Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 38 of 38

Thread: Moja bivsa draga...

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    o kome je redovno i slusala od mene,
    Eee iduci put ne se hvaliti drugaricama
    She is only here to annoy herself!

  2. #27
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Eee iduci put ne se hvaliti drugaricama
    NSX trosis mi energiju,ne lupaj



    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #28
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da mi se neko mijesa u vezu, a posle taj isti neko bude sa mojim bivsim... hmm bilo bi razgovora bogami
    ali u ostalim slucajevima, iskreno ne bi mi bilo pravo, malo bi tu ego proradio cak i da sam bivseg ja ostavila, pa on posle sa nekom mojom drugaricom, opet bi mi mozda maaalcice bilo krivo, sto znam, valjda to tako mora ponekad, ljudska priroda
    al svejedno, kako god bilo, bivsi je, pa bih eto bar radi te drugarice bila sretna, ako su oni sretni zajedno. sto da se radi, ide se dalje
    Getting lost never felt so good

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Dobro da razjasnimo, sto ce vam osobe koje vam se mijesaju u veze?!
    She is only here to annoy herself!

  5. #30
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ja ga vidjeh,posto je NSX pokusao da mi kaze da je normalno da sjedim sjutra sa drugaricom i bivsim s kojim se gle cuda usemila nekako(onim bivsim s kim sam imala dovoljno toga,o kome je redovno i slusala od mene,sve i da mi do njega vise nije stalo) pa sad s time sto je s njom on treba da postane moj drug i ako posle razlaza nismo to bili,i sve je kao da nista nije bilo,druzimo se pijemo kafu nedje skupa,zajedno i sa mojim covjekom...Kako ne...Dobro bi bilo kad bi se mogla nac neka stvarcica nesto sl penkalu iz Black man pa se sve izbrise iz memorije i druzimo se kao da se nista prije nije desilo medju nama ,ali posto toga nema to moze samo ako cemo da se lazemo i foliramo...Iskreno meni do toga nije...Posebno ne da dozvoljavam da mi sadasnji i bivsi sjede jedno do drugog...(ima nesto i u postovanju onog s kim smo)...
    Ukratko...
    Neke veze se zavrse na lijep i civilizovan nacin bez suza i dusevnih ozljeda.Jednostavno, dvoje odraslih i zrelih ljudi na nekom stupnju svoje veze shvate da nijesu bas idealan par, i da zajedno nemaju svijetlu buducnost.Kad bi malo manje idealizovali, a vise racionalizovali naseg partnera, pa i sam odnos sa njim, sigurna sam da bi nakon raskidanja sexualno-emotivne veze bilo mnogo manje psihosomatskih problem.Vidis, meni je neshvatljivo da na nekoga s kim sam dijelila intimu, i ko mi se pokazao kao iskren i odan prijatelj bacam anatemu samo zato sto su nam se putevi razisli.Isto tako, ako sam sa nekim s kim sam bila u sexualno-emotivnoj vezi izgradila lijep prijateljski odnos, nastojacu da taj odnos i sacuvam.Naravno, sve pod pretpostavkom da nijesmo imali posla sa nekim poremecenim dvolicnjakom.Nadam se da iz ovoga mozes da izvuces objasnjenje mog prethodnog posta na ovu temu...
    Last edited by renaissance; 05-05-09 at 12:51.

  6. #31
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Ukratko...
    Neke veze se zavrse na lijep i civilizovan nacin bez suza i dusevnih ozljeda.Jednostavno, dvoje odraslih i zrelih ljudi na nekom stupnju svoje veze shvate da nijesu bas idealan par, i da zajedno nemaju svijetlu buducnost.Kad bi malo manje idealizovali, a vise racionalizovali naseg partnera, pa i sam odnos sa njim, sigurna sam da bi nakon raskidanja sexualno-emotivne veze bilo mnogo manje psihosomatskih problem.Vidis, meni je neshvatljivo da na nekoga s kim sam dijelila intimu, i ko mi se pokazao kao iskren i odan prijatelj bacam anatemu samo zato sto su nam se putevi razisli.Isto tako, ako sam sa nekim s kim sam bila u sexualno-emotivnoj vezi izgradila lijep prijateljski odnos, nastojacu da taj odnos i sacuvam.Naravno, sve pod pretpostavkom da nijesmo imali posla sa nekim poremecenim dvolicnjakom.Nadam se da iz ovoga mozes da izvuces objasnjenje mog prethodnog posta na ovu temu...
    Slazem se da si sve dobro opisala, ali ako...po mojoj procjeni, iz razno-raznih razloga, vecina veza se zavrsi sa gorkim ukusom u ustima...mozda jedna strana u vezi samo tragicnije shvata raskid, ali uglavnom, odmah nakon raskida on/ona su obicno djubre, manipulatori, lazljivci, gadovi...

    Mada moram priznati da meni ne bi bilo milo, cak i kad govorimo o nekom potpuno normalnom raskidu, da nakon ljubavi ispijam kafice sa bivsim i sa njegovom novom curom a mojom dobrom drugaricom...
    Nijesu tu bitna osjecanja, ona nestanu poslije nekog vremena, pojavi se neko novi ko ucini da ti na pamet ne pada taj bivsi, izuzev kao sjecanje na jedan period zivota...ali...dijelila sam SVE sa nekim, i zamisli situaciju, sjedimo nas cetvoro, moj bivsi sa njegovom novom curom, mojom drugaricom, ja sa mojim sadasnjim, dodje konobar da narucimo pice i moj bivsi kaze- ti ces sigurno kafu bez secera, samo to si uvijek pila
    Ili moj sadasnji kaze- ma pusti je, sve joj popustam, tvrdoglava je...a bivsi se nedovezuje - pricaj mi malo o tome...
    ovo je samo sala, ali stvarno mi je to bezveze.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #32
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Slazem se da si sve dobro opisala, ali ako...po mojoj procjeni, iz razno-raznih razloga, vecina veza se zavrsi sa gorkim ukusom u ustima...mozda jedna strana u vezi samo tragicnije shvata raskid, ali uglavnom, odmah nakon raskida on/ona su obicno djubre, manipulatori, lazljivci, gadovi...

    Mada moram priznati da meni ne bi bilo milo, cak i kad govorimo o nekom potpuno normalnom raskidu, da nakon ljubavi ispijam kafice sa bivsim i sa njegovom novom curom a mojom dobrom drugaricom...
    Nijesu tu bitna osjecanja, ona nestanu poslije nekog vremena, pojavi se neko novi ko ucini da ti na pamet ne pada taj bivsi, izuzev kao sjecanje na jedan period zivota...ali...dijelila sam SVE sa nekim, i zamisli situaciju, sjedimo nas cetvoro, moj bivsi sa njegovom novom curom, mojom drugaricom, ja sa mojim sadasnjim, dodje konobar da narucimo pice i moj bivsi kaze- ti ces sigurno kafu bez secera, samo to si uvijek pila
    Ili moj sadasnji kaze- ma pusti je, sve joj popustam, tvrdoglava je...a bivsi se nedovezuje - pricaj mi malo o tome...
    ovo je samo sala, ali stvarno mi je to bezveze.



    hahahaha, dobar primjer
    ma kakvi, nema tu sto posle raskida osim 'zdravo-zdravo'.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Kako s kim A ako s nekim ne mogu prozborit onda ne moram ni to zdravo zdravo, sto bih gubio vrijeme
    She is only here to annoy herself!

  9. #34
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Slazem se da si sve dobro opisala, ali ako...po mojoj procjeni, iz razno-raznih razloga, vecina veza se zavrsi sa gorkim ukusom u ustima...mozda jedna strana u vezi samo tragicnije shvata raskid, ali uglavnom, odmah nakon raskida on/ona su obicno djubre, manipulatori, lazljivci, gadovi...

    Mada moram priznati da meni ne bi bilo milo, cak i kad govorimo o nekom potpuno normalnom raskidu, da nakon ljubavi ispijam kafice sa bivsim i sa njegovom novom curom a mojom dobrom drugaricom...
    Nijesu tu bitna osjecanja, ona nestanu poslije nekog vremena, pojavi se neko novi ko ucini da ti na pamet ne pada taj bivsi, izuzev kao sjecanje na jedan period zivota...ali...dijelila sam SVE sa nekim, i zamisli situaciju, sjedimo nas cetvoro, moj bivsi sa njegovom novom curom, mojom drugaricom, ja sa mojim sadasnjim, dodje konobar da narucimo pice i moj bivsi kaze- ti ces sigurno kafu bez secera, samo to si uvijek pila
    Ili moj sadasnji kaze- ma pusti je, sve joj popustam, tvrdoglava je...a bivsi se nedovezuje - pricaj mi malo o tome...
    ovo je samo sala, ali stvarno mi je to bezveze.

    Upravo tako... :twist:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #35
    renaissance Guest

    Default

    U startu sam se ogradila od situacija kada se jedna strana pokaze kao manipulatorska...
    Uostalom, nekome pada teze, a neko lakse svari malo 'jacu' hranu

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    U startu sam se ogradila od situacija kada se jedna strana pokaze kao manipulatorska...
    Uostalom, nekome pada teze, a neko lakse svari malo 'jacu' hranu
    Mislis da mu se ne steški od mrsne hrane

  12. #37
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je to grozno ali bas grozno.Gledala sam cura koje najboljoj drugarici otmu mladica i posle fino sa njom-strasno,ja se sa tim ne bih mogla pomiriti a za mene su mladici,cak i simpatije mojih drugarica bili nesto kao svetinja,kult prijatelja nikada ne bih mogla prekrsiti ma sta da je u pitanju a divim se curama koje to urade.Za mene je to strasno,strasno,strasno.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Dobro vi i tako ulazite u veze da bi pravile neke komplikacije a ne iz nekog zadovoljstva
    She is only here to annoy herself!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gospodo draga iz podrske
    By Njivice_Orano_Nepreorano in forum Internet
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-08, 17:59
  2. Replies: 14
    Last Post: 25-12-06, 23:17
  3. ...samo moja mila draga na demirli penđzeru...
    By underwater love in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 7
    Last Post: 01-09-05, 16:17
  4. Shta kad vam draga prijateljica - pukne?
    By kIkICa in forum Ženski kutak
    Replies: 6
    Last Post: 05-08-05, 15:20
  5. Prebrojmo se draga
    By Mr_G_rUzNi in forum Game Server CG
    Replies: 31
    Last Post: 28-12-04, 17:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •