Results 1 to 5 of 5

Thread: Novopeceni...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Novopeceni...

    Ili se ja varam????? Sinoc posle utakmice Valencia - Betis na IN televiziji bio je kratak pregled svih sportova, i izmedju svega toga nesto malo iz K1 turnira. Gledamo ja i tetak mi, i gledamo neku masu od coeka, ima preko 130 kila sigurno, ali i misicav je, ruka mu je ogromna, na trbuhu ima tetovazu "SAMOA" sto definitivno mora da znaci da je Samoanac. E sad, on je tako razbio nekoga lika, bukvalno ga je pogodio "odozgo", kao cekicem ili kakvom macom, ovaj je automatski pao, i zakolutao ocima, moguce je da se nije ni dizao dobar komad vremena...

    Posle neki mrsavi kinez cini mi se, sa nekim vezicama na bicepse, nokautira ovoga samoanca nogom, a sve zbog spustanja garda, ovaj je previse samouvjeren bio...

    Cak je i Garija Goodridgea nokautirao, ono klasicno ga je izmlatinjao, coek mlati sakama, nepovezano, tamo-ovamo, ali ti balvani definitivno bacaju sve zive na pod...

    Ono sto me zanima je da li je to neki novopeceni borac, kao ovaj kinez ili su to neki stari borci???
    Na ovom topicu mogli bi dodavati tako neke "nove nade", kad isplivaju na povrsinu. Ako topic postoji, nek moderator obrise, ali bih zelio da mi se odgovori na gornja pitanja, ako ko zna i ako je ko gledao sinoc na IN tv tu bruku!!!
    Samsung Galaxy S7

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cuo sam.Steta sto nisam okrenuo eurosport sto posto je bilo...Taj mrsavi je Kaoklai tako nesto iz taiwana ja mislim a za toga neznam.
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ti je bilo vidjet tu macu, kako ga je ubio odozgo, pitaj Mladena, ja i on smo rikali od smijeha, jer je ovaj na pod posle kovitlao ocima jedno dobrih 10 minuta...
    Samsung Galaxy S7

  4. #4
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    office kitano
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Krupni je Mighty Mo a manji Kaoklai Kanerosing(tako nesto).Mo je pobjedio na americkom k-1 a Kaoklai na azijskom u Seulu.Onda na na eliminacijama Mo ko Gary-ja a Koaklai Ignashova na poene.Koklai je Tajlandjanin a u tajlandskom boksu i potkoljenica je udarna povrsina tako da vam je to kao da vas je neko sipkom po glavi.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    none
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mighty Mo ima teshku ruku kao zemlja )) bsh mi je bilo chudno da je izgibio simpatichan mi je borac al mi je bilo milo sto ga je ovaj pobjedio zato sto je 30 i neshto kila lakshi )
    Music never separated people! No one style of music is better than the other! No one style is truer than the other. It's all MUSIC!! :p

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •