Page 38 of 42 FirstFirst ... 28343536373839404142 LastLast
Results 926 to 950 of 1029

Thread: Dijete i preparati za mršavljenje

  1. #926
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanPg View Post
    dijeta je glupost, samo izbacite secere u raznim oblicima i budite fizicki aktivni i redukovacete kilazu bez izgladnjivanja... Od treninga preporucujem Boks i razne vrste kruznih treninga koji tope masti mnogo dobro kao sto su krossfit, HIIT, Insanity...
    To je to...Ne postoji magicna hrana, lijek, preparat...No se digne sa dupeta na noge, hoda, seta, trci, vozi biciklo, ako moze nausput i trenira nesto...Sredi se hrana kasnije i voila...za 2mjeseca moze svako cudo napravit...
    al treba se pomucit, a ne s prkna popit nesto i istopit se pored tv na kauč...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  2. #927
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    http://www.dodaj.rs/f/2S/zS/1PXSRhc3...moje-miloo.jpg

    Smakla 32kg...za pola godine...$utra tačno pola godine...
    Last edited by KRKNA; 09-09-14 at 13:58.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  3. #928
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    bravo Krle, svaka čast!!! Odlično! Ja sam stala, zapravo, nijesam stala, nego sad se ne ustručavam da popijem sok ako mi se baš pije, tako da ne mršavim po par kg mjesečno, nego maksimum do pola kg....ali ja i ne želim nego još 4 ili 5
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #929
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Samo naprijed!
    Pa da promijenis, sad je moderno ime Ex Krkna
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #930
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    http://www.dodaj.rs/f/2S/zS/1PXSRhc3...moje-miloo.jpg

    Smakla 32kg...za pola godine...$utra tačno pola godine...
    Bravo, potrebno je dosta odricanja za takav rezultat...

    Jedino bih te zamolio da napraviš neki dugoročni "plan", npr kada dostigneš željenu težinu/izgled, šta dalje?
    Kako dugoročno korigovati ishranu da ona bude zdrava/izbalansirana, a da se ne osjećaš kao na dijeti?

    To je zapravo najteži dio dijete... Tu i tamo većina ljudi izdrži mjesec-dva, i onda se vrate starim navikama i tako u krug...
    Ja bih samo volio da zadržiš te rezultate i da budeš pametna da ne baciš sav taj trud u vodu kasnije...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  6. #931
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    krkna djido sjutra sam sam ;p mislim ono na kafu i to ;p ,
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #932
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Jednom sam se opekla kad sam isto ovoliko smršala, pa se vratila na staro...sad već drugi put takav kiks ne bih smjela, a ni željela da dozvolim, pa makar stavljala balonče na želudac!
    Još jednom ponavljam, nemojte mislit' da palamudim i prosipam pamet, ali zaista je najbitnija VOLJA...preloman trenutak..Džabe sve teretane, kritike, korigovanje ishrane, vježbe, kad vi nijeste definitivno odlučili da li hoćete da smršat, jer samo mučite sebe. Kad čvrsto odlučite i krenete, više vas ništa ne može zaustaviti..
    I ono najbitnije, kunem se da mi zaista ovaj 'preporod' nije teško pao...Bilo je kriza, kad mi se prijede nešto, ali nijesu me držale više od 2,3 minuta...
    sparco, ne pijem kafu
    Sell the Vatican, Feed the World!

  8. #933
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nisam ni mislio da ti je kuvam ;p if you know what i mean hop hop dizanje obrva
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #934
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    pa reči kaficu, da te cio svijet razumije...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  10. #935
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Krkna svaka cast!
    Apropo kafe, mislim da nidje nije siri pojam "na kafu" od naseg, crnogorskog
    Ja dje god idem, kazem: Idem na kafu haha

  11. #936
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Podgorica, Bar
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije 2 god sam bio kod nutricioniste u PG, za mejsec i po dana sam skinuo uz tu ishranu i trening oko 11 kg, ali zbog posla nisam mogao da pratim taj tempo i vratio ih vrlo brzo a nisam precerivao ni u cemu. Prosle godine nikako da se nakanim i sad sam ponovo poceo da treniram i uzmem da probam dijetu koju su dali na kardiologiji na VMA mom ocu. Traje 15 dana. Meni je licno cilj bio samo da smanjim apetit i eto da pocnem malo da mrsavim pred ono sto kazu zdravu ishranu i to u malim kolicinama. Danas je 10 dan od kad sam poceo i imam 5 kg manje, (cimer kojeg sam popalio da i on proba je na -4 kg) a nijednom nisam malaksao od gladi ili imao neke krize strasne sto se desavalo sa ovom dijetom od nutricioniste o.O. Malo cudno zvuci ali valjda i ti doktori tamo znaju nesto :P izgleda je fora u kombinaciji namirnica. Koga zanima mogu da mu posaljem pa neka proba...

  12. #937
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Posalji mi na pm ili okaci odje


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #938
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Bar
    Posts
    426
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto se tice dijeta mislim da svaka dijeta na svakog djeluje drugacije..najbolje je jednostavno otici kod nutricioniste i onda sastaviti konkretan jelovnik koji odgovara Vasem organizmu

  14. #939
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    kao neko ko se bavi dizanjem tegova i povecanjem misicne mase te smanjenjem masnog tkiva(po potrebi) mogu samo da kazem da je Tanja potpuno u pravu kad je rekla da svaka dijeta utice posebno na svaku osobu.
    A to sve zavisi od tezine te osobe,procenta masti i ostalih parametara.
    I da jos jedno razjasnimo,jednu veliku zabludu. Kad se kaze DIJETA moze se misliti na DIJETU ZA SKIDANJE MASNOG TKIVA(tzv. mrsanje) ili na DIJETU ZA POVECANJE MISICNE MASE(tzv. kvalitetno popunjavanje)

    Tako da budite odredjeniji,a ukoliko nekog zanima dijeta za jedno ili drugo slobodno se obratite meni na PM potrudicu se da stignem svima da odgovorim i da vam tako pomognem naravno potpuno besplatno

    Train hard,Diet harder!

  15. #940
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cdm111 View Post
    Prije 2 god sam bio kod nutricioniste u PG, za mejsec i po dana sam skinuo uz tu ishranu i trening oko 11 kg, ali zbog posla nisam mogao da pratim taj tempo i vratio ih vrlo brzo a nisam precerivao ni u cemu. Prosle godine nikako da se nakanim i sad sam ponovo poceo da treniram i uzmem da probam dijetu koju su dali na kardiologiji na VMA mom ocu. Traje 15 dana. Meni je licno cilj bio samo da smanjim apetit i eto da pocnem malo da mrsavim pred ono sto kazu zdravu ishranu i to u malim kolicinama. Danas je 10 dan od kad sam poceo i imam 5 kg manje, (cimer kojeg sam popalio da i on proba je na -4 kg) a nijednom nisam malaksao od gladi ili imao neke krize strasne sto se desavalo sa ovom dijetom od nutricioniste o.O. Malo cudno zvuci ali valjda i ti doktori tamo znaju nesto :P izgleda je fora u kombinaciji namirnica. Koga zanima mogu da mu posaljem pa neka proba...
    mene samo zanima jer mi je čudno, kako to da ti se vrtjelo u glavi od gladi i imao si krize od dijete kod nutricioniste? Koliko iskustva imam, a imam, ja bih rekla da ti u tom momentu nijesi bio spreman na tu dijetu, niti na odricanja, jer da jesi ne bi imao krize....mislim da je to čisto psihološki problem, a ne fizički nedostatak hrane....govorim iz sopstvenog iskustva. Dijeta od nutricioniste se upravo svodi na to da vodiš UREDAN život i da jedeš svaka tri sata upravo iz razloga da ne dozvoliš organizmu da osjeti fizičku potrebu za hranom ili glad! To što ti volis da jedeš kolače a ne smiješ nema veze sa gladju! I to nije umiranje od gladi! Ja sam na nutricionističkoj dijeti i glad i osjećaj umiranja od gladi evo 8 mjeseci nijesam osjetila, ali jesam potrebu da pojedem ono što volim a ne smijem...moj je problem što 8 mjeseci nijesam pojela pohovanu šniclu a obožavam je, burek a obožavam ga,palačinke 10 komada a ne smijem i sad bih rado pojela nešto od toga ali nijesam gladna niti sam ijednom osjetila glad...ono što se promijenilo za ovih osam mjeseci, jeste da su moje porcije mnogo manje (ja nijesam na režimu više, tako da ne gubim kile, ali održavam kilažu) da hleb jako rijetko jedem, kolače još rjedje, masno nikako niti mi prija niti mogu i sad me recimo može zasititi čaša soka ako sam gladna ili jedna voćka a raniej bi mi voćka samo "ovrhla" želudac da sam poslije još goru glad osjećala...eto navike sam promijenila, valjda mi se metabolizam ubrzao, nemam više probleme sa varenjem, nemam kisjelinu, mnogo se bolje osjećam...Mislim da je momenat, motiv i oooogromna volja jedini preduslov za mršavljenje, jednako kao i za ostavljanje duvana...ja sam i jedno i drugo uspjela i ponosna na sebe! Ne duvanim već 5-6 godina, a ne jedem skoro godinu....ne znam do kad ću...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #941
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    333
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ma dokazano je - svaka dijeta je smece!! JO JO efekat... Samo smanjivanje porcije i vecera da se izbjegne, i poenta je da naucis da tako funkcionises, zivis... A ne 15 dana - mjesec striktno, i onda poslije opet isto s@anje...

  17. #942
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Bar
    Posts
    621
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Dijete i preparati z mršavljenje

    Ima li u ovoj zemlji nutricionista da je bas dobar i da nije kao svi? Stvarno mi je potreban neko takav, ako sto znate pomagajte Da napomenem, nije uopste pitanje mrsavljenje, u pitanju je uticaj hrane na zdravlje. Da znam sta prija mom organizmu a sta ne, ne zbog kilaze nego zbog zdravlja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #943
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pahuljica_ View Post
    Ima li u ovoj zemlji nutricionista da je bas dobar i da nije kao svi? Stvarno mi je potreban neko takav, ako sto znate pomagajte Da napomenem, nije uopste pitanje mrsavljenje, u pitanju je uticaj hrane na zdravlje. Da znam sta prija mom organizmu a sta ne, ne zbog kilaze nego zbog zdravlja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Niko ne moze da ti pomogne da upoznas svoj organizam, ako vec ne znas sta ti odgovara. To moras sam/a da ''provalis''. Ali ako vec zalis da ti pomogne nutricionista, onda bih ti predlozio Dusanku Vujovic.

  19. #944
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pahuljica_ View Post
    Ima li u ovoj zemlji nutricionista da je bas dobar i da nije kao svi? Stvarno mi je potreban neko takav, ako sto znate pomagajte Da napomenem, nije uopste pitanje mrsavljenje, u pitanju je uticaj hrane na zdravlje. Da znam sta prija mom organizmu a sta ne, ne zbog kilaze nego zbog zdravlja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne znam radi li ko ovo kod nas

    http://www.analiza.co.rs/netolerancija-na-hranu/


    Ovo nema sigurno:

    http://www.cea.rs/bio_terapija.htm
    Last edited by remark; 04-02-16 at 08:51.

  20. #945
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    na zabjelo rade te testove oni ispod amfore na krivi most dolje
    a ovo drugo zista necu komntarisat tolku kolicinu nebuloze, jos samo na tv shop da ga daju............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  21. #946
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Vježbanje i ja...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  22. #947
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    top je ova vjezba al od dijeta je sigurno najbolja i efikasna sigurno,dijeta probusena kasika...

  23. #948
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pa radi ova nutricionistkinja koju sam joj predlozio. Ali ne dobija puno time..

  24. #949
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Bar
    Posts
    621
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Niko ne moze da ti pomogne da upoznas svoj organizam, ako vec ne znas sta ti odgovara. To moras sam/a da ''provalis''. Ali ako vec zalis da ti pomogne nutricionista, onda bih ti predlozio Dusanku Vujovic.
    Kako mogu sama da provalim sta mi odgovara? Ja jedem ono sto mi se svidja i mozda bas to meni ne odgovara, a ja sa druge strane mogu misliti da mi odgovara? Moze li neki njen kontakt?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #950
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Bar
    Posts
    621
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Netoleranciju radi Mansa medica u sklopu nutricionistickog pregleda, pa taman ako je neko bio ili cuo nesto za taj pregled, neka prenese utiske


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 38 of 42 FirstFirst ... 28343536373839404142 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bermude za mršavljenje
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 03-05-16, 22:45
  2. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 13-03-15, 13:31
  3. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 01-08-14, 20:10
  4. Pojas za mršavljenje
    By DakAfcB1 in forum Sve i svašta
    Replies: 7
    Last Post: 22-05-13, 20:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •