Page 28 of 42 FirstFirst ... 1824252627282930313238 ... LastLast
Results 676 to 700 of 1029

Thread: Dijete i preparati za mršavljenje

  1. #676
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    uzeh neke zitarice preko puta sportskog dje je zdrava hrana....
    rekao mi je covjek da ih izmiksam i promijesam i u casu od jogurta stavim dvije ravne kasike i pijem to umjesto vecere. Dakle jogurt sto manje masan
    Rekoh posto ionako ne doruckujem bolje i za dorucak i veceru da ja to uvedem, plus standardan rucak u normalnim kolicinama.
    Bez ikakve fizicke aktivnosti za 7 dana sam makao skoro 7kg. Da se razumijemo imao sam 98.7 a nakon sedam dana 92.4.
    tu sam se preodusevio bio jer poslednji put sam imao manje od 94kg nedje prije 5 godina.
    Plan je bio da se dodje do 88 i da se pocne malo trenirat. Medjutim, ne lezi vraze, vratih se pivu i njegovom redovnom dnevnom ispijanju. Sad nazalost imam 94kg sto nije previse obzirom da sam evo batalio zitarice skoro mjesec. Plan mi je od sjutra da nastavim.
    Pokusajte, te zitarice daju snagu i necete osjecat neke nesvjestice, izbacite slatko, alkohol i garantovano se moze mrsa odlicno od njih. Ja kad sam posle nekih 15 dana posao u kristal na pola porcije popeka sanse nije bilo da sam ih mogao pojest...tijelo naviklo na manje kolicine hrane, no kako je trening majka svega uz odredjeni broj pokusaja sad mogu i komplet porciju pojest
    kak'e žitarice, pričaj brate prijatelju? Daj da i ja počnem umjessto večere i doručka da se drogiram s time?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #677
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    predlažem gledanje u ovaj gif svaki put kad nas obuzme napad gladi

    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  3. #678
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    kak'e žitarice, pričaj brate prijatelju? Daj da i ja počnem umjessto večere i doručka da se drogiram s time?
    Ti nisi mogla da izdrzim onaj moj rezim dje se sve jede...a sad oces da iskljucis dorucak i veceru, tj zamijenish ih zitaricama....????


    A ...umArEla bi.

  4. #679
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    ul.Marka Radovića br.10; Podgorica (vel.bijela zgrada "Abex-a" iza "Delte")
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve sam probala... 2 litra vode dnevno da ne jedem slatko i sl. Ali ništa mi ne pomaže, čak i dijete raznorazne od kojih mi se sad muči... .(HELLLLLLLPPPPPP!!!

  5. #680
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    ul.Marka Radovića br.10; Podgorica (vel.bijela zgrada "Abex-a" iza "Delte")
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahhahah...Jadna

  6. #681
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    smršaćeš ćim 50 napuniš!
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #682
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    ul.Marka Radovića br.10; Podgorica (vel.bijela zgrada "Abex-a" iza "Delte")
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muka mi je :torn:

    [/QUOTE]

  8. #683
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    predlažem gledanje u ovaj gif svaki put kad nas obuzme napad gladi

    vid kako joj je sexy donji veš?!?!?! :mrgreen:
    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Ti nisi mogla da izdrzim onaj moj rezim dje se sve jede...a sad oces da iskljucis dorucak i veceru, tj zamijenish ih zitaricama....????


    A ...umArEla bi.
    eeee, mika, oprosti izvini, tvoj režim me je ćero da doručkujem i to ono što ne volim, da ručam bez supe, ja koja mogu samo na supu da živim, da jedem ono što ne volim, tako da nemo' da me napučaš

    Ovako za doručak malo žitaa, pa supu i komaat mesa i opet malo žita uveče i ljepota
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #684
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vid kako joj je sexy donji veš?!?!?! :mrgreen:
    eeee, mika, oprosti izvini, tvoj režim me je ćero da doručkujem i to ono što ne volim, da ručam bez supe, ja koja mogu samo na supu da živim, da jedem ono što ne volim, tako da nemo' da me napučaš

    Ovako za doručak malo žitaa, pa supu i komaat mesa i opet malo žita uveče i ljepota
    Doručak je veoma bitan, nije ni čudo što to svi konstantno ponavljaju... Džaba dijeta ukoliko preskačeš doručak, možeš imati rezultate ali je to priličan šok za organizam...
    Evo neki moj primjer... Osnovnu i srednju školu sam trenirao redovno košarku, i uvijek sam bio na nekoj kilaži oko 75-80kg (na 185 cm visine) - uglavnom imao sam uvijek mase... Uz to mogao sam da pojedem veliku picu u Venom ili Carine bez problema iz cuga Sa krajem škole i početkom fakulteta sam skroz promijenio navike (kao što je "luv" ranije pominjala) - počeo sam sam da živim, ništa nisam radio ni trenirao, samo učenje, spavanje i hranjenje po brzim hranama i pekarama... Doručak sam preskakao jer bih se kasno budio, ručak i večera uvijek nešto nezdravo + slatkiši... Uz to - uopšte, ni dan danas, ne jedem nikakvo svježe povrće (salate itd)... Sve je to rezultiralo da nakon neke 2 godine dođem na 105kg (čistog sala)...
    Tada vidim da je đavo ponio šalu, pa pođem kod nutricioniste... Ona mi da program dijete - redukovane ishrane... Naravno, pola dijete je bilo neko povrće i neka čuda koja ne jedem... Pa sam ja to otprilike ovako prilagodio sebi, i ovo je neka moja preporuka koje se može vala svako pridržavati ako želi rezultate:
    1. Izbacio sam potpuno slatkiše iz ishrane, to je prvo i osnovno... Takođe i prženu/masnu/lisnatu/brzu hranu... Sve što je nabijeno kalorijama... Koliko god se ovo čini teško - teško je samo u početku... Nakon nedjelju dana vjerujte mi da nećete imati želju za slatkim, a stvari za koje niste ni imali osjećaj da su slatke će vam postati slatke
    2. Hleb sam zamijenio sa integralnim dvopekom (ili bilo kojom sličnom varijantom tvrdih hlebova integralnog brašna)...
    3. Pratio sam koliko unosim kalorija dnevno (to su ona sitna slova i tabelice na poleđini skoro svakog artikla) - cilj je bio da ne prelazim 1000 kalorija dnevno.

    Obroci su mi bili uglavnom ovakvi:
    1. Doručak (obavezan, koliko god mi se mučilo ujutru da jedem) - integralni dvopek i marmelada za dijebetičare.
    2. Ručak - riža sa nekim dodacima - npr sa šampinjonima, lignjama iz konzerve, sirom, itd itd, sve što sam jeo a što je bilo prihvatljivo.
    3. Večera - riblja pašteta (konzerva tune (bez ulja) izmiksana sa posnim majonezom i kečapom) sa integralnim dvopekom
    4. Međuobrok - obrani jogurt npr Fit, Balans, itd itd... Pogotovo koji imaju probiotike u sebi!


    Bitna stvar kod doručka je to što on pokreće metabolizam, ako ga preskačete i metabolizam se usporava... Što manje obroka unosiš, i što veću pauzu praviš među obrocima - to tvoj organizam usporava kako bi štedio rezerve...

    Ovakvim režimom ishrane (prvih mjesec dana ga nijednom nisam prekršio, u drugom mjesecu sa već par puta jeo i pice i palačinke) + bilo je ljeto pa sam malo dodao i fizičke aktivnosti - sam za 2 mjeseca smršao nekih 17 kg - došao sam na 88kg... Što je bilo prilično brzo...

    Sada drugi dio priče... Nakon toga sam uglavnom olabavio ova režim dijete... Kilogrami mi se nisu toliko brzo vratili... Ali nakon 2-3 godine, ove zime sam se opet došao na brojku 100 na vagi, pa sam opet odlučio da nešto uradim po tom pitanju, ali sada drugačijim pristupom...

    Hranu sam isto redukovao (slatko uglavnom izbacio, ali ne skroz) ali je akcenat bio na fizičkoj aktivnosti - jer sam postao mrtvi konj po pitanju kondicije...

    Upisao sam se u teretanu, i počeo sa grupnim treninzima (funkcionalni trening u Athletic teretani)... Evo za nekih 4-5 mjeseci sam došao na ispod 90 kila, dakle dosta sporiji tempo, ali ishrana nije bila tako rigorozna...


    Nisam planirao ovako dug post, pa ako se preskočili ovaj dio do sada, da sumiram ukratko:
    1. Ukinite slatko - slatkiši, grickalice, čipsevi, sokovi - to vam ne treba. Ovo možete konzumirati jedino u situacijama kada vam je potrebno (npr niste jeli čitav dan iz nekoh razloga, ili ste bolesni, itd, pa vam treba trenutni izvor energija i seratonina ) - ali nikako konstatno svakog dana.
    2. Fizička aktivnost je obavezna! Ne samo što ćete brze topiti salo, već će i mišići malo živnuti pa ćete ljepše i zategnutije izgledati. Kod same dijete izgledate mlitavo (Pod ovim mislim svaka fizička aktivnost koja vas tjera da se znojite. Najbolja varijanta je redovan trening u teretani na nekom od programa grupnih treninga - jer grupni trening vam stvara obavezu da morate da dolazite, jer niste sami. Kada sam treniram često mi fali motivacije, jer npr pada kiša, pa sam danas nešto bzv itd... Zato preporuka za teretanu Athletic kod krivog mosta i njihove grupne treninge).
    3. Obavezan doručak + koliko toliko redovni obroci.

    Lakše je dovesti se u red nego što mislite
    Last edited by Incognito; 25-06-13 at 10:57.
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  10. #685
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vid kako joj je sexy donji veš?!?!?! :mrgreen:
    eeee, mika, oprosti izvini, tvoj režim me je ćero da doručkujem i to ono što ne volim,
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    da ručam bez supe, ja koja mogu samo na supu da živim,
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ... da jedem ono što ne volim, tako da nemo' da me napučaš
    Kako loshi izgovori da se neko disciplinuje. Sram te bilo. Tolika djevojka/zhena...i bojish se ishrane u kojoj ne smije meso i krompir zajedno...a supa se jede na kraj obroka... Eeeeeeeeeeee....

    Doruchak si mogla lakagano da jedesh, i to voce koje izaberes... Rucak sasvim normalan sa sve hlebom i supom...doduse supica na kraju... Vecera isto...vishe nego korektna...

    Slatkisi takodje...tjestenine takodje...samo sve u svoje vrijeme.

    E, Boga mi, 'OCE DA SE MRSHA... a da se jede svasta i da se covjek ne pomuchi malo...TOGA NIDJE NEMA, pa ni u CG dje stvarno svashta mozhesh vidjet'.

  11. #686
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Doručak je veoma bitan, nije ni čudo što to svi konstantno ponavljaju... Džaba dijeta ukoliko preskačeš doručak, možeš imati rezultate ali je to priličan šok za organizam...
    Evo neki moj primjer... Osnovnu i srednju školu sam trenirao redovno košarku, i uvijek sam bio na nekoj kilaži oko 75-80kg (na 185 cm visine) - uglavnom imao sam uvijek mase... Uz to mogao sam da pojedem veliku picu u Venom ili Carine bez problema iz cuga Sa krajem škole i početkom fakulteta sam skroz promijenio navike (kao što je "luv" ranije pominjala) - počeo sam sam da živim, ništa nisam radio ni trenirao, samo učenje, spavanje i hranjenje po brzim hranama i pekarama... Doručak sam preskakao jer bih se kasno budio, ručak i večera uvijek nešto nezdravo + slatkiši... Uz to - uopšte, ni dan danas, ne jedem nikakvo svježe povrće (salate itd)... Sve je to rezultiralo da nakon neke 2 godine dođem na 105kg (čistog sala)...
    Tada vidim da je đavo ponio šalu, pa pođem kod nutricioniste... Ona mi da program dijete - redukovane ishrane... Naravno, pola dijete je bilo neko povrće i neka čuda koja ne jedem... Pa sam ja to otprilike ovako prilagodio sebi, i ovo je neka moja preporuka koje se može vala svako pridržavati ako želi rezultate:
    1. Izbacio sam potpuno slatkiše iz ishrane, to je prvo i osnovno... Takođe i prženu/masnu/lisnatu/brzu hranu... Sve što je nabijeno kalorijama... Koliko god se ovo čini teško - teško je samo u početku... Nakon nedjelju dana vjerujte mi da nećete imati želju za slatkim, a stvari za koje niste ni imali osjećaj da su slatke će vam postati slatke
    2. Hleb sam zamijenio sa integralnim dvopekom (ili bilo kojom sličnom varijantom tvrdih hlebova integralnog brašna)...
    3. Pratio sam koliko unosim kalorija dnevno (to su ona sitna slova i tabelice na poleđini skoro svakog artikla) - cilj je bio da ne prelazim 1000 kalorija dnevno.

    Obroci su mi bili uglavnom ovakvi:
    1. Doručak (obavezan, koliko god mi se mučilo ujutru da jedem) - integralni dvopek i marmelada za dijebetičare.
    2. Ručak - riža sa nekim dodacima - npr sa šampinjonima, lignjama iz konzerve, sirom, itd itd, sve što sam jeo a što je bilo prihvatljivo.
    3. Večera - riblja pašteta (konzerva tune (bez ulja) izmiksana sa posnim majonezom i kečapom) sa integralnim dvopekom
    4. Međuobrok - obrani jogurt npr Fit, Balans, itd itd... Pogotovo koji imaju probiotike u sebi!


    Bitna stvar kod doručka je to što on pokreće metabolizam, ako ga preskačete i metabolizam se usporava... Što manje obroka unosiš, i što veću pauzu praviš među obrocima - to tvoj organizam usporava kako bi štedio rezerve...

    Ovakvim režimom ishrane (prvih mjesec dana ga nijednom nisam prekršio, u drugom mjesecu sa već par puta jeo i pice i palačinke) + bilo je ljeto pa sam malo dodao i fizičke aktivnosti - sam za 2 mjeseca smršao nekih 17 kg - došao sam na 88kg... Što je bilo prilično brzo...

    Sada drugi dio priče... Nakon toga sam uglavnom olabavio ova režim dijete... Kilogrami mi se nisu toliko brzo vratili... Ali nakon 2-3 godine, ove zime sam se opet došao na brojku 100 na vagi, pa sam opet odlučio da nešto uradim po tom pitanju, ali sada drugačijim pristupom...

    Hranu sam isto redukovao (slatko uglavnom izbacio, ali ne skroz) ali je akcenat bio na fizičkoj aktivnosti - jer sam postao mrtvi konj po pitanju kondicije...

    Upisao sam se u teretanu, i počeo sa grupnim treninzima (funkcionalni trening u Athletic teretani)... Evo za nekih 4-5 mjeseci sam došao na ispod 90 kila, dakle dosta sporiji tempo, ali ishrana nije bila tako rigorozna...


    Nisam planirao ovako dug post, pa ako se preskočili ovaj dio do sada, da sumiram ukratko:
    1. Ukinite slatko - slatkiši, grickalice, čipsevi, sokovi - to vam ne treba. Ovo možete konzumirati jedino u situacijama kada vam je potrebno (npr niste jeli čitav dan iz nekoh razloga, ili ste bolesni, itd, pa vam treba trenutni izvor energija i seratonina ) - ali nikako konstatno svakog dana.
    2. Fizička aktivnost je obavezna! Ne samo što ćete brze topiti salo, već će i mišići malo živnuti pa ćete ljepše i zategnutije izgledati. Kod same dijete izgledate mlitavo (Pod ovim mislim svaka fizička aktivnost koja vas tjera da se znojite. Najbolja varijanta je redovan trening u teretani na nekom od programa grupnih treninga - jer grupni trening vam stvara obavezu da morate da dolazite, jer niste sami. Kada sam treniram često mi fali motivacije, jer npr pada kiša, pa sam danas nešto bzv itd... Zato preporuka za teretanu Athletic kod krivog mosta i njihove grupne treninge).
    3. Obavezan doručak + koliko toliko redovni obroci.

    Lakše je dovesti se u red nego što mislite
    ovo sam ja počela ovako, jer sam sva pošla u stomak sise i guzicu! riža kuvana bez ičega, a kako mi je to gadno zvučalo prije mjesec dana
    al eto, mora se, ne mogu disat, nisam navikla na ovu težinu, jedva dišem, a inešto ne želim da izgledam kao morž na plažU
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #687
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ovo sam ja počela ovako, jer sam sva pošla u stomak sise i guzicu! riža kuvana bez ičega, a kako mi je to gadno zvučalo prije mjesec dana
    al eto, mora se, ne mogu disat, nisam navikla na ovu težinu, jedva dišem, a inešto ne želim da izgledam kao morž na plažU
    Pa čim počneš zdravo da se hraniš, onda ti sva hrana počne dobijati ukus
    Svaka čast, još ako možeš malo fizičke aktivnosti (pušti te priče lift-stepenice, pješke do posla - to je samo dobro za održavanje kilaže i srca) i to malo bolje da oznojiš "goozicu" ima da budeš top
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  13. #688
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ovo sam ja počela ovako, jer sam sva pošla u stomak sise i guzicu! riža kuvana bez ičega, a kako mi je to gadno zvučalo prije mjesec dana
    al eto, mora se, ne mogu disat, nisam navikla na ovu težinu, jedva dišem, a inešto ne želim da izgledam kao morž na plažU

    Bolje se brukati 3,4 vikenda na plaži nego godinu dana u teretani :mrgreen:

  14. #689
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Bolje se brukati 3,4 vikenda na plaži nego godinu dana u teretani :mrgreen:
    ahahahaah dobra ti je ova
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #690
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Bolje se brukati 3,4 vikenda na plaži nego godinu dana u teretani :mrgreen:
    Neka te fore sa FB-a... Ti blamovi sa plaže se ucrtavaju duže u sjećanju :P
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  16. #691
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vid kako joj je sexy donji veš?!?!?! :mrgreen:
    aj ti, meni pomaže.

    Ali stvarno, što smo takve kese lenje, da smo se malo pomučile u tipa februaru ne bi sad bilo ove muke, priče i kuknjave.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  17. #692
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    hahahahahahaah slažem se ali nemam srca da se odreknem SVEGA što volim da izijem dok sam živa!
    Evo ti je drug @Incognito najbolji primjer, ako se malo opustiš sav trud ode dođavola!
    Nijesam nešto u godinama da bi teretana regulisala ono što pojedem (ona bi kad bi ja mogla toliko trčat, trebalo bi mi najmanje 10 km dnevno da sagorim ovo što izijem :mrgreen: ) ali je definitivno to najbolji način, redukovati ishranu, ali ne pretjerano i redovno posjećivati teretanu.
    Neka hvala
    Život je kratak a ja volim nerandže i neću da trpim!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #693
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa to je taj rad

    'ebeš život ako ću ceo da kljucam ko ptica, mogu onda odmah da crknem takav mi ne treba
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  19. #694
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    hahahahahahaah slažem se ali nemam srca da se odreknem SVEGA što volim da izijem dok sam živa!
    Evo ti je drug @Incognito najbolji primjer, ako se malo opustiš sav trud ode dođavola!
    To je primer neusvajanja novih i zdravih navika ishrane. Ja sam osoba koja je godinama mucila muku sa kilazom pa kad sam konacno shvatila da treba samo da slusam svoj organizam i pratim zdravu ishranu ja sam uspela da dovedem sebe do idealne kilaze koja nije varirala zadnje dve godine iako dnevno pojedem jako puno slatkisa ( dve, tri cokoladice) ali imam zdrave obroke koji su mali kolicinom i pijem maslinovo ulje, cedim pomorandze sa limunom... Bitnija je kolicina. Nikad nisam trcala, pesacila sam brzim hodom. Sve sto se radi umereno je dobro. Sad pocinjem sa trcanjem radi snage koju zelim da steknem mada sam jako losa, nekih kilometar i po mogu za sad ali svaki put sve vise...Privikavas organizam na zdravo, na nove navike a za to treba vremena.
    Last edited by Oljce; 26-06-13 at 11:52.

  20. #695
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    ul.Marka Radovića br.10; Podgorica (vel.bijela zgrada "Abex-a" iza "Delte")
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aoooooooooooo... Od ovih preparata mi se ... Msm stvrano...Samo su mamipare... Posle 18h nema klope, ko može, ja ne mogu...i svi mršaju...

  21. #696
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    iako dnevno pojedem jako puno slatkisa ( dve, tri cokoladice)
    Zvonka, mi bolje da ne pričamo šta je za nas jako puno slatkiša.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  22. #697
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  23. #698
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ovo sam ja počela ovako, jer sam sva pošla u stomak sise i guzicu!
    hm, oprosticu ti taj stomak
    She is only here to annoy herself!

  24. #699
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Zvonka, mi bolje da ne pričamo šta je za nas jako puno slatkiša.
    hahahaahhahahah ja ne jedem slatkiše, ne volim, tj nemam uopšte toleranciju na šećere, tako da jako rijetko pojedem sladoled i to rumenko jer mi je najmanje sladak, a kolače i ostale prislačke baš kad mi padne šećer jer ga ne konzumiram! Sokove ne volim i jako rijetko pijem, a kad pijem onda cijedim pomorandžu bez imalo šećera, čaj pijem prilično ali uvijek bez šećera i kafu takođe...e sad...ali ja volim krompir, pirinač, volim hleb, volim tijesta, palačinke, priganice...pršutu, rusku, pizzu....sve to što ja volim, bukvalno sve, računajući i krompir i pirinač, morala bih da izbacim iz ishrane, a da ubacim svježe povrće (koje uopšte ne jedem i nemam namjeru, grilovano jedino, ali ne mogu svaki dan) i volim povrće dinstano...voće jako rijetko jedem i to uvijek kad je skoro zeleno i kisjelkasto (moja netolerancija na šećer)
    Nikad ne grickam između obroka, ne volim grickalice, izuzev kokice, ali ih ne jedem prečesto, i moj najveći problem, danas sam jela u dva sata i to je moja hrana za danas
    skoro 24 sata ništa neću jesti i ne jedem
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #700
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Oce li ko meni rec kako da se udebljam? Jedem sve sto vi ne smijete, jedino sto dorucak 90% preskacem. Imam 67kg (za ove sto hoce da me biju imam 95kg).

    I am so post-rock I shit sad birds.


Page 28 of 42 FirstFirst ... 1824252627282930313238 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bermude za mršavljenje
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 03-05-16, 21:45
  2. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 13-03-15, 12:31
  3. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 01-08-14, 19:10
  4. Pojas za mršavljenje
    By DakAfcB1 in forum Sve i svašta
    Replies: 7
    Last Post: 22-05-13, 19:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •