View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 749 of 933 FirstFirst ... 249649699739745746747748749750751752753759799849 ... LastLast
Results 18,701 to 18,725 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #18701
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Jug ce biti dosta bolji nego lani.
    Amedeo Pomilio bi trebalo da bude novi trener Recca. Sa Tempestijem na golu, Pijetlovicem na 2m, Filipovicem i Mandicem desno, a Suknom i Prlainovicem lijevo...kao i sa 6 talijanskih reprezentativaca na klupi...tu ekipu moze vodit' i Branko Brnovic.

    Za Novljane imam tri pitanja:
    1. Ko je vecinski vlasnik otvorenog bazena, tj. interesuje me kome ide novac od rentiranja bazena?
    2. Kako ce se na funkcionisanje Jadrana odraziti cinjenica da je visedecenijski sponzor (Brodogradiliste-Bijela) otisao pod stecaj?
    3. Sto je ovo sa ovim veteranima Jadrana, kakav je to njihov sukob sa (klubom) Jadranom?
    Nema veze i da niko ne odgovori, shvatam da su teska pitanja.
    Ja mogu da ti odgovorim o ovome sukobu veterana i uprave, po onim saopstenjima sto je Jadran izdao Veterani su osnovali novi klub koji su nazvali "Jadran Veterani" ili "Jadran 1926" i trazili su od uprave Jadrana da im obezbjedi termine da ljeti treniraju na Skver. Ali ovi iz uprave ne zele da im dozvole to jer su osnovali novi klub, vec traze od njih da igraju pod imenom Jadran, a da ce im oni obezbjediti sve uslove i opremu za treninge i ljeti i zimi. Jedino sto ne mogu je da im obezbjede finansije.
    Ako imas facebook, postoji grupa Zvanicna prezentacija P.V.K Jadran pa imas tu vise saopstenja i odgovora.

    https://www.facebook.com/pvkjadran?fref=nf

  2. #18702
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Vidio sam to. Ali, to je izgleda samo ono sto javnost zna. Jer ne znam sto onda veteranima smeta kako je Jadran bio registrovan prije 2012. isl?
    Da li je pozadina svega osnivanje kluba koji bi takodje poceo da radi sa mladima?
    Imate primjer Akademije Cattaro, privatna vaterpolo skola koja dobija termine na zimskom bazenu koliko i Primorac, a da pri tome nisu igrali ni Evropu, ni regionalnu ligu!
    Usput, dobijaju novac i od Opstine Kotor.
    Mozda grijesim, ali mi se cini da ekipi iz Veterana Jadrana smeta aktuelno rukovodstvo kluba.
    Ako se PVK Jadran pita oko termina na Skveru onda je bazen njihov. A to je i odgovor na jedno od pitanja koje sam postavio.
    Dakle, drzava plati pola sume potrebne za izgradnju bazena (2 miliona eura), a bazen pripadne klubu. Bice da je to vid sponzorstva, jer ,,Vlada Crne Gore'' kao zvanican sponzor stoji godinama na posterima/internet stranicama Jadrana.


    @Makso,
    odlican turnir...
    P r i m o r a c

  3. #18703
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mi u CG nemamo NIJEDAN 50-ometarski zatvoreni bazen, a otvoreni imamo samo ovaj jedan (u Pg) i velika je stvar ako ovo Otvoreno prvenstvo CG u plivanju opstane.
    Stim u vezi pohvala Klikovcu i njegovim saradnicima. Takmicenje se odrzava ovog weekenda.
    Ako bude sredstava vjerovatno ce takmicenje svake godine biti sve bolje.

    Procitah da ce krajem mjeseca takodje u Pg biti odrzano i Balkansko vaterpolo prvenstvo za U15. Krenuh nesto pisat...ne smijem hvalit' tu djecu previse!

    SP za U18 naredne sezone (Pg) odrzava se po novim pravilima (dakle 5 na 5 u polju).
    P r i m o r a c

  4. #18704
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Mi u CG nemamo NIJEDAN 50-ometarski zatvoreni bazen, a otvoreni imamo samo ovaj jedan (u Pg) i velika je stvar ako ovo Otvoreno prvenstvo CG u plivanju opstane.
    Jel to samo "slatkovodni" ili generalno? znam da je morski u Bd 50 a mislim i u Ko. Za Novi be znam. E sad, koliko su upotrebljivi, ne znam...
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  5. #18705
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da, mislio sam na ,,slatkovodni". U pravu si za bazene sa morskom vodom u Ko i Bd, a u Novi je na mjestu starog 50-ometarskog bazena sa morskom vodom napravljen ,,slatkovodni" od 33m. Udar na zdrav razum. Pogotovo sto je plivacka sekcija Jadrana bila jedna od najboljih i u Ex-Yu.
    Koliko su upotrebljivi? Nisam siguran koliko se budvanski otvoreni bazen uopste koristi (prije koju godinu je neko drzao neke zivotinje unutra), kotorski se koristi...ali se ozbiljan vaterpolo odavno ne igra u morskoj vodi. Ekipe koje nam danas dolaze na pripreme to rade iskljucivo zbog nasih trenera koji tamo rade. Novljani, pak, svoj bazen lijepo rentiraju...
    Nadam se da je odgovor jasan.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  6. #18706
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Otprilike 17 dana nijedan medij (ne racunam lokalni Radio Kotor) ni slova, ni rijeci o vaterpolo reprezentaciji CG, koja se priprema za SP. Izvinjavam se ako sam nesto propustio.
    Iz Kanade su se vratili 21. juna.
    Daleko je bila Budva, a jos dalje Herceg Novi...

    Tuga.
    P r i m o r a c

  7. #18707
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja jutroh čuh da treniraju u Igalo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #18708
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Znam ja da su Novi.
    Tako se prati ekipa koja treba da donese medalju sa SP-a?
    Poslije je lako palamudit'.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  9. #18709
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A mozda si nam mogao reci sto se to desilo u Bakuu i u Kanadi? makar i u pm...
    Sto se tice jadrana, njihovi izvori finansiranja su poprilicno nejasni, ali sada sa brodogradilistem u stecaju, i banjom na rubu stecaja, ne znam ko bi mogao da odgovori na pitanje novca.
    Definitivno je da se bazen rentira u toku ljeta punom parom, jadran tu nema apsolutno nikakvih troskova buducci da im struju placa opstina tako da...
    OKo veterana ne znam ama bas nista, lici na neku lijepu pricu, a sada da li tu ima neke pozadine iskreno ne znam.
    Sto je sa sastavima Primorca i budve?
    Please alowe me to introduce myself.......

  10. #18710
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ovaj forum se, od strane onih koji su u vaterpolu, uglavnom tumaci na negativan nacin. Bolje reci, ne shvata se sustina foruma.
    Ono sto je mene zanimalo - saznao sam, necu nista nikome objasnjavat'...a steta je sto tu trpe klinci koji zbog svog odnosa prema vaterpolu i repki zasluzuju da budu pohvaljeni.

    Sto se sastava Primorca tice, valja sacekat' jos neko vrijeme. Nekih vecih pojacanja sigurno nece bit', a dolazaka sigurno da hoce...za sad su nas napustili Celatis i Adzic, dok je status trojice i dalje nejasan. Vrlo vjerovatno da nece biti u timu, iako bih volio da budu. Ali, moraju promijenit' odnos prema Primorcu.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  11. #18711
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zeljko Kovacici ponovo u Jadrana

  12. #18712
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  13. #18713
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Last edited by Izet Fazlinovic; 08-07-15 at 14:21.

  14. #18714
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Šta to Pjesivac radi pa su ga izbacili sa priprema, rano je počeo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #18715
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nzm,ali znam da se već odavno priča da je problematičan .
    Nego zasto Draškovića nema vise na spisku ,tj zasto nije pozvan?

  16. #18716
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Imamo velikih problema sa disciplinom mladjih igraca. To ste mogli da shvatite iz onog sto sam (shturo) pisao. Valjda vam je sad jasnije zasto ne zelim detaljisat?
    Kad su u reprezentaciji ja na igrace iz Ko i Hn gledam jednako.
    O onima sto su tuzili Primorac ja necu ni slova, a znate ko je pomenutog igraca najvise branio kad je dobio sansu i razocarao u Londonu!

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  17. #18717
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inače danas pročitah da je Drašković napustio Jadran.
    Jeste ,razočarao je u Londonu,ali po meni opet je bolji od par igrača sa spiska.
    Znaci zbog Primorca ga vise neće biti u reprezentaciji dok je Perovic selektor ??
    I Sekulić je svojevremeno tužio Jadran pa je ove sezone bio kapiten ...
    Bas me interesuje koja dva golmana i ko ce od ove dvojice mladjih ići na prvenstvo.

  18. #18718
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    On ne igra za reprezentaciju jer je rekao da ne zeli da igra!
    Igranje za Primorac nikad nije bila karta za ulaz, vec je nazalost odlazak iz Primorca pojedinima pomogao u tu svrhu.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  19. #18719
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Normalno da treba da tuze ljude koji ih zavlace za pare. Da je srece da kod nas ljudi to vise rade mozda bi se poslodavci drugacije ponasali. A koliko god navijaci pokusavali da predstave klubove kao nesto vanvremensko, i oni su samo poslodavci.
    Fire in the hole!

  20. #18720
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Koji to navijaci predstavljaju klubove kao nesto ,,vanvremensko''?
    Niko nikad nije rekao da igraci ne trebaju da dobiju sto su zaradili. Ili da ne tuze klub ako nije tako.
    Ali, imali smo slucaj da cijela ekipa (ako se dobro sjecam, 14 igraca) ne ode na jednu utakmicu...da nam po pola tima fali na veliki broj utakmica...i poslije se trazi sve.
    Ugovor, kad se potpise, obavezuje obije strane. Ne samo klub da isplati sve (po tom ugovoru).
    Da sad ne ulazim u detalje, visine ugovora npr.
    E sad, zasto se tuzi Primorac, a ne tuze se Budva ili Jadran, to je veliko pitanje. U tim klubovima ne kasne plate? Igracima nema dugovanja? Svaka cast onda.

    Zanimljivo je da sam bas bio na toj tekmi u Bd, kad je Azevedo sa 6, tada kadeta, igrao mec da nas ne bi kaznili. Jedan od igraca je branio.
    I treba da budem na strani igraca poslije toga?
    Ajmo malo sagledati sve...ponavljam, zadnji sam koji bi nekome nesto oduzeo i insistirao sam i insistiram da se sva dugovanja, sve sto se zaradilo, isplati. Ali ne to sto se bojkotovalo i pozivalo sve na bojkot. To nije po slovu ugovora.
    I necu vise oko toga. Nadam se, da je makar u mom klubu, to proslost.
    Last edited by cattaro; 09-07-15 at 19:31.
    P r i m o r a c

  21. #18721
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja da sam na mjestu igraca posle jedne plate ne bi vise trenirao i trazio bi raskid ugovora. Ljudi iz klubova se tako ponasaju i obecavaju sve i svasta zato sto racunaju sa tim da ce ovipognuti glave i raditi i dalje, kao sto uostalom rade svi poslodavci, jer im se moze. Nigdje ne pise da klubovi moraju da imaju velike ambicije, i da dovode igrace sa jakim ugovorima. A igraci, kao i bilo koji zaposleni, imaju pravo da se bune i da strajkuju. Poslodavac je prekrsio ugovor time sto nije isplatio platu. Posle toga ne zasluzuje nikakvo razumjevanje.
    Fire in the hole!

  22. #18722
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  23. #18723
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Ja da sam na mjestu igraca posle jedne plate ne bi vise trenirao i trazio bi raskid ugovora. Ljudi iz klubova se tako ponasaju i obecavaju sve i svasta zato sto racunaju sa tim da ce ovipognuti glave i raditi i dalje, kao sto uostalom rade svi poslodavci, jer im se moze. Nigdje ne pise da klubovi moraju da imaju velike ambicije, i da dovode igrace sa jakim ugovorima. A igraci, kao i bilo koji zaposleni, imaju pravo da se bune i da strajkuju. Poslodavac je prekrsio ugovor time sto nije isplatio platu. Posle toga ne zasluzuje nikakvo razumjevanje.
    Ne mogu da vjerujem da si ovo ti napisao. Ajde, neka ti bude...ne da mi se analizirat' svaka rijec ovog...krajnje cudnog posta. A i cesto dovodim sebe u situaciju da se stavljam na jednu stranu zato sto sam protiv druge.
    U svakom slucaju, mozemo se slozit' da je vazece pravilo, po kom igrac kome se duguju tri plate moze da raskine ugovor na stetu kluba, sasvim na mjestu?
    Meni je to, s'ovim u vezi, pocetak i kraj price.

    Jug jos da dovede Vrlica i eto ih 2. po snazi tim u Evropi.
    P r i m o r a c

  24. #18724
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niksa Dobud suspendovan 4 godine

  25. #18725
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Vjerovatno je velika vecina ljudi u pravu kad ih osudjuje (njega i Radjena), ali meni ih je zao...radi se o velikim igracima, sampionima.

    U Nisu pobjeda nad Kinom 17:8, uz mucenje u 1/2 (6:4).
    U nasem sastavu je poznato 11 imena za SP, dilema je koji ce od golmana otpast, kao i izbor izmedju Ukropine i Djurdjica.

    Ranijih godina sam odje kacio pojedinosti u vezi 2. lige, ove godine to necu radit'.

    EDIT:
    Murisic u Steaui.
    Last edited by cattaro; 15-07-15 at 18:18.
    P r i m o r a c

Page 749 of 933 FirstFirst ... 249649699739745746747748749750751752753759799849 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •