Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 80

Thread: Najbolje drugarice vasih momaka

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Najbolje drugarice vasih momaka

    Kako se nosite sa zaljubljenim najboljim "drugaricama" vaseg momka, u njega naravno, da ne bude zabune kakve :yipiiii:

    Kako srocih ovo pitanje a zvonci ????????..... Kako se nosite a ne no.... U prikolicu hahahahahahah
    Last edited by MaJLeNa; 10-02-09 at 12:29.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    :yipiiii:hahahahhaha odlicno si ga srocila...a ja ih mogu nosit u zube:lolblue:

    ja sam sve to rashcerala...kako da ne...bjezi tamo!

    sad bih trebala da se uozbiljim...nemam nista protiv drugarica, ali protiv ZALJUBLJENIH drugarica- imam... doduse samo ako su zaljubljene u moga "momka". Nekako mi ne bi prijalo da imam najboljeg druga koji je zaljubljen u mene, to mi nije bas normalan temelj za dobar prijateljski odnos. Onaj u koga je drug/ica zaljubljen bi imao prostora za manipulacije i te kako.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #3
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Zagoric City
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cek cek,odakle vi znate da su ''te'' cure zaljubljene u vase momke i da li vi uopste vjerujete vasim ''ruznijim'' polovinama ? Sto je onda sa vasim drugovima ? Treba li da se svi u krug ''ceramo'' ?
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ima po gradu hiljadu ovih Sandera Stepway. Ne los autic.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,284
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    A ne kad su njihovi "drugovi" (koji ih vise gledaju u (.)(.) nego u -.-) u pitanju onda je sve dozvoljeno
    She is only here to annoy herself!

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja i zvonci smo udate nego postavljamo teme da bi se pricalo ..... da malo zazivi ovizi forum...

    A ja i zvonci smo, kako ona rece, to rascerale pa s muzevima drugujemo pa vas cijeli dan...:joint:....Moj muz smije samo sa zvonci da se druzi hahahahah

    A mislim da se to osjeti zaljubljenost kijanje i crvenilo su tri stvari koje se ne mogu sakriti..... Tako da uvijek postoji i ona varijanta sta sa nasim drugovima koji su zaljubljeni u nas npr..
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    A ne kad su njihovi "drugovi" (koji ih vise gledaju u (.)(.) nego u -.-) u pitanju onda je sve dozvoljeno
    da, slazem se!
    Quote Originally Posted by my ex girlfriend
    ma daj, on mi je samo drug zasto si takav?
    a radi drugarica sam imao platit meleon puta...

    žemske, što će vam ta zaebancija s nasčim drugaricama??? batalite ih se i vjerujte nam

  7. #7
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    A ne kad su njihovi "drugovi" (koji ih vise gledaju u (.)(.) nego u -.-) u pitanju onda je sve dozvoljeno

    Pazi, sad cemo preci u temu postoje li musko zenska prijateljstva itd....
    Postoje, rijetko ali postoje ali samo ako nema apsolutno nikakve fizicke privlacnosti izmedju njih.....
    To je nesto oko cega cemo se sloziti ili necemo u sta neko vjeruje ili ne...ali to je sasvim druga tema i molim te uozbilji se
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  8. #8
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    ženske, što će vam ta zaebancija s nasčim drugaricama??? batalite ih se i vjerujte nam
    Agreed!!!
    najbitnije je povjerenje!
    i btw nemojte da pocnemo mi da ceramo vase drugove, pa moglo bi se razmisliti i o drugaricama, jer sto znamo mi, ovo je 21 vijek ove zene nase prate ovizi svijet pa da i sa zenom ne probate. Pus' djaola, sto je sigurno sigurno je, pod kljuc i ne boli glava. :-D

  9. #9
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    pa dobro momci, ne tvrdimo da je svaka drugarica zaljubljena. Postoji valjda neka granica kako se drugovi i drugarice ponasaju...ok je slobodna komunikacija, prica o svemu i svacemu, ispovijedanje, savjetovanje, ali sve ima granicu. Meni ne bi bilo normalno da ja izadjem SAMA sa mojim drugom i da lumpujemo do zore, da se cmacemo, grlimo...ne bi mi bilo normalno ni da moj partner to radi sa svojom drugaricom.
    Mislim da drug, drugarica, bez obzira na bliskost koju ima sa mnom, mora imati respekta i obzira prema mome partneru. I obratno, naravno.

    Sto se tice ove zaljubljenosti...pa, vjerujem da zene imaju neko "sesto culo", osjecaj, kad su takve stvari u pitanju. Izuzev u slucaju kad je ekstremno ljubomorna na sve i svakoga, mislim da zena ne grijesi kad osjeti da joj drugarica njenog momka moze lako postati suparnica
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #10
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sto se tice ove zaljubljenosti...pa, vjerujem da zene imaju neko "sesto culo", osjecaj, kad su takve stvari u pitanju. Izuzev u slucaju kad je ekstremno ljubomorna na sve i svakoga, mislim da zena ne grijesi kad osjeti da joj drugarica njenog momka moze lako postati suparnica
    Sto ti je iskustvo jado moj....svaka ti je ka Njegoseva...
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Agreed!!!
    najbitnije je povjerenje!
    i btw nemojte da pocnemo mi da ceramo vase drugove, pa moglo bi se razmisliti i o drugaricama, jer sto znamo mi, ovo je 21 vijek ove zene nase prate ovizi svijet pa da i sa zenom ne probate. Pus' djaola, sto je sigurno sigurno je, pod kljuc i ne boli glava. :-D
    a, sto, kao, nijeste rascerali drugove svojih djevojaka???
    Inace, govorim u Mjlenino ime, mozete slobodno i vi momci da odgovorite
    na temu, ali u vasem slucaju "kako se nosite sa drugovima vasih djevojaka" ...jel' tako Majlena?

    p.s. Majlena, tebe bih pustila da se su noc jadas mome muzu o drugaricama tvoga muza:mrgreen::lolblue:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sto se tice ove zaljubljenosti...pa, vjerujem da zene imaju neko "sesto culo", osjecaj, kad su takve stvari u pitanju. Izuzev u slucaju kad je ekstremno ljubomorna na sve i svakoga, mislim da zena ne grijesi kad osjeti da joj drugarica njenog momka moze lako postati suparnica
    e pa ovo je vec diskriminacija muskog pola

    a sto, mi ga kao nemamo? :bart: (mislim na sesto culo)

    a sto se drugova tice:
    ja ne mogu ni jednoj da zabranim da izlazi sa nekim drugom.. pa nek je radi sto je volja, samo da ja ne saznam a kad saznam ona ce bit umjesto kompjutera

    :hammer::trashcom:

    salim se :x :mad:

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako jeste ....

    Evo par svojih iskustava....kad je moj stvarno najbolji drug nasao curu i izgradio da kazemo nekavu ozbiljnu vezu...ja nisam zeljela da se ponasam sa njim kako smo se inace ponasali kada ona nije postajala u njegovom zivotu, pricam o zagrljajima nekim nasim malim glupostima...Cisto da curi ne bih dala neke pogresne signale.....isto tako kad god bih nazvala njega da se vidimo poziv je ukljucivao i nju..osim u situacijama dje ja njemu moram povjeriti neki svoj problem...

    Isto to ocekujem i od drugarica svoga momka ..... znaci sve ima svoje granice ... Price drugarica tipa sjecas se kad smo ono ti i ja bili i sta su sve radili....i pipkanje u toku razgovora nisu "drugarski" odnosi i licno mene bi iz takta izbacili...

    Zvonci nije problem posalji muza kad tebi nesto istezinja:lolblue:
    Last edited by MaJLeNa; 10-02-09 at 13:11.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  14. #14
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    e pa ovo je vec diskriminacija muskog pola

    a sto, mi ga kao nemamo? :bart: (mislim na sesto culo)

    a sto se drugova tice:
    ja ne mogu ni jednoj da zabranim da izlazi sa nekim drugom.. pa nek je radi sto je volja, samo da ja ne saznam a kad saznam ona ce bit umjesto kompjutera

    :hammer::trashcom:

    salim se :x :mad:
    ja to nijesam rekla...vjerovatno da imate. Ako volite i ako vam je stalo.
    A za ovo drugo...bar si iskren...ja mnim da bi svaki momak tako rekao kad bi bio iskren:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Tako jeste ....

    Evo par svojih iskustava....kad je moj stvarno najbolji drug nasao curu i zgradio da kazemo nekkavu ozbiljnu veze...ja nisam zeljela da se ponasam sa njim kako smo se inace ponasali kada ona nije postajala u njegovom zivotu prizam o zagrljajima nekim nasim malim glupostima...Cisto da curi ne bih dala neke pogresne signale.....isto tako kad god bih nazvala njega da se vidimo poziv je ukljucivao i nju..osim u situacijama dje ja njemu moram povjeriti neki svoj problem...

    Isto to ocekujem i od drugarica svoga momka ..... znaci sve ima svoje granice ... Price drugarica tipa sjecas se kad smo ono ti i ja bili i sta su sve radili....i pipkanje u toku razgovora nisu "drugarski" odnosi i licno mene bi iz takta izbacili...

    Zvonci nije problem posalji muza kad tebi nesto istezinja:lolblue:
    :yipiiii: jes, pa da i tebi istezinja...dje cu ga onda?

    Eto tako, rece Majlena ono sto bih i ja...imas malo respekta, vodis racuna da je cura tvog najboljeg druga nova za tebe, da moras da joj das vremena da se navikne na vas drugarski odnos, da te i ona prihvati...uostalom, ako tvoj najbolji drug nju voli, velika je vjerovatnoca da cete i vas dvije postati dobre prijateljice...iz moga iskustva, suprotno stanje (tj neslaganje vas dvije) dovodi neminovno do zahladnjenja drugarskih odnosa...naravno, ako njihova veza potraje.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Tako jeste ....

    Evo par svojih iskustava....kad je moj stvarno najbolji drug nasao curu i izgradio da kazemo nekavu ozbiljnu vezu...ja nisam zeljela da se ponasam sa njim kako smo se inace ponasali kada ona nije postajala u njegovom zivotu, pricam o zagrljajima nekim nasim malim glupostima...Cisto da curi ne bih dala neke pogresne signale.....isto tako kad god bih nazvala njega da se vidimo poziv je ukljucivao i nju..osim u situacijama dje ja njemu moram povjeriti neki svoj problem...

    Isto to ocekujem i od drugarica svoga momka ..... znaci sve ima svoje granice ... Price drugarica tipa sjecas se kad smo ono ti i ja bili i sta su sve radili....i pipkanje u toku razgovora nisu "drugarski" odnosi i licno mene bi iz takta izbacili...

    Zvonci nije problem posalji muza kad tebi nesto istezinja:lolblue:
    poznato mi je to... i objasnjavao sam to milion puta, jer nije isto kad te zagrli cura i prava drugarica! ovaj drugi je kao osjecaj sestra - brat! i nisam htio radi cure da zapostavim neka drugarstva koja su izgradjena, izmedju ostalog, i na tim malim "glupostima"...
    Quote Originally Posted by moja divna baba
    cura ima koliko oces, ali drugova vrlo malo
    baba

  17. #17
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Zagoric City
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    HMM,nista licno,ja i ne volim ove rasprave ali posto ovih dana otvarate neke topice strasno zanimljive moram da vas pitam sto znate da spremite za rucak ? Evo,ja se nikad nisam cmakao i grlio sa drugaricama,trudim se da ih sto prije i vratim kuci pa da se druzimo u neko normalno doba a ne do zore jer ... ali me najvise zanima koliko grama pudera ide na lice jedne djevojke i da li ista mjera vazi i za brasno na ''przenice'' ...

    Zabavite se nekim temama koje bi vratile svijet u normalnost,pogasite FaceBook stranice i pustite CPU (ne mislim na clana cdm) na mir,i recite sto nama momcima treba da bi bili savrseni pa da nam VI VJESTICE I GAZDARICE ne cerate drugarice i ne organizujete zivote.

    Eto tako ...
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ima po gradu hiljadu ovih Sandera Stepway. Ne los autic.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    poznato mi je to... i objasnjavao sam to milion puta, jer nije isto kad te zagrli cura i prava drugarica! ovaj drugi je kao osjecaj sestra - brat! i nisam htio radi cure da zapostavim neka drugarstva koja su izgradjena, izmedju ostalog, i na tim malim "glupostima"...

    baba
    vidis, ja iskreno vjerujem da ako ti sa nekom curom izgradis iskreni prijateljski odnos, to nikako ne moze biti smetnja za tvoju vezu. Iskren prijatelj jako dobro zna kad treba da da svom prijatelju prostora i za ljubav i za sve u zivotu. Takva situacija ce gotovo izvjesno dovesti do formiranja lijepog drugarskog odnosa izmedju tvoje cure (ili supruge, kasnije) i tvoje drugarice.
    Kako baba rece, djevojaka ima dosta, ali bojim se da je SAMO JEDNA JEDINA ona koju obozavas i volis...i bojim se da takvu neces ispustiti iz ruku zbog ijedne drugarice...ponavljam, normalna drugarica nikad nece to ni postaviti kao ultimatum, prilagodice se situaciji i voljeti onoga koga ti volis...ima i onih drugih drugarica koje se postavljaju kao dobre, iskrene, tako ih i dozivljavas, ali one to nijesu...e takvih ima milion

    Da rezimiram, ako me neko nije razumio (sto ne bi bilo cudno), dobar prijatelj se nece staviti izmedju tebe i nekoga koga volis, jako volis, NIKAD
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #19
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eto tako View Post
    HMM,nista licno,ja i ne volim ove rasprave ali posto ovih dana otvarate neke topice strasno zanimljive moram da vas pitam sto znate da spremite za rucak ? Evo,ja se nikad nisam cmakao i grlio sa drugaricama,trudim se da ih sto prije i vratim kuci pa da se druzimo u neko normalno doba a ne do zore jer ... ali me najvise zanima koliko grama pudera ide na lice jedne djevojke i da li ista mjera vazi i za brasno na ''przenice'' ...

    Zabavite se nekim temama koje bi vratile svijet u normalnost,pogasite FaceBook stranice i pustite CPU (ne mislim na clana cdm) na mir,i recite sto nama momcima treba da bi bili savrseni pa da nam VI VJESTICE I GAZDARICE ne cerate drugarice i ne organizujete zivote.

    Eto tako ...
    Prvo zasto bi tebi iko cerao drugarice ako su samo drugarice, drugo zasto bi ti neko gazdovao? Trece tebi zaista ne treba neki savjet o zenama kad iste nazivas VJESTICAMA , cetvrto popricaj sa mamom i sestrom ako je imas mozda ti one mogu dati neki savjet posto iz ove tvoje price ne mogu nista drugo zakljuciti osim da si strasno ogorcen ...za razlog ogorcenosti pogledaj sebe u ogledalo pa se zapitaj zasto je to tako

    PS> koji ti recept treba za rucak, da ti ga posaljem na private da iznenadis curu svojim kulinarskim vjestinama
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Da rezimiram, ako me neko nije razumio (sto ne bi bilo cudno), dobar prijatelj se nece staviti izmedju tebe i nekoga koga volis, jako volis, NIKAD
    slazem se

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post

    PS> koji ti recept treba za rucak, da ti ga posaljem na private da iznenadis curu svojim kulinarskim vjestinama
    za one debele americke palacinke? :yipiiii:

  21. #21
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Da rezimiram, ako me neko nije razumio (sto ne bi bilo cudno), dobar prijatelj se nece staviti izmedju tebe i nekoga koga volis, jako volis, NIKAD
    upravo tako
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  22. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eto tako View Post
    HMM,nista licno,ja i ne volim ove rasprave ali posto ovih dana otvarate neke topice strasno zanimljive moram da vas pitam sto znate da spremite za rucak ?
    pa vidim da ih iscitavas iako ti nijesu mile (rasprave), a jesu ti zanimljive...znamo i za rucak ponesto da spremimo...

    Quote Originally Posted by eto tako View Post
    Evo,ja se nikad nisam cmakao i grlio sa drugaricama,trudim se da ih sto prije i vratim kuci pa da se druzimo u neko normalno doba a ne do zore jer ... ali me najvise zanima koliko grama pudera ide na lice jedne djevojke i da li ista mjera vazi i za brasno na ''przenice'' ...
    eto, ti si takoreci idealan...taman kako treba...a za przenice ne treba brasno, samo se u jaja valjaju...sad, neko dodaje i vareniku u jaja, ali pudera mnogo vise ide na zensko lice, nego brasna u przenice:mrgreen:

    Quote Originally Posted by eto tako View Post
    Zabavite se nekim temama koje bi vratile svijet u normalnost,pogasite FaceBook stranice i pustite CPU (ne mislim na clana cdm) na mir,i recite sto nama momcima treba da bi bili savrseni pa da nam VI VJESTICE I GAZDARICE ne cerate drugarice i ne organizujete zivote.

    Eto tako ...
    taman te proglasih idealnim, a ti nama da smo VJESTICE...to ti je umanjilo sanse da budes idealan...ako ti djevojka organizuje zivot u velikoj si muci

    eto tako...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #23
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Zagoric City
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Prvo zasto bi tebi iko cerao drugarice ako su samo drugarice, drugo zasto bi ti neko gazdovao? Trece tebi zaista ne treba neki savjet o zenama kad iste nazivas VJESTICAMA , cetvrto popricaj sa mamom i sestrom ako je imas mozda ti one mogu dati neki savjet posto iz ove tvoje price ne mogu nista drugo zakljuciti osim da si strasno ogorcen ...za razlog ogorcenosti pogledaj sebe u ogledalo pa se zapitaj zasto je to tako

    PS> koji ti recept treba za rucak, da ti ga posaljem na private da iznenadis curu svojim kulinarskim vjestinama
    Ovo je vec bilo licno a da nije sala ne bi bilo napisano velikim slovima i zao mi je sto se samo jedna pronasla medju njima ponovo sala a to sto vi prepoznate to niko ne moze,ja (i ostali momci) da ocu mogao bi da varam i sa onom koja je zaljubljena (no srecom samo je jedna) a i sa onima koje dodju i prodju a to moze da se sakrije samo tako ! Na moju srecu,to mi u zivotu ne treba jer imam djevojku koja se ne sklapa puderom i koja umije da spremi dosta toga,takodje normalna je osoba i ne pali se kao sibica :P
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ima po gradu hiljadu ovih Sandera Stepway. Ne los autic.

  24. #24
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Zagoric City
    Posts
    1,741
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa vidim da ih iscitavas iako ti nijesu mile (rasprave), a jesu ti zanimljive...znamo i za rucak ponesto da spremimo...

    eto, ti si takoreci idealan...taman kako treba...a za przenice ne treba brasno, samo se u jaja valjaju...sad, neko dodaje i vareniku u jaja, ali pudera mnogo vise ide na zensko lice, nego brasna u przenice:mrgreen:

    taman te proglasih idealnim, a ti nama da smo VJESTICE...to ti je umanjilo sanse da budes idealan...ako ti djevojka organizuje zivot u velikoj si muci

    eto tako...
    Izgleda da sam treba da napisem ''znaci'' ili mozda ''dakle'' sa dva lol da bi ukapirale da je sala ?
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ima po gradu hiljadu ovih Sandera Stepway. Ne los autic.

  25. #25
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eto tako View Post
    Ovo je vec bilo licno a da nije sala ne bi bilo napisano velikim slovima i zao mi je sto se samo jedna pronasla medju njima ponovo sala a to sto vi prepoznate to niko ne moze,ja (i ostali momci) da ocu mogao bi da varam i sa onom koja je zaljubljena (no srecom samo je jedna) a i sa onima koje dodju i prodju a to moze da se sakrije samo tako ! Na moju srecu,to mi u zivotu ne treba jer imam djevojku koja se ne sklapa puderom i koja umije da spremi dosta toga,takodje normalna je osoba i ne pali se kao sibica :P
    drago nam je zbog tebe...samo ne shvatam kakve veze ima "sklapanje" puderom i umijece kuvanja sa tvojom mogucnoscu da varas kad god oces i da to uspjesno krijes??? Nijesam razumjela zbilja, pa samo povuci paralelu, da pokusam da razumijem?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. SvE nAjBoLjE LJAKA!!
    By makica-pakica in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 0
    Last Post: 16-05-07, 07:03
  2. 2 najbolje knjige
    By Extazy. in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-04, 10:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •