Page 36 of 46 FirstFirst ... 26323334353637383940 ... LastLast
Results 876 to 900 of 1139

Thread: [PG] Teretane

  1. #876
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,830
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Neka rade oni sto oce, ali da momci od 20-25 godina njeguju stomak onaj drob oivski i to im bas lagano pada, u stilu- a ko ce radit trbusne sad. E to mi nije jasno.. Sto planiraju sa 35. Ka trudnice


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  2. #877
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Umjereno je najbolje. Danas je kod nas najvise napucanih momaka i svi su isti, kao sa trake da silaze Neku gej frizuru, cubu, ili na lonac... A ni pivski stomak i rucice od djeteta nisu lijepe, ali umjereno je uvijek najljepse bilo. I najbolja stvar je kad dodju u majice sa skoro bez rukava i onda bicepsi nateknu, rasire se ruke, opasan pogled... a gace suplje.
    Last edited by Dusan.; 05-03-15 at 12:00.

  3. #878
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,754
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Kakav kardio u teretani?
    Ja se jezim od trcanja na traci. Jedino sto mogu je 15 minuta da se zagrijem, da me malo znoj probije, a da ja tamo trcim radi kondicije bas nikako.
    Pretpostavljam da zato i ne mogu da svezem u teretanu preko 5 treninga, smorim se kao strazar.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  4. #879
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni je nevazno je li to u prirodi ili u teretani... 5km mi se isto uzme, osim sto je recimo vani ljepse, svjez je vazduh, jos ako se trci po fudbalskom terenu. Je li dosadno jeste, ali uz muziku na usi i u teretanu se moze 5km istrcat bez problema.
    Nego je poenta da i zene i muskarci danas idu u teretanu da budu vidjeni, skupe patike, trenerke, helanke i propratna garderoba, zadrze se 15 min, a ako je teretana puna onda setaju kroz istu sat vremena.

  5. #880
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije mi jasan taj momenat "da budu vidjeni"... Ako si vidjen u teretanu, sto onda? Neko ti pridje da te muva? Nije to kafic pa si vidjen, privlacis paznju, muvas se pa se mozda i smuvas ili ogrebes za snosaj... Kakva vajda od gledanja kroz teretanu ili pokazivanja patika? Cus patika!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  6. #881
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahahahah, ti Igi kao da nisi odavde. Kao da ne znas od cega pati ili ima komplekse ovaj narod. Upravo to, da budu "vidjeni". Ili nikad nisi bio u teretanu. Onaj ko dodje da vjezba, njemu nije bitno oce li obuci majicu kratkih rukava da mu puca biceps pred svim mogucim ogledalima i da snima ko ga gleda, on ce doc u stare patike i trenerku i ne obazirat se na to.
    A tek oni opasni pogledi i mrke face sa napucanim grudima, ajfon 6 i ludilo, o njima da ne pricam.

  7. #882
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I dalje ne shvatam sto neko ima od toga sto ce biti vidjen u teretanu ili sto ti mislis da neko ide u teretanu da bude vidjen?

    To je isto ko da mi kazes da se neka podgoricanka skockala u full markirano i posla u Gintas na pijacu da bude vidjena...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  8. #883
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,795
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Zamijeni Gintas sa Deltom i to je to, nista cudno
    War. War never changes.

  9. #884
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A delta i teretana su isto? Ja o tome pricam. Shvatam ja vase price da se izlazi na neko mjesto dje je bitno biti vidjen i dje mozes da nesto pokupis, ali reci da se neko montira za teretanu, to je isto kao reci da se neko montira za pjacu...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  10. #885
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B A R
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iz teretane sa st.aerodroma vlasnica kaća, ukradeno preko 700 kg profesionalnih tegova bucice sipke lz sipke ploce od 2.5 5 10 25 kg molim sve koji ista saznaju da mi jave na pm.bucice su oblizene plastikom a ploce su gumirane....hvala i sory zbog postavljanja posta odje ali eto nuzda...
    -Ba® ®uLe§-

  11. #886
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,795
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Vala Igi ti isto ka da si s kruske pa, ne zamjeri U teretanu momci isticu misice, djevojke sise i guzice i jednima i drugima je bitno da budu VIDJENI. Oce li to biti odredjena ciljna grupa ljudi kojima su ti atributi na izvolte ili jednostavno zele da budu vidjeni od strane svakog, nebitno je. Poenta je da su tu da pokazu bicepse, tricepse, ramena, sise, guzice, Nike, kajlu, mozda neki LV peskir ili ne daj Boze sportsku torbu iste marke ili tako nesto. Naravno da ne generalizujem, ovo pricam za odredjenu grupu ljudi. Ja jos nisam vidio u Soko Gym u Gintas da je djevojka dosla na trening nenasminkana. I onda namontirana i nasminkana krene na traku i posle 5min pocne da se topi, krivi i razmazuje, pih. Sredice to peskir ali imala je svojih 5min, jbg.

    Ja shvatam da ti aludiras na to da je teretana tu da narod dodje da se rekreira i da trenira i da gleda svako svoj posa ka sto bi npr gleda i u biblioteci, da si tu iskljucivo zbog sebe. I ja bih volio da je tako ali nazalost nije, nije tu samo s teretanama problem. Najupecatljiviji i najgori primjer su utakmice, ljudi su poceli da idu na jebene utakmice da budu vidjeni. Dovoljno je to.
    Last edited by BiTrAtE; 06-03-15 at 11:44.
    War. War never changes.

  12. #887
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Jes jes istina je ovo nema price,ja kad poceh u teretanu dodjoh u neku obicnu majcicu vala normalne patike za trening i sorc ali kad vidjeh narod kako pozira i kako je namontiran kao skitnica sam izgledao cini mi se.Tvrdim da je to tako , oprema za trening je postala totalno cool pa se ide u teretanu da bi se pokazao novi model nike gym patika.Isplakah se prije nekih 20 dana u soko gym.Prica mi snaha kako ce da trguje neke patike za trening a vadi neko derle zensko telefon pokazuje neko ruglo od patika i kaze vidji ih a totalno su popularne nosi ih Mina Mndic.Tako i ako zelite da pratite tu modu imate gurua Minu :lolblue::lolblue:

  13. #888
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A vala ako je do toga doslo, eo ne znam... Mislim da su to samo neki izuzeci, a ne pravila...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  14. #889
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Vala Igi ti isto ka da si s kruske pa, ne zamjeri U teretanu momci isticu misice, djevojke sise i guzice i jednima i drugima je bitno da budu VIDJENI. Oce li to biti odredjena ciljna grupa ljudi kojima su ti atributi na izvolte ili jednostavno zele da budu vidjeni od strane svakog, nebitno je. Poenta je da su tu da pokazu bicepse, tricepse, ramena, sise, guzice, Nike, kajlu, mozda neki LV peskir ili ne daj Boze sportsku torbu iste marke ili tako nesto. Naravno da ne generalizujem, ovo pricam za odredjenu grupu ljudi. Ja jos nisam vidio u Soko Gym u Gintas da je djevojka dosla na trening nenasminkana. I onda namontirana i nasminkana krene na traku i posle 5min pocne da se topi, krivi i razmazuje, pih. Sredice to peskir ali imala je svojih 5min, jbg.

    Ja shvatam da ti aludiras na to da je teretana tu da narod dodje da se rekreira i da trenira i da gleda svako svoj posa ka sto bi npr gleda i u biblioteci, da si tu iskljucivo zbog sebe. I ja bih volio da je tako ali nazalost nije, nije tu samo s teretanama problem. Najupecatljiviji i najgori primjer su utakmice, ljudi su poceli da idu na jebene utakmice da budu vidjeni. Dovoljno je to.
    Ovo je popularno jos od sezone 2004/05 i sezone poslije kad su horde gimnazijalki hrlile na zapadnu tribinu Pod Goricom da gledaju i navijaju za Vujketa,Pura,Mugija i ostale talente.Nije se moglo nac mjesto na zapad od ''riba'', a danas nidje ni riba a ni talenata.Opao je kvalitet fudbala pa ni zene ne dolaze Buducnost da gledaju

  15. #890
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Ima toga masu, kao što kaže Prijeki, novajlije kad dođu prvi put obično budu normalno obučeni... Međutim kad vide kako se ostali oblače, obično i oni poprime taj trend vremenom... A stari vježbači su podijeljeni na one koje nije briga već furaju svoj fazon, i na ove "instagram" vježbače koji prate latest trendove... U svakom slučaju, nemam ja ništa protiv da se ljudi sređuju ako paze već i generalno na svoj imidž...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  16. #891
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam se pronasao u vasoj prici kada ste poceli da nabrajate sto sve ti vidjeni vjezbace oblace... Ja se oblacim "moderno", ali me nedje duboko boli uvo gleda li me neko ili ne, a pogotovo to zelim li da budem vidjen ili ne... Ja nosim sportsku garderobu NIKE jer to nosim unazad deceniju i uglavnom trgujem po outletima, pa se te garderobe namnozila tona... Uvijek ispod sorca nosim i biciklisticke (compression), a zimi ispod majice kratkih rukava, compression majicu dugih rukava... Kad trcim na traku duze distance, nosim i compression za listove... Patiku su mi nike, carape nike running... Boje ponekad slozim, ponekad ne... Sad citam vas i zamisljam kako neki manijaci pricaju o meni kako sam doso u teretanu da se pokazujem i smekam djevojke... E da.. Mobilni mi je vazda u locker... To je moje vrijeme i ne dam ga nikome...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #892
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    To je to Igi, ti si taj
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  18. #893
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eeee tako mi mog show offa...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  19. #894
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Vala Igi ti isto ka da si s kruske pa, ne zamjeri U teretanu momci isticu misice, djevojke sise i guzice i jednima i drugima je bitno da budu VIDJENI. Oce li to biti odredjena ciljna grupa ljudi kojima su ti atributi na izvolte ili jednostavno zele da budu vidjeni od strane svakog, nebitno je. Poenta je da su tu da pokazu bicepse, tricepse, ramena, sise, guzice, Nike, kajlu, mozda neki LV peskir ili ne daj Boze sportsku torbu iste marke ili tako nesto. Naravno da ne generalizujem, ovo pricam za odredjenu grupu ljudi. Ja jos nisam vidio u Soko Gym u Gintas da je djevojka dosla na trening nenasminkana. I onda namontirana i nasminkana krene na traku i posle 5min pocne da se topi, krivi i razmazuje, pih. Sredice to peskir ali imala je svojih 5min, jbg.

    Ja shvatam da ti aludiras na to da je teretana tu da narod dodje da se rekreira i da trenira i da gleda svako svoj posa ka sto bi npr gleda i u biblioteci, da si tu iskljucivo zbog sebe. I ja bih volio da je tako ali nazalost nije, nije tu samo s teretanama problem. Najupecatljiviji i najgori primjer su utakmice, ljudi su poceli da idu na jebene utakmice da budu vidjeni. Dovoljno je to.
    Upravo o ovome sam pricao.

  20. #895
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Soko gym u Gintas, ako obujes Adidas carepe i Nike patike, na sprdnju te dizu.

  21. #896
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Meni je nevazno je li to u prirodi ili u teretani... 5km mi se isto uzme, osim sto je recimo vani ljepse, svjez je vazduh, jos ako se trci po fudbalskom terenu. Je li dosadno jeste, ali uz muziku na usi i u teretanu se moze 5km istrcat bez problema.
    Nego je poenta da i zene i muskarci danas idu u teretanu da budu vidjeni, skupe patike, trenerke, helanke i propratna garderoba, zadrze se 15 min, a ako je teretana puna onda setaju kroz istu sat vremena.
    Vise su mi optereceni ljudi koji su optereceni time sto ovi gore idu u robu kakvu idu i zbog cega idu... sto bi nekoga bolio tuki, zbog cega neko ide u teretanu i u cem ide...

  22. #897
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Vise su mi optereceni ljudi koji su optereceni time sto ovi gore idu u robu kakvu idu i zbog cega idu... sto bi nekoga bolio tuki, zbog cega neko ide u teretanu i u cem ide...
    Ako ciljas na mene, moram da ti kazem da uopste nisam opterecen, samo imam sposobnost primjecivanja ljudi, desavanja i stvari oko mene. Dabogda mi to u zivotu bilo najvece opterecenje.

  23. #898
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Mogu li ja u nike patike i adidas majicu trenirati? :/ il da trgujem i adidas patike


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #899
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,795
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    I ja treniram (dok sam trenirao) u skupu opremu, nije u tome stvar no je stvar u tome kad cekas nekoga da odradis seriju, a ovaj buca selfije to sto moze. X puta sam ima bas problem da napravim, zato mi je vise presralo da idem u teretane a zbog posla ne mogu u termine kad nema guzve.


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  25. #900
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Divljina View Post
    U Soko gym u Gintas, ako obujes Adidas carepe i Nike patike, na sprdnju te dizu.
    Nitkov koji se usudi da napravi takvu kardinalnu grešku, mora biti ismijan. Takođe, to će biti jasan znak omladini da se marke moraju slagati. Adidas i Nike, pa đe to ima. To je, to je prosto grijeh! Pomisao o takvoj situaciji, čini me nervoznim...
    Last edited by A_R; 06-03-15 at 16:49.

Page 36 of 46 FirstFirst ... 26323334353637383940 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Teretane u BD
    By adhesive in forum Primorski
    Replies: 16
    Last Post: 29-11-15, 20:57
  2. Teretane u HN...
    By Ilija No1 in forum Primorski
    Replies: 11
    Last Post: 25-05-13, 09:46
  3. Teretane u BD
    By ..eVacuaTion.. in forum Primorski
    Replies: 2
    Last Post: 23-09-10, 20:42
  4. Teretane u BD...?
    By Unusual Suspect in forum Primorski
    Replies: 7
    Last Post: 14-06-10, 21:34
  5. Teretane u PG
    By Grof Gnomski in forum Centralni
    Replies: 25
    Last Post: 05-03-06, 20:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •