View Poll Results: Glasam za:

Voters
197. You may not vote on this poll
  • Partija Apstinent

    25 12.69%
  • Jos ne znam

    10 5.08%
  • Koalicija DPS-SDP-HGI-BS

    40 20.30%
  • Koalicija LP-DC

    59 29.95%
  • Koalicija NS-DSS

    5 2.54%
  • Koalicija "Bošnjaci i Muslimani, zajedno, jedno"

    1 0.51%
  • Albanska koalicija DS-AA

    0 0%
  • Albanska koalicija "Perspektiva"

    0 0%
  • Nova srpska demokratija

    5 2.54%
  • Pokret za promjene

    26 13.20%
  • Socijalistička narodna partija

    3 1.52%
  • Srpska nacionalna lista

    7 3.55%
  • Demokratska unija Albanaca

    1 0.51%
  • Crnogorski komunisti

    4 2.03%
  • Stranka penzionera i invalida Crne Gore

    7 3.55%
  • Forca - Nazif Cungu

    3 1.52%
  • Partija demokratskog prosperiteta

    1 0.51%
  • Otadžbinska srpska stranka

    0 0%
Page 25 of 28 FirstFirst ... 152122232425262728 LastLast
Results 601 to 625 of 694

Thread: Glasanje izbori 2009

  1. #601
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Nije Sinisa-SDPS JE NAJBOLJA, NAJORGANIZIVANIJA PARTIJA NA BALKANU!

    I to ti ne kazem subjektivno (iako znas da su bili moj politicki izbor)-nego vrlo realno...sve pare ulozene u savjetnike iz USA, Francuske, Srbije isplatile su se, sva partijska infrastruktura je mocna, imaju bazu podataka do u *malo dijete*, imaju medjunarodnu podrsku.....NAJBOLJA JE PARTIJA!

    Ako to priznas, moze opozicija da se popravi, pa za pocetak da kopira SDPS , a posle da da svoj *ton* svemu i da postanu kroz godinu-dvije stvarno konkurentni.
    ***
    Pa zar nije jasno da bi nekoliko manjih stranaka pristalo na koaliciju sa SDPS , da je slucajno zafalilo....PRISTALI *TRCHECI*!
    Pozdrav,
    Jesu li te pare DPS radja ili ih stampa nedje da mi ne znamo? Ili mozda svaki njihov dupelizac koga smjeste u 4-5 fotelja i upravnih odbora placa harach toj 'mashineriji' od partije.
    E sad te pare sto ti poltroni iz fotelja nashklapaju, to su i moje i tvoje pare koje nam kradu evo 20 godina, s tim sto je tebi milo, a i ne vidis nista lose u tome, a ja vidim.

    Dabogda vas jahali jos 100 godina. Ja znam da necu u CG zivjeti dok su oni na vlasti. Mozda necu mnogo time ostetit CG, ali cu sam bit miran i necu se trovat i gledat iste splacine svaki dan po TV i biti dio najkukavichkije i najpoltronskije narodne mase na svijetu.
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

  2. #602
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    Jesu li te pare DPS radja ili ih stampa nedje da mi ne znamo? Ili mozda svaki njihov dupelizac koga smjeste u 4-5 fotelja i upravnih odbora placa harach toj 'mashineriji' od partije.
    E sad te pare sto ti poltroni iz fotelja nashklapaju, to su i moje i tvoje pare koje nam kradu evo 20 godina, s tim sto je tebi milo, a i ne vidis nista lose u tome, a ja vidim.

    Dabogda vas jahali jos 100 godina. Ja znam da necu u CG zivjeti dok su oni na vlasti. Mozda necu mnogo time ostetit CG, ali cu sam bit miran i necu se trovat i gledat iste splacine svaki dan po TV i biti dio najkukavichkije i najpoltronskije narodne mase na svijetu.
    A dobro,Bone se i dalje nada da ce njegov najmiliji "Bastadur" ocistit svoje dvoriste od ljudi koji ga svojim prljavim parama finansiraju i odrzavaju u zivotu kao polumrca na aparatima

    To je tek nada na mjestu
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  3. #603
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    E ovo ispade da su ovi sa foruma sto su glasali LP-DC, bilo ih je najvise, glasali za DPS u realnost hehehehee tako mi ovih poll-ova

  4. #604
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    I to ti ne kazem subjektivno (iako znas da su bili moj politicki izbor)-nego vrlo realno...sve pare ulozene u savjetnike iz USA, Francuske, Srbije isplatile su se, sva partijska infrastruktura je mocna, imaju bazu podataka do u *malo dijete*, imaju medjunarodnu podrsku.....NAJBOLJA JE PARTIJA!
    Oni su mnogo ubjedljivije dobijali dok nisu placali te savjetnike tako da je to glupost nevidjenih razmjera. Sa ovim drugim se slazem, najbolje je organizovana partija a to ne znaci da je i najbolja. I radikalna stranka je nekada bila isto tako dobro organizovana pa to ne znaci da je bila najbolja (osim za njih naravno).
    Priznaj priznaj da je tebi drago kada Bruno noćas probija embargo...

  5. #605
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li neko rezultate u Podgorici, Tuzima i Zeti?
    Libertas

  6. #606
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo i osnovno, da bi došlo do smjene vlasti opozicija mora jedinstveno nastupiti. Taj jedinstven nastup mora imati jedan zajednički cilj, a to je smjenu kriptokomunističke vlasti. Koliko vidim, glavni protivnici jedinstvenog nastupa su samo glasači LP, GP, a vjerovatno i DC, odnosno dukljanski nacionalisti. Razlog zbog koga su oni protiv jedinstvenog nastupa nije neprijateljstvo sa srpskim nacionalistima, već opravdani strah da bi rušenjem DPS vlasti oni izgubili. Dukljanski nacionalisti koji ne žele da glasaju za DPS vide u DPS vladavini bolju opciju nego u obaranju DPS rezima, jer oni sami nemaju dovoljno snage da pariraju ostatku opozicije. Glavna pretpostavka je da bi iz poraženog DPS nastala bježanija u kojoj bi više glasača otišlo u SNP i srpske strane, pa i u PzP nego u njihove. Zbog toga straha, ti birači radije neće učestvovati na izborima, nego dati glas jedinstvenoj opoziciji. U međuvremenu dio tih glasača prelazi za svojim vođama, a najčešće preko SDP u DPS vlast. Koliko se tog ujedinjenja opozicije plaše DPS i njemu bliski sateliti najbolje pokazuje medijska i javna satanizacija lidera koji se javno zalažu za takav nastup, naročito onih koji se izjašnjavaju kao Crnogorci. Satanizacija S. Perovića i sada N. Medojevića je najekstremnija u predizbornim aktivnostima. Tada se građanima serviraju sve moguće istinite i neistinite priče o nemoralnosti i pokvarenosti tih političara. Najbolja fora koju su progutali nekadašnji liberali i njihovi potomci jeste što na pobjedničkim slavljima pozdravljaju pozdravom liberala, pjevaju Oj svijetla majska zoro, pozivaju S. Perovica da im se priključi i tako od progonitelja postadoše dobročinitelji. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  7. #607
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    kad cete poslushati chika shaja i shvatiti da je sve ovo scenario, biznis, bogacenje????

    napravljeno je tonu opozicionih i nacionalistichkih partija ... glasovi opozicije se rasipaju kao ludi.
    normalno da ce dps da dobije

    BIZNIS BATOOOO

  8. #608
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    Jesu li te pare DPS radja ili ih stampa nedje da mi ne znamo? Ili mozda svaki njihov dupelizac koga smjeste u 4-5 fotelja i upravnih odbora placa harach toj 'mashineriji' od partije.
    E sad te pare sto ti poltroni iz fotelja nashklapaju, to su i moje i tvoje pare koje nam kradu evo 20 godina, s tim sto je tebi milo, a i ne vidis nista lose u tome, a ja vidim.

    Dabogda vas jahali jos 100 godina. Ja znam da necu u CG zivjeti dok su oni na vlasti. Mozda necu mnogo time ostetit CG, ali cu sam bit miran i necu se trovat i gledat iste splacine svaki dan po TV i biti dio najkukavichkije i najpoltronskije narodne mase na svijetu.

    Boga mi dabogda! Meni ništa u životu ne fali tako da ne bih volio da dodje do smjene vlasti.
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  9. #609
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Ako bi se osvrnuli na predizbornu prichu svih aktera onda je rezultat manje vishe realan!!!Najvece razocharenje izbora je PzP i to iz sasvim jednostavnog razloga a to je - neprestana pricha o bolestima drushtva!!!Stichem utisak da ljudi koji non stop prichaju da su bolesni (hipohondre) na kraju se stvarno razbole!!!Snp je prichom o socijalnoj pravdi morao da ima vishe mandata ali zbog stava na referendumu nisu uzeli ni 1 glas procrnogoskog birachkog tijela (ne rachunajuci one koji glasaju SDPS iz chiste koristi) koje je apstiniralo!!!Nova je potrebna vlasti tako da njihov rezultat ne treba komentarisat!!!SDPS je opet pobijedio jer oni izbore dozivljavaju kao pitanje zivota i smrti zbog izuzetno prljave proshlosti!!!Mozda ostaje zal shto SNP nije prihvatio opozicionu koaliciju ali ochigledno je nekim bivshim vojnim licima vishe odgovarala eventualna koalicija sa kolegama iz DPS-a ako bude trebalo!!!Ni bojkot izbora nije bio znak da necete uchestvovati u toj farsi jer su Albanci bojkotovali pa uzeshe po 1 mandat sve liste !!!Nego da se ne zamlacujemo tim glupostima!!!Pravo je pitanje ocemo li dobiT Gruziju u srijedu!!!Ja bih volio da bude napad Vuchinic-Djalovic kad vec nema Vukchevica!!!Shto mislite?
    deuscroix

  10. #610
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedinstvena opozicija nikad nece pobijediti ovu vlast, jer bi u tu opoziciju sjedali Mandic, Dedeic, Strunjas i njima slicni i za takvu jedinstvenu opozicionu listu u koju bi izmedju ostalih usli i gore pomenuti ne bi nikad glasao ,a vjerujem i veliki broj Crnogoraca...Protiv sam ove vlasti,ali oni su svakako manje zlo od ovih koji bi da "brisu granice "

  11. #611
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    Jedinstvena opozicija nikad nece pobijediti ovu vlast, jer bi u tu opoziciju sjedali Mandic, Dedeic, Strunjas i njima slicni i za takvu jedinstvenu opozicionu listu u koju bi izmedju ostalih usli i gore pomenuti ne bi nikad glasao ,a vjerujem i veliki broj Crnogoraca...Protiv sam ove vlasti,ali oni su svakako manje zlo od ovih koji bi da "brisu granice "
    Manje je zlo udarati granice od brisati granice?!? Kako to, daj nam objasni? Valjda je zlo uvijek nastajalo kada su se između ljudi udarale granice i time pravila diskriminacija. Osim toga, čitava Evropa teži brisanju granica, a ne njihovom povlačenju. Globalizacija znači brisanje granica. A ti misliš da je udaranje granica ok?!?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  12. #612
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super ajmo onda da bude CG do Subotice
    Priznaj priznaj da je tebi drago kada Bruno noćas probija embargo...

  13. #613
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    Boga mi dabogda! Meni ništa u životu ne fali tako da ne bih volio da dodje do smjene vlasti.
    Kad narod ne znam za bolje...
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  14. #614
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da bi ova vlast, posto je sada utvrdila poziciju, trebala poceti sa sprovodjenjem nekih osnovnih zakona medju kojima su i oni zakoni koji kaznjavaju drzavljane ove drzave koji rade na stetu ove drzave, koji javno ponizavaju osnovne simbole ove drzave i one koji shuruju sa drugim drzavama na stetu svoje drzave

    dosta je bilo ljudi..fukarluk pojedinaca se vise ne moze tolerisati..jer ti pojedinci brkaju pojam demokratije pa cine stvari za koje bi im u vecini zemalja bila najblaza kazna procerivanje

    kada se taj teg otkloni, i to po mogucnosti po brzom postupku, onda se pozabavati ekonomijom i socijalnom statusu

    eto, ja se nadam da ce takva vlast jednog dana doci u CG

  15. #615
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Krenuh da pishem poduzhi post, i na pola se zaustavih s mislju shta ce mi ovo... Boli me Q shta ko u cg misli i za shta se zalazhe, shto bih bilo koga pokushavao u bilo shta uvjeravati... Vlasti zhelim da radi bolje, opoziciji da se opameti... Samo vi bili zhivi i zdravi...
    #fakenews

  16. #616
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    84
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default https://forum.cdm.me/showthread.php?p=1151448#post1151448

    Kako god da gledamo na ove izbore oni su najrealniji do sada.
    Iskreno da vam kazem ja sam Srbin i vise volim sto je pobijedio Milo iako ga nijesam glasao nego da je pobijedio i ne daj Boze na vlast onaj kojega vi ovdje nazivate vojvodom.Mandic je vojvoda koliko sam i ja kralj. znate onu nasu crnogorsku>ti mene vojvodo a ja tebe serdare a koja smo g....na samo mi to znamo< . pozdrav sa plavog Jadrana gdje je Milo dobio najvise glasova.Budva je bila i ostala biser Gospoda Boga na jadranu i trenutno ima najboljeg 4ovjeka za predsjednika.

  17. #617
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Manje je zlo udarati granice od brisati granice?!? Kako to, daj nam objasni? Valjda je zlo uvijek nastajalo kada su se između ljudi udarale granice i time pravila diskriminacija. Osim toga, čitava Evropa teži brisanju granica, a ne njihovom povlačenju. Globalizacija znači brisanje granica. A ti misliš da je udaranje granica ok?!?
    On misli na pomjeranje granice, odnosno pripajanje CG susjedima, a to nema u EU, zeznuo si se .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  18. #618
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by redimontenegro View Post
    Kako god da gledamo na ove izbore oni su najrealniji do sada.
    Iskreno da vam kazem ja sam Srbin i vise volim sto je pobijedio Milo iako ga nijesam glasao nego da je pobijedio i ne daj Boze na vlast onaj kojega vi ovdje nazivate vojvodom.Mandic je vojvoda koliko sam i ja kralj. znate onu nasu crnogorsku>ti mene vojvodo a ja tebe serdare a koja smo g....na samo mi to znamo< . pozdrav sa plavog Jadrana gdje je Milo dobio najvise glasova.Budva je bila i ostala biser Gospoda Boga na jadranu i trenutno ima najboljeg 4ovjeka za predsjednika.



    A sto cemo sa onim dugovima sto Opstina Budva ima?
    Opozicija kaze da je u pitanju 80, a DPS (Radjenovic) da je u pitanju samo 20 miliona eura?
    P r i m o r a c

  19. #619
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mihael View Post
    ja mislim da bi ova vlast, posto je sada utvrdila poziciju, trebala poceti sa sprovodjenjem nekih osnovnih zakona medju kojima su i oni zakoni koji kaznjavaju drzavljane ove drzave koji rade na stetu ove drzave, koji javno ponizavaju osnovne simbole ove drzave i one koji shuruju sa drugim drzavama na stetu svoje drzave

    dosta je bilo ljudi..fukarluk pojedinaca se vise ne moze tolerisati..jer ti pojedinci brkaju pojam demokratije pa cine stvari za koje bi im u vecini zemalja bila najblaza kazna procerivanje

    kada se taj teg otkloni, i to po mogucnosti po brzom postupku, onda se pozabavati ekonomijom i socijalnom statusu

    eto, ja se nadam da ce takva vlast jednog dana doci u CG
    DPS to nikad nece uraditi iz prostog razloga sto bi to dovelo do promjene vlasti. Oni pobjedjuju na osnovu te podjele na srbe i crnogorce. PZP je po meni imao dobru ideju ali su ga ljudi na celu stranke unistili.

  20. #620
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Prvo i osnovno, da bi došlo do smjene vlasti opozicija mora jedinstveno nastupiti. Taj jedinstven nastup mora imati jedan zajednički cilj, a to je smjenu kriptokomunističke vlasti. Koliko vidim, glavni protivnici jedinstvenog nastupa su samo glasači LP, GP, a vjerovatno i DC, odnosno dukljanski nacionalisti. Razlog zbog koga su oni protiv jedinstvenog nastupa nije neprijateljstvo sa srpskim nacionalistima, već opravdani strah da bi rušenjem DPS vlasti oni izgubili. Dukljanski nacionalisti koji ne žele da glasaju za DPS vide u DPS vladavini bolju opciju nego u obaranju DPS rezima, jer oni sami nemaju dovoljno snage da pariraju ostatku opozicije. Glavna pretpostavka je da bi iz poraženog DPS nastala bježanija u kojoj bi više glasača otišlo u SNP i srpske strane, pa i u PzP nego u njihove. Zbog toga straha, ti birači radije neće učestvovati na izborima, nego dati glas jedinstvenoj opoziciji. U međuvremenu dio tih glasača prelazi za svojim vođama, a najčešće preko SDP u DPS vlast. Koliko se tog ujedinjenja opozicije plaše DPS i njemu bliski sateliti najbolje pokazuje medijska i javna satanizacija lidera koji se javno zalažu za takav nastup, naročito onih koji se izjašnjavaju kao Crnogorci. Satanizacija S. Perovića i sada N. Medojevića je najekstremnija u predizbornim aktivnostima. Tada se građanima serviraju sve moguće istinite i neistinite priče o nemoralnosti i pokvarenosti tih političara. Najbolja fora koju su progutali nekadašnji liberali i njihovi potomci jeste što na pobjedničkim slavljima pozdravljaju pozdravom liberala, pjevaju Oj svijetla majska zoro, pozivaju S. Perovica da im se priključi i tako od progonitelja postadoše dobročinitelji. ...
    Ja bih preuzeo obavezu ,
    da pokopam ZRTVE DUKLJANSKIH NAZIJONALISTA,
    ako vi iz 3XM, preuzmete obavezu da pokopate zrtve VELJESERBSKOGA NAZIJONALIZMA.

    Teshko se MIRIT,
    sa ljudima koji imaju toliko GREHOVA I SKELETA PO ORMARIMA,
    dok ne dozivite KATARZU,
    i JAVO SE IZPLACHETE ZA ZRTVAMA MINULOG RADA BRADATIH VOJVODA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #621
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ja bih preuzeo obavezu ,
    da pokopam ZRTVE DUKLJANSKIH NAZIJONALISTA,
    ako vi iz 3XM, preuzmete obavezu da pokopate zrtve VELJESERBSKOGA NAZIJONALIZMA.

    Teshko se MIRIT,
    sa ljudima koji imaju toliko GREHOVA I SKELETA PO ORMARIMA,
    dok ne dozivite KATARZU,
    i JAVO SE IZPLACHETE ZA ZRTVAMA MINULOG RADA BRADATIH VOJVODA.
    Svaka chast!
    nadam se da ce malo batalit sa ovom prichu o jedinstvu nespojivog sad...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #622
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Prvo i osnovno, da bi došlo do smjene vlasti opozicija mora jedinstveno nastupiti. Taj jedinstven nastup mora imati jedan zajednički cilj, a to je smjenu kriptokomunističke vlasti. Koliko vidim, glavni protivnici jedinstvenog nastupa su samo glasači LP, GP, a vjerovatno i DC, odnosno dukljanski nacionalisti. Razlog zbog koga su oni protiv jedinstvenog nastupa nije neprijateljstvo sa srpskim nacionalistima, već opravdani strah da bi rušenjem DPS vlasti oni izgubili. Dukljanski nacionalisti koji ne žele da glasaju za DPS vide u DPS vladavini bolju opciju nego u obaranju DPS rezima, jer oni sami nemaju dovoljno snage da pariraju ostatku opozicije. Glavna pretpostavka je da bi iz poraženog DPS nastala bježanija u kojoj bi više glasača otišlo u SNP i srpske strane, pa i u PzP nego u njihove. Zbog toga straha, ti birači radije neće učestvovati na izborima, nego dati glas jedinstvenoj opoziciji. U međuvremenu dio tih glasača prelazi za svojim vođama, a najčešće preko SDP u DPS vlast. Koliko se tog ujedinjenja opozicije plaše DPS i njemu bliski sateliti najbolje pokazuje medijska i javna satanizacija lidera koji se javno zalažu za takav nastup, naročito onih koji se izjašnjavaju kao Crnogorci. Satanizacija S. Perovića i sada N. Medojevića je najekstremnija u predizbornim aktivnostima. Tada se građanima serviraju sve moguće istinite i neistinite priče o nemoralnosti i pokvarenosti tih političara. Najbolja fora koju su progutali nekadašnji liberali i njihovi potomci jeste što na pobjedničkim slavljima pozdravljaju pozdravom liberala, pjevaju Oj svijetla majska zoro, pozivaju S. Perovica da im se priključi i tako od progonitelja postadoše dobročinitelji. ...
    S ovakvom pricom, tebe i tebi slicnim, ste mnogo veci saveznici ove vlasti, nego bilo koja druga partija koju vi stigmatizujete kao "prorezimsku".

    LP-DC da je umjesto DPS-a napao PZP,NSD i ostale desne partije bi sigurno presli cenzus. Toliko o tome koliko je to "prorezimska" opoziciona koalicija/partija...

  23. #623
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema sto no da se ide dolje u tu Budvu .....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  24. #624
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sjenka View Post
    Cestitam narodu crne gore,
    svaka vam cast,
    srecno milu djukanovicu,
    dabogda 100 godina vladao...
    Jesi li ti onaj sto je reka da ce PZP uzet preko 8 mandata, a ja ti odgovorio da ce uzet 5?
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  25. #625
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    ni Sveto Marovic nije prognozirao vise od 45
    Evo ja sam malo bolji
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

Page 25 of 28 FirstFirst ... 152122232425262728 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Glasanje
    By Amerikanac in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 59
    Last Post: 13-01-07, 16:08
  2. Eurovision glasanje
    By igy in forum Muzika
    Replies: 4
    Last Post: 02-04-05, 23:01
  3. Glasanje
    By Denunciator in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 15-01-05, 00:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •