Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 47

Thread: fallout 3

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default fallout 3

    data 10tka na gamespot,krek spreman,igrica se downloaduje danas....cant *^$*%$* WAIT!!!!!!!!!!!!
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #2
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bar
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    data 10tka na gamespot,krek spreman,igrica se downloaduje danas....cant *^$*%$* WAIT!!!!!!!!!!!!
    A gdje si je nasao za dwnld,nije jos ni zvanicno izasla?Pazi sta skidas,ja sam juce skinuo oko 9gb sa rapida koji su trebali da budu neka beta verzija gta4 za pc,ali kad sam otvorio arhive - neko smece koje nema veze sa gta 4.
    Last edited by gameaddict; 28-10-08 at 07:42.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    kad se konachno dochepam ove igrice,slijedi sljedece: 1.dajem otkaz 2.idem kuci 3.palim rachunar 4.startujem igricu 5.ugradjuje mi se kateter 6.prikljuchuju mi infuziju 7.apokalipsa
    Last edited by EgZeKuToR; 28-10-08 at 08:09.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gameaddict View Post
    A gdje si je nasao za dwnld,nije jos ni zvanicno izasla?Pazi sta skidas,ja sam juce skinuo oko 9gb sa rapida koji su trebali da budu neka beta verzija gta4 za pc,ali kad sam otvorio arhive - neko smece koje nema veze sa gta 4.

    skidam ja sa provjerenih izvora...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    ja cu,vjerovatno,da je naruchim preko neta, jer nije skupa (oko 50 doRala), a znam da cu je masu puta instalirat,kao shto sam i prethodna dva nastavka. a i masu je banja imat je

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    danas izlazi USA verzija, a 1. novembra EU ... al po onome sto sam cuo, igra je od starog fallout-a zadrzala jedva 20% smeka.
    Dok ste prvi i drugi dio molgi da predjete (bukvalno) bez i jednog ispaljenog metka, koristeci sience, charismu etc... ovde necete izaci ni iz vaulta a da prije toga ne raznesete po koju glavu... Mislim, igra je sve ok, grafika savrsenstvo, prica solidna... al onaj smek fallouta se izgubio... i napravili su oblivion sa puskama, da bi zasitili sadisticke prohtjeve srednjeg americkog sloja... :/
    Nedavno sam citao i neke odgovore na pitanja igraca glavnog programera zaduzenog za razvoj Fallout 3, evo par isjecaka:

    Q: Why there isn't some sort of weather effect in fallout3? Like a desert storm, wind, acid rain and so on...
    A:You'll see different types of "weather," different cloud patterns as well wind effects, dust blowing around. There's just no rain.

    Q:A lot of gamers are worried about NPC's carisma that it was great in FO1 and FO2. Could we seen NPC with a "soul", or some sort of "personality" at all?
    A:I certainly think we spent a lot of time working on that and we're pleased with how the NPCs behave, their dialog options, how they respond to the way they react. But ultimately that'll be up to you guys to decide.

    Q:If I choose a scientist PG, It will be a bad choise due of combat focus or it will be chances to avoid battles?
    A:Using Science can be pretty powerful. Hacking into computer terminals opens up lots of gameplay options for you...access to information, getting security systems and/or robots to attack your enemies for you, etc. You can always play a scientist who also likes to use weapons, but if you want to avoid combat you can do so. You'll just need to plan on running away when necessary, or perhaps have someone along to do some fighting for you. You can talk your way out of situations with NPCs, but when you find creatures out in the Wasteland, they'll only want to fight and can't be talked out of it.

    Q:Fallout has always been famous for its subtle and humorous references (from Douglas Adams universe and Monty Python's classics, to name a few). Due to the change of team, visuals and overall feeling, will this third chapter keep the references tradition going? Will there still be funny moments and unexpected quotes? Or did you go for something completely different, storytelling wise?
    A:Actually, many of those references happened in Fallout 2. The first Fallout was much more careful about referencing things that would not have been in the Fallout universe, so we follow Fallout 1 much more closely when it comes to this. So we've tried to preserve that humor and funny moments and unexpected quotes, but without making references to modern movies or comedy.

    ...

    Ukratko...mozete igrati kao naucnik... ali naucnik koji voli oruzje :P
    Wasteland u Fallout 3 predstavlja samo jedan "Hunting zone" bez mnogo korelacije sa pricom... dok se secam u F2, samo od jednom naletim na ogromni trag nekog dinosaurusa u sred pustinje, ili u sred Wastelanda nadjem frizider, portale i sl. koji bi mi pokretali side-questove solidne duzine i cija bi me prica drzala prikovanog za stolicu... a bojim se da cu svega toga morati da se odreknem zarad sljastece grafike :/
    Iskreno se nadam da grijesm.
    Last edited by Iceburn; 28-10-08 at 14:29.
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    ja cu,vjerovatno,da je naruchim preko neta, jer nije skupa (oko 50 doRala), a znam da cu je masu puta instalirat,kao shto sam i prethodna dva nastavka. a i masu je banja imat je
    S kojeg sajta narucujes igre? Sa amazona se igre ne mogu naruchivat a volio bih imat neke orginale. Ono...kolekcionarski

    Volim Fallout serijal (oba imam na orginalu) ali nazalost na ovom mojoj mashini nece radit, tako da cemo ga lagano pozdravit :-( Shteta....
    Last edited by Tyler; 28-10-08 at 16:09.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kreč, kolica i mešalica.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skinuo sam je sinoc, kad se vrnem s posla raportiracu utiske.
    Infiltrator out.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gameaddict View Post
    A gdje si je nasao za dwnld,nije jos ni zvanicno izasla?Pazi sta skidas,ja sam juce skinuo oko 9gb sa rapida koji su trebali da budu neka beta verzija gta4 za pc,ali kad sam otvorio arhive - neko smece koje nema veze sa gta 4.
    Nikad ne skidaj prvi i stalno provjeri komentare prije nego sto skines

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Ali mene interesuju samo starije igre, a na ovom sajtu su samo nove

    P.S. Izvinjavam se za offtopic...
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Tyler View Post
    Ali mene interesuju samo starije igre, a na ovom sajtu su samo nove

    P.S. Izvinjavam se za offtopic...
    koje stare? navedi poneshto
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    koje stare? navedi poneshto
    Planescape:Torment, Diablo 2 Battlechest, Imperium Galactica 2, Star Wars KOTOR (oba dijela) itd. U sushtini, period od pochetka 1999 do, recimo 2004 max
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  14. #14
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To su bile najace! Na njima su sve danasnje igre zasnovane

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord Tyler View Post
    Planescape:Torment, Diablo 2 Battlechest, Imperium Galactica 2, Star Wars KOTOR (oba dijela) itd. U sushtini, period od pochetka 1999 do, recimo 2004 max
    a jel bash trazish originale?jer ja imam ps torment ako ti treba(ne original ofc)....
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 30-10-08 at 16:55.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Thumbs up

    Imam ja sve ove igre i davno su prekucane, ali bih zelio da imam i orginale. Chisto kolekcionarski, posto me za njih vezu lijepa sjecanja i trip mi je imat ih ka oridjinale Takodje, one se mogu naci za male pare, posto sam sluchajno nashao i naravno, odmah kupio cijeli Baldur's Gate serijal (2 dvd + 2 CD - expanzije) za cirka 13 eura , ali ove prethodno nabrojane ne mogu nidje da nadjem. Tako ako neko zna site za naruchivanje, bring it on!

    Hvala ti Devilish - em shto si ima zelju da pomognesh, em shto si htio da se cimash oko toga!Stvarno respect.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    podji u voli na stari aerodrom....sa desne strane odmah kad udjesh imash bulk sa diskovima....mislim da cesh naci neshto od toga shto te interesuje takodje obidji bega press bilo koji....eto
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    e sad shto se tiche fallout-a....naravno nema shmek kakav je imala 2jka....niti joj je primaci ali fino izgleda...medjutim,ono "brzo putovanje izmedju gradova su zamijenili zamornim pjeshachenjem,naravno...kompletno iskopiran oblivion ali jeste igriv...no jbga....nema vishe dobrih igara ochigledno....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    podji u voli na stari aerodrom....sa desne strane odmah kad udjesh imash bulk sa diskovima....mislim da cesh naci neshto od toga shto te interesuje takodje obidji bega press bilo koji....eto

    Znam za te shopove (u Bega press sam nabavio Baldura) ali Planscape-a ili Icewind Dale kolekcije nema djeni. Tako da je i dalje aktuelno pitanje internet sajta dje ih mogu naruchiti Thanks for tips, again
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ahahahhahahahahahahahhahahaahahahhahahahahahahahha hahaahahahhahahahahahahahhahahaahahahhahahahahahah ahhahahaahahahhahahahahahahahhahahaahahahhahahahah ahahahhahahaahahahhahahahahahahahhahahaahahahhahah ahahahahahhahahaahahahhahahahahahahahhahahaahahahh ahahahahahahahhahahaahahahhahahahahahahahhahahaaha hahhahahahahahahahhahahaahahahhahahahahahahahhahah aahahahhahahahahahahahhahaha




    pa nisam vece razorcharenje u zivotu za 2 dana zavrshio.....ako vam se svidja igra shta god radili ne pratite main course igre jer cete se razocharati itekako...naime,maincourse ukljuchuje ne vishe od 6 lokacija na chitavoj mapi i shupci su da bi produzili game play napravili da hodate po 3h po mapi da bi je shto duze igrali.....


    jedno obichno SMECE!!!!!!!!!!!!!!
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  21. #21
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ahahahhahahahahahahahhahahaahahahhahahahahahahahha hahaahahahhahahahahahahahhahahaahahahhahahahahahah ahhahahaahahahhahahahahahahahhahahaahahahhahahahah ahahahhahahaahahahhahahahahahahahhahahaahahahhahah ahahahahahhahahaahahahhahahahahahahahhahahaahahahh ahahahahahahahhahahaahahahhahahahahahahahhahahaaha hahhahahahahahahahhahahaahahahhahahahahahahahhahah aahahahhahahahahahahahhahaha
    Druze Aco...ti si prs'o!

  22. #22
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post

    pa nisam vece razorcharenje u zivotu za 2 dana zavrshio.....ako vam se svidja igra shta god radili ne pratite main course igre jer cete se razocharati itekako...naime,maincourse ukljuchuje ne vishe od 6 lokacija na chitavoj mapi i shupci su da bi produzili game play napravili da hodate po 3h po mapi da bi je shto duze igrali.....


    jedno obichno SMECE!!!!!!!!!!!!!!
    Tacno sam znao, imao sam neki los osjecaj jos od same najave.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    zaboravih da kazem...slobodno mozete biti "nauchnik koji voli oruzje" jer ja ni jedan jedni poen nisam stavio na small,big i energy guns....na kraju sam imao science na 100,speech na 100 i picklock na 75....nema potrebe da se prave oruzja,zavrshio sam igru na 14om lvlu(sa mozda 3 odradjena side questa)a maximalni je 20ti(bar po skilovima koliko sam vidio)

    Toliko su se potrudili da su sve shto je valjalo u fallout 1 i 2 uspjeli da izostave u 3jci...svi creepovi su potpuno identichni kao u f2 sem CHAK 3!!!! toliko su inovativni bili....VATS je potpuno bespotreban...cijela igra moze kao pucachina da se predje..criticali su mnooogo loshe odradjeni,dok su criticali u 2jci bili zakon..et etc etc
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 01-11-08 at 20:24.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    zaboravih da kazem...slobodno mozete biti "nauchnik koji voli oruzje" jer ja ni jedan jedni poen nisam stavio na small,big i energy guns....na kraju sam imao science na 100,speech na 100 i picklock na 75....nema potrebe da se prave oruzja,zavrshio sam igru na 14om lvlu(sa mozda 3 odradjena side questa)a maximalni je 20ti(bar po skilovima koliko sam vidio)

    Toliko su se potrudili da su sve shto je valjalo u fallout 1 i 2 uspjeli da izostave u 3jci...svi creepovi su potpuno identichni kao u f2 sem CHAK 3!!!! toliko su inovativni bili....VATS je potpuno bespotreban...cijela igra moze kao pucachina da se predje..criticali su mnooogo loshe odradjeni,dok su criticali u 2jci bili zakon..et etc etc
    Mozes bit sta god oces kad je igra odradjena krajnje retardirano...

    Veze to nema sa FO2/1 osim sto je nesretni interplay/black isle prodao prava na fransizu, zato sto retardirana generacija konzolasa smatra svaki rpg koji u dijalozima ima vise od "Good/Evil/potpuno nebitan" izbora dijaloga - preteskim, pa su finansijski propali...

    Ladno su se posrali u fallout... i to muski...

    Cak igra kao igra veze sa mozgom nema(bez poredjenja sa FO1/FO2), zato sto skillovi nemaju previse dodirnih tacaka sa mehanikom igre(osim linearnih ogranicenja za science/lockpick), a science se koristi samo za "hakovanje" terminala, krajnje retardiran proces koji omogucava odkljucavanje nekih side questova i svaki put je potpuno isti.

    Nivoi tezine su odradjeni kretenski(linearno povecanje hp-a protivnika), dok je njihov ai blago receno retardiran.

    Pola npc-a je ubagovano(DogMeat koji ima beskonacno hp-a izgleda)

    Spavanje od sat vremena vraca kompletan hp...

    Inventar je toliko neinventivan i zapetljan da bukvalno 50% vremena u igranju trosite na glupavi trade(a prodavci u 99% slucajeva prodaju opremu GORU nego sto nalazite potpuno random razbacanu okolo)

    Sve u svemu uzasno ****** od igre... Totalno nedovrseno u 50% segmenata, u ostalima konceptualno pojednostavljeno da vrijedja inteligenciju... Ne bi me cudilo da se grupa fanova FO skupi nedje i propisno udesi "programere" koji su pravili ovo...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igrao sam nedje do levela 16 i uninstalirao.

    Fallout 3 pokusava da bude FPS i RPG a ne uspijeva ni u jednom ni drugom..

    FPS - sture kontrole, strafe-ovanje i sto me najvise zivcira masu "providnih" zidova kroz koje ti se cini da mozes ali u stvari ne mozes da pucas. Ili recimo kad cucnes iza nekog zaklona, pucas nekome u glavu a metak udari u zaklon iako ti puska stoji iznad njega.

    RPG - koji RPG ima SEDAMNAEST sidequestova? U BG2 bi u jednu cetvrt grada imao 15-20 questova. U sustini sve osim lockpicking/hacking mozete preci sa save/reload. Imate ocajnu harizmu a treba vam speech za quest? Nema problema. Sacuvaj ispred lika, pokusaj nekoliko puta dok ne uspijes i kraj.
    Perkovi u pocetku su potpuno debilni, zasto trositi jedan perk na +5 repair i +5 small guns kad mozes uzet educated ili comprehention i za 5 nivoa uz pomoc knjiga imati 5 puta vise skillova?

    Likovi hodaju ko da imaju stap nabijen u du*e, a kad pricaju su kao androidi, bez ikakve emocije, i plus stalno cujem iste glumce u drugim ulogama. Najsmjesnije mi je bilo kad je neki lik od 40-50 godina dao glas nekom djetetu..

    Sistem karme je potpuno ocigledan i neinteresantan, imas good neutral i evil dijalog opcije i to je to, za razliku od Witchera koji je kilometrima daleko u izborima i njihovim uticajem na igru.

    Kad sve saberem, ***** od igre koje se samo proslavilo zahvaljujuci dubokim dzepovima bethesde.
    Infiltrator out.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fallout 3
    By Emp in forum Game Server CG
    Replies: 21
    Last Post: 22-07-08, 11:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •