljam - kad sidruni stanu na 5m onda je sav napad sje*an. Ako su centri protiv klasicnih protivnickih bekova nemocni, kao sto je to bilo u ove dvije utakmice, zasto se ne izvuku na krilo (pa neka onda Jokic ili Janovic uplivaju na tu poziciju)? Ne kapiram, vec u 1/4 se mogu vidjet' neke stvari (Fatovic je i prije utakmice znao da njihovi centri ne mogu sa nasim bekovima, pa je od prvog napada igrao svoju igru), ne mora niko, pa ni ja sad, pametovat' nesto.
    Eto, makar poslije ove utakmice nismo vidjeli izjave tipa ,,prvenstvo tek sad pocinje'' ili ,,nismo igrali toliko lose''.

    Momci, a obracam se nasim reprezentativcima, mi vam zelimo najbolje...
    Last edited by cattaro; 30-07-15 at 08:50.
    P r i m o r a c

  23. #18823
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Mislim da ova reprezantacija je pokazala pravo lice za sada i glavnu boljku (psiholsku) koja nas prati dugi niz godina kada vodimo 2 gola,da brzo padnemo u igri i pocnemo da gubimo. Tada preuzima odgovornost trener,a mi kao da ga očigledno nemamo. Aus je plivacka repka,tacno jaki su al def se vidi da nam hvali igrac na poziciji centra bas protiv tima kao sto su oni. Mislim da je malo 4 isključenja na mecu da smo imali (1/4 po cetv.prosjek)i da segmenat moramo popraviti jer suteve iz faula sem leke i mladja mi nemamo na ovom sampionatu.

    Send from Sea Coast

  24. #18824
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Porobić je bio čudo.
    Nešto mi ovaj Perović ne djeluje kao dobar trener.
    A ovi momci padaju psihički da to nije realno.
    Generalno svaka im čast i vazda uz svoje (Crnu Goru) da ne bude zabune
    Ali mislim da smo do sada na svim takmičenjima mogli mnogo više ali nije nam se dalo, nijesmo imali sreće i td.

  25. #18825
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam pitanje za ove strucnije malo. Da li je normalno da nas Srbija a onda i Australija po vasim rijecima natplivavaju i nadjacaju? Mislim vodim se logikom imamo more, ti momci su cio zivot u vodi, a ovi imaju bazene. Licno, mislim da je to kao da neka ekipa moze da nadtrci neku Africku reprezentaciju u fudbalu...
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Page 753 of 933 FirstFirst ... 253653703743749750751752753754755756757763803853 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •