Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 75

Thread: Ljepota i inteligencija bitnije od čednosti

  1. #1
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Ljepota i inteligencija bitnije od čednosti

    http://www.cafemontenegro.com/index....p=5&news=64667

    ''Modernim muškarcima je kod žena važan izgled, karakter, emocionalna stabilnost, finansijska nezavisnost i inteligencija. Najmanje im je važna čednost.''


    Šta mislite kakvo je stanje sada kod nas?

    Da li je čednost još uvijek cijenjena ili ne?

    Kakvo mišljenje naši muškarci imaju o ''čednim'' (poštene, interesantne, izbirljive ili frikovi i čudaci) i ''nečednim'' (lake, nemoralne ili zanimljive, privlačne)?
    Last edited by SnowQueen; 06-03-09 at 07:09.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  2. #2
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo mi smetaju ti termini, moderni muškarci, moderne žene, finansije, menadžment i sl...

    Nema nekog određenog pravila. Volim zanimljive cure, ne mogu se poredit po tome koliko su inteligentne

  3. #3
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se tice cednosti: nije lijepo biti s nekim bez ljubavi, a svako potpuno prozivaljavanje ljubavi, ukljucujuci tjelesni dio, ocuvace cednost, tj. to je termin koji se odnosi na cistotu duse, a ne tijela.
    inace, muskarcima su ove osobine vazne kad biraju majku svoje djece, a kada im treba neko za sex, nista ih ne zanima, pa taman da je rogata i repata, sve dok ima dobre ....
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zaboravih pomenuti da je i za erotiku donekle vazna inteligencija. za mnoge je veliki turnoff kada osobi 'sija glupost iz ociju', sto bi se reklo... iz ociju mora da sija namjera... a za postojanje zavodjenja i namjere ipak treba iq malo veci od 70. inace ce pokusaji zavodjenja izgledati smijesno.
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  5. #5
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    zaboravih pomenuti da je i za erotiku donekle vazna inteligencija. za mnoge je veliki turnoff kada osobi 'sija glupost iz ociju', sto bi se reklo... iz ociju mora da sija namjera... a za postojanje zavodjenja i namjere ipak treba iq malo veci od 70. inace ce pokusaji zavodjenja izgledati smijesno.
    Dobra definicija

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    zaboravih pomenuti da je i za erotiku donekle vazna inteligencija. za mnoge je veliki turnoff kada osobi 'sija glupost iz ociju', sto bi se reklo... iz ociju mora da sija namjera... a za postojanje zavodjenja i namjere ipak treba iq malo veci od 70. inace ce pokusaji zavodjenja izgledati smijesno.
    da bi to nesto sijalo iz ociju i ne treba neka inteligencija :mrgreen:
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  7. #7
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo komentara sa članka na CdM
    Interesantni su

    1. Anonimni:
    Sta li je samo cednost? Nema veze... "Zene su odmor ratniku"
    2. Anonimni:
    odlican komentar
    3. Katarina:
    "Zene su odmor ratniku"???!!! Ha,ha,ha! Gdje ratujete anonimni?
    4. Anonimni:
    Ovakvima sigurno ne treba inteligentna zena.A i ova glupa prica o cednosti,porede 1939 i 2009.Bezveze.
    5. rus :
    anonimni cednost ti na posa ja kuci cuvam djecu i po malo zenu a tvoj rucak burek ijogurt
    6. rus:nije ti lako ratnice
    7. rus:
    cednost ko te kara cedo moje
    8. Nicky:
    Čednost možda više nije važna u svijetu, ali kod ovija našija junačina je još uvijek dooosta važno (ako već nije najvažnije)da im u ženu niko prije umakao nije
    9. svi zamnom:Eh sto se cinjelo te 1939.
    10. sonja:
    ovo je sve moguce ali tamo nedje... neka dodju naucnici u CG pa naprave istrazivanje, zacudili bi se kako je americka `39 naprednija od crnogorske `09
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Cednost u kom smislu? To je vise problem ovdasnjeg utripovanog ega gdje se muskarci zele osjecati naj naj naj, ako (on misli da) je ona spavala samo s njim to (njemu) znaci da bolji ne postoji
    She is only here to annoy herself!

  9. #9
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Cednost u kom smislu? To je vise problem ovdasnjeg utripovanog ega gdje se muskarci zele osjecati naj naj naj, ako (on misli da) je ona spavala samo s njim to (njemu) znaci da bolji ne postoji
    Mislim da je bas to u pitanju

    A mozda i to sto je mala sredina - a ne vole momci da im mozda neko jednog dana pridje,
    potapse po ramenu i kaze - ''dobra ti je mala, vjeruj mi - probao sam je''
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  10. #10
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Volim zanimljive cure
    Znaci ti volis ove necedne!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Prvo mi smetaju ti termini, moderni muškarci, moderne žene, finansije, menadžment i sl...

    Nema nekog određenog pravila. Volim zanimljive cure, ne mogu se poredit po tome koliko su inteligentne


    Dodajem jos: emancipovan/e, transparentno, benefit, urbano, met(e)r(e)oseksualac i sl. :>
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  12. #12
    renaissance Guest

    Default

    Ja bih se ovdje potpuno slozila sa EvilCrazyLazy... cednost je zaista termin koji se odnosi na cistotu duse...

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    izgleda da se cednost poistovjecuje sa nevinoscu...bezveze...moze ta "nevina" da se zadovolji na milion nacina, a sve sa devizom (pazim himen) da ih promijeni milion...a cednost je ipak ovo sto rekose ove pametne djevojke prije.
    I svaki normalan muskarac ce vise voljeti cistu dusu, iskreno i DOBRO celjade, koje uz to moze biti i jako seksipilno, zgodno...a cini mi se da je to svojevrstan afrodizijak? Sto velite momci?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #14
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Može bit ali i ne mora, može bit čedna ^2, ali ako nije "zanimljiva" i ako me ona kao pojava ne privlači, džabe

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se slazem sa tobom Zvoncice :>
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Prvo mi smetaju ti termini, moderni muškarci, moderne žene, finansije, menadžment i sl...

    Nema nekog određenog pravila. Volim zanimljive cure
    Potpis na ovo.
    Jos da dodam,samim tim sto mi je cura zanimljiva mi apsolutno nema
    nikakav znachaj jeli bila sa jednim ili sa njih stotinu
    Bitno je da se ne folira,da zna shta hoce i jasno to kaze i uziva u meni maximalno
    kao i ja u njoj
    A ne,povedem je nedje,pofatamo se,digne mi se,skinem gace
    a ona odma skochi aaaaaaaa sto radis to? Kako,shto...Nije joj jasno nista.
    - Ada ***** nije tiganj jesi li kad vidjela ***** mater ti *****
    Dofati jadna nemo me natezat odje kumim te kapom uzivaj kad ti je Bog da,
    nismo odje doshli da kokamo kokice no da izmerachimo
    Last edited by N-I-K-O; 06-03-09 at 14:52.

  17. #17
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Može bit ali i ne mora, može bit čedna ^2, ali ako nije "zanimljiva" i ako me ona kao pojava ne privlači, džabe
    o tome i pricam...tebe djevojka mora necim privuc...izgledom, ipak je vizuelni kontakt ono prvo, onda vidis da li ti je zanimljiva, po tvojim mjerilima, ili ne, pa ako na kraju otkrijes i da joj je dusa cista kao suza, dje ces ljepse?
    Racunam da bi neka zgodna i zanimljiva mogla da izgubi u tvojim ocima ukoliko bi bila sklona lazima, manipulacijama, prevarama...i mnogim drugim marifetlucima
    p.s. ne znam dje stisnuh ovoga djaola, evo mi nekake linije udarise
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Potpis na ovo.
    Jos da dodam,samim tim sto mi je cura zanimljiva mi apsolutno nema
    nikakav znachaj jeli bila sa jednim ili sa njih stotinu
    Bitno je da se ne folira,da zna shta hoce i jasno to kaze i uziva u meni maximalno
    kao i ja u njoj
    A ne,povedem je nedje,pofatamo se,digne mi se,skinem gace
    a ona odma skochi aaaaaaaa sto radis to? Kako,shto...Nije joj jasno nista.
    - Ada ***** nije tiganj jesi li kad vidjela ***** mater ti *****
    Dofati jadna nemo me natezat odje kumim te kapom uzivaj kad ti je Bog da,
    nismo odje doshli da kokamo kokice no da izmerachimo
    Opet zavisi ko sto trazi. Mozda te pali da ti je cura imala dosta "susreta" ;>
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista View Post
    Opet zavisi ko sto trazi. Mozda te pali da ti je cura imala dosta "susreta" ;>
    Moguce,moguce A mEaxe

  20. #20
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na temu nevinosti: muskarci koji traze iskljucivo nevine djevojke sigurno imaju neki kompleks, vjerovatno nece da im kukaju: 'ali, tvoj je mali', 'a zasto nisam dozivjela orgazam', 'a jel mozes malo duze' itd. itd. Oni bi da budu neprikosnoveni, i da izbjegnu osjecaj ugrozenosti, a istrovremeno manipulisu partnerkom. Kukavci, vjerovatno je to jedini nacin da se osjecaju superiornim u zivotu.

    A zamislite da iskusna djevojka trazi od momka da je nevin za brak. Toga bas i nema, zar ne? Sem ako je i ona nevina, pa je onda razumljivo. A istovremeno potvrdjuje ovo gore napisano.
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    Na temu nevinosti: muskarci koji traze iskljucivo nevine djevojke sigurno imaju neki kompleks, vjerovatno nece da im kukaju: 'ali, tvoj je mali', 'a zasto nisam dozivjela orgazam', 'a jel mozes malo duze' itd. itd. Oni bi da budu neprikosnoveni, i da izbjegnu osjecaj ugrozenosti, a istrovremeno manipulisu partnerkom. Kukavci, vjerovatno je to jedini nacin da se osjecaju superiornim u zivotu.

    A zamislite da iskusna djevojka trazi od momka da je nevin za brak. Toga bas i nema, zar ne? Sem ako je i ona nevina, pa je onda razumljivo. A istovremeno potvrdjuje ovo gore napisano.
    Potpisujem brate moj

  22. #22
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post
    Na temu nevinosti: muskarci koji traze iskljucivo nevine djevojke sigurno imaju neki kompleks, vjerovatno nece da im kukaju: 'ali, tvoj je mali', 'a zasto nisam dozivjela orgazam', 'a jel mozes malo duze' itd. itd. Oni bi da budu neprikosnoveni, i da izbjegnu osjecaj ugrozenosti, a istrovremeno manipulisu partnerkom. Kukavci, vjerovatno je to jedini nacin da se osjecaju superiornim u zivotu.

    A zamislite da iskusna djevojka trazi od momka da je nevin za brak. Toga bas i nema, zar ne? Sem ako je i ona nevina, pa je onda razumljivo. A istovremeno potvrdjuje ovo gore napisano.
    Jes jes...sad je samo vazno da je lijepa i inteligentna, a to sto se nagutala sperme od pola grada i sad oce da bude dobra i postena majka i supruga, nema nikakve veze...
    Ne traze momci nevine djevojke. Traze samo da nije kroz njih proslo vishe no kroz New York City Metro... A ta manjina koja trazi iskljucivo nevine djevojke...to necu da komentarisem. Budale nikad nisu ni zasluzivale komentare...
    Last edited by Luximus; 07-03-09 at 05:03.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Jes jes...sad je samo vazno da je lijepa i inteligentna, a to sto se nagutala sperme od pola grada i sad oce da bude dobra i postena majka i supruga, nema nikakve veze...
    Ne traze momci nevine djevojke. Traze samo da nije kroz njih proslo vishe no kroz New York City Metro... A ta manjina koja trazi iskljucivo nevine djevojke...to necu da komentarisem. Budale nikad nisu ni zasluzivale komentare...
    Ne znam brate, ne kazem da se ne slazem,ima i toga,
    opet,to je neko NORMALNO gledanje da kazem.

    Ali! Mislim da i te djevojke zasluzuju sansu.
    Ne mislim samo na djevojke,mislim na oba pola!

    Momak ubije nekog,ukrade,bude najveca bitanga,narkoman, pa opet
    u 90% slucajeva dobije neku novu sansu u zivotu da se popravi,
    daju im djevojke sansu da uz njih budu bolji ljudi,drugachiji,da promijene nachin zivota...

    Ne znam...Upotrijebio si termin "da se naguta sperme" pa nije ni chudo da dolazi
    do "gadjenja" nekim ljudima onako na blic kad neko prochita,
    pogotovo kod onih shto piFke gledali nisu...
    (Kod mene je sve pod kontrolom sto se tiche Sexa bez granica,tako da mi ni najmanje nije gadno )
    Meni ako se djevojka dopane dao bih joj shansu da bude ONA u pravom smislu,
    pa da se bavila prostitucijom u proslosti!
    Jadni nebili u ovaj zivot ima problema kakve mnogi od nas ni ne sanjaju,
    ne mogu iih zamisliti!
    Ljude mnogo shto shta nacera na neki chin u zivotu,
    svi mi prije ili kasnije malo "skrenemo" sa kolosjeka,sto iz muke,sto iz radoznalosti,zabave,
    a da nema (ili da nismo imali) nekog da nam pruzi ruku, ostali bi na tom kursu...
    Last edited by N-I-K-O; 07-03-09 at 10:00.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ne znam brate, ne kazem da se ne slazem,ima i toga,
    opet,to je neko NORMALNO gledanje da kazem.

    Ali! Mislim da i te djevojke zasluzuju sansu.
    Ne mislim samo na djevojke,mislim na oba pola!

    Momak ubije nekog,ukrade,bude najveca bitanga,narkoman, pa opet
    u 90% slucajeva dobije neku novu sansu u zivotu da se popravi,
    daju im djevojke sansu da uz njih budu bolji ljudi,drugachiji,da promijene nachin zivota...

    Ne znam...Upotrijebio si termin "da se naguta sperme" pa nije ni chudo da dolazi
    do "gadjenja" nekim ljudima onako na blic kad neko prochita,
    pogotovo kod onih shto piFke gledali nisu...
    (Kod mene je sve pod kontrolom sto se tiche Sexa bez granica,tako da mi ni najmanje nije gadno )
    Meni ako se djevojka dopane dao bih joj shansu da bude ONA u pravom smislu,
    pa da se bavila prostitucijom u proslosti!
    Jadni nebili u ovaj zivot ima problema kakve mnogi od nas ni ne sanjaju,
    ne mogu iih zamisliti!
    Ljude mnogo shto shta nacera na neki chin u zivotu,
    svi mi prije ili kasnije malo "skrenemo" sa kolosjeka,sto iz muke,sto iz radoznalosti,zabave,
    a da nema (ili da nismo imali) nekog da nam pruzi ruku, ostali bi na tom kursu...
    Tvoja prica ima logike, ali to je samo jedna strana svega ovoga. Druga strana je, djevojka u mladim godinama, "feshta" se (sto ja gore rekoh, guta spermu) s kim stigne i kome stigne dok je klinka, dok je trazena... Normalne momke odbacuje (bice ih jos, mlada sam, ima ih ihaha, ocu ja da se "izivim" - citaj poyebem sa sto vise gradskih "faca"...da me vide sa njima, a vi normalni ajte mrsh posle kratkog vremena, ili ajte mrsh odmah posle prilaska...). A onda prodju godine, dodju neke nove klinke, neke nove "radne" snage, i ova prva djevojka sa pocetka price, ostaje na margini. Sve one gradske "face" sad jure mladje od nje, a ona, sama, s polnim organom shirine kosarkaskog obrucha, pocinje zalaziti u godine kad bi vec trebalo imati ozbiljnu vezu, ili se cak i udati i roditi... Roditelji cekaju, familija ishchekuje, ona to zna, i njoj se sad udaje...i pocinje juriti i zvati one normalne momke koje je do prije neku godinu tako lagano odbacivala... Ali oni je onda s razlogom nece...svak sto zna sto je radila nece...pogotovu u Crnoj Gori... I onda ce uhvatiti nekog zagorelog jada, na trudnocu i udati se, i glumiti DOBRU MAJKU, I POSTENU SUPRUGU...
    Ali sto ti rece, svak' zasluzuje DRUGU sansu...pa cak poneki i trecu...ali MOLIM BEZ FOLIRANJA... Nek priznaju tim momcima koje "ufate" sto su i kako radile, pa nek' svak za sebe odlucuje oce li ili nece...

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    A koliko litara je (kod tebe) granica izmedju normalnosti i nenormalnosti?
    Ne radi se tu o kolicini, zapremini i kvantitetu nego o proticaju i kvalitetu. Ako je gutala litar na dan, onda ne valja... I nije isto gutat litar sa jedne "cesme" i sa 10 "cesmi"...
    Last edited by Luximus; 07-03-09 at 12:09.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Pa dobro evo koliko je cesmi granica 4,5,10,15?! Oli rec djevojci a ti si imala 10 momaka i ja sad necu s tobom da idem a da si imala samo jednog manje mogla bi proc

    I zar nije normalnije da djevojka koja je da kazem lose srece promijeni neka bude i 10 momaka godisnje i bude sa svakim 10-15 dana i otkaci ih jer joj jednostavno ne odgovaraju (sto je mnogo realnije nego da joj odgovaraju) nego da se uhvati za jednoga koji je maltretira i svasta joj cini i sto oce i sto nece (i ne cini joj ono sto ona oce )?

    Mozda tebi vise odgovara ta druga varijanta ali ta djevojka definitivno nema svoje ja i ne postuje sebe a kako ce tebe onda postovati?
    She is only here to annoy herself!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IQ testovi -INTELIGENCIJA
    By Nemanja_Vidic in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 11-12-07, 19:53
  2. Slonovi, nova priznata inteligencija na Zemlji
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 12
    Last Post: 08-11-06, 18:56
  3. Replies: 40
    Last Post: 27-12-05, 18:50
  4. Inteligencija+zloba ILI glupost+dobrota
    By shake in forum Ljubav
    Replies: 45
    Last Post: 28-08-05, 15:26
  5. Inteligencija
    By Makica in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 19-04-05, 21:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •