Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 55 of 55

Thread: Gimnastika

  1. #51
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    331
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ona sama se trudi da potamni svoju slavu pricama da joj nijesu dali da odraste, maltretirali je svakojako....
    volio bih ja da su mene tako maltretirali pa da budem svjetski poznat i priznat.....

  2. #52
    big giant head Guest

    Default

    danas zavrsava gimnastika
    takmicenje je bilo spektakularno. upravo su amerikanke na gredu osvojile srebro i zlato (johnson i liukina). shteta sto moja omiljena alicia sacramone nije osvojila medalju, ali dobro.
    josh je veca shteta sto se gimnastika chesce ne prenosi kada su svjetska prvenstva i tako to

  3. #53
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledah sinoc finale na vratilu u pojedinacnoj kategoriji. Bruka onaj Kinez uze zlato a nije ni medalju uopste zasluzio. Vidno su barem 3 bila bolja od njega. Ovo nije olimpijada nego Kinezidaja...
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  4. #54
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    331
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Bilo je dobro jutros gala gimnastika....

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh, sve pratim, nista ne propushtam. Ubi me ova vremenska razlika jer se i na posao mora odit. Sve u svemu, za Sportistu Olimpijade glasajte mene. Sve ovo izdrzah ka' junak. Vjerujem da sam obalila svjetski rekord u gledanju. Najvishe me je iscrpilo gledanje trke u plivanju na 10 km u ranu zoru. Ajii, dok stigoshe do cilja prodje cijela noc.

    Gimnastika, atletika, plivanje, rvanje, tekvondo, dzudo, ping-pong, tenis, jahanje, biciklizam, veslanje, skok u vodu, box, raznorazne vratolomije...sve je fantasticno dok traje Olimpijada. E, jedino ne mogu gledat hokej po travi.

    Vele da ce karate biti na Olimpijadi u Londonu. Bio bi i red.

    VOTE FOR ME!!!
    Last edited by cvrchak; 22-08-08 at 17:29.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. gimnastika
    By veriking in forum Ostali sportovi
    Replies: 0
    Last Post: 16-07-08, 20:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •