Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast
Results 126 to 150 of 197

Thread: 24.03.1999.

  1. #126
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ilirija
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Zna se ko bira one koji vode stado
    taj rad kumashine

  2. #127
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Nije narod kriv koliko oni koji ga "vode". I bez priče o "slobodnoj i demokratskoj volji građana". Znamo kako to ide.
    Kralju, taj isti narod je bacao cvijece na tenkove koji su isli da ubijaju vukovarsku djecu. Taj isti narod se sladio preko TV-a gledajuci kako se "oslobadja" Srebrenica. Tek kad je mechka doshla pred njihova vrata sjetili su se milosti i pravde. Kasno, **** ga...
    You can fight the sleep but not the dream...

  3. #128
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pored sve tragedije...ima istine u ovom postu....

    ti piloti sto su poginuli, prije su isli u rat, i ubijali i rushili...neke sam snimke nasao na youtube...mislim kad su napadali gradac......Mada je vecina vazdusne flote ostala kod Slovenaca, pa nisu mogli nista ogromnih razmjera da naprave...




    isto kad je bilo ovo '98, sjecam se jednog dana je neki avion bio srushen, uglavnom padobranac se spushtao....e ludoga naroda, kakve su to parole bile, trchanje kroz ulice ka sumanuti, aj da ga koljemo i sl...To su oni koji danas glasaju za neke vojvode,
    koji su prije imali prichu "Solana Stoko neslana",
    a sad su nabacili jagnece runo, pokushavajuci da prikriju sve njihove bolesne teorije i radikalizam, sa nekom prichom o evropi i novoj demokratiji....

    a nemojte me zejebavat zaista!
    Last edited by Loverclocker; 27-03-09 at 19:10.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  4. #129
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shoku View Post
    Sve je to od boga, tako je bilo zapisano...kada se narod masu pokvari, kada se predju sve granice tada na snazi stupaju bozije kazne. Tako se desilo sa bosancima, kosovarima pa i sa srbima, mada oni nisu dobili jos konacnu kaznu, jos da ne idem dalje...

    nemoj da se pogresno razumijemo, vise imam drugara koji su srbi nego crnogorci i kosovari zajedno, da ne ulazimo u politiku sad.
    Ako oces da pricamo o udjelu Boga u svemu ovome dobro se pripremi. Da su se Srbi drzali svoje vjere Bog ne bi dopustio ovo sto je dopusteno, ako ocemo da pricamo o vjeri nije ni cudo zasto se ovo sve desilo. Ali to je onda dobar primjer da se vidi kolko ce lose da prodje citav zapad od Bozje ruke.

    eo samo da vidite kome sluzi zapad zapravo
    Last edited by autodijagnostika; 27-03-09 at 19:14.

  5. #130
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    pored sve tragedije...ima istine u ovom postu....

    ti piloti sto su poginuli, prije su isli u rat, i ubijali i rushili...neke sam snimke nasao na youtube...mislim kad su napadali gradac......Mada je vecina vazdusne flote ostala kod Slovenaca, pa nisu mogli nista ogromnih razmjera da naprave...
    Da ne zaboravimo ni to da je jedan dio te herojske armije ni manje ni više nego tokom bombardovanja držao na nišanu ljude po Crnoj Gori.

  6. #131
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Pošto ovdje ima svevidećih, sa istima nema rasprave. Oni sve znaju, oni su sve vidjeli. I ko se sladio preko televizora, i ko je bacao cvijeće. Otvorite brate temu o tim stvarima o kojima sve živo znate, iako znamo da vam je slađe da bljujete po ovoj.

  7. #132
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ovdje očigledno ima nekih koji ne žele da vide (i da se sjete) nekih stvari, ali im se tu uglavnom ne može pomoći. Nema nam druge nego da čekamo da takvi skupe minimum hrabrosti da iznesu svoje stavove u formi zvanoj "dijalog", i da shvate da prosipanjem patetike neće impresionirati nikoga.

  8. #133
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Prvo skupi to malo obraza pa otvori temu za diskusiju o tim stvarima, umjesto što zlonamjerno ubacuješ u ovu.

  9. #134
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default


  10. #135
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Mogao bi i ti da otvoriš temu o tome junačino.

  11. #136
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Prvo skupi to malo obraza pa otvori temu za diskusiju o tim stvarima, umjesto što zlonamjerno ubacuješ u ovu.
    Ova tema i jeste zlonamjerno otvorena, što je valjda svima postalo očigledno onog trenutka kad si završio uvodnu priču o žrtvama, a počeo priču o "herojima" i "zlu zapada".

    I još uvijek pričamo na istu temu, i to temu po tvom izboru. Nemaš na što da se žališ. Ako ti komentari smetaju, ti piši blog.
    Last edited by MadGod; 28-03-09 at 02:35.

  12. #137
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Mogao bi i ti da otvoriš temu o tome junačino.
    Je li ovo meni namijenjeno?

  13. #138
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni nije sigurno.
    Priznaj priznaj da je tebi drago kada Bruno noćas probija embargo...

  14. #139
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    pa sto? bar su svoji svojima bacali, a oni su tamo bacali cvijece nato trupama kad su usle, to samo govori da rat u biti nije vodjen na relaciji srbi-hrvati-muslimani, vec iza zavjese stoje malo vece zvjerke

  15. #140
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    "herojima" i "zlu zapada".
    Zapad jeste zao, a ako ti mislis da nije onda sigurno nisi dobronamjeran.
    Naravno ni mi nismo bili svi svechevi.
    Last edited by autodijagnostika; 28-03-09 at 07:43.

  16. #141
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Zapad jeste zao, a ako ti mislis da nije onda sigurno nisi dobronamjeran.
    Neko ko može da napiše ovakvu rečenicu ili nije dobronamjeran, ili nije nešto drugo što neću reć ovdje.

    Inače, i ja sam živio godinu dana na tom nekakvom zapadu, pa nisam vidio ljude sa rogovima. Ali dobro, ti znaš...

  17. #142
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    E jos bi to trebalo i 'ljudi sa rogovima' da nas napadaju, pricate odje o nekim zabludama a ne vidite da je vas same zapad uzeo pod svoje.
    Sto Rusija ili Kina ne dodjose da nas napadaju? ili ces i za njih reci da su i oni losi kolko i mi?
    na zapadu tecu med i miljeko coce, oni su izmislili 'svijet'

  18. #143
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    E jos bi to trebalo i 'ljudi sa rogovima' da nas napadaju, pricate odje o nekim zabludama a ne vidite da je vas same zapad uzeo pod svoje.
    Sto Rusija ili Kina ne dodjose da nas napadaju? ili ces i za njih reci da su i oni losi kolko i mi?
    na zapadu tecu med i miljeko coce, oni su izmislili 'svijet'
    brate nisi ni sa kakvim argumentom chak nishta rekao....

    sto se tice Rusije, ona je drzala dok je mogla, i nas, i dosta tu zemalja...mozda znash shta se u Madjarsku sa tenkovima radilo....ali kad je pochela da se raspada, oslabila, i sad se NATO sve vishe primiche...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  19. #144
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    brate nisi ni sa kakvim argumentom chak nishta rekao....

    sto se tice Rusije, ona je drzala dok je mogla, i nas, i dosta tu zemalja...mozda znash shta se u Madjarsku sa tenkovima radilo....ali kad je pochela da se raspada, oslabila, i sad se NATO sve vishe primiche...
    A sto ti ili 'ljutiti bog' mislite da ste vi nesto argumentovano rekli?
    Zar ne mislis da postoje i malo pametniji i uceniji ljudi oko mene i vas koji takodje nisu podrzavali nit podrzavaju NATO i zapad? Ocete li i za njih reci da nisu normalni, ili cete i dalje suvereno i drsko govoriti kako je sve opravdano?

  20. #145
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    s obzirom da je vecina vas bila maloljetna u tom mracnom dobu jasno je da nosite raznorazne frustracije o tim desavanjima
    jesu li srbi bili ok ili je zapad bio ok il su crnogorci bili ok
    o tome ce suditi istorija
    WW2 se jos nije zavrsio odje velicamo chetnike ustashe i ostale kolaboracioniste sila osovine
    tako da PROBUDI SE NARODE NIJE DOBAR NI ZAPAD NI ISTOK SAMO MI MOZEMO BITI DOBRI ILI LOSI NA NAMA JE IZBOR
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  21. #146
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ni na nebu ni na zemlji View Post
    s obzirom da je vecina vas bila maloljetna u tom mracnom dobu jasno je da nosite raznorazne frustracije o tim desavanjima
    jesu li srbi bili ok ili je zapad bio ok il su crnogorci bili ok
    o tome ce suditi istorija
    WW2 se jos nije zavrsio odje velicamo chetnike ustashe i ostale kolaboracioniste sila osovine
    tako da PROBUDI SE NARODE NIJE DOBAR NI ZAPAD NI ISTOK SAMO MI MOZEMO BITI DOBRI ILI LOSI NA NAMA JE IZBOR
    Pa otprilike i ja tako razmisljam, nisam bio pristalica Miloseviceve ideologije ali ne podrzavam ni suprotnu stranu. Jednostavno sto covjek vise cita istoriju iz raznih uglova i vise razmislja o svemu tome, samo jos dublje tone u more opsteg haosa.
    Generalno postoje dobri i losi ljudi, problem nastaje kad se pomjeraju ruleri izmedju te dvije vrste ljudi, a mnogi i ne znaju sto su pravi ruleri, jednostavno je danas popularan moralni relativizam toliko da se prakticno i ne zna sto je moralno a sto nije.

  22. #147
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    A sto ti ili 'ljutiti bog' mislite da ste vi nesto argumentovano rekli?
    Zar ne mislis da postoje i malo pametniji i uceniji ljudi oko mene i vas koji takodje nisu podrzavali nit podrzavaju NATO i zapad? Ocete li i za njih reci da nisu normalni, ili cete i dalje suvereno i drsko govoriti kako je sve opravdano?
    brate moj ja nijednom nisam rekao da podrzhavam NATO...

    ali ti navodim stalno odredjene istinite chinjenice...a ti prichash ovi su dobri, ovi su loshi,
    eo sad kazhesh ovi ucheniji su rekli drugachije....

    niko ne voli nikog, sve ti je korist, a kad si mali, igrash kako ti jachi kazhe...
    kad imash 7 godina, a svi oko tebe preko 10god, stojish na golu, idesh po lopte...ne zato sto volish, nego zato sto ti je bolje da makar igras, odnosno da ne dobijes batine...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  23. #148
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    brate moj ja nijednom nisam rekao da podrzhavam NATO...

    ali ti navodim stalno odredjene istinite chinjenice...a ti prichash ovi su dobri, ovi su loshi,
    eo sad kazhesh ovi ucheniji su rekli drugachije....
    Ja nisam reka ovi su dobri a ovi loshi, vec je 'ljutiti bog' pristalica NATO-a i potpuno mi je nelogicno da neko ko je bombardovan podrzava onog ko ga je bombardovao.

    Pa naravno da ima ucenijih koji misle poput tebe i onih koji misle poput mene, u pitanju nije skolsko znanje vec moral.


    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    niko ne voli nikog, sve ti je korist, a kad si mali, igrash kako ti jachi kazhe...
    kad imash 7 godina, a svi oko tebe preko 10god, stojish na golu, idesh po lopte...ne zato sto volish, nego zato sto ti je bolje da makar igras, odnosno da ne dobijes batine...
    dobar si primjer naveo iako se ne slazem sa poslednjom tvojom konstatacijom, vidis ja nikad nisam igrao fudbal nesto puno jer znam da ga vecina igra radi pobjede, ja ga nikad zbog toga nisam ni igra vec zbog rekreacije, a nisam ga ni puno igra
    ako nisi rob imaces i tolko slobode da i ne igras sa velikim igracima
    problem Milosevica je bio sto je igrao na tu kartu da ce ga podrzati njegovi stari komunisticki drugovi

    vidim da podrzavate zakon jacega, kao to nam je u prirodi
    ja ne vjerujem u to

  24. #149
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ja nisam reka ovi su dobri a ovi loshi, vec je 'ljutiti bog' pristalica NATO-a i potpuno mi je nelogicno da neko ko je bombardovan podrzava onog ko ga je bombardovao.

    Pa naravno da ima ucenijih koji misle poput tebe i onih koji misle poput mene, u pitanju nije skolsko znanje vec moral.
    brate, srbiju su bombardovali, zbog tipa koji je htio sve pod sobom, a bogomi izgubishe dosta toga...i bash mi je krivo zbog kosova, al pogresan pristup, i bye bye

    kod nas su bombardovali 95% vojne mete, sjecam se da je zamalo doslo do sukoba vojske i milicije, jer su ovi pametnjakovici htjeli iz zaliva neke brodove da pokrecu...isto tako jedva ove avione zadrzhashe na aerodrom...
    inace stalno pominjem nije podrshka, nego potreba...nema neutralnosti, birash bolju soluciju od inache patetichnih...


    dobar si primjer naveo iako se ne slazem sa poslednjom tvojom konstatacijom, vidis ja nikad nisam igrao fudbal nesto puno jer znam da ga vecina igra radi pobjede, ja ga nikad zbog toga nisam ni igra vec zbog rekreacije, a nisam ga ni puno igra
    ako nisi rob imaces i tolko slobode da i ne igras sa velikim igracima
    igram i ja zbog rekreacije, nisam ni ja puno igrao ali mi naletio primjer, ima masu takvih..

    meni je inache zadovoljstvo sa velikima da igram, nauchish mnogo toga...znam za basket, imao sam 13-14, momci po 20god,
    opuchanje je bilo, ali samo sam postao jachi i bolji...


    problem Milosevica je bio sto je igrao na tu kartu da ce ga podrzati njegovi stari komunisticki drugovi

    vidim da podrzavate zakon jacega, kao to nam je u prirodi
    ja ne vjerujem u to

    mislim da jeste, i da ljudska svijest josh uvijek nije toliko sazrela, da se na fini nachin odredjene stvari rjesavaju, da ne pominjem zbog chega dolazi do sukoba, milion ljudi, stotine nacija, svi imaju neke svoje ciljeve,
    zhelja da se ima sto veca moc, da se kontrolise situacija, i tako dalje i tome slicno...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  25. #150
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    pa sto? bar su svoji svojima bacali, a oni su tamo bacali cvijece nato trupama kad su usle, to samo govori da rat u biti nije vodjen na relaciji srbi-hrvati-muslimani, vec iza zavjese stoje malo vece zvjerke
    Ja nista nisam rekao, samo sam postavio taj link jer se toliko ovdje pominje to bacanje cvijeca

Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K: Boš pumpu za Astru G(1999 god) 1.7dti
    By apple in forum Ostali oglasi
    Replies: 13
    Last Post: 24-03-09, 08:52
  2. Događaji 1999-e:
    By KUB-M in forum Politika generalno
    Replies: 50
    Last Post: 14-04-08, 19:37
  3. pocetak kraja Velike Srbije-24.03.1999. ! 6 godina poslije
    By Monterico in forum Politika generalno
    Replies: 13
    Last Post: 25-03-05, 18:19
  4. EU: KOSOVO I METOHIJA - NEMA POVRATKA NA SITUACIJU PRE 1999
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-05, 19:49
  5. Milova rec: Istorija referenduma 1999-2006
    By Savindan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 36
    Last Post: 14-09-04, 17:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •